Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2015., 22:25   #41
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Guglala. Ljubiša je poginuo 2011? Inače bio zastrašujućeg izgleda, ne?
Ne, to je pevač Luis.



dr Ljubiša Stojanović

__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 22:27   #42
Čitala sam temu, ovdje ima izvrsnih postova, hvala na njima. Eto, meni laku noć, iako su snovi svakojaki.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 22:30   #43
yakuzza, thanx baš sam glupava Ali tražim.
Koliko si po satu plaćao tom dr?
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:11   #44
Quote:
al_đezira kaže: Pogledaj post
Uuuuuuuu al se raja nafatala na temu 'ko mušice...a niđe Šabovića kad ga trebaš...o Adise đe si jarane, ljudino sarajevska?

Čekamo tvoj komentar i završnu riječ, pa da mirno odemo na spavanje
A ne moga što me ne'š prizvat', a?
Pazi...


Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
seksom protiv čudnih energija.

bolje se seksaj s dečkom prije spavanja, umjesto da ti analizira škripanje zubi.

poslije svršavanja, sve energije su dobre.
Jel' sad jasno?

Venero, al' ona istinska, svaka čast!
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 03:50   #45
Quote:
veronika88 kaže: Pogledaj post
Pozz..

Već dulje vrijeme mi se povremeno događaju čudne stvari dok ležim u krevetu prije spavanja. Osjećam neke čudne energije oko sebe, kao da je netko u sobi. Iskreno malo me plaši to jer ih ne doživljavam kao pozitivne. Prije sam se bavila s tarotom i nakon toga je to počelo periodički skupa sa lucidnim snovima. Čitala sam nešto malo o tome i naišla sam na pojam đinova kao nekih duhova koji te progone po snovima. Još kad mi je dečko rekao da škripim sa zubima, što je sindrom pristunosti đina sam se zasrala.

Zna li netko što bi ovo moglo biti, jeste li vi imali takvih iskustva?
izgleda da si se malo bavila, a evo baviš se i dalje, a to oče malo rasklimat stvari, pogotovo ako je neš več rasklimano, ne velim niš neg ono jel kao, pa oče bit nuspojava

pa možda da se prestaneš bavit

pustiš da se procesira

da se stvari poslože na novo


usput, imaš neku operativnu metodu? kad legnem sanjat ovisim večinom o šansi
kor-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 04:32   #46
Jel se onda kao ne treba igrati ni sa zakonom privlačenja? Pogotovo ako netko radi afirmacije za buduće vrijeme... Onda ispada da je to protiv Božje volje i zakona i kao da si ne smiješ ni kreirati budućnost jer ipak kreator Bog ima sve zacrtano.
Zašto bi astrologija bila toliko loša? Meni su horoskopi i natalne karte skroz zanimljiva područja..
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 04:50   #47
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post

S treće strane, bilo bi pametnije da posluša ono što joj je Dragan savetovao.
a to bi bilo da nikakao ne citaju Bibliju jer tamo mogu vidjeti kako krvavo prolaze oni koji ne slusaju Boga koji svojoj Djeci izricito zabranjuje bavljenje demonskim trasirajucim (tarot) i sotonisticki oslobadjajucim rabotama



BTW pojava modro-zelenog kriketa na temi me podsjeti na kljucnu rijec koja je potrebna autorici teme, a to je - Savjest

bilo kako tko nazivao Boga - svetom kravom, Jahvom ili Alahom .. Isus Krist je samo jedan i nema drugog Puta ni drugoga Spasa
todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 04:54   #48
Quote:
kor-im kaže: Pogledaj post


usput, imaš neku operativnu metodu?
koju? je l sajkik surgery EEK
todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 05:02   #49
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
seksom protiv čudnih energija.

bolje se seksaj s dečkom prije spavanja, umjesto da ti analizira škripanje zubi.

poslije svršavanja, sve energije su dobre.
pa da, bolje i sharlatanstvo nego satanic
todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 06:13   #50
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Ne postoji nijedna duhovna energija u kosmosu koja je svesno destruktivna, svi ti antropomorfni oblici đavola, demona i ostalih ideja refleksija su naše labilne psihe i bujne mašte - i to svakako i definitivno govori o unutrašnjem problemu (gde takve ideje izranjaju, ne u prostoru već u umu).
cisti zakoni i doctrine New Agea - sve u skladu sa svjetonazorom ovoga svijeta koje sve umire zajedno s njim i koji je zapravo dijametralno suprotan Bozjem

svi slicni zakoni i dokrtine koje propovjedaju “you can only be sick if you THINK you can be sick, you can only be hurt if you THINK you can be hurt” imaju zajednicki neprijateljski stav prema Bogu jer im je izvoriste u Sotoni

sve ono sto svoje izvoriste crpi iz tame – radja devastirajucim posljedicama od kojih ljudi danasnjice masovno stradavaju i bivaju pokoseni prije nego sto i postanu svjesni. autorica teme se, falabogu, na vrijeme osvjestava prije no sto se previse ne sprijatelji sa silama (energijama) Tame
todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 06:18   #51
Netrebaš se bojati. Entiteti ionako nisu ništa moćniji od nas. Samo iskorištavaju naše strahove. Pa nek dođu ako im je baš volja ... malo jest neugodno, al baš zato je super prilika da proširimo svoju zonu ugodnosti. Kad im pokažemo gdje je granica, shvate poruku. Samo treba jasno reći da otiđu, a povremeno pomogne i vizualizacija pročišćavanja prostora i svoje aure.

Uvidi, telepatija, gledanje aura, zakon privlačnosti i mnoge druge stvari - sve su to naše prirodne sposobnosti. Istražite što vas zanima

Ako pak želiš spriječiti neugodna iskustva, napravi neku zaštitu prije otvaranja tarota, te se poslije pročisti. Npr. staviš ruke pod vodu i kažeš si da sva negativa izlazi iz tebe.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 07:22   #52
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Entiteti ionako nisu ništa moćniji od nas. Samo iskorištavaju naše strahove.
klasika, zar ne . ti diabolic ‘entiteti’ se sluze konfjuzijom covjeka koji u svojoj separaciji od svojeg Boga i u svojoj naravnoj potrebi poseze za supernaturalnim solucijama svojih problema i tako prazan - upada u kandze obmanjive spiritualnosti i magijskih i ezotericnih solucija kroz mixing ideja, obmana i lazi (poluistina tarota) manipulacijom istocnjackih spiritualizama zmiksanih s panteizmom i tradicionalnim medicinama koje su u stvari same po sebi Bozji dar ali ovdje bivaju iskoristene za promociju New Agerske dijabolicke prakse koja kredite i rezultate iste koristi kako bi napravila da sve izgleda da je sitina sto New Age kaze


BTW
nema svatko autoritet nad unclean spirits, i nemre se to bas nasom metlom pocisiti





nekad se na ovom pdf-u moglo naci vise d.u.h.o.v.n.o.s.t.i.
todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 12:53   #53
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
sve ono sto svoje izvoriste crpi iz tame – radja devastirajucim posljedicama od kojih ljudi danasnjice masovno stradavaju i bivaju pokoseni prije nego sto i postanu svjesni. autorica teme se, falabogu, na vrijeme osvjestava prije no sto se previse ne sprijatelji sa silama (energijama) Tame
Koje su to energije koje "crpe izvoriste iz tame" i "radjaju devastirajuce posljedice" ?
omen4k is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 13:08   #54
Talking

Predlažem da čudnu energiju prvo konstatujemo i količinski izrazimo u ČudnoErgometrima...onda će nam situacija biti malo jasnija.
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 16:31   #55
Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post
Jel' sad jasno?

Venero, al' ona istinska, svaka čast!
Ma bitno da je tebi jasno zlato moje

Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Jel se onda kao ne treba igrati ni sa zakonom privlačenja? Pogotovo ako netko radi afirmacije za buduće vrijeme... Onda ispada da je to protiv Božje volje i zakona i kao da si ne smiješ ni kreirati budućnost jer ipak kreator Bog ima sve zacrtano.
Zašto bi astrologija bila toliko loša? Meni su horoskopi i natalne karte skroz zanimljiva područja..
O dijete drago izgubljeno, tvoj nick nam sve govori. Ali i izgubljene i zalutale ovčice pronađu put kući. Ne gubi nadu i ne boj se dijete jer još nije kasno.

Večeras naša skupina ćudorednih i bogobojaznih laika against satanic rituals and New Age evil spirits pri župi Sv. Namještenja moliti će za tebe i tvoje spasenje



Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
a to bi bilo da nikakao ne citaju Bibliju jer tamo mogu vidjeti kako krvavo prolaze oni koji ne slusaju Boga koji svojoj Djeci izricito zabranjuje bavljenje demonskim trasirajucim (tarot) i sotonisticki oslobadjajucim rabotama
Ejmen, haallllelllluuuuuujjjaaaaa!!!!!!!

God is on our side!! Ejmen!!

Quote:
bilo kako tko nazivao Boga - svetom kravom, Jahvom ili Alahom .. Isus Krist je samo jedan i nema drugog Puta ni drugoga Spasa
Papa Štrumpf je samo jedan i nema drugog Puta ni drugog Spasa.

Halelujjjja!!!!!!

Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post

svi slicni zakoni i dokrtine koje propovjedaju “you can only be sick if you THINK you can be sick, you can only be hurt if you THINK you can be hurt” imaju zajednicki neprijateljski stav prema Bogu jer im je izvoriste u Sotoni
A Sotonino izvorište je u hmmmm... Bogu?!?

Quote:
sve ono sto svoje izvoriste crpi iz tame – radja devastirajucim posljedicama od kojih ljudi danasnjice masovno stradavaju i bivaju pokoseni prije nego sto i postanu svjesni. autorica teme se, falabogu, na vrijeme osvjestava prije no sto se previse ne sprijatelji sa silama (energijama) Tame
A ako ne upoznaš i ne sprijateljiš se sa Tamom u sebi, kako možeš znati Svjetlo?

Kako Tamu odvojiti od Svjetla kada je sve Svjetlo?

Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Samo treba jasno reći da otiđu, a povremeno pomogne i vizualizacija pročišćavanja prostora i svoje aure.

...
Ako pak želiš spriječiti neugodna iskustva, napravi neku zaštitu prije otvaranja tarota, te se poslije pročisti. Npr. staviš ruke pod vodu i kažeš si da sva negativa izlazi iz tebe.
Ili neka uzme zelenu krpu, umoči je u coca-colu ili neko drugo gazirano piće i oriba stan i sve pločice u kupatilu, ali tek kad prvo opere noge u kozjem mlijeku.

+

može izvesti i onaj ritual spaljivanja crnog konca, ali za to je potrebno nabaviti žabu jer samo žaba može pročistiti ventilacijske otvore Duše.
al_đezira is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 19:16   #56
Moram priznat da sam stvarno ugodno iznenađena s brojkom ljudi koji se kuži u ovakve stvari i time bavi.
Mogli bi si svi zajedno krenut jedan tarot.
veronika88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 19:36   #57
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
yakuzza, thanx baš sam glupava Ali tražim.
Koliko si po satu plaćao tom dr?
Plaćao sam celih 60 minuta na sat, nema popusta niti predaha. I tako punih 16 godina.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 19:41   #58
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post

nekad se na ovom pdf-u moglo naci vise d.u.h.o.v.n.o.s.t.i.
Da, čini mi se da se ta d.u.h.o.v.n.o.s.t. u kompletu ipak preselila na pdf r.e.l.i.g.i.j.a. (po prirodi stvari).
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 19:57   #59
Quote:
veronika88 kaže: Pogledaj post
Moram priznat da sam stvarno ugodno iznenađena s brojkom ljudi koji se kuži u ovakve stvari i time bavi.
Mogli bi si svi zajedno krenut jedan tarot.
Može!
Al' da ja pobijedim.
:klap:
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 17:09   #60
Čitam i fascinantan mi je pogled na zbroj vaših postova. Svi vaši odgovori na jednu temu.
Nalikuju mi na konfuziju jednog pojedinca u svezi situacije na koju gleda kao problem.
Jedan nick kao jedan stav, jedno zasebno mišljenje što se nadovezuje,priklanja, proturječi i pobija ostala.
Je..ote..., ova tema mi stvarno izgleda kao živa osoba kada mislim tako o njoj!
Na neki način, zato svi i pišemo tu… zar ne? Da bi izrazili mišljenje te (ne nužno) dobili potvrdu o njenoj vrijednosti i moguću ekspanziju onoga što predstavlja… a što predstavlja?
A i da bi doznali nešto novo.
echoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.