Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2015., 13:30   #5481
Odgledao highlightse zadnjih nekoliko Bostonovih utakmica. Jel moguće da je Isiah ovako dobar igrač?
08 IBRA is offline  
Old 28.02.2015., 13:31   #5482
Quote:
RAY777 kaže: Pogledaj post
A 70% utakmica protiv istoka koji nema 3 poštene ekipe ga čini materijalom?
Jebeno, Bron je zabio 45 poena Knicksima, kojima je Langston Galloway, nedraftani rookie debelo najbolji igrač.
Mislim, skinuli su GSW, svaka čast, ali Istok i Zapad su kao jadranska prema NBA, a svejedno ekipe sa zapada imaju debelo bolje omjere od Cavsa, usprkos triput tezem rasporedu,sve ti je jasno gdje treba traziti MVP-a.

Harden, Curry, Marc Gasol, prva trojica kandidata.
Lebron, Aldridge i Horford su druga kategorija, u dobrom zaostatku za prvom trojicom
U zadnjih 6 godina 5 puta MVP je sa istoka tako da ti nije baš najbolji argument. Omjer momčadi i statistika igrača su jedini bitni kod ove nagrade.
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Old 28.02.2015., 13:33   #5483
ček ovdje ima ljudi koji misle da je westbrook bolji igrač od duranta
marsovacc is offline  
Old 28.02.2015., 13:38   #5484
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Durant je talentom bolji igrač od Russa to je mislim jasno, samo je James bolji od njega u eri poslije MJ-a(ne računajući PF/C). Najveća razlika je u glavi. Durant nije još pokazao da može biti taj pobjenik da može vući momčad do kraja. Ovo sad što pokušava biti bad guy je smiješno. Pravi vođa ekipe je potreban za osvojit naslov, nakon MJ-a ekipe koje imaju Timmy/Kobe/James su osvojile 12 od 16 prvenstava.

Durant ima sav talent ovog svijeta, čovjek ako ga ozljede zaobiđu može biti najbolji scorer ikada, bolji od MJ-a, Kobe-a i ostalih. Šutira kao Bird a nadprosječan atleta.
Meni se svidja bad guy stav i mislim da ga uopce ne glumi.Napokon se izjasnio da mu se ne svidja sta uprava radi (to je bilo prije ovih trendova) i vise pokazuje emocije na terenu,to je svakako dobro.Durant je dobar vodja,fali mu mozda malo vise agresivnosti,dok je neki imaju i previše hmm.
Mighty Red is offline  
Old 28.02.2015., 13:43   #5485
Quote:
nobrainer kaže: Pogledaj post
pa bledsoe je specijalist za čuvanje PG-ova, a ovaj ga zalije sa 39/14/11
On game-tying 3-point play, Westbrook was guarded by Markieff Morris, not Eric Bledsoe. Westbrook was 4-21 vs Bledsoe, 6-11 vs all others.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 28.02.2015., 14:12   #5486
Quote:
nobrainer kaže: Pogledaj post
pogledaj si playoff statistiku sa memphisom, westbrook je bolji.

durant samo trpa, za svoju poziciju ne radi ništa extra od ostalog.

westbrook je nadprosječan za svoju poziciju u svemu, 3x2 tip i to ne onako jadno tipa Rondo 10/10/10 nego 30/15/10.

pa bledsoe je specijalist za čuvanje PG-ova, a ovaj ga zalije sa 39/14/11
Šta da si pogledam? Da pogledam možda onih 20% što je ubacivao sa trice ili 35 % što realizacije za dva. Pazi mi tu govorimo o slasheru koji ima 35% realizacije dok jedan wade koji je već veteran hladno ide preko 50% ili da pogledam 6 turnovera u prosjeku po utakmici. Jebena serija u rangu MJ-a iz najboljih dana
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 28.02.2015., 14:37   #5487


ps.

U zadnjih mjesec dana FG% mu je .471

Na stranu ove glupave usporedbe, momak razvaljuje.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Old 28.02.2015., 14:50   #5488
OKC nemre i neće nikaj napraviti dokle god im je ovaj klaun na klupi, pa da imaju po dva duranta i westa.
__________________
we are the flame at night, the fire in the trash
we are motörhead, born to kick your ass
Živo Blato is offline  
Old 28.02.2015., 15:28   #5489
slažem se da je klaun ali je agresivniji od duranta pa makar mu postotak pao. Ne bih ga htio u ekipi kao ni bryanta ili iversona.

pogledajte samo zadnju tekmu, da igra durant umjesto wesa zabio bi 30 i glatko bi izbubili, a ovako su imali šansu.

ono što protivnički treneri ne vole jest nepredvidivost i triple-double, a tu je najveća westbrookova prednost nad durantom.
nobrainer is offline  
Old 28.02.2015., 15:31   #5490
Quote:
ono što protivnički treneri ne vole jest nepredvidivost i triple-double


Ne vole triple double
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Old 28.02.2015., 15:38   #5491
Quote:
nobrainer kaže: Pogledaj post
slažem se da je klaun ali je agresivniji od duranta pa makar mu postotak pao. Ne bih ga htio u ekipi kao ni bryanta ili iversona.

pogledajte samo zadnju tekmu, da igra durant umjesto wesa zabio bi 30 i glatko bi izbubili, a ovako su imali šansu.

ono što protivnički treneri ne vole jest nepredvidivost i triple-double, a tu je najveća westbrookova prednost nad durantom.
Ma da, kvalitetna selekcija šuta nije uopce bitna.
Mighty Red is offline  
Old 28.02.2015., 15:43   #5492
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
U zadnjih 6 godina 5 puta MVP je sa istoka tako da ti nije baš najbolji argument. Omjer momčadi i statistika igrača su jedini bitni kod ove nagrade.
Je, samo sto si 2012. imao Boston, Indianu, Knickse, Bullse, Sixerse, Magic, pa recimo i Hawkse.
Svi u pozitivi, preko i oko 55% pobjeda.
Ovaj istok ima potrgane Bullse, Indianu bez Georgea, Miami bez Bosha, tri od gore navedene ekipe su u žeščem kurcu, love prvi pick, Boston ima jedino Bradleya od te sezone, mislim, koji kurac pričamo. Trenutno osim Atlante nema ekipe koja može skupiti više od 40 pobjeda na zaapadu. Washington ne moze zabiti ništa, Toronto obraniti, Bullsima fali pola ekipe, i onda ekipa sa 3 top 20 igrača lige nece skupiti 55 pobjeda protiv takve konkurencije, a ovaj bi htio MVP nagradu.

Mislim, da se razumijemo, LeBron mi je ok igrač, priznajem da je vrh, i nemam ništa protiv njega, ali nije ove godine zasluzio dobiti. Niti biti u raspravi.
RAY777 is offline  
Old 28.02.2015., 16:20   #5493
khneza is offline  
Old 28.02.2015., 16:56   #5494
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Aha..zato ti novi cavsi bez jamesa imaju skor 1-9. Ma nije on mvp materijal nikako
Kakva je ono bila lekcija curryu i deckima preksinoc?


Sent from beyond the hills
nekima ocigledno treba malo duze
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 28.02.2015., 16:57   #5495
Quote:
RAY777 kaže: Pogledaj post
A 70% utakmica protiv istoka koji nema 3 poštene ekipe ga čini materijalom?
Jebeno, Bron je zabio 45 poena Knicksima, kojima je Langston Galloway, nedraftani rookie debelo najbolji igrač.
Mislim, skinuli su GSW, svaka čast, ali Istok i Zapad su kao jadranska prema NBA, a svejedno ekipe sa zapada imaju debelo bolje omjere od Cavsa, usprkos triput tezem rasporedu,sve ti je jasno gdje treba traziti MVP-a.

Harden, Curry, Marc Gasol, prva trojica kandidata.
Lebron, Aldridge i Horford su druga kategorija, u dobrom zaostatku za prvom trojicom
bas me zanima kad bi sve te mvp kandidate pitao sa kim bi najradije igrali u ekipi, sto bi rekli
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 28.02.2015., 17:14   #5496
Anthony Davisom
khneza is offline  
Old 28.02.2015., 17:23   #5497
Ah, opet trolovi u elementu

Westbrook bolji igrač od Duranta i najbolji igrač lige automatski mora bit i mvp

Kaj je najgore, ne bi me čudilo da LeBron opet bude mvp, jbg, liga je takva ponekad, gnjusna
agent5 is offline  
Old 28.02.2015., 17:34   #5498
Quote:
IdiMi kaže: Pogledaj post


Ne vole triple double
svaki trener će radije primiti Durantovih 30 nego Westbrookov triple double

Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
Anthony Davisom
Normalno, kakav Gasol, MVP su James, Curry, Davis i Harden.
nobrainer is offline  
Old 28.02.2015., 17:36   #5499
Quote:
nobrainer kaže: Pogledaj post
svaki trener će radije primiti Durantovih 30 nego Westbrookov triple double



Normalno, kakav Gasol, MVP su James, Curry, Davis i Harden.
oće da makar durant šutirao 11/13 a westbrook 5/35
marsovacc is offline  
Old 28.02.2015., 17:36   #5500
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
bas me zanima kad bi sve te mvp kandidate pitao sa kim bi najradije igrali u ekipi, sto bi rekli
Odgovorio ti khneza
RAY777 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.