Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2015., 23:08   #1
Štitnik za zube i fiksni aparatić

Trebao bi preporuku štitnika za zube (samo gornji), da je kompatibilan sa fiksnim aparaticem.

Hvala!
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 05:27   #2
Evo moj post s druge teme:
Quote:
una_muchacha kaže: Pogledaj post
Ja koristim ovaj, bavim se borilačkim sportom i odlično me služi (bar zasad). Kupljen je u Pride-u (za one koji nisu iz ZG imaju i webshop).
S tim da više ne nosim aparatić, imala sam ga malo više od 2 godine i za to vrijeme potrošila 4-5 ovih štitnika (u nekim fazama sam ga morala kuhati po 2-3 puta tjedno kako su se zubi micali). Uglavnom, sve preporuke. Samo, često im se dogodi da ih nemaju u skladištu pa sam obično kupovala po 2 komada - da ne pofali
una_muchacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 12:45   #3
Quote:
una_muchacha kaže: Pogledaj post
Evo moj post s druge teme:


S tim da više ne nosim aparatić, imala sam ga malo više od 2 godine i za to vrijeme potrošila 4-5 ovih štitnika (u nekim fazama sam ga morala kuhati po 2-3 puta tjedno kako su se zubi micali). Uglavnom, sve preporuke. Samo, često im se dogodi da ih nemaju u skladištu pa sam obično kupovala po 2 komada - da ne pofali
Nema limita koliko se može kuhati isti štitnik?
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 15:50   #4
Quote:
atoni kaže: Pogledaj post
Nema limita koliko se može kuhati isti štitnik?
Nema limita, ali meni bi se nakon 15-20 puta stražnji dio između gornjih i donjih kutnjaka toliko stanjio da bi nastale rupice kao da sam ga progrizla. U prosjeku mi je jedan trajao oko 5-6 mjeseci (svakodnevnih treninga).
una_muchacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 10:55   #5
koliko štitnici za zube uopće štite same zube? jer čuo sam da su ljudima napuknuli i izbijeni zubi iako su koristili gumu.
književnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 03:16   #6
Ako te netko odvali štangom po zubima preko štitnika, ne buš dobro prošao, ali štitnik je tu da spriječi štetu maksimalno koliko je to moguće, i to je obvezan dio opreme ako se baviš bilo kakvim kontakt sportom. Neka paralela ti je kaciga za glavu (skijanje itd.) i pojas u autu. Može ti spasiti život, ali ak se skucaš sa 150 na sat, jebiga.
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 14:29   #7
Vise ti je to stitnik za unutrasnju stranu obraza, koja se lako raskrvari udarcem.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.