Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2010., 19:41   #301
da se uključim jednim pitanjem..pošto se na zavod za zapošljavanje prijavljujem samo zbog zdravstvenog tj da ne plaćam ovo dopunsko,muž sam radi,sin student i blabla..po novome i ja ću morati plaćati dopunsko pa ima li smisla više i odlaziti tamo..nikad mi nisu našli ni p od poisla a tamo sam godinama.... kad se ovakvi kao ja ne budu više prijavljivali na zavod da li će se vlada hvaliti padom broja nezaposlenih
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 19:46   #302
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
da se uključim jednim pitanjem..pošto se na zavod za zapošljavanje prijavljujem samo zbog zdravstvenog tj da ne plaćam ovo dopunsko,muž sam radi,sin student i blabla..po novome i ja ću morati plaćati dopunsko pa ima li smisla više i odlaziti tamo..nikad mi nisu našli ni p od poisla a tamo sam godinama.... kad se ovakvi kao ja ne budu više prijavljivali na zavod da li će se vlada hvaliti padom broja nezaposlenih

Da ostvariš zdravstveno osiguranje, uopće ne moraš biti prijavljena na Zavod za zapošljavanje. Ako odlaziš tamo samo radi toga, onda ne moraš.

http://www.hzz.hr/default.aspx?id=3969
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 20:08   #303
hvala jasmina,nemam pojma jer sam na tom zavodu valjda od kad znam za sebe,od završetka faxa,daj molim te reci kome da se javim da imam zdravstvenu iskaznicu i da sama plačam dopunsko,ne znam ništa,ispala iz štosa i pogubila se u životnim problemima,a odlaskom na zavod svaki put se osjećam jadno i postajem depresivna,ma spasila bih se samo da one prepotentne službenice ne moram gledati,ma platit ću jer mi se sve ogadilo
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 23:53   #304
"Reforma zdravstva ide u dobrom smjeru i premijer Ivo Sanader [/B][/B][/I]skida mi kapu do poda za rezultate koji su napravljeni u stabilizaciji zdravstvenog sustava u teškim vremenima"

"Ovu sam reformu zamislio od početka, ali nije bilo političke volje da se provede. Sada sam naišao na političku volju[/B][/I] jer je premijerka Kosor odlučna, a i ja sam 'fajter'."

dupeližem po potrebi kako zatražite

a ja san degenericni lažov i musav oko usta i nisu mene ispustili na glavu kad su porađali bear-mommy a ja san spasio cijeli gospic da nema mene trebalo bi me izmislit jer ovakvo priglupo i jadno biće se ne rađa svaki dan .
__________________
Uništila državu , slomila duše vrijednih ljudi -vlada RH 2003-2011-
komitent 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:08   #305
sistematski

Dragi forumaši,

lijepo molim da mi netko odgovori na pitanje dali HZZO dopunsko omogućuje sistematski pregled jednom godišnje?
Ukoliko ne, dali plaćam sistematski po punoj tarifi ili nižoj?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

P.S. o ovom je možda već bilo rasprave pa mi nemojte uzeti za zlo ako sam ponovio pitanje.
Baloon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 23:22   #306
gdje uplatiti dopunsko bez provizije? sada i fina naplacuje
sweet caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 09:27   #307
Nigdje vjerojatno. Plaćam internetskim bankarstvom pa mi je najniža provizija.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 18:29   #308
Molim za pomoć. Meni istječe dopunsko za dva dana, i fala Bogu da još sutra idem neke pretrage radit!

Imala sam besplatno dopunsko kao nezaposlena osoba godinu dana. Zna li tko što sad dalje? Imaju li nezaposleni i dalje nakon godine dana to pravo? Ili je već stupila na snagu ona Milinovićeva odluka da se ukida svima čija obitelj ima veća primanja od 1500kn?
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 00:16   #309
Isteklo mi je dopunsko HZZO-a 9. svibnja. Nitko ništa ne javlja, ne šalje, kao proteklih godina. Odem u područni ured HZZO-a gdje sam prijavljena, ima sandučić za ubacivanje prijava. Ispunim, ubacim i nitko mi se još nije javio, dva tjedna prošla.


Zna li itko kako je s tim? Htjela sam platiti na licu mjesta, ali mi je rečeno da popunim i ubacim u sandučić.

Može li se otići gdje u Zagreb i riješiti prijavu i plaćanje za pet minuta ili puno očekujem?


Hvala

Ja mislim da će oni s ovim izgubiti puno kupaca, pa to je ušteda na potpuno krivom mjestu. Kuverte im preskupe
Ostoja Grubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 14:17   #310
Meni nije ništa stiglo, zvao sam ih sada i kaže da ipak stiže poštom a kasni jer "se nešto mijenja". Dok ne stigne može se koristiti kopija police a po to idite u područni ured.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:48   #311
Stvarno nam je HZZO napredan.

Stiglo mi danas dopunsko, a polica curi od 19. svibnja. Malo pa im je trebalo mjesec dana da dođe
__________________
"Željeti je da se preko Une i Save stvori država koja bi svojim životom živjela." F. Rački
Ostoja Grubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 22:27   #312
Eto i meni ovaj mjesec ističe dopunsko. Pošto mi je tlaka zezati se sa uplatnicama mislio sam to plaćati trajnim nalogom. Koliko sam skužio to je omogućeno samo umirovljenicima ili ne???
tigo95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 05:18   #313
Quote:
tigo95 kaže: Pogledaj post
Eto i meni ovaj mjesec ističe dopunsko. Pošto mi je tlaka zezati se sa uplatnicama mislio sam to plaćati trajnim nalogom. Koliko sam skužio to je omogućeno samo umirovljenicima ili ne???
Za sada samo penzići mogu imati administrativnu zabranu na penziji.Ne postoji obrazac na stranicama hzzo-a za trajni nalog ,a da nije penzija.
swatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 11:28   #314
Hvala ti swatch na odgovoru. Evo, baš sam danas sve sredio. Na formularu koji ispunite postoji opcija "Način plaćanja". Tamo postoji mogućnost plaćanja trajnim nalogom. Onda teta koja tamo radi isprinta podatke s kojim odete u banku... Za penziće postoji i formular za administrativnu zabranu no to mi slijedećih 30 godina neće trebati...
tigo95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 09:54   #315
ovaj mjesec mi se povećala plaća te sam presao onu granicu. s obzirom da je ugovor sklopljen na godinu dana, da li moram placati vecu cijenu? sto je sa onima kojima placa nije fiksna, placaju jedan mjesec 80, drugi 130 i tako naizmjenice?

da li moram sklapati novi ugovor?
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 21:10   #316
pitanjce:
imam dopunsko kao nezaposlena osoba
zaposlila sam se sa 01.07.
kad me poslodavac išao prijaviti, vratili su mi nazad karticu dopunskog.
pa sad ne znam šta da radim. i dalje bi htjela dopunsko, ali ne znam šta trebam raditi. poslodavac je naglasio da ja hoću i dalje dopunsko.
pošto sam u međuvremenu išla po neku uputnicu, ta kartica mi još uvijek vrijedi, bez obzira što je prijava kao zaposlena osoba..
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 11:46   #317
Trebaš napraviti novi ugovor o dopunskom zdravstvenom osiguranju, kao zaposlena osoba, i platiti osiguranje.
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 19:48   #318
Pitanje
10.06 mi je isteklo dopunsko,novu ponudu sam poslo oko 16.06 i još nisam dobio novu policu....koliko im treba da riješe taj slučaj?
amerdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 13:29   #319
zna li netko dali provjeravaju koliku ko ima plaću za dopunsko, jer dva poznanika već drugu godinu su se prijvili na 80 kn a plaća im je debelo preko 5000 kn- dok ja jedva prešao 5000 kn i pošteno plaćam 130?
m43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 18:11   #320
Quote:
amerdin kaže: Pogledaj post
Pitanje
10.06 mi je isteklo dopunsko,novu ponudu sam poslo oko 16.06 i još nisam dobio novu policu....koliko im treba da riješe taj slučaj?
danas dobio karticu dopunskog- 22.07 a ona vrijedi od 21.06.....znači i kod dopunskog se bave lopovlukom,pojeli mi mjesec dana !!!!!!!
Imamo Hrvatsku.....
amerdin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.