Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2011., 15:59   #1
Zasto zelim biti s nekim ko me je x puta doveo do ruba zivota?

Jucer sam napravio opet nesto u sto sam se uvjerio milijun puta da nece ispasti dobro, neznam zasto ali znao sam da cu nakon ponovnog susreta opet biti sjeban kao nitko, prekinuli smo, nismo se mirili, poslije mene nasla je decka varala ga samnom sada nije sa nikime, bar tako kaze. Otisao sam do nje, sve isto kao i u vezi, napadi histerije, okrenula je glavu na drugu staranu od mene na ulici, doslovno popizdila, jer sam joj upropastio vezu i najvece sam dubre na svijetu, s time da me podcjenila kako nisam ni priblizno dobar kao on, najvece nesposobno dubre i slicno, a takvim me od svih ljudi jedino ona smatra, sad bi htio znati kako da odjebem od te cure jel ocito moram inace tko zna kako ce to zavrsit kad se nakon svakog susreta osijecam kao smece koje ne zavreduje zivjeti?
srovrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 16:15   #2
Quote:
srovrag kaže: Pogledaj post
Jucer sam napravio opet nesto u sto sam se uvjerio milijun puta da nece ispasti dobro, neznam zasto ali znao sam da cu nakon ponovnog susreta opet biti sjeban kao nitko, prekinuli smo, nismo se mirili, poslije mene nasla je decka varala ga samnom sada nije sa nikime, bar tako kaze. Otisao sam do nje, sve isto kao i u vezi, napadi histerije, okrenula je glavu na drugu staranu od mene na ulici, doslovno popizdila, jer sam joj upropastio vezu i najvece sam dubre na svijetu, s time da me podcjenila kako nisam ni priblizno dobar kao on, najvece nesposobno dubre i slicno, a takvim me od svih ljudi jedino ona smatra, sad bi htio znati kako da odjebem od te cure jel ocito moram inace tko zna kako ce to zavrsit kad se nakon svakog susreta osijecam kao smece koje ne zavreduje zivjeti?
Za pocetak skrati recenice i pokusaj malo smislenije pricati, nije bas jasno sto zelis ni sto je bilo ni tko je na rubu zivota.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 16:27   #3
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Za pocetak skrati recenice i pokusaj malo smislenije pricati, nije bas jasno sto zelis ni sto je bilo ni tko je na rubu zivota.
bili smo zajedno u vezi dvije god. prekinuli smo jel to vise nije bilo izdrzljivo, od svada, vrijedanja, pa do toga da sam se ja kraj nje osijecao kao zadnje govno kao i ona kraj mene ocito, opet smo zavrsili skupa na kratko vrijeme zbog ceg je ona prekinula vezu tadasnju, sad se opet cujemo svaki dan ali sve je po starom. Zbog tog njezinog ponasanja ja sam na rubu zivota jel imam osijecaj da sam najgori moguci lik na svijetu zbog nje jel ona tvrdi da me voli al sam ja takav da to nije podnosljivo? sve sto sam htio je pokazati joj kako lijepe stvari mogu biti i trudio sam se jako a svaki moj pokusaj da nesto uradim za nju je bilo napad na nju i njezino slobodno vrijeme pod optuzbama da sve to radim proracunato a ja sam stvarno htio ju usreciti, sad bi samo htio ju prestat voljet.
srovrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 16:49   #4
od nje ces se odlijepiti jedino i samo onda kad to cvrsto odlucis i ne pokolebas se. treba imat muda za to, a i za sve sto ce te oprati kad to napravis, ali dugorocno je to najbolje rjesenje. been there, done that. najgore je ici razumom protiv osjecaja, ali kako god okrenes, destruktivni odnosi se trebaju prekinuti - jednom zauvijek. izvoli.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 16:54   #5
Pa šta te ta sranja s njezine strane, odbijanja, omalovažavanja, vrijeđanja, ispadi histerije... nisu odgurnala od nje??? Ako to nije, neznam šta te bude. Ta te cura ne voli, vjerojatno hoće samo manipulirati s tobom. Jako čudna osoba...
nh85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 16:55   #6
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
od nje ces se odlijepiti jedino i samo onda kad to cvrsto odlucis i ne pokolebas se. treba imat muda za to, a i za sve sto ce te oprati kad to napravis, ali dugorocno je to najbolje rjesenje. been there, done that. najgore je ici razumom protiv osjecaja, ali kako god okrenes, destruktivni odnosi se trebaju prekinuti - jednom zauvijek. izvoli.
Da taj odnos sam zelio prekinuti nakon 6 mjeseci veze, poslije je postajalo sve gore i gore, ljudi da vam i ne pricam odnoslil smo se jedno prema drugom kao neprijatelji a ne netko tko se voli. Zanimljivo je to da je sa deckom kojeg je imala u meduvremenu mogla i htjela sve i nije bilo nikakvih problema i mucenja kao samom. Zasto je onda mjesece nakon prekida varala ga samnom? Ja sam oduvijek bio spreman uloziti svu snagu da to promijenim na bolje ali sto sam se vise trudio postajalo je gore.
srovrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 16:59   #7
Quote:
srovrag kaže: Pogledaj post
Zasto je onda mjesece nakon prekida varala ga samnom?
erm... zato sto je - mogla? bilo je zabavno?
Quote:
Ja sam oduvijek bio spreman uloziti svu snagu da to promijenim na bolje ali sto sam se vise trudio postajalo je gore.
i tu je razlika. ti se trudis, a ne ide. jebiga, nekad ne ide. kreni dalje i to je to, nije tako jako strasno. a mozda se i dogodi nesto senzacionalno pa se ponovno docepate jedno drugog i bude vam super, tko sam ja da kazem ista.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 17:20   #8
Quote:
srovrag kaže: Pogledaj post
Jucer sam napravio opet nesto u sto sam se uvjerio milijun puta da nece ispasti dobro, neznam zasto ali znao sam da cu nakon ponovnog susreta opet biti sjeban kao nitko, prekinuli smo, nismo se mirili, poslije mene nasla je decka varala ga samnom sada nije sa nikime, bar tako kaze. Otisao sam do nje, sve isto kao i u vezi, napadi histerije, okrenula je glavu na drugu staranu od mene na ulici, doslovno popizdila, jer sam joj upropastio vezu i najvece sam dubre na svijetu, s time da me podcjenila kako nisam ni priblizno dobar kao on, najvece nesposobno dubre i slicno, a takvim me od svih ljudi jedino ona smatra, sad bi htio znati kako da odjebem od te cure jel ocito moram inace tko zna kako ce to zavrsit kad se nakon svakog susreta osijecam kao smece koje ne zavreduje zivjeti?

Pffffff..... Divim ti se na volji da jos budes sa takvom zenom...

Po meni si s njom iz dva razloga:

Prvo ---> Očajan si, i bojis se da poslije nje neces naci drugu, te želiš zadrzati tu koju imas pod svaku cijenu...

Drugo ---> LUD SI!

Iskreno se nadam da je ovo drugo...

Ne ponizavaj sebe, ostavi tu glupacu...!
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 18:18   #9
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
od nje ces se odlijepiti jedino i samo onda kad to cvrsto odlucis i ne pokolebas se. treba imat muda za to, a i za sve sto ce te oprati kad to napravis, ali dugorocno je to najbolje rjesenje. been there, done that. najgore je ici razumom protiv osjecaja, ali kako god okrenes, destruktivni odnosi se trebaju prekinuti - jednom zauvijek. izvoli.
Evo ovo i ja potpisujem. Uopće nije lako, ali se može, jer sam ja svakakve stvari s curama prolazio i shvatio da je ovo jedini način krenuti dalje, naravno za svoje dobro. Dakle, kako se to kaže, pregristi govno i dalje u život
MCnab ZERO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 18:45   #10
ako stvarno zelis otic od nje, onda to najprije moras sebi u glavi rec i bit siguran i odlučan u tome.
nece bit lako, ali misli na to kako ce ti bit bolje bez nje i da ces nac neku koja te je vrijedna.
ona se ocito samo igra s tobom i smije ti se iza leđa kako jos uvijek plazis za njom.
a ti ju zapravo voliš. no to je njoj smijesno, a jednog dana ce plakat za tom ljubavi.
budi jak, neka ona misli kako ti vise ne jebes ni pol posto pa ce i ona odustat od tebe onda i prestat ce s vrijeđanjem i ponizavanjem.

ali ovo je sve jedino ako si cvrsto odlucio da to mozes i hoces.
sretno
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 19:18   #11
Quote:
LittleDreamer kaže: Pogledaj post
ako stvarno zelis otic od nje, onda to najprije moras sebi u glavi rec i bit siguran i odlučan u tome.
nece bit lako, ali misli na to kako ce ti bit bolje bez nje i da ces nac neku koja te je vrijedna.
ona se ocito samo igra s tobom i smije ti se iza leđa kako jos uvijek plazis za njom.
a ti ju zapravo voliš. no to je njoj smijesno, a jednog dana ce plakat za tom ljubavi.
budi jak, neka ona misli kako ti vise ne jebes ni pol posto pa ce i ona odustat od tebe onda i prestat ce s vrijeđanjem i ponizavanjem.

ali ovo je sve jedino ako si cvrsto odlucio da to mozes i hoces.
sretno
to sve stoji, probao sam milijun puta al uvijek neki kurac me vuce k njoj, i odustao sam ja bio od svega toga sve dok jednog dana se nije vratila i bili smo zajedno, pa sam saznao da je prevarila tog decka samnom. po njezinome taj decko je bio super, sada vise neznam sto da mislim o njoj ako je prevarila takvog decka samnom a ja sam "smece". neznam koga vrti oko malog prsta, meni kaze da je prekinula s njim a necu ni zamisliti sta je njemu rekla a meni to nece kazati. sve u svemu neznam dalje sta.
srovrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 19:22   #12
Quote:
srovrag kaže: Pogledaj post
to sve stoji, probao sam milijun puta al uvijek neki kurac me vuce k njoj, i odustao sam ja bio od svega toga sve dok jednog dana se nije vratila i bili smo zajedno, pa sam saznao da je prevarila tog decka samnom. po njezinome taj decko je bio super, sada vise neznam sto da mislim o njoj ako je prevarila takvog decka samnom a ja sam "smece". neznam koga vrti oko malog prsta, meni kaze da je prekinula s njim a necu ni zamisliti sta je njemu rekla a meni to nece kazati. sve u svemu neznam dalje sta.

Ovako slijepo zagrist za glupacu sam samo cuo u suprotnom slucaju: Kada cura zagrize za idiota... Tu mi u tvom slucaju to nije jasno, nisi zena valjda jeb te...

Daj ti meni reci, iskreno, zašto ti toliko patiš za njom? Vidim nisi mi odgovorio na ono gore sto sam ti napisao... Jesi li lud ili se bojis samoce?
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 19:33   #13
Quote:
srovrag kaže: Pogledaj post
to sve stoji, probao sam milijun puta al uvijek neki kurac me vuce k njoj, i odustao sam ja bio od svega toga sve dok jednog dana se nije vratila i bili smo zajedno, pa sam saznao da je prevarila tog decka samnom. po njezinome taj decko je bio super, sada vise neznam sto da mislim o njoj ako je prevarila takvog decka samnom a ja sam "smece". neznam koga vrti oko malog prsta, meni kaze da je prekinula s njim a necu ni zamisliti sta je njemu rekla a meni to nece kazati. sve u svemu neznam dalje sta.
pazi, uopce nije bitna ona. bitan si ti. sto ti hoces, zelis, trebas?

sve ostalo, u smislu sto ona misli, sto ti govorili ili ne govori, kog ona vara ili ne vara... sve je to totalno nebitno. vazno je samo i iskljucivo sto ti zelis. ako se zelis maknuti od nekoga, preduvijet je da to doista i zelis. kad to zbilja zelis, onda si nades negdje muda i napravis to. kao skok padobranom. isprva je koma, a onda cujes onu tisinu i mislis da si u raju.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 19:33   #14
Quote:
Kamelot kaže: Pogledaj post
Ovako slijepo zagrist za glupacu sam samo cuo u suprotnom slucaju: Kada cura zagrize za idiota... Tu mi u tvom slucaju to nije jasno, nisi zena valjda jeb te...

Daj ti meni reci, iskreno, zašto ti toliko patiš za njom? Vidim nisi mi odgovorio na ono gore sto sam ti napisao... Jesi li lud ili se bojis samoce?
Imao sam cura, nisam nikada volio, do nje, prije sam uzivao sa svakom koju nisam volio, sa nijednom se nisam svadao, kada sam joj to rekao da ne kuzim u cemu je kvaka ako se volimo zasto to mora tako biti kazala mi je da su sve druge plazile pred menom a ona to ne zeli pa se zato svadamo. na to sam ludio. jel cinjenica je da moze plazit pred svima a ja ju to nisam trazio, trazio sam samo ako moze s prijateljicom i deckom kojeg poznaje 3 mjeseca otici na mora da isto ucini samnom nakon dvije godine. iskreno poludio sam od toga, a poludio sam jos vise od toga da se sad toliko bojim cura jel sa osijecam kao zadnje govno kada po njezino unistio sma joj zivot kao i lik prije mene a ja sam znao u kakvoj je vezi bila i samo sam htio pokazat da postoje normalni decki koji zele otici u kino, na more, na sladole i grudat se sa svojom djevojkom. PS i naravno posexat poslije
srovrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 19:34   #15
Quote:
srovrag kaže: Pogledaj post
Imao sam cura, nisam nikada volio, do nje, prije sam uzivao sa svakom koju nisam volio, sa nijednom se nisam svadao, kada sam joj to rekao da ne kuzim u cemu je kvaka ako se volimo zasto to mora tako biti kazala mi je da su sve druge plazile pred menom a ona to ne zeli pa se zato svadamo. na to sam ludio. jel cinjenica je da moze plazit pred svima a ja ju to nisam trazio, trazio sam samo ako moze s prijateljicom i deckom kojeg poznaje 3 mjeseca otici na mora da isto ucini samnom nakon dvije godine. iskreno poludio sam od toga, a poludio sam jos vise od toga da se sad toliko bojim cura jel sa osijecam kao zadnje govno kada po njezino unistio sma joj zivot kao i lik prije mene a ja sam znao u kakvoj je vezi bila i samo sam htio pokazat da postoje normalni decki koji zele otici u kino, na more, na sladole i grudat se sa svojom djevojkom. PS i naravno posexat poslije
oce to tako, nekad se nade dvoje ljudi koji zbilja ne bi trebali biti zajedno. gle, probao si, ne ide. ne znam kako ti nije jasno da ne mozes jos dugo pokusavati. unistit ces sam sebe i sve one koji ce doci poslije nje.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 19:47   #16
Treba znati odustati kada ne ide. Teško je, ali jbg, za sve najbolje.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 19:47   #17
Quote:
srovrag kaže: Pogledaj post
to sve stoji, probao sam milijun puta al uvijek neki kurac me vuce k njoj, i odustao sam ja bio od svega toga sve dok jednog dana se nije vratila i bili smo zajedno, pa sam saznao da je prevarila tog decka samnom. po njezinome taj decko je bio super, sada vise neznam sto da mislim o njoj ako je prevarila takvog decka samnom a ja sam "smece". neznam koga vrti oko malog prsta, meni kaze da je prekinula s njim a necu ni zamisliti sta je njemu rekla a meni to nece kazati. sve u svemu neznam dalje sta.
pa hmm, vjerovatno joj nesto nije pasalo s njim pa je odmah dotrcala tebi jer zna da ces ju ti docekat rasirenih ruku.
a to sto te uvijek vuce njoj je ljubav. ti nju volis, vidi se.
ali ona te samo iskoristava

a sto dalje?
pa za pocetak pokusaj ju ignorirati ako ti npr posalje poruku. kad se vidite vani, pozdravi ju i gotovo, a ako ona pocne neku spiku reci da ti se zuri.
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 19:47   #18
Quote:
srovrag kaže: Pogledaj post
Imao sam cura, nisam nikada volio, do nje, prije sam uzivao sa svakom koju nisam volio, sa nijednom se nisam svadao, kada sam joj to rekao da ne kuzim u cemu je kvaka ako se volimo zasto to mora tako biti kazala mi je da su sve druge plazile pred menom a ona to ne zeli pa se zato svadamo. na to sam ludio. jel cinjenica je da moze plazit pred svima a ja ju to nisam trazio, trazio sam samo ako moze s prijateljicom i deckom kojeg poznaje 3 mjeseca otici na mora da isto ucini samnom nakon dvije godine. iskreno poludio sam od toga, a poludio sam jos vise od toga da se sad toliko bojim cura jel sa osijecam kao zadnje govno kada po njezino unistio sma joj zivot kao i lik prije mene a ja sam znao u kakvoj je vezi bila i samo sam htio pokazat da postoje normalni decki koji zele otici u kino, na more, na sladole i grudat se sa svojom djevojkom. PS i naravno posexat poslije

Stari moj... Nemam sto reci nakon svega... Ti znas sto zelis, onako kako zelis tako i postupi...!
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 20:07   #19
Quote:
srovrag kaže: Pogledaj post
Jucer sam napravio opet nesto u sto sam se uvjerio milijun puta da nece ispasti dobro, neznam zasto ali znao sam da cu nakon ponovnog susreta opet biti sjeban kao nitko, prekinuli smo, nismo se mirili, poslije mene nasla je decka varala ga samnom sada nije sa nikime, bar tako kaze. Otisao sam do nje, sve isto kao i u vezi, napadi histerije, okrenula je glavu na drugu staranu od mene na ulici, doslovno popizdila, jer sam joj upropastio vezu i najvece sam dubre na svijetu, s time da me podcjenila kako nisam ni priblizno dobar kao on, najvece nesposobno dubre i slicno, a takvim me od svih ljudi jedino ona smatra, sad bi htio znati kako da odjebem od te cure jel ocito moram inace tko zna kako ce to zavrsit kad se nakon svakog susreta osijecam kao smece koje ne zavreduje zivjeti?
Želiš bit s njom jer si je zavolio,naviko se na nju,pase ti po necemu,ulozio si puno truda u nju unatoc svadjama i odbijanjima,sve mi je to poznato. Ista sam,ali pokusavam se promijenit...probaj se nekako udaljit za svoje dobro,pretesko je,ali pokusaj,evo ja se trudim malo po malo ...nije vise vrijedno toga
__________________
We do not choose love. It claims each man as it will!
Luna135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 20:18   #20
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
oce to tako, nekad se nade dvoje ljudi koji zbilja ne bi trebali biti zajedno. gle, probao si, ne ide. ne znam kako ti nije jasno da ne mozes jos dugo pokusavati. unistit ces sam sebe i sve one koji ce doci poslije nje.
ovo vjerujem u potpunosti samo vjerujem da je to netko ucinio prije mene i sad je meni tako, to mi je i sama rekla a ja sam bas htio joj dokazati suprotno i pritom ju tolko zavolio a znao sam u kakvoj je vezi bila samo da ce se meni ovo dogadat zato jer sam joj zelio svu srecu svijeta nisam se tome nadao.

Quote:
Luna135 kaže: Pogledaj post
Želiš bit s njom jer si je zavolio,naviko se na nju,pase ti po necemu,ulozio si puno truda u nju unatoc svadjama i odbijanjima,sve mi je to poznato. Ista sam,ali pokusavam se promijenit...probaj se nekako udaljit za svoje dobro,pretesko je,ali pokusaj,evo ja se trudim malo po malo ...nije vise vrijedno toga
sve vise vjerujem da nije vrijedno, i inace mogu trpit sve tipove boli pa ako treba i pisati krv ali kako Johnny Cash kaže:

Six foot six he stood on the ground
He weighed two hundred and thirty-five pounds
But I saw that giant of a man brought down
To his knees by love


Zadnje uređivanje Teta2U : 21.12.2011. at 20:52. Reason: MULTI FUCKING QUOTE JE LIJEPO OBJAŠNJEN U PRAVILIMA!!!! OD SADA SVE ŠTANCANE SAMO BRIŠEM!!!
srovrag is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger