Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2005., 13:23   #21
Quote:
idy kaže:
Vorwerk košta oko soma eurića.
za soma eurica ima mi i sam usisavati, a ne se samo sam spremiti kad je gotov
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 27.09.2005., 14:02   #22
Quote:
Gospon Pes kaže:
Kaj, vratila si je bivsem?
Ne, nego prodala.

Ne bivsem, ofcours.
Crow Jane is offline  
Old 27.09.2005., 14:05   #23
Quote:
Usisivač je zakon
Čekaj tek kad otkriješ peglu, i cijeli niz drugih sjajnih naprava.
Zoon politicon is offline  
Old 27.09.2005., 15:57   #24
Dobro, koji k***c me sad zajebavate!? Ja svuda hvalim forum kako se uvijek nađe neko da ti odgovori ozbiljno i bez zajebancije, a samo me pljuvate! Tako mi i treba.

Ima usisivača koji se lagano kreću, ili, da budem preciznija, koje je lagano gurati po tepihu (na to sam mislila kad sam rekla da klize), a ima i onih kod kojih se sav oznojiš da usišeš tepih 3x3m2.
I btw, VOLIM usisavati. I peglati. A i prati suđe, kad smo već kod toga. Ima neko nešto protiv?

A tisuću eura je stvarno previše.
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Old 27.09.2005., 15:58   #25
Quote:
bubica kaže:
Dobro, koji k***c me sad zajebavate!? Ja svuda hvalim forum kako se uvijek nađe neko da ti odgovori ozbiljno i bez zajebancije, a samo me pljuvate! Tako mi i treba.

Ima usisivača koji se lagano kreću, ili, da budem preciznija, koje je lagano gurati po tepihu (na to sam mislila kad sam rekla da klize), a ima i onih kod kojih se sav oznojiš da usišeš tepih 3x3m2.
I btw, VOLIM usisavati. I peglati. A i prati suđe, kad smo već kod toga. Ima neko nešto protiv?

A tisuću eura je stvarno previše.
Ma zekamo te koka, to ti je proces inicijacije.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Old 27.09.2005., 16:01   #26
pa svi smo ti mi ozbiljno odgovorili:

jebo usisavac za tisucu eura.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 27.09.2005., 16:03   #27
mi doma imamo usisavač stariji od mene na koji sam ja u napadu kreativnosti nacrtala ljubičasti cvjetić. težak je, ružan je, bučan je, al ima ljubičast cvjetić.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 27.09.2005., 16:04   #28
Quote:
alexxx kaže:
težak je, ružan je, bučan je, al ima ljubičast cvjetić.
Dobro, alexxx te zahebava. al njoj je za oprostiti, ona to radi svima i jos je i duhovita
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 27.09.2005., 16:08   #29
Quote:
alexxx kaže:
mi doma imamo usisavač stariji od mene na koji sam ja u napadu kreativnosti nacrtala ljubičasti cvjetić. težak je, ružan je, bučan je, al ima ljubičast cvjetić.
jel to onaj usisivač koji je ima veliku štangu, nepomičnu visine cca 160 cm sa vrećom koja se sastrane kvači i kabelom koji se kači za kuku gore i dole na štapu?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 27.09.2005., 16:10   #30
Vorverk je zlo Ne usisava niš bolje od pol kile teškog usisavača za 150-300 Kn kakvih ima kupit u svakom šoping centru, a skup je i nepraktičan.
Silajn is offline  
Old 27.09.2005., 16:11   #31
Quote:
kemik kaže:
Dobro, alexxx te zahebava. al njoj je za oprostiti, ona to radi svima i jos je i duhovita
ne zajebavam. stvarno imamo takav usisavač. budem sliku postala jednom. i ne, čiki, nije to taj.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 27.09.2005., 16:12   #32
Quote:
chiquita kaže:
jel to onaj usisivač koji je ima veliku štangu, nepomičnu visine cca 160 cm sa vrećom koja se sastrane kvači i kabelom koji se kači za kuku gore i dole na štapu?
Alexxx ima vorverk star dvajst godina
Silajn is offline  
Old 27.09.2005., 16:16   #33
Quote:
Silajn kaže:
Vorverk je zlo Ne usisava niš bolje od ...
Netocno.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Old 27.09.2005., 16:20   #34
Quote:
Gospon Pes kaže:
Netocno.
Časna riječ Koristila sam ga valjda tri godine u roditeljskom domu, iščašila rame na gnjusobi tada još vjerujuć da ima razloga. Nema A imamo i alergičare u kući, nije im se pogoršalo kad smo prešli na prekrasan lagani s velikom snagom usisavač.
Silajn is offline  
Old 27.09.2005., 16:25   #35
a što fali eljektroluksu?
usisa mačku i psa odjedanput, tih, klizi ima sve što modernog ljenčugi od domačice poput mene treba.
dobro, ja bi onaj koji piči sam po stanu ali preveć para košta.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 27.09.2005., 17:10   #36
vi niste normalni
magic is offline  
Old 27.09.2005., 17:16   #37
Quote:
usisa mačku i psa odjedanput
eto baš to mu fali.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 27.09.2005., 17:20   #38
otkad se u nashoj kuci ne koristi usisivach nema tajanstvenog nestajanja charapa, naushnica, shpangi, gumbiju i slichno.


shalim se. moj pas ne voli zvuk usisavanja pa ga zato ne koristim. ponekad ga u prazno kratko ukljuchim zbog papige. on voli.
magic is offline  
Old 27.09.2005., 17:21   #39
Quote:
Silajn kaže:
Časna riječ Koristila sam ga valjda tri godine u roditeljskom domu, iščašila rame na gnjusobi tada još vjerujuć da ima razloga. Nema A imamo i alergičare u kući, nije im se pogoršalo kad smo prešli na prekrasan lagani s velikom snagom usisavač.
Imala ja prekrasan, lagani, s velikom snagom...blabla...usisavac i iscasila i rame i kicmu pokusavajuci psece dlake usisati s tepiha. Nece kad vuces lagano, pa pritisnes malo, pa opet nece, pa pritisnes jace i tako te na kraju sve boli, a ni stange nemres poslije rastaviti jer si ih pritiskajuci previse nabio jednu u drugu...
Zajebi.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Old 27.09.2005., 17:22   #40
Quote:
magic kaže:
shalim se. moj pas ne voli zvuk usisavanja pa ga zato ne koristim. ponekad ga u prazno kratko ukljuchim zbog papige. on voli.
khm

kakva je to papiga?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.