Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2012., 20:01   #1
Gdje u ZG pojesti nešto interesantno, drugačije?

Zanima me gdje u ZG, u širem centru, pojesti nešto zanimljivo? Ne zanima me "krkanje" , nego nešto novo, zanimljivo....nešto što nisam jela...

Čula sam za sirovojelstvo, da restoran postoji negdje kod Ribnjaka...eto, to bih recimo probala....ne znan jel netko bio u Makronovi, to je vjerojatno već out Obično završim ili u Bobanu ili u Vinodolu ili u nekoj pizzeriji....jel ima tko kakvu ideju, onako za počastiti se ...
cica2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 21:29   #2
Aha, da, Art of Raw, nisam probala: http://www.artofrawfood.com/restoran/

Ne znam je li Restoran Nova opet proradio, bio je zatvoren zbog preuredjenja. Nisam bila godinama. Fina je to hrana, ali skupa da se od jednog glavnog jela ne najede.

Imas Vegehop:
http://www.vegehop.hr/

i etnicke restorane ako ih vec nisi probala.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 17:25   #3
Divno, hvala ti! Da, vidjela sam i ja za taj row food ne znam kakve su cijene i izbor.
A isto tako sam vidjela da je prvi row food restoran ustvari Kredenca! Nekak
mi odaju više povjerenja, nego onaj psihotičan bračni par u Row food. Jel tko bio ?
cica2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 09:59   #4
Super tema

Meni je Green Point vrlo dobar, nešto su stilu zdravog fast fooda - burger s dimljenm tofuom je odličan, a jako je hvaljen i burger od konoplje. Imaju i solidne shakeove i smoothije.

Volim i Cyber Funk Cafe, pogotovo ljeti kada je otvorena terasa. Smoothiji su im stvarno jako fini, a imaju i zgodne doručke.

No ovo nisu restorani za počastiti se, već onako, čisto da si malo guštate u sokićima ili prizalogajite nešto kad ste u žurbi
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 17:18   #5
restoran Zelendvor ima vrhunsku ponudu hrane i usluga,ali malo veće cijene.
mila2222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.