Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2011., 12:37   #2001
ehej tamara, dugo te nije bilo, gdje ideš u postupak i kakav?

iz tvog posta u božje uši da moja beta sutra bude dobra sutra je 11.dpt, u vinogr.su mi rekli od 12-14dpt ali imam i nekakvog još posla pa ću ujedno izvaditi i betu

sada sam zvala vinogradsku da "utanačim" što trebam za stimulaciju u travnju jer ne znam kako to ide, kad sestra kaže "mi naručujemo lijekove 1.u mjesecu pa ako vam tada padne m.onda nećete stići u ovom ciklusu nego idući" ??? pa zar se lijekovi ne mogu naručiti 25.u mjesecu za idući mjesec nego onima koje zadesi m. prvih dana u mjesecu njima taj ciklus propada ??? totalno sam zbunj! a i ovako sam ova 2 dana nekako nevesela i plačljiva...
zaista živci zbor...
fiona 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 13:48   #2002
fiona ajde, drži se, glava gore i čekamo tvoju veliiiikuu betu!!!!! Odmah nam moraš javiti !
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 16:49   #2003
rokas, i iz tvog posta u božije uši ..... ali baš sam nekako cendrava...

kako si ti? jesi bila na folikulometriji? jesi se čula s M artom, kako nam je ona?
fiona 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 17:26   #2004
Fiona ...sretno sutra!!! i da javiš visoku betu..
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 06:03   #2005
Joj Fiona ovo je sigurno trudnoca,mislim da ti je rano vaditi betu deseti dan ja sam je vadila trinaesti.Evo ja i moja curica smo budni od cetiri sata i tako svaki dan,kao da u pekari radimo inace jako lose spava i stalno bi se nosala na rukama sve u svemu ljepo nam je puno pozdrava svim curama od mene i Ane.............svima koji su u postupku zelim puno srece.........pusaaaaaaaaaa......Pahuljice kako ste vas dvoje..
Bager is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 06:08   #2006
Fiona ako si odlucila danas vadit betu puno srece ti zelim pusa..............
Bager is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 08:19   #2007
bager draga, hvala, nadam se da sam trudna

pozdrav tebi i Ani ranoraniocu, slatka su to buđenja (iz naše perspektive ) pusa vam obadvjema
fiona 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 13:09   #2008
drage moje, uzalud nam naše pozitive misli, moja beta 0,00 ali zadnja tri dana sam i osjetila da se više ništa u mom trbuhu ne događa
više sreće drugi puta....
rokas, marta....vi nas obradujte velikim betama...
pusa svima
fiona 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 13:18   #2009
Quote:
fiona 7 kaže: Pogledaj post
drage moje, uzalud nam naše pozitive misli, moja beta 0,00 ali zadnja tri dana sam i osjetila da se više ništa u mom trbuhu ne događa
Žao mi je draga!
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 18:43   #2010
Fiona

Rokas...M arta...držite se vas dvije...

..ja bila danas kod dr i idem na AIH ovaj ciklus....
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 20:49   #2011
Bok cure,
fiona baš mi je žao
tina, super dogovor s dr.P. znači nemoraš čekati jesen!! baš mi je drago!

ja sam danas dobila nalaz progesterona na 22dc.
ref. interval je 3,8 - 50,6
meni je 46,2 nmol/l
To mi se čini ok, ili?

zvala sam danas od 13-15 sati radi termina za psihološko i psihoterapijsko savjetovanje, nitko mi se tamo nejavlja, zvoni svaki put do kraja, a zvala sam bar 10 puta

sutra idem vaditi onaj odvratni ogtt, već mi je sad

još jedno pitanje imam, mm mora ići i na mirkobiološku analizu ejakulata, kažu mu ove tete u bolnici da za to nemora apstinirati, jel to istina?
Lubenic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 21:50   #2012
Bok cure!
Evo da vam se malo javim,ja sam privremeno odustala od daljnjih postupaka.Svasta nesto me zadesilo pa mislim da je bolje ovako...
Svima vama koje ste i koje se pripremate za postupak zelim puno srece i velike bete!
igorskel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 21:56   #2013
Lubenice..da..ne moram čekati jesen....i ja ću sutra zvati jer trebam te papire...valjda ću dobiti termin do AIH-a...

Igorskel...baš sam neki dan pitala za tebe,,,,
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 14:26   #2014
Rokas piši šta se događa s tobom?

ja sam još u komi od posla zbog ove Portanove, danas vip otvorenje pa smo gotovi konačno!
nego bojim se šta ako dobijem mengu za dva dana , kad se to počinje bockati ? jel na 1dc? nisam stigla do dr. da mi objasni!

nego cure imam jedno glupo pitanje.. jel netko ostao trudan od naših curica
tu u KBO?

mislim da njima toliko vjerujem i svi su mi super, a čula sam svakakih gluposti u koje ne vjerujem jer trebam snage za dalje, a opet crv sumnje me izjeda..
tikica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 16:44   #2015
Hej drage!

Danas putujemo za Zg, ujutro mi je prva folikulometrija. Ako negdje uhvatim komp javim vam se, a i nadam se da me neće gledati subotu i nedjelju pa da ću moći doći doma.

Tikici većina se počinje bockati od 2dc, odeš kod dr na UZV i poslije toga slijedi boca. Tako je bilo meni kad sam bila u KBO.

Što se njihovog uspjeha tiče vjeruj da nemam pojma. Vjerujem da su stručni, ali isto tako kontam da imaju najgoru opremu u Hrvatskoj...

S m artom se nisam čula, ako se čujem javim vam kako je.

Držite mi fige za sutra!!!!

Šaljem pusu!!!!
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 21:27   #2016
Rokas je javila da nam je M arta imala 30 folikula...3 jako dobra a za 22 će vidjet sutra kako napreduju...

M arta...sretno!!!!

Rokas....i tebi sretno također...
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 22:20   #2017
rokas, sretno u zagrebu, držim palčeve da bude sve good!

Marta imala 30 folikula??? kaj je to moguće??? ili sam ja totalno neupućena, ja sam mislila da je sve preko 20 hiperstimulacija ??? ali ako je to u redu onda mi je jaaaaaako drago, držim jako,jako palčeve da nam marta ostane trudna ovaj puta

igorskel, žao mi je, što je bilo?

tikica, baš ti se malo "usplelo", glede uspjeha ja sam isto svašta čula, ali isto znam da je samnom u sobi ležala ženskica koja je dugo bila kod matkovića i onda kad više nije imala love došla u kbo i odprve ostala trudna aih-om kod dr.p.

pozz svima
fiona 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 22:24   #2018
Trebam info.....

Jel se mikrobiološka analiza ejakulata radi u drapšinovoj ili u KBO?
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 15:09   #2019
Evo meTina analiza je u drapšinovoj, ali ti to već znaš

kod mene sve ok, folikuli veliki, ima ih puno, sve u redu, sutra sam opet na f metriji i nadam se da će i sutra biti dobro...

Puno vas pozdravljam!

Držte fige za mene
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 22:32   #2020
Rokas ... obavili smo i to danas....

...ma mora biti sve ok...ovo je tvoj dobitni ciklus....
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.