Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2009., 16:08   #1
Pjevanje

Pjevam u zboru već 10-ak godina. Sad bih se htjela okušati u solo pjevanju, pop rock, jazz glazbi. Čula sam za radionice Studija Kubus.
Zna li netko kakvi su im vokalni pedagozi i kolika je cijena jednog sata?

Hvala svima na odgovorima!!
zetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 19:00   #2
Ide mi prija kod jedne profe koja radi u Kubusu. Koliko ja znam sat ti je 120 kn. Imaš i glazbenu u kojoj plaćaš 130 kn mjesečno ali ti opet godine igraju ulogu. Moja prija kaže da joj je profa fenomenalna i jako je zadovoljna.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 21:07   #3
ja sam pjevala par godina u I. G. Kovačiću, i u zadnje vrijeme opako razmisljam o privatnim satovima. Sluhist sam i nepismena kompletno za note, al mi je dovoljno čut nešto jednom i otpjevat ću. Jel to igra neku ulogu kad se uzimaju sati ili?? jel postoje tičeri koji su se specijalizirali za pravce. meni bi pasao soul npr., i sad, ne znam kako to funkcionira kad uzimas privatne sate. jel učiš generalno tehniku i jel se uopće mozez trenirat za pjevanje ''u određenom pravcu''?
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 21:37   #4
U početku učiš osnove tehnike pjevanja koje vrijede za sve pravce poslije kad ovladaš osnovama opredjeliš se na nešto drugo ako ne želiš klasično pjevanje. Normalno da postoje profesori koji su specijalizirani za određeni žanr. Za početak bar nauči čitati note, to ti je ipak neophodno. Nije neki problem. Samo nauči note u violinskom ključu, ljestvice i dobro naučiti predznake. To ti je sasvim dovoljno za početak.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 14:41   #5
E a što znači pjevati iz ošita? Jel to stvarno drukčije zvuči od normalnog pjevanja, čem to služi?
kangaroo0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 10:02   #6
Šta je po tebi normalno pjevanje?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:46.