Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2011., 21:50   #1541
imam tamno smeđu kosu sa crvenkastim odsjajem zbog preljeva koje sam prije stavljala...a htjela bi ovako neku boju



koja bi to mogla biti?
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:42   #1542
Pozdrav!
Imam smeđu, ofarbanu kosu do ramena. Prije nekoliko mjeseci sam išla na plave pramenove, pa još malo, pa još malo, i na kraju sam cijela bila plava. U 1.mj. sam se prefarbala iz tog plavog u smeđe, htjela sam da bude što prirodnije, međutim jako mi izbijaju ti pramenovi, sad je boja sva neka šućmurasta i bezveze, niti je tamna niti je svijetla. Htjela bih imati ovakvu boju, pa ako mi netko može savjetovati koju farbu da kupim , ovo je valjda neka tamnosmeđa, nemam pojma? Help!


Uploaded with ImageShack.us
__________________
“Your heart just breaks, that's all. But you can't judge, or point fingers. You just have to be lucky enough to find someone who appreciates you.”
His Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:00   #1543
Quote:
His Girl kaže: Pogledaj post


Uploaded with ImageShack.us
Joooj. Odlična boja. Ja bi to
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:03   #1544
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
leonidas ja sam se pofarbala sa keune 5.19 farbom ali sam ispala jako jako tamno smeđa, skoro pa crna,nikako mi se ne sviđa.
sva sreća da sam farbala samo izrast pa nije cijela kosa takva inače bi opet morala skidati farbu.
boja mi je ispala identična kao na kutijici i u onom katalogu sa uzorcima kose.
i ja želim istu takvu boju kao što si ti stavila na slici ali isto ne znam koja bi to boja mogla biti.
a tražila sam i onu 5.0 nijansu što mi je profesionalac predložio,ali toga nigdje nema,i ovu 5.19 sam jedva uspjela naći, u Muelleru, u dm-ovima je nema.
ali i ta 5.0 nijansa je dosta tamna,malo svijetlija od ove 5.19,ali još uvijek pretamna.
hajde pliz kad probaš sutra tu tvoju farbu javi kakva je boja ispala
iskopala sam ovaj post od prije ohoho..mene zanima, jel se ko farbao keuneovim nijansama iz te matt kolekcije a da mu je ispalo prirodno. konkretno, zanima me ta 5.19.

ja bih htjela samo osvježiti svoju prirodnu boju, ali da mi ne ispadne crvenkasti podton
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 23:02   #1545
Cure, jel probala koja ovu Paletinu boju Nougat nijansa?



kako ispadne ? jel jako tamno?
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 01:57   #1546
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Joooj. Odlična boja. Ja bi to
Takva je moja prirodna, a ja bi crvenu malo za promjenu.

Ova je prekrasna..

__________________
TBS Webshop TBS Facebook page

Zadnje uređivanje Anarniel : 22.03.2011. at 02:04.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 11:11   #1547
Quote:
His Girl kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Imam smeđu, ofarbanu kosu do ramena. Prije nekoliko mjeseci sam išla na plave pramenove, pa još malo, pa još malo, i na kraju sam cijela bila plava. U 1.mj. sam se prefarbala iz tog plavog u smeđe, htjela sam da bude što prirodnije, međutim jako mi izbijaju ti pramenovi, sad je boja sva neka šućmurasta i bezveze, niti je tamna niti je svijetla. Htjela bih imati ovakvu boju, pa ako mi netko može savjetovati koju farbu da kupim , ovo je valjda neka tamnosmeđa, nemam pojma? Help!


Uploaded with ImageShack.us
loreal casting 300
amanda 1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 18:49   #1548
Quote:
amanda 1983 kaže: Pogledaj post
loreal casting 300
takvu ja imam.
bojala sam prirodnu tamnosmeđu na tamnosmeđu, samo iz razloga jer su mi vrhovi bili dosta svijetliji (al popucani ne), i to me smetalo.
ispala sam...tolko tamna da je izgledalo ko crna.
kad se malo ispere, onda je okej.
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 21:30   #1549
Question profesionalac pomagaj!

Quote:
profesionalac kaže: Pogledaj post
A kaj ce reci ovo ...mi se malo isprali vrhovi od crne boje...?

Moras mi reci kojeg su tocno tona (po mogucnosti ih usporedi s Keune ton kartom), pa cu ti moci reci kaj mozes staviti gore. Ali, moras voditi racuna da ti ih smedja boja nece dodatno posvijetliti... A i pigment koji je ostao u kosi od te crne ce stvarati probleme pri farbanju (davat ce jaki crveni ton).
A da pricekas s farbanjem u smedju dok ne prodje ljeto? Tak ce ti sunce i more (ili sunce i znoj, ovisi kakve si srece i da li ces ljeskariti na moru ili sljakati) skinuti jos malo tog crnila i nakon toga ici u farbanje.

Preporuka bi bila skidacem boje (ne blajhom) skinuti tu crnu boju te tek tada ici s nekom lijepom smedjom. Lijepi ton daje Keune 5.3 (zlatno smedji) ili 5.35 (cokoladno smedji) ili ako ces svijetliju verziju 6.03 (boja kave)... Uz 3% peroksid, tak da deponira boju, a ne pojacava crvenilo.

No zipa! Ako ne skines crnu, izrast ce biti svijetli, a ostatak-crn...
Pomoc molim!
Nakon puno puno godina stekla sam hrabrosti otici frizeru da mi posvijetle kosu. Godinama se farbam crnom Castingovom bojom. Izblajhali su mi kosu i stavili Keune 4.53 i 4 ( omjer 50:50 + 6% peroksid) zbog dosta sijedih koje imam, kako ne bih ispale puno svjetlije od ostatka kose, ali bas i ne vidi neka razlika osim sto se na suncu crveni. Potrebno je zaista mikroskopom gledati da se vidi neka razlika od te crne koju sam imala. Tuzna sam, jer sam se jedva ohrabrila na promjenu, opalili me po dzepu preko 600kuna, a ja sam gotovo ista kakva sam i bila. Sada nemam ni volje, niti novaca ici ponovno, a jako bih zeljela neku toplu smedju boju (neka cololadna), ne tamna.
Sada se zelim sama ponovno ofarbati nakon sto se ova malo ispere. Zelim sada ostati pri Keune bojama. Od cokoladnih nijansi nasla sam samo 5.35, a svidja mi se i 4.45 mahagonj srednje smedja, no bojim se da ne ispadne previse crvena, zbog sijedih. Da li i tu boju moram mijesati s nekom drugom, ja mislim da je ta 4 pretamna i da ce preuzeti, pa ako vec moram, onda mozda 5 umjesto 4? Ne znam niti koji postotak peroksida, moze li neki savjet i pomoc pliz?

Zadnje uređivanje miri8 : 22.03.2011. at 21:46. Reason: dodati tekst
miri8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 22:12   #1550
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
nije tako lose kao sto sam trabunjala u zadnjim postovima, dosta se ispralo, evo slike od prije par dana
Meni se ta boja bas svidja. ja bih isto tako nesto htjela, niti je cisto smedja, niti je crvena, bas je lijepa...
miri8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 08:24   #1551
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
Cure, jel probala koja ovu Paletinu boju Nougat nijansa?



kako ispadne ? jel jako tamno?

itko ?
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 18:10   #1552
Quote:
amanda 1983 kaže: Pogledaj post
loreal casting 300
Men' se čini da bi bliže tome bila 400... 300 precrna ispadne...za one koji imaju tamniju kosu...ali (evo sad tek vidim) za prikrivanje pramenova možda je 300 ipak bolji izbor
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 18:48   #1553
Daj koja je to boja na Belli Swan, od sto slika na guglu svaka je drugačija...
Neka tamnosmeđa ali s toplim podtonom, crvenkastim...

ima netko ideju koja bi to boja bila da odjurim u DM jer sam sama lijena za tražit sad, hvala.

moja je prirodno tamnosmeđa, baš čista, bila sam par mjeseci crvena i ofarbala sam se Paletovom tamnosmeđom međutim ovo vražje crvenilo izbija van nakon tri pranaj (a i Palete je shit od boja, uzela sam jer mi je bila prva na dohvat ruke).
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 14:51   #1554
Quote:
His Girl kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Imam smeđu, ofarbanu kosu do ramena. Prije nekoliko mjeseci sam išla na plave pramenove, pa još malo, pa još malo, i na kraju sam cijela bila plava. U 1.mj. sam se prefarbala iz tog plavog u smeđe, htjela sam da bude što prirodnije, međutim jako mi izbijaju ti pramenovi, sad je boja sva neka šućmurasta i bezveze, niti je tamna niti je svijetla. Htjela bih imati ovakvu boju, pa ako mi netko može savjetovati koju farbu da kupim , ovo je valjda neka tamnosmeđa, nemam pojma? Help!


Uploaded with ImageShack.us
prekrasna, ja bi ovakvu boju
ja sam je dobila sa loreal casting 300, ali je trajala 3 pranja
je li zna netko neku drugu boju kojom se može postići, može i loreal , ali ne casting?
maraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 22:14   #1555
Ofarbala sam srednje kestenjastu kosu koja je već išla malo na crvenkasto sa Schwarzkoph Professional srednje smeđom "hladnom" nijansom koja nejde na crvenkasto.Računala sam da će ispast naravno tamnija nego na slici(uvijek mi ispadnu tamnije boje nego što piše na kutiji),tj.tamije smeđa bez crvenkastog odsjaja ,ali još uvijek imam osjećaj da mrvicu ima taj crveni pigment.Kako da ga se potpuno rješim?
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 22:20   #1556
Baš bi tu nijansu kakvu ima na ovoj slici Megan Fox,a Loreal Casting 300 mi se ne čini baš idealan za tu nijansu...ne znam...
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 23:43   #1557
Ne znam, meni njena kosa izgleda kao miks tamno smeđe/srednje smeđe. Recimo Keune tamnosmeđa bi ispala pretamna za to (bar dok sam je ja koristila , kad sam je mješala s drugim bojama da bi ispala crna -stil Kim.K ) . Možda neki miks 4 i 5 ? Ili možda 3 i 4 ? S tim da bi stavila više 4 manje 5, ili više četri manje 3 (to govorim po Keune karti boja). Negdje sam čitala da i u njenu kosu dodaju malo "velvet" iako sad ne znam kolko je to istina. Ja sam taj ton dodavala kad sam miksala za crnu kosu, al kak bi ispalo na smeđoj pojma nemam.
miri8- Što se Keune tiče, broj 4 barem meni ispadne dosta tamnije. Od čokoladnih tonova imaš baš 5.35 i 7.35.
__________________
ludilo
miSSi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:11   #1558
Te čokoladne nijanse sve imaju u sebi malo crvene,a ova boja od M.Fox je skroz jedna hladna nijansa koju je teško dobiti ,nemam baš iskustva s Keune farbama...
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 01:23   #1559
Ma neee, dio o čokoladnim nijansama (zadnji dio posta) je odgovor miri 8 .
Megan ima baš hladno smeđu kako si rekla ( dobro je ako nemaš crveni pigment prirodno il od prošle boje). Mislim da je fora baš u tome da se onda farba s tim bojama bez zlatnih/crvenih/xy pigmenata (prirodno smeđa, smeđa) il da se zmješa nešto pepeljasto da ubije tople pigmente. Ako nađem di sam čitala o njenoj kosi (i dodavanju tog "violet" tona) stavit ću link- jedino ne znam koliko je to istina, nisam profi.
Što se Keune boja tiče, nakon probanog cijelog dm ranga boja- njihove su mi ok jel sam skužila konačno kako se dobro ofarbati s njima, a i imam kartu boja doma, al od preljeva su mi za sad najbolji Revlonovi: young color (još se može kupi blagi razvijač -1.8% ).
__________________
ludilo
miSSi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 08:33   #1560
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
Cure, jel probala koja ovu Paletinu boju Nougat nijansa?



kako ispadne ? jel jako tamno?
nitko nije probao?
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.