Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2013., 18:47   #2741
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post

"Uvijek, svuda, osjetim te znam.
Kada ti čujem dah smirim se.
Dodirni me, poljubi me."
Baš si mislim kako bi bilo dobro da na jednome mjestu skupimo različite citate iz serije - koje tako zapisujemo (vidim da ih ima dosta i u potpisima forumašica), one dirljive i nježne ljubavne, životne, a stvarno ima krasnih rečenica.
I one smiješne, pa i one s dozom sarkazma (kako ono bijaše - kad je Zinar rekao Džihanu da svaka obitelj ima svog luđaka) :-D. Zbilja bi bilo materijala. Šteta da se zagubi.

Edit: vidjela sam u najavi kako Kevser optužuje Silu da je ona kriva ako Firuz umre. A to ide nakon neke svađe u kojoj će Firuz pljusnuti Silu. Od bijesa će dobiti srčani napad i srušiti se, ispast će mu tablete koje uzima, preplašena Sila će mu pomoći, donijeti vode i dati mu tabletu. Stara će očito nakon toga napasti Silu. Zbilja nema kraja toj okrutnosti.
__________________
"...iako kao nevinašce sniva na arslanskom ti srcu, iako te miluje, ona ipak nije tvoja i nikad tvojom biti neće..."

Zadnje uređivanje Arslana : 02.02.2013. at 19:03.
Arslana is offline  
Old 02.02.2013., 19:10   #2742
Uvijek,svuda,osjetim te,znam.
Kada ti čujem dah,smirim se.
Dodirni me,poljubi me.
http://www.youtube.com/watch?v=JKbYY26pSH0
i sad ću ja opet pokvarit romantiku.
Lijepe riječi je rekla i opet ostala drvena,pa to je 56. ep. već se trebala opustit malo,ali zato je on nenadyebiv sa onim osmjehom na licu kad je shvatio da je ona u kupaonici,pa raskopčavanje košulje
tigyyyy is offline  
Old 02.02.2013., 19:15   #2743


ne mogu docekati sutrasnji dan! petak i subota toliko sporo prolaze i stvarno me ova nova izludjuje!

gledam na turskom i apsolutno nista ne razumijem, samo gledam njihove zajednicke scene :cok:

negdje sam totalno pogubila Zejsan (sto ju je onaj silovao), sta ce s njom biti?
__________________
...ima tišina kojih se sjećamo više nego najljepših riječi...
sljemica is offline  
Old 02.02.2013., 19:18   #2744
Quote:
tigyyyy kaže: Pogledaj post
Uvijek,svuda,osjetim te,znam.
Kada ti čujem dah,smirim se.
Dodirni me,poljubi me.
http://www.youtube.com/watch?v=JKbYY26pSH0
i sad ću ja opet pokvarit romantiku.
Lijepe riječi je rekla i opet ostala drvena,pa to je 56. ep. već se trebala opustit malo,ali zato je on nenadyebiv sa onim osmjehom na licu kad je shvatio da je ona u kupaonici,pa raskopčavanje košulje
meni je sigurno nećeš pokvariti predivna suptilno izvedena scena, savršeni oboje
sortiadictos is offline  
Old 02.02.2013., 19:19   #2745
Quote:
sljemica kaže: Pogledaj post


ne mogu docekati sutrasnji dan! petak i subota toliko sporo prolaze i stvarno me ova nova izludjuje!

gledam na turskom i apsolutno nista ne razumijem, samo gledam njihove zajednicke scene :cok:

negdje sam totalno pogubila Zejsan (sto ju je onaj silovao), sta ce s njom biti?

A tako i ja, ma nesto se moze razumiti, jel gledam i Sultana i Silu, pa neke rijeci zapamtis.. ali opet ovaj OYO zajebava maximalno... grrrrrrrr
Victoria0 is offline  
Old 02.02.2013., 19:19   #2746
Onaj osmijeh u kupaoni i raskopcavanje kosulje je stvarno scena, nikakvi mi poljupci ne fale uz takve scene.

Savrseni su
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.02.2013., 19:24   #2747
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
meni je sigurno nećeš pokvariti predivna suptilno izvedena scena, savršeni oboje
drago mi je što je vama sve savršeno,neni kod nje stalno nešto fali,nemogu si pomoć
tigyyyy is offline  
Old 02.02.2013., 19:27   #2748
ne znam, tezak mi je turski. onaj spanjolski sam, uz serije, usavrsila. ovo ne ide pa ne ide.
raspolazem s 10ak rijeci. sreca pa njihovi pogledi govore vise od 1000 rijeci

nego, najdrazi/najbolji citati, kako vec..
meni je (zasad) najdrazi kad Boran, koji je skroz dobrica, kornjaci stane, spasava gdje god stigne koga god stigne, ima <3 ko kucu i onda kaze onom cuvaru

"Nađi Džihana, reci mu neka mi dođe ili neka se sam ubije" :klap:
__________________
...ima tišina kojih se sjećamo više nego najljepših riječi...
sljemica is offline  
Old 02.02.2013., 19:28   #2749
Ko ono pit'o šta bismo sa užom i širom familijom.....

http://youtu.be/e7bdlYatWZg
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 02.02.2013., 19:49   #2750
Quote:
tigyyyy kaže: Pogledaj post
Uvijek,svuda,osjetim te,znam.
Kada ti čujem dah,smirim se.
Dodirni me,poljubi me.
http://www.youtube.com/watch?v=JKbYY26pSH0
i sad ću ja opet pokvarit romantiku.
Meni nećeš pokvariti romantiku. Ova scena mi je savršena. On i ona. Počevši od njegovog dolaska pa sve do kraja kad je ljubi.

Naravno nisam još vidjela sve, ali mislim da će mi ovo biti jedna od najboljih njihovih zajedničkih scena.

A on je ovdje, nemam riječi... Savršen!!!
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 02.02.2013., 19:58   #2751
Quote:
Arslana kaže: Pogledaj post
Ne kužim... otvorila temu, sad pogledam - zatvorena? Zna netko u čemu je štos???
ja krenila pisat, ali, da, zatvorena je. nemam pojm
__________________
...ima tišina kojih se sjećamo više nego najljepših riječi...
sljemica is offline  
Old 02.02.2013., 20:07   #2752
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
Ko ono pit'o šta bismo sa užom i širom familijom.....

http://youtu.be/e7bdlYatWZg


A bas ih ima puno sto bi trebali odletjeti negdje.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 02.02.2013., 20:07   #2753
Quote:
sljemica kaže: Pogledaj post
ja krenila pisat, ali, da, zatvorena je. nemam pojm
Ne znam u čemu je grijeh? Zapisati rečenice za pamćenje, kao što ih zapisujemo iz knjiga. Zar to ne može biti tema?!? O citatima i situacijama iz kojih su potekli, s objašnjenjima i našim razmišljanjima o onome što je izrečeno?! Ako ih pišemo na temi koja je općenito o seriji, izgube se među mnoštvom postova. Nisam ni stigla opisati cilj teme, napisala jednu rečenicu, a već je bila zatvorena.

Meni je isto lijepa ona scena koja će uslijediti - kad on ulazi u kupaonicu.
__________________
"...iako kao nevinašce sniva na arslanskom ti srcu, iako te miluje, ona ipak nije tvoja i nikad tvojom biti neće..."

Zadnje uređivanje Arslana : 02.02.2013. at 20:40.
Arslana is offline  
Old 02.02.2013., 20:22   #2754
Quote:
Victoria0 kaže: Pogledaj post
Pa sta nece Narin izgubit i drugu bebu, tj beba nece biti ziva, mislim da je to oko 50 i neka?? Ako sam dobro skuzila?? Hmm
rodit će zdravu djevojčicu
Quote:
Arslana kaže: Pogledaj post

Edit: vidjela sam u najavi kako Kevser optužuje Silu da je ona kriva ako Firuz umre. A to ide nakon neke svađe u kojoj će Firuz pljusnuti Silu. Od bijesa će dobiti srčani napad i srušiti se, ispast će mu tablete koje uzima, preplašena Sila će mu pomoći, donijeti vode i dati mu tabletu. Stara će očito nakon toga napasti Silu. Zbilja nema kraja toj okrutnosti.
da, baba nju krivi, ali stari joj zahvali kad malo dođe k sebi
__________________
Ne lažem, nego sam reducirana u izričaju.
Cobanica is online now  
Old 02.02.2013., 20:36   #2755
Quote:
sljemica kaže: Pogledaj post


ne mogu docekati sutrasnji dan! petak i subota toliko sporo prolaze i stvarno me ova nova izludjuje!

gledam na turskom i apsolutno nista ne razumijem, samo gledam njihove zajednicke scene :cok:

negdje sam totalno pogubila Zejsan (sto ju je onaj silovao), sta ce s njom biti
?
koliko se sjećam, poslije ajšine priče o njoj, u istanbulu, kad priča kako ju muž mlati i da ima tešku trudnoću, ona se poslije ne pojavljuje, a dali ju netko spomene i moj turski je jako tanak
__________________
Ne lažem, nego sam reducirana u izričaju.
Cobanica is online now  
Old 02.02.2013., 20:47   #2756
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
Ko ono pit'o šta bismo sa užom i širom familijom.....

http://youtu.be/e7bdlYatWZg

Usudujem se reci da ti je ovo jedan od najboljih uradaka
Hvala kaj mi popravi ovu kisnu vecer,jos se

Super ukompoinirano......ide stih bacila matorih,a prati ga slika asireta u biti sve scene super prate stihove :klap:
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 02.02.2013., 21:48   #2757
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
Ko ono pit'o šta bismo sa užom i širom familijom.....

http://youtu.be/e7bdlYatWZg
joj, joj :klap:

meni je ipak i dalje "lepi boro" favorit

ali ovdje mi je 'doktorka' upala u oci, kad ju vidim dodje mi da

super su mi ovi 'spotovi', svaki se super uklapa sa pjesmama.. pogotovo onaj "tesko meni sa tobom". odkad si otisla sa njim ja klosarim... iako, meni je boran bio najbolji u tom "klosar' izdanju.

e da, pitanje, u kojoj epizodi napokon Burhan rijesi Dzihana? posto nema nista za gledat, da pogledam, da se malo oraspolozim.
__________________
...ima tišina kojih se sjećamo više nego najljepših riječi...
sljemica is offline  
Old 02.02.2013., 21:59   #2758
jojjjjjjjjjjjjj sto mene ova babetina Kevser ide na zivac, prokleta baba... da je moja svekrva takva, ubila bi je na spavanju hahahha dala bih joj misomora

nadam se sada da ce napokon idotski Firuz postovati Silu i braniti je... aaaaaaaaaaaaa, sto se nazivcirala sada, jedva cekam sutra....
Victoria0 is offline  
Old 02.02.2013., 21:59   #2759
Quote:
sljemica kaže: Pogledaj post
joj, joj :klap:

meni je ipak i dalje "lepi boro" favorit

ali ovdje mi je 'doktorka' upala u oci, kad ju vidim dodje mi da

super su mi ovi 'spotovi', svaki se super uklapa sa pjesmama.. pogotovo onaj "tesko meni sa tobom". odkad si otisla sa njim ja klosarim... iako, meni je boran bio najbolji u tom "klosar' izdanju.

e da, pitanje, u kojoj epizodi napokon Burhan rijesi Dzihana? posto nema nista za gledat, da pogledam, da se malo oraspolozim.
Ja mislim oko 60 tak negdje... ako se ne varam....
Victoria0 is offline  
Old 02.02.2013., 22:01   #2760
E da, zaboravi pa dokle ce se vise ubijat u ovoj seriji, pa kada ce vise prestat to ubijanje nevinih djevojaka, malo mi je to prebrutalno... ..... nadam se da ce se sad i policija napokon umijesat, ovo je vec prevrsilo svaku mijeru s tim ubojstvima, aaaaaaaaaaaan((
Victoria0 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.