Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Pogledaj rezultate ankete: Najbolji šampon iz DM-a?
Schauma 6 6.98%
Pantene 9 10.47%
Alverde 12 13.95%
Nivea 10 11.63%
Garnier 6 6.98%
Loreal 16 18.60%
Recept 6 6.98%
Schwarzkopf 7 8.14%
Head and shoulders 2 2.33%
Neki drugi 12 13.95%
Glasovatelji: 86. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2010., 18:10   #3161
Quote:
traktorka kaže: Pogledaj post
imamo sličnu kosu, ja koristim elseve rozi i najbolji mi je dosad. i općenito svi elsevovi. probaj
Po čemu je taj rozi dobar? Moja kosa je isto takva (osim što se farbam) i perem ju svaka 2 dana. Taj rozi je za kosu sklonu mašćenju?
__________________
💅🏻
Hazel Silk is offline  
Old 22.02.2010., 19:05   #3162
Quote:
Sintia_84 kaže: Pogledaj post
Samponi od koprive su ti za masnu kosu opcenito tako da, da, vjerojatno isusuju . Isto tako, ako je serum kojeg koristis iz Avona onaj zeleni, on je krcat alkoholom i isto dugorocno isisuje kosu. Narandjasti je puno bolji.

Mnoge cure su mi odmah odgovorile da je šampon od koprive najbolji za kosu,ako će nešto kosi pomoći, kopriva će! Koristim koprivu 2 mjeseca, ali nisam nešto zadovoljna,ali ne znam koliko bi mi na bazi npr. ulja utjecali na kosu...
Što se tiče seruma, koristim s plavim čepom,evo pri samom kraju je, već imam sa zelenim čepom. Koliko je taj dobar? Mogu li dobiti još koje mišljenje glede šampona na biljnoj bazo osim koprive? Imam normalan tip kose.Tako barem tvrdi doktorica koja mi gleda vlasište.
dudica is offline  
Old 22.02.2010., 20:42   #3163
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
Po čemu je taj rozi dobar? Moja kosa je isto takva (osim što se farbam) i perem ju svaka 2 dana. Taj rozi je za kosu sklonu mašćenju?
ne već kakti za dugu tanku kosu..meni je jako dobar...moram ju prat svaka 2 3 dana al to mi nije problem
traktorka is offline  
Old 22.02.2010., 20:57   #3164
Elseve još nisam probala, ali zagrizla sam trenutno nekako za taj Gliss Kur (kupila sam danas onaj sa mirisom ruže) pa ću vidjet kako će bit. Možda ako mi ne bude odgovarao ću probat taj elseve
blue kitty is offline  
Old 23.02.2010., 17:07   #3165
meni je rozi elseve odličan a i isprobala sam taj najnoviji i s njim sam zadovoljna
saharasaharović is offline  
Old 23.02.2010., 19:34   #3166
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
možda zato što ti je tanka i nije gusta možeš proći sa jednim šamponiranjem. ja imam jako gustu,debelu kovrćavu kosu i nema tog šampona koji mi je za prvo pamponiranje napravio i mrvicu pjene a kamoli šta optao. kod kuće kad si sama perem uglavnom mi trebaju 2 šamponiranja,ponekad 3 a u salonima mi obavezno peru 3 puta kosu.
Moja bi valjda otpala da je 3x samponiram
Zavidim ti i uopce te ne volim


Da, trebam dodat disklejmer: moje upute su za nas njeznokose, ne za lavice
Zmijica is offline  
Old 24.02.2010., 15:07   #3167
Ja sam si u Mülleru uzela L'oreal Elseve nutrigloss protiv peruti, to im je novo, došao je unatrag cca mjesec dana, ali nažalost nigdje nema slike. Bočica je bijela s roza crtom. Izvrstan je, u 3 pranja primjetila sam veliki napredak u smanjenju peruti. Koristim žuti Elseve anti frizz regenerator ili Nivea Diamond gloss regenerator, oba su mi super.
Val Denton is offline  
Old 25.02.2010., 11:16   #3168
uz kupljeni nivea šampon u dm-u dobijete i regenerator
hrčkica is offline  
Old 25.02.2010., 18:05   #3169
Quote:
hrčkica kaže: Pogledaj post
uz kupljeni nivea šampon u dm-u dobijete i regenerator
Jel možeš birati regenerator ili dobiješ koji ti oni daju?
 
Old 25.02.2010., 18:39   #3170
Quote:
Kaky kaže: Pogledaj post
Jel možeš birati regenerator ili dobiješ koji ti oni daju?
Ono što sam ja vidjela, ne možeš birati, odnosno šampon i regenerator dolaze u paru. Npr., šampon za sjaj, isti takav regenerator, šampon za smeđu kosu-regenerator za smeđu kosu, šampon za obojanu kosu-regenerator za obojanu kosu.
__________________
A man never tells you anything until you contradict him.
George Bernard Shaw
Stupid Cupid is offline  
Old 25.02.2010., 19:36   #3171
Quote:
hrčkica kaže: Pogledaj post
uz kupljeni nivea šampon u dm-u dobijete i regenerator
Danas sam u dm-u vidjela i razne lorealove sampone i regeneratore pakirane zajedno. Ne znam da li je samo povoljnija cijena ili je regenerator gratis uz kupljeni sampon.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 25.02.2010., 20:07   #3172
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Danas sam u dm-u vidjela i razne lorealove sampone i regeneratore pakirane zajedno. Ne znam da li je samo povoljnija cijena ili je regenerator gratis uz kupljeni sampon.

Što se Nivee tiče, kao da si regić dobio gratis jer je cijena paka ista kao i za sam šampon. Što se pak L'Oreala tiče, brijem da je to ona (sad već) stara akcija s 10 kn popusta, znači šampon i regić za nekih 28kn a ne 38 koliko bi inače to dvoje zajedno došlo.
__________________
20
tina88 is offline  
Old 25.02.2010., 20:10   #3173
Ne znam, nisu me zanimali detalji, samo sam registrirala hrpu takvih raznih L'oreal paketa sampon+regenerator. A kakva je cijena...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 27.02.2010., 22:43   #3174
Ja moram pohvaliti Schwarzkopfov šampon i regenerator 7 trava. Nema silikona, tako normalan miris koji vuče na one stare šampone, regenerator tako bogate teksture, nema onih kerefeka proteini devine dlake....ma odlično!!!
mišica27 is offline  
Old 28.02.2010., 14:46   #3175
Ova tema je razdvojena na dvije nove - Šamponi i Regeneratori.
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:06.