Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2008., 16:26   #201
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 18:54   #202
treba mi pomoć....
Imam dugu pepeljasto plavu kosu i nešto između ovalnog i duguljastog lica, tako da mi baš i ne stoji ta moja duga kosa, pogotovo kada se prilijepi uz lice. A ne volim ništa kratko, ne stoji mi niti kratka kosa, voljela bih nekakvu frizuru, može i na stepenasto, ali da ostane duža , ma može i šiške, samo da više promijenim imidž, a dosad nisam uspjela naći ni jednu sliku za sebe..
ima li itko prijedlog ili bilo kakvu sliku kako da se ošišam
limay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 00:17   #203
Imaš li lice okruglog oblika, izbjegavaj šiške na čelu i ravno šišanu kosu srednje dužine i s razdeljkom na sredini. Duga kosa će izdužiti tvoje lice, ali samo ako je šišana u slojevima. Neka ti što više pramenova bude uz lice čiji će okrugli oblik tako ublažiti odnosno vizualno stanjiti lice.
Svežeš li kosu u rep kraće dijelove možeš pustiti da ležerno padaju uz lice

Voliš li kraću kosu, odaberi stepenasto šišanu frizuru s istanjenim krajevima koji će vizualno izdužiti tvoje lice. Ukoliko voliš šiške, nikako ne smiju biti strogo odrezane, već malo duže i također stepenasto pošišane

Rekli bi frizeri

Pa po ovom opisu pokusaj naci neku sliku il ovako objasniti frizerci..
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 00:48   #204
Slučajno sam naletila na ovu sliku i želim takvu kosu
Duljina mi je već prava, samo forma nije. Mogu li to dobiti minivalom? (Kosa mi je ni ravna ni valovita)
I koja bi to boja bila, ima tko pojma, ovakva hrđavo crvena?
petraška is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 00:49   #205
Uh,ja ne bih tako
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 00:51   #206
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
Uh,ja ne bih tako
Meni je raščupano milo.

Minival? Ili je njoj to prirodno?
petraška is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 12:29   #207
ja mislim da se to moze minivalom dobit
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 12:33   #208
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
mislim da ću se ovako šišnuti... ode moja duga kosa, ali moram još prespavati malo tu odluku... šta mislite, jel može ova frizurica biti dobra i na brineti?
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 14:43   #209
i meni se siđa ovo.....a baš tražim nešto

i ja sam brineta al ću si ostavit svoju dužinu...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 17:12   #210
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
ovo mi je prelijepo. i boja i frizura. tako zenstvo i lijepo!!!
liliput99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 17:57   #211
Quote:
liliput99 kaže: Pogledaj post
ovo mi je prelijepo. i boja i frizura. tako zenstvo i lijepo!!!
Da i meni je prelijepo,bas si trazim neku frizuru kracu,da se osisam.
Ne bas vak kratku,recimo neki paz,al nisam jos nasla nesto to je ujedno i ludu i lahko za odrzavati
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 19:08   #212
razumijem te. u biti svi to trazimo, da je lijepo a i da nije tesko za odrzavati
ja sam svoju gustu frckavu kosu skratila na paz, i super mi je bilo. mada sam sad malo pustlila da mogu zavezati(ne volim vezati kosu, jer me tjeme boli od toga, ali kad nemam vremena da nesto s njom uradim i to je dobro rjesenje).
u zadnje vrijeme imam ideju osisat se na kratko(jer mi se kosa mrsi, bukvalno u cvorove)al eto, ne znam....




evo paz malo duzi:
liliput99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 19:30   #213
Quote:
liliput99 kaže: Pogledaj post
razumijem te. u biti svi to trazimo, da je lijepo a i da nije tesko za odrzavati
ja sam svoju gustu frckavu kosu skratila na paz, i super mi je bilo. mada sam sad malo pustlila da mogu zavezati(ne volim vezati kosu, jer me tjeme boli od toga, ali kad nemam vremena da nesto s njom uradim i to je dobro rjesenje).
u zadnje vrijeme imam ideju osisat se na kratko(jer mi se kosa mrsi, bukvalno u cvorove)al eto, ne znam....




]
Jao Boze ona je predivna,zaljubila sam se
Ta frizura,ta faca....

Ja u biti hocu duzu kusi bas iz razloga da je mogu zavezati ne mogu i ne smije je rpati stalno,a sta da radim s njom kad je malo masnija...
Tako ne znam sta da radim,a na klavi mi je haus...izrazla frizura koaj ni na sta ne lici.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 19:54   #214
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
mislim da ću se ovako šišnuti... ode moja duga kosa, ali moram još prespavati malo tu odluku... šta mislite, jel može ova frizurica biti dobra i na brineti?
moze samo biti bolje
ja imam malo duzu kosu nego ona tu..i gornja duzina mi je skroiz kratka..pa ssve duze i duze..i siske onako u desnu stranu klizno osisane..jako sam zadovoljna
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:00   #215
Quote:
Brinettaa kaže: Pogledaj post
moze samo biti bolje
ja imam malo duzu kosu nego ona tu..i gornja duzina mi je skroiz kratka..pa ssve duze i duze..i siske onako u desnu stranu klizno osisane..jako sam zadovoljna
mozes neku slikicu staviti?
liliput99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:07   #216
a sta meni preporucate? kosa do izmedju brade i ramena, blago valovita, kratke siske (recimo ustranu) ali jako stepenasto osisana tako da je prvi vrhu dosta kratka.... ne bi se htjela puno sisat jer pustam kosu
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:15   #217
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a sta meni preporucate? kosa do izmedju brade i ramena, blago valovita, kratke siske (recimo ustranu) ali jako stepenasto osisana tako da je prvi vrhu dosta kratka.... ne bi se htjela puno sisat jer pustam kosu
Imamo istu duzinu
Pa haj preporucite i meni nesto,samo sto je moja ravna i nije stepenasta.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:19   #218


Ovak cu shiske
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:20   #219
pa ako je ravna paz/bob ili kako god to zoves! otraga malo krace a napred na dulje
ili klasicni svugdje jednako ravno i napred siske (ala kleopatra)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:21   #220


Vak cu najvjerovatnije cijelu frizuru
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.