Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2007., 23:52   #101
uzet cu slag, znat ce sta ce s njim uradit a da ga ne pojede

a mozda ga i pojede jer nije pojeo cokoladicu koju je dobio s namjerom da ga zasiti
Hump It For A Crumpette is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 23:59   #102
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 00:01   #103
pa uopce nije strasan momak.. zasto svi rigate..? je da mu se glava ne vidi, ali ostatak je skroz ok..
ili je to bila jedna od onih had-to-be-there situacija?
pule :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 01:08   #104
a ti si glavu gledala jel
__________________
;-)
mainscream is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 04:06   #105
Quote:
pule :) kaže: Pogledaj post
pa uopce nije strasan momak.. zasto svi rigate..? je da mu se glava ne vidi, ali ostatak je skroz ok..
ili je to bila jedna od onih had-to-be-there situacija?
momka sam nekom iskomentirala već na c.w. (obučenog jelte) ko najružniju i najljigaviju osobu u prostoriji. a bilo je puno svakakvih ljudi u toj "prostoriji" te subote.
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 09:02   #106
A i nije bilo jedino svlačenje. Pitajte Toljagu.

Eo tu ima ponešto još:

http://muzika.hr/default.aspx?id=11126
Dolgcajt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 09:53   #107
E, kad se već legenda spominje, i njemu zahvala kao jedinom čru rokeru koji redovito pušta Mod pijesme. :klap:
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 09:54   #108
Ima još:


Prvi dan:

http://www.groupie.hr/index.php?stra...id_sadrzaj=534

Drugi dan:

http://www.groupie.hr/index.php?stra...id_sadrzaj=528

@ rat

Aj stavi onih finih Petrinih slika tu na topic.

Zadnje uređivanje Dolgcajt : 03.04.2007. at 10:10. Reason: nja
Dolgcajt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 14:53   #109
bit će..treba mi zapržit cede..pa ga trebam pokupit.. a traje to.. he..
__________________
When you have to shoot, shoot, don't talk.
known as a rat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 16:49   #110
wcif

















__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 20:34   #111
bokte! ovo je men uzelo pivu iz ruke!

(dobio sam je nazad i popio do kraja)
Bbop is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 21:37   #112
Ha! Još da ne bi nakon vakog blođoba!
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.

Zadnje uređivanje Yo momma... : 03.04.2007. at 22:12. Reason: z a ne ž, jebiga
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 22:00   #113

Quote:
Bbop kaže: Pogledaj post
bokte! ovo je men uzelo pivu iz ruke!

(dobio sam je nazad i popio do kraja)
metastaziras i ti, a?

on t. : popila bi i ja tu pivu nakon nje
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 22:17   #114
Quote:
miss l on the road kaže: Pogledaj post



asian

ova slika
Hump It For A Crumpette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 23:13   #115
Quote:
Mr. Wrong kaže: Pogledaj post
koju, jel ovu



čuo se jučer sa spencerima, oni uopće nisu skontali da je lik gol njihov pas je alkohol
xaxaxa, ma, najjače je što nam ujutro, kad smo se mamurni vraćali u bg, nije verovao ni reči da se skinuo i pojavio go na bini. trebalo je da mu struga turi vrat od džitre u bulju i dovede ga svesti. inače, momak je više nego fin, ali kad popije - drugi čovek. jedva sam ga sačuvao da ga pruga & co. ne ispeglaju kad je kod šanka 'pogođen pesmom' krenuo da mlati flašom punom piva i poliva sve okolo. još grđe, po njega, je što je bunario neke cure tu oko mog štanda i da jebem oca ako bar kod 2 nije imao prolaz, ali je onako pijan već posle par minuta zaboravljao koje je cure prepadao. na kraju je zakuntao u nekom separeu. inače, bilo je do jaja i veliko hvala organizatoru na svemu.

ovi što se zanimaju za knjigu ž. simića - evo vam telefon izdavača: 00381641177496. slobodno pozovite, momak se zove aca, sigurno će vam izaći u susret jer je i u njegovom interesu. baš me juče, dok sam se grebao za domaću hranu kod roditelja, zvao žikica i bio je oduševljen da je toliko knjiga prodato i da ga se ljudi u hrvatskoj još uvek sećaju. fak, rekoh mu, pa nisi ti pera janjatović. ja nemam svoj primerak još, ali uzeću jedan za sebe i jedan za buraza u dalekom pertu. svakako, sa posvetama. porasli smo na njegovim radijskim emisijama, pa potom tekstovima u novinama, a danas je žikica jedan od onih ljudi bez čije pomoći bi svi moji koncerti bili u buli. veliki car i uvek rado volim da popričam sa njim. od svih mojih gostovanja po radio i tv stanicamadok promovišem neki bend u sećanju će da mi ostane kao najsvetliji momenat kad smo puna 2 sata rokali supersuckers pred njihov nastup u beogradu 1. marta ove god. - pili smo pivo (nadam se da ovo vevan i njegove dupeuvlake sa b92 ne čitaju), ja pljugao u studiju, pričali o omiljenom nam bendu i cenim da toga nije bilo, bila bi propast od prodatih karata. ovako, prodalo se nekih 215 što je za šminkerski bg puna kapa, a i ja sam napokon udario pozitivnu nulu.

još jednom - HVALA i drago mi je da sam upoznao pun kufer pozitivne ekipe. veliko hvala i kolumbu kod kojeg sam imao svojih 2x1 kvadratnih metara i vreću, a veliko hvala i njegovoj boljoj polovini koja me je trpela.

daj da sledeće godine to bude još jače. jebi ga, ako me neko bude pitao mogao bih i da pomognem. npr. ništa vam ne bi falilo da ste pozvali mojomatics koji su sjajan bend, a nisu daleko, a i red bi bio da jednom i zagreb vidi zašto su dmt najbolji rokenrol bend iz srbije.
bad music is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 12:39   #116
Quote:
bad music kaže: Pogledaj post
još grđe, po njega, je što je bunario neke cure tu oko mog štanda i da jebem oca ako bar kod 2 nije imao prolaz
jebešmisve ako i ćuko ne bi zbario u zagrebu, samo da dođe iz srbije to nije normalno koliko ribe ovdje padaju na taj vid egzotike

ijab gledao DMT
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 18:44   #117
Quote:
Mr. Wrong kaže: Pogledaj post
jebešmisve ako i ćuko ne bi zbario u zagrebu, samo da dođe iz srbije to nije normalno koliko ribe ovdje padaju na taj vid egzotike
i to mi sada kažeš? bar ću da znam za ubuduće
bad music is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 19:48   #118
Konačno!

Fotke!

Fala Petri B kaj je slikala i fala Lani B kaj je pokrila sa svojim fotkama one koje su Petri nestale..ne pitajte...

Pusa curama i vidimo se slijedeće godine a fotke možete vidjeti...

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndid=172898228
__________________
When you have to shoot, shoot, don't talk.
known as a rat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.