Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2013., 12:05   #2821
ja sam isto pogledala epizode unaprijed, ne razumijem NI RIJEČ, samo upijam scene...isuseeeeeeeeeeeee koji tip. navukla sam se ko nikad. uopćeeee ne gledam ništa na tvu, a sapunice posebno, ali on....ja nemam riječi.

ruke.ruke.ruke...ajme.
MaaMM is offline  
Old 04.02.2013., 12:07   #2822
Cure, nemojte misliti da je meni njih mrsko gledati. Naprotiv, ja gledam i nešto što možda drugi i ne zapaze. Nisam rekla da je to bilo u 69 epizodi, nego sam sve epizode do 70 odgledala. Možda je to moj subjektivni dojam, možda sam ja pod dojmom "žute štampe", ali ne bih rekla. Vidim puno puno puta bježi od nje, i kad zajedno hodaju i kad zajedno i sjede, može još barem jedna osoba između njih stati. Kažem Vam to je moje viđenje, bolje da Vi imate drukčije, i meni bi bilo drago da sam ih doživjela kao pravi ljubavni par. Jer ja uvijek i svagda navijam samo za ljubav, još ako su predivni kao njih dvoje. Kažem Vam to neće utjecati na to da ja ponovno ne pogledam seriju i sa prevodom. Da ja nisam bila pod jakim dojmom, budite sigurni da Vam se ne bi ni pridružila u komentiranju MAA.
domenika56 is offline  
Old 04.02.2013., 12:15   #2823
Ne želim ovdje spojlati, ali kako ti je onda promaklo par epizoda baš do te 69. u kojima ima tako senzualnih (da ne kažem i erotičnih) scena da boli glava?

Slažem se da je sve stvar osobnog dojma, ali meni je ovo stvarno jedna od rijetkih turskih serija u kojima glavni par ima toliko zajednički scena, i još tog tipa.

Nikakvih vijesti o novoj seriji nema.

sambth, ja nisam. Ovaj drugi me posebno zanima, ali ništa od toga nema na YT. Ili ja ne znam tražiti, vidim da često nazovu videe nekim čudnim imenima i onda nema šanse da ih nađeš, osim ako slučajno ne naletiš na njih.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 04.02.2013., 12:57   #2824
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ne želim ovdje spojlati, ali kako ti je onda promaklo par epizoda baš do te 69. u kojima ima tako senzualnih (da ne kažem i erotičnih) scena da boli glava?

Slažem se da je sve stvar osobnog dojma, ali meni je ovo stvarno jedna od rijetkih turskih serija u kojima glavni par ima toliko zajednički scena, i još tog tipa.

Nikakvih vijesti o novoj seriji nema.

sambth, ja nisam. Ovaj drugi me posebno zanima, ali ništa od toga nema na YT. Ili ja ne znam tražiti, vidim da često nazovu videe nekim čudnim imenima i onda nema šanse da ih nađeš, osim ako slučajno ne naletiš na njih.
Da bas to ni ja ne zelim spojlati, ali ima toga ovo je tek pocetak
Meni jedino kic smeta kad su neke scene tipa emotivne izmedj nijh dvoje stavlja joj ruku na lice, uneli se oboje(a i ja) i onda ju on poljubi u celo, kao evo sad ova scena na novoj od sinoc oni u bolnici ona prica o bebacu place on sjedi pored nje obadvoje se raspekmezilii i on ju poljubi u ruku navikli smo na puno eroticnije scene, a i ovo je koliko sam ja gledala turskih serija jedina koja je ovako soft ali neka to mi daje zelju za jos vecim gledanjem

Zadnje uređivanje lipo : 04.02.2013. at 13:06.
lipo is offline  
Old 04.02.2013., 14:30   #2825
Nisam jos odgledala 31. a ni 32. epku ne stizem mada jedva cekam, zanima me jel se otkrilo tko je kupovao zemlji i pokusao smjestiti Sili, odnosno je su otkrili da to radi Dzinan-Dilaver ili se samo preko toga preslo. Citam vase komentare 31. i 32. niko to ne pominje a mene bas zanima, smatram da je to bitno jer poljuljano je povjerenje
tratincic is offline  
Old 04.02.2013., 15:39   #2826
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
A ono kad joj on dolazi s leda,ona ga ne vidi.Sjedi i prica djetetu,cita mu: Ocima cu ti objasniti koliko te volim I onda mazi trbuh i govori:Hocu li ti moci reci u oci koliko te volim?On iza stoji i slusa.Onda ju kao prepadne i kaze hoces,i nasem djetetu i meni.Kaze joj da ne zeli nista raditi bez nje,da je katkad poput djeteta koje zeli samo ispisivati njeno ime.Savrseno cerekasto,jos se glupasto smjeskam
Onda navecer ide ona scena s poplunom,odlicna scena.Idu spavati,on legne iza nje,rukom ide ispod popluna,vrag bi znao kuda,samo cujes nju: Boran!!!Nemam lose namjere samo se igram sa sinom-veli on.Poznajem te ja-veli ona.A ja se opet glupasto cerekam.Predobri su danas bili.
Savršeni su bili , moj čitav ured danas, svi nešto nabrušeni a ja letim
Nikako se ne mogu prestati čuditi sa koliko malo Turci uspiju pokazati toliko puno, da mi mašta samo poleti

Moram priznati da sam nakon te scene ugasila komp i išla leći, mislim si ziher slijedi neki šok predkraj serije pa bolje da lijepo sanjam ovu poplun scenu
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Old 04.02.2013., 16:21   #2827
U kojoj je epizodi scena s poplunom?
MaaMM is offline  
Old 04.02.2013., 16:47   #2828
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
"Krasno" je bit žena u Mardinu
Pored žene koja leži na stubištu, a i pored Sile koja kleči do nje i zaziva pomoć svi prolaze ko pored turskog groblja, al zato vuku nekog starog prdonju van
Nego, gledam ove njihove divane na otvorenim terasama, ćilime, jastuke...šta u Mardinu nikad ne pada kiša? Mislim, treba vremena to pokupit, a još više za to posušit...
Jel tako Covjek odmah dobije zelju otici tamo
Meni ovo s terasama i namjestajem na istima,padne na pamet svaki put kad to prikazu,misao proleti A kaj da im sad nekakav brzinski pljusak naleti,al bi bilo trcanja i sklanjanja.


Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Savršeni su bili , moj čitav ured danas, svi nešto nabrušeni a ja letim
Nikako se ne mogu prestati čuditi sa koliko malo Turci uspiju pokazati toliko puno, da mi mašta samo poleti

Moram priznati da sam nakon te scene ugasila komp i išla leći, mislim si ziher slijedi neki šok predkraj serije pa bolje da lijepo sanjam ovu poplun scenu
Pametno si na vrijeme ugasila Ona poslije cvili,ali ima jedna premocna scena kad mu ona poljubi ruku.

Ja sam inace slaba na ruke.Meni ni jedan french kiss ne moze docarati ljubav koliko moze zagrljaj i poljubac u ruke.Ne znam,meni ruke simboliziraju puno vise od udova.Moj se muzic naviknuo vec da ga volim ljubiti u ruke,u pocetku mu nije bilo jasno zasto toliko volim njegove ruke,zasto ga grlim 100 puta dnevno,al' je odustao od trazenja razloga i jadan se prepustio.Jednostavno tako ga "osjetim",zagrljajem mu glasnije kazem da ga volim nego da se derem na mikrofon. Svatko ima svoje "musice" i slabosti.

Zato meni ne fale nikakvi frencevi,eventualno na plazi i prvu bracnu noc,ali to je bilo prije,sad sam se naviknula na njih ovakve i savrseni su mi ovakvi kakvi jesu.

Ne vjerujem da je itko mogao utjecati na kolicinu poljubaca u seriji.Onoliko ih je koliko je u scenariju.Mislim da ni jedna Angelina Jolie ne moze uvjetovati koliko ce,kada,i koga ljubiti u filmu,a kamoli dvoje glumaca kojima je to prva glavna uloga.
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 04.02.2013., 18:47   #2829
Smile 32.ep.. sa prevodom.. a prevod nije dobar

dakle.. ovi stvarno pojma nemaju o prevođenju.. što je to aga imao "presvuč"... valjda se htio "obuč"... jer ono što je on trebao presvuć od sinoć... ja bi rado popratila



i da... što te hlače/trenirku ne navuče kao što spada... ruka mu ostala nedovršenog posla


....
nemojte se ljutiti što svašta primijetim
eMarina13 is offline  
Old 04.02.2013., 19:45   #2830
Quote:
domenika56 kaže: Pogledaj post
Cure ja odgledala 69 epizoda Sile. Pod milim bogom ništa ne razumin, samo gledam njih dvoje. Prvo što sam uočila, prvi dio do 39 epizode ona je bila sva u grču, a on se je donekle i trudio, a u drugom djelu serijala sav je bio kiseo i nažalost to neslaganje sa seta je prenio i u seriju. Jednostavno zajedničke scene mi bodu oči, nije to agina ljubav, i nema tu kemije. Čini mi se da se je ona u drugom djelu serijala nešto i trudila, ali on je jedino uvjerljivu scenu napravio kada ju žestoka gura u auto. Mislim da tu scenu nije trebao dva puta ponavljati. A u zajedničkim intimnim scenama čini mi se da bi ju rađe s maljem pomazio nego s rukom. Znam da je teško s nekim s kim se ne slažete odglumiti ljubav, to samo mogu vrhunski profesionalci, ali trebao se po meni malo više potruditi. Oni smo zajedno lipo figuriraju i ništa drugo. Pogledala i scenu sa Selin, unio je više žara u nju, mada me ni ona nije ostavila bez daha. Čini mi se da ni tu ne daje sve od sebe, mogao bi on to i bolje. Dobro ja pišem kao da se radi o nekom kultnom filmu, a ne o jednoj seriji. Sad se pitam kakvi su to drugi turski parovi ako su on i Cansu bili prvi i kultni? Kažem to je moje zapažanje, ne mora i vi djeliti moju emociju, ali na žalost ja ih tako doživljavam.
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Obećala sam sama sebi da neću više gledati unaprijed, ali sad sam morala 69. srediti. Uglavnom, ne slažem se. On kroz čitavu tu epizodu rješava tuđe probleme, čak i pištolj poteže. Baš izgleda izmoreno i da mu je dosta svih tih aširetskih gluposti koje nosi na leđima. Kad su skupa u scenama, raspravljaju o tome što on rješava, oboje su zabrinuti, ne kužim kakva bi se romantika trebala vidjeti u tim scenama?

Do kraja serije ima i više no lijepih i romantičnih scena među njima, ali ne može to biti baš svaku epizodu, pogotovo ne kad u priču ubace događaje koje ubace.
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Nasumce sam gledala inserte iz epizoda do 79. epizode gdje su oni i slazem se sa Nicole Llily. Ne vidim distanciranost i hladnocu kod M. Akifa, te ima dosta romanticnih i njeznih scena.
Quote:
lipo kaže: Pogledaj post
Ja sam isto gledala do kraja seriju i nisam uocila tu njegovu hladnocu, domenika56 mozda ti se tako cinilo jer ne razumijes detalje pa si ne mozes docarati, ali on je cijelu seriju svoje emocije dobro pokazivao za razliku od nje.... Nego kontam si ja nesto drugo fakat te scene grljenja, ljubljenja obraz, celo, su mi isto neke softi to su poljubci ono jedva da je dotakne bar su to mogli napraviti da izgleda uvjerljivo A to sto pricate da su oni uvijetovali da ne bude pravih poljubaca, bas nisam 100% posto sigurna da to mogu, jedino mi nije jasno kako su scenaristi i redateljica tolerirali da onaj njezin Cem(ili kak se vec zove) bude na setu i ima ispade ljubomore ja bi ga prvom prilikom nogom u dupe sutnila i rekla mars sa seta
domenika56 dobro zapažanje, mada ne mora značiti da je to zbog njihovog privatnog nepodnošenja (ako ga je bilo). Jednostavno rečeno nisu dobro odradili svoj posao, barem meni, a mislim da nas ima još. Izgleda da je to najbolje što su datog momenta mogli. Ne radi se o nedostatku sočnih poljubaca i intimnih scena, govorim o cjelokupnom dojmu. On je cijelo vrijeme imao isti izraz lica, ukočene usne, sa istim izrazom izgovara riječi: volim te, dobar dan, zašto nisi jela, ako odem zaboravi da imaš sina Borana. Što se tiče nje još veća katastrofa, nosom nebo para, niko mi nije ravan.
Nažalost sve to mi nije mogao nadomjestiti agin dobar izgled, nju neću ni komentirati, svatko ima pravo na svoje viđenje lijepog i privlačnog.
I da najbolje su im scene kad ništa ne govore, to još i može proći. Prvi susret kod česme + scena kad on na konju u sokaku naleti na nju i Dilan + ona u prvoj vjenčanici (ne znam je li to narodna nošnja-jako lijepa haljina i ona) + prvi svadbeni ples +prvi poljubac = to je najbolje što se moglo vidjeti od njih dvoje u cijeloj seriji.
Jednom sam napisala, ponavljam nisu me kupili,fali mi nešto, ne mogu voljeti i patiti sa njima. Dobro odabrana tema, zatrpana svakakvim glupostima i nedoslijednostima, da nije bila bi odlična. Glavni glumci podbacili, sporedni više nego dobri.
Abay, Ajša, Šivan, Deseti dar(ja ga tako nazivam, mada mi glumac još smrdi na Hajdara), svi oni jednoepizodični jadnicu što moraju nekoga ubiti i naravno Džihan. Na kraju 33 kad gurne s litice Azada on ima luđački pogled, ja bih pobjegla od straha da ga sretnem.
Prema glavnim junacima jesam najkritičnija jer od njih sam najviše i očekivala, nisam ih prije gledala, pa sam ovih dana škicnula na kasnije njihove uradke, o tome ću sada sus.
Spadalica is offline  
Old 04.02.2013., 19:46   #2831
Quote:
charra3005 kaže: Pogledaj post
No, htjedoh priupitati, je li "Boran" populano ime? Ili je to postalo tek kod malih Turaka rođenih godine 2006 na ovamo
Boran je ime koje je popularno u Anadoliji, posebno na jugoistoku.
Boran ima i dvije varijacije: Baran i Bora.

Inace u Islamu je veoma bitno kakva se imena daju jer cemo svi na Sudnjem danu biti prozivani upravo po njihovom znacenju.
Također je poželjno da djeca imaju u svom imenu početno slovo imena od oca ili majke (Bedirhan=Boran, Bade=Boran, Sude=Sila)
Inace mi ova imena Bade i Sude nisu nesto, čak sta vise bezveze su mi
Bade znaci pun mjesec, a Sude (koliko znam, a nisam sigurna) znaci tajna
Inače Abay znaci intuicija, razumijevanje
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 04.02.2013., 19:51   #2832
Onaj Zinar kao da je odjednom posao najveći aga od njih svih tamo. Sad on uvodi reda i staje iz svoga sina koji je svinja da ne može biti veća. Da sam na Boranovom mjestu sve bi ih malo spustila na zemlju da skuže tko je glavni aga. On samo prijeti, a oni opet po svome. Džiho ujaho u bolnicu ko jahač apokalipse sa "Tko je htio ubiti moga strica??" Pa valjda je njegov stric bitniji Boranu kojemu je otac??? Previše si daje na važnosti. Nitko nije uspio ući u sobu, sad će on, on je najbitniji tamo???

Džiho odveo Esmu na mjesto gdje se Jezda ubila (dok šeću po onoj plaži). Esma kaže kako je lijepo, kad su na mostu, a Džihi para ide iz ušiju.

Ne znam koja je uloga one Turgutove žene? Koliko dugo će ona biti tamo?? Stara Kevser je baš pokvarena i ne mogu vjerovati da ju neće stići kazna za sve ono???? Žena je zmija, al to prava. I da Boran ne spava s njom, uvjerena sam da bi u sred noći zadavila Silu. Ok, sad čekaju unuka pa neće, al da nije trudna ubila bi ju pogledima.

A vidim da se Azadu bliži kraj , počeli ga opsjedati. Sad mi ga malo i žao. Navikla sam se već na njih. Jadni, bijedni, njonjavi, nikakvi, al štaš' radnja se vrtila oko njih i zaslužni su za Silu i Borana.

Jadna tvornica, nije ni tjedan radila i već završila u plamenu. Svi zahvalni šefici na poslu, a kad je treba spašavati od vatre nema nikoga?? Svi trče da spase svoju guzicu.

A ljubavne scene između S i B neću ni kometirati. Tako je, kako je. Mi to ne možemo promijeniti, a da bi mi htjeli drugačije, bi. Nekad su mi ok, a nekad sama sebe lupam po čelu i ne mogu vjerovati šta gledam.

A da, onaj mali i ubijanje sestre i oca mu je prestrašno. Kao, zaboravili smo na što je sve Džiho spreman i što se tamo događa, pa da nas podsjete?? Boran je htio da zakon i policija riješe to, jer ne želi sam biti i sudac i porota i krvnik, al mu to ništa nije vrijedilo. Džiho kao da je najvažniji tamo.

Zadnje uređivanje lady.godiva003 : 04.02.2013. at 20:00.
lady.godiva003 is offline  
Old 04.02.2013., 19:52   #2833
Gledam 32 epizodu...ajme ajme... ove scene sa ubijenom djevojkom i ocem i bratom, ovo je pre jako. Ovo nije lakonotna zabava...
Queen of Ambition is offline  
Old 04.02.2013., 19:56   #2834
Quote:
MaaMM kaže: Pogledaj post
U kojoj je epizodi scena s poplunom?
U 32.

Izgledalo mi je kao da su vodili ljubav tu večer, poslije "scene s poplunom". Ona se okrenula prema njemu, on je rekao "Sila, ženo moja" i opet prebacio nogu preko nje.

Tko zna nek stavi slike.
lady.godiva003 is offline  
Old 04.02.2013., 20:11   #2835
Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
U 32.

Izgledalo mi je kao da su vodili ljubav tu večer, poslije "scene s poplunom". Ona se okrenula prema njemu, on je rekao "Sila, ženo moja" i opet prebacio nogu preko nje.

Tko zna nek stavi slike.
jesu garant, i ep. nakon ove rade iste stvari samo ovaj put po danu
sortiadictos is offline  
Old 04.02.2013., 20:35   #2836
Quote:
Spadalo123 kaže: Pogledaj post
domenika56 dobro zapažanje, mada ne mora značiti da je to zbog njihovog privatnog nepodnošenja (ako ga je bilo). Jednostavno rečeno nisu dobro odradili svoj posao, barem meni, a mislim da nas ima još. Izgleda da je to najbolje što su datog momenta mogli. Ne radi se o nedostatku sočnih poljubaca i intimnih scena, govorim o cjelokupnom dojmu. On je cijelo vrijeme imao isti izraz lica, ukočene usne, sa istim izrazom izgovara riječi: volim te, dobar dan, zašto nisi jela, ako odem zaboravi da imaš sina Borana. Što se tiče nje još veća katastrofa, nosom nebo para, niko mi nije ravan.
Nažalost sve to mi nije mogao nadomjestiti agin dobar izgled, nju neću ni komentirati, svatko ima pravo na svoje viđenje lijepog i privlačnog.
I da najbolje su im scene kad ništa ne govore, to još i može proći. Prvi susret kod česme + scena kad on na konju u sokaku naleti na nju i Dilan + ona u prvoj vjenčanici (ne znam je li to narodna nošnja-jako lijepa haljina i ona) + prvi svadbeni ples +prvi poljubac = to je najbolje što se moglo vidjeti od njih dvoje u cijeloj seriji.
Jednom sam napisala, ponavljam nisu me kupili,fali mi nešto, ne mogu voljeti i patiti sa njima. Dobro odabrana tema, zatrpana svakakvim glupostima i nedoslijednostima, da nije bila bi odlična. Glavni glumci podbacili, sporedni više nego dobri.
Abay, Ajša, Šivan, Deseti dar(ja ga tako nazivam, mada mi glumac još smrdi na Hajdara), svi oni jednoepizodični jadnicu što moraju nekoga ubiti i naravno Džihan. Na kraju 33 kad gurne s litice Azada on ima luđački pogled, ja bih pobjegla od straha da ga sretnem.
Prema glavnim junacima jesam najkritičnija jer od njih sam najviše i očekivala, nisam ih prije gledala, pa sam ovih dana škicnula na kasnije njihove uradke, o tome ću sada sus.
Sad njemu je to prva uloga, njoj jedna od prvih, praktično naturščici...i svejedno su mi bolji od mnogih naših glumaca s akademijom Borana sam doživjela kao tipa koji ne manifestira svoje osjećaje svima na pladnju pa mi niti ne nedostaje nekakva facijalna ekspresivnost. Njihove scene s dodirima, njuškanjem i naslanjanjem su mi pak daleko erotičnije ovakve, nego da su ubacili pusta žvaljakanja. Istina, sinhronizacija je bezvezna, ali sam svejedno uspjela doživjeti lik. Što se pak Sile tiče, tu sam li-la, Meni nešto Cansu nije simpatična faca, ne zrači mi toplinom kao Tuba. Tko će ga znat, možda se tako lako izvlačila iz uloge Sile jer u nju nije potpuno ni ušla
ball is offline  
Old 04.02.2013., 21:20   #2837
Uf, sad treba docekati 33 epizodu, fraze cu dobiti A sto se tice Azada, malo mi blesavo sto on tako rano umre. Narin jadna ostaje sama i joooooo......
Onaj Điha je uzasan lik ali je svoju ulogu odradio profesionalno, triba onu zlocu i odglumit, a Boran i Sila bi zaista trebali malo vise te pusice dijeliti jedno drugom
Victoria0 is offline  
Old 04.02.2013., 21:41   #2838
Smile 32.ep.. sa prevodom.. aktivnosti i igrice

Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
U 32.

Izgledalo mi je kao da su vodili ljubav tu večer, poslije "scene s poplunom". Ona se okrenula prema njemu, on je rekao "Sila, ženo moja" i opet prebacio nogu preko nje.

Tko zna nek stavi slike.
dakle.. u scenariju je pisalo.. noć za bračne dužnosti.. i oni napravili...

doduše.. Sila dok se suprug sprema/rasprema -onaj tamniji dio na slici gore/ o Ajšinoj pismenosti pa onada malo zajedno o njenom suđenj/razvodu.. i ona spremna za spavanje...




e al nije baš bila uvjerljiva .. a i aga se zaželio igrati pod pokrivačem, zagrijati ruke..



dakle... pouka .. tate i djeca se vole igrati i dok su još jako, jako mali..
..
a ujutro su svi veseli... pa se aga ide "presvuči"... a mi imamo problem sa onim stupom .. stao stup ispred kamere i ja sad neznam što je aga presvukao



Uploaded with ImageShack.us
eMarina13 is offline  
Old 04.02.2013., 21:47   #2839
eMarina13 Hvala na slikama!!!!!

Uf, bio je veseo ujutro, a ona mu donijela i doručak u krevet da se okrijepi od napora.
lady.godiva003 is offline  
Old 04.02.2013., 21:58   #2840
''scena s poplunom'' nije razočarala. Još mi je spešal detalj bio taj što je konačno Boran ugasio svjetlo, a ne da neki reflektor udara u oči.
Queen of Ambition is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.