Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2006., 12:01   #1
Mirisi za kosu

imam problem, frisko operem kosu, ali vec isti dan kad izadjem van, kafici, tramvaji, smog, bas mi se nekako jako uvuce taj smrad u kosu, i to mi je bas grozno onda...

jel postoje kakva mirisljava sredstva za kosu, bas za tu namjenu?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 13:30   #2
Ima Gliss kur neki sprej od kojeg kosa miriši, no ne preporučam ti ga ak imaš tanku jer je spljošti i izgledaš ko da te netko opalio tavom usred tjemena. Al miris je ok.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 14:09   #3
...potraži po parfumerijama...sad većina radi i parfeme za kosu...ja sam vidila recimo guccijev envy mist za kosu...možda ima i od tvog omiljenog parfemčića...
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 14:30   #4
Quote:
Scissors. kaže:
imam problem, frisko operem kosu, ali vec isti dan kad izadjem van, kafici, tramvaji, smog, bas mi se nekako jako uvuce taj smrad u kosu, i to mi je bas grozno onda...

jel postoje kakva mirisljava sredstva za kosu, bas za tu namjenu?
to je razlog zašto sam ja prestala pušiti
previše mi je smetao miris duhana u kosi

inače stavljam parfem u kosu jer se tamo najviše zadržava
__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 17:38   #5
Ja sam za prošli Božić od mame dobila 'parfem' za kosu (perfumed hair mist):
Pure Poison od Dior-a. Ne bi ga mijenjala nizašto. =)
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 15:23   #6
negdje sam pročitala da nije dobro stavljati pravi parfem na kosu... vjerojatno zbog alkohola, neznam ali sam isto tako negdje pročitala i da je dobro istrljati kosu vlažnim ručnikom natopljenim u neki omekšivač za rublje... to kao prekrije sve negativne mirise

renalicious evo ejdan zgodan člankić u vezi Poisona

Stručnjaci s Yalea bune se protiv prakse američke FDA koja dopušta proizvođačima kozmetike da upotrebljavaju vrlo kancerogene i toksične elemente u kemijskim spojevima, a da pritom čak i ne navode listu tih spojeva na deklaracijama. Analiza jednog popularnog parfema, navode za primjer, pokazala je da sadrži 40 toksičnih supstancija za koje se pouzdano zna da uzrokuju rak jetre! Vjerojatno aludirajući na slavni Diorov parfem Poison (otrov) liječnici kažu: Poison? Da, to je pravi otrov!
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 15:26   #7
Quote:
-anna- kaže:
ali sam isto tako negdje pročitala i da je dobro istrljati kosu vlažnim ručnikom natopljenim u neki omekšivač za rublje... to kao prekrije sve negativne mirise
ne omekšivač za rublje nego regenerator za kosu

nisam probala i ne zvuči mi primamljivo
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 15:30   #8
ne ne, baš omekšivač ima intenzivniji miris nego regenerator... a i on bi malo zamastio kosu... barem mislim tako
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 15:40   #9
znam jednoga koji pere glavu u Cocolinu
__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 19:42   #10
Quote:
-anna- kaže:
renalicious evo ejdan zgodan člankić u vezi Poisona

Stručnjaci s Yalea bune se protiv prakse američke FDA koja dopušta proizvođačima kozmetike da upotrebljavaju vrlo kancerogene i toksične elemente u kemijskim spojevima, a da pritom čak i ne navode listu tih spojeva na deklaracijama. Analiza jednog popularnog parfema, navode za primjer, pokazala je da sadrži 40 toksičnih supstancija za koje se pouzdano zna da uzrokuju rak jetre! Vjerojatno aludirajući na slavni Diorov parfem Poison (otrov) liječnici kažu: Poison? Da, to je pravi otrov!
Ajme! Al tako savršeno miriši ...
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 21:27   #11
hehe ja imam sreće što se meni nesviđa ali čisto sumnjam da moja olivica ima išta manje 'otrova' u sebi od poisona
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 22:43   #12
Quote:
-anna- kaže:
negdje sam pročitala da nije dobro stavljati pravi parfem na kosu... vjerojatno zbog alkohola, neznam ali sam isto tako negdje pročitala i da je dobro istrljati kosu vlažnim ručnikom natopljenim u neki omekšivač za rublje... to kao prekrije sve negativne mirise

renalicious evo ejdan zgodan člankić u vezi Poisona

Stručnjaci s Yalea bune se protiv prakse američke FDA koja dopušta proizvođačima kozmetike da upotrebljavaju vrlo kancerogene i toksične elemente u kemijskim spojevima, a da pritom čak i ne navode listu tih spojeva na deklaracijama. Analiza jednog popularnog parfema, navode za primjer, pokazala je da sadrži 40 toksičnih supstancija za koje se pouzdano zna da uzrokuju rak jetre! Vjerojatno aludirajući na slavni Diorov parfem Poison (otrov) liječnici kažu: Poison? Da, to je pravi otrov!
zato ja i ne stavljam parfem na kozu, smao na odjecu...
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 11:23   #13
Dobar parfem za kosu je cvjetna vodica ali nabavljena od provjerenih proizvođača jer neki svašta prodaju kao cvjetnu vodicu. Pakirane su u onim bočicama sa sprej pumpicom tako da se lijepo rasprši po kosi.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 01:32   #14
Preporučam Givenchy Very Irresistible sprej za kosu,zadrži se i nije napadan ali se ipak osjeti
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 19:03   #15
koja mu je cijena?

ja isto obožavam kada mi je kosa tek oprana i predivno miriši, ali mi je dovoljno da odem u boravak koji je pun dima i to je to od mirisa

baš mi nekak ne zvuči zdravo stavljati običan parfem na kosu
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 19:22   #16
Quote:
raverica kaže:
koja mu je cijena?

ja isto obožavam kada mi je kosa tek oprana i predivno miriši, ali mi je dovoljno da odem u boravak koji je pun dima i to je to od mirisa

baš mi nekak ne zvuči zdravo stavljati običan parfem na kosu
Ja sam dosada kupovala u americi za 25$ ali vidjela sam u mulleru i mislim da ne bi trebao doc vise od 200kn
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 19:27   #17
budem pogledala to i ako imaju još kakve mirise za kosu

tnx
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 23:44   #18
Quote:
Lela kaže:
Dobar parfem za kosu je cvjetna vodica ali nabavljena od provjerenih proizvođača jer neki svašta prodaju kao cvjetnu vodicu. Pakirane su u onim bočicama sa sprej pumpicom tako da se lijepo rasprši po kosi.
Dobro zvuči. Pitanje: gdje i koliko?
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 12:35   #19
Quote:
Sugarplum Fairy kaže:
Dobro zvuči. Pitanje: gdje i koliko?
Preporučam primavera life ili oshadhi jer su to kvalitetne cvjetne vodice koje usput i njeguju kosu. Cijena primavera life cvjetnih vodica se kreće od 58,50 do 84 kn za 100 ml. Cvjetna vodica ruže košta 84 kn, a od naranče 75,50. Navodim ružu i naranču jer mi se ti mirisi nekako čine najbolji za kosu.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 14:21   #20
parfem jako isusuje kosu
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.