Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2012., 22:26   #1121
Danas stigao potpisan ugovor U Vukovar, krenulo je i to.
Rei68fma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 23:38   #1122
Quote:
Rei68fma kaže: Pogledaj post
Danas stigao potpisan ugovor U Vukovar, krenulo je i to.
107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 19:28   #1123
Quote:
Rei68fma kaže: Pogledaj post
Danas stigao potpisan ugovor U Vukovar, krenulo je i to.
Oho!!Svaka čast !Sva sreća pa je i Osijek u blizini
koturic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 13:42   #1124
Quote:
koturic kaže: Pogledaj post
Oho!!Svaka čast !Sva sreća pa je i Osijek u blizini
Lažna uzbuna! U Zagrebu danas kažu da niko, baš niko nije dobio ugovor, jer tek su završili korekciju liste ,a rešenja nejdu još do kraja 8.mj.Kao, paketi po županijama su gotovi ali oni neznaju koliko je rešenja u paketu,to znaju oni u regionalnom uredu jer su im dostavili.Zvala i tamo oni opet kažu da im to nije dostavljeno,zovite za tjedan-dva.
harmunt933 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 01:12   #1125
Quote:
harmunt933 kaže: Pogledaj post
Lažna uzbuna! U Zagrebu danas kažu da niko, baš niko nije dobio ugovor, jer tek su završili korekciju liste ,a rešenja nejdu još do kraja 8.mj.Kao, paketi po županijama su gotovi ali oni neznaju koliko je rešenja u paketu,to znaju oni u regionalnom uredu jer su im dostavili.Zvala i tamo oni opet kažu da im to nije dostavljeno,zovite za tjedan-dva.
Mogućće,mi smo trazili dodjelu stana, medjutim odustali smo i prebacili to rjesenje na dodjelu gradjrvinskog materijala, specifican slucaj pa smo mozda dobili ranije nego ostali koji su na listi
Rei68fma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 16:04   #1126
Koliko ste čekali od dobivanja suglasnosti, odnosno sadašnjih rješenja pa do ugovora?
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 00:19   #1127
Upravo provjerio i stavili su ažurirane liste prvenstva na internet.

Pomaknuo sam se za jedno mjsto ... na dolje
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 08:33   #1128
Quote:
brzi66 kaže: Pogledaj post
Upravo provjerio i stavili su ažurirane liste prvenstva na internet.

Pomaknuo sam se za jedno mjsto ... na dolje

to je još super.... mi smo se pomaknuli za 6 mjesta..... prema dolje....
rose medder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 09:56   #1129
Mi smo se pomakli za 5 mjesta na dolje....strašno....dugo vremena čitam komentare na forumu i eto odlučih se priključiti svima Vama koji čekate....inače smo na listi Vukovarsko-srijemske županije,zahtjev predan 3mj.2008.
dunja-2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 14:13   #1130
evo onih koji ne zele u obnovljene kuce.... http://www.glas-slavonije.hr/171718/...-zeli--vratiti dok nasi ljudi cekaju godinama...
spoki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 15:03   #1131
Quote:
brzi66 kaže: Pogledaj post
Upravo provjerio i stavili su ažurirane liste prvenstva na internet.

Pomaknuo sam se za jedno mjsto ... na dolje
Evo,i ja sam bacila oko na ažuriranu listu.Hvala Bogu,ispravili su bar jednu nepravdu Našla sam ime čovika koji na prvoj listi nije postoja,a pouzdano znam da je ima prvenstvo prid drugima,što zbog svog statusa,što zbog duljine čekanja.Sigurna sam da vam sigurno nije bilo svejedno kad ste otkrili da ste "srušeni" za koje misto,ali virujem da to ipak neće odigrati veliku ulogu u konačnici.Pa,sritno Kod mene nema ništa novoga,a kad bude,bit ćete među prvima koji će saznati.Čekam isporuku,ali bila bi baš sritna da se i vi javite da vam je stiga ugovor
107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 15:05   #1132
Quote:
dunja-2 kaže: Pogledaj post
Mi smo se pomakli za 5 mjesta na dolje....strašno....dugo vremena čitam komentare na forumu i eto odlučih se priključiti svima Vama koji čekate....inače smo na listi Vukovarsko-srijemske županije,zahtjev predan 3mj.2008.
Dobro nam doš(l)a,Dunja-2
107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 15:08   #1133
Quote:
spoki007 kaže: Pogledaj post
evo onih koji ne zele u obnovljene kuce.... http://www.glas-slavonije.hr/171718/...-zeli--vratiti dok nasi ljudi cekaju godinama...
Lipo je viditi da su i "veterani" s ove teme aktivni.Ako nas neko može razumiti,onda su to najprije ljudi koji su sve to prošli.Hvala,Spoki007,bilo je postova koji su olakšali put
107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 19:26   #1134
pratim vas ali ne postam nista,ali onakve stvari mi dignu zivac
drzim vam svima fige da sto prije rjesite svoje stambeno pitanje....
spoki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 21:18   #1135
Jel može netko staviti link ažurirane liste, hvala

pronašla, 5 mjesta dolje ... i to još s malom bebom
__________________
Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete <3 Marijo <3 Iva <3

Zadnje uređivanje //Mare// : 13.07.2012. at 21:40.
//Mare// is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 22:41   #1136
Quote:
//Mare// kaže: Pogledaj post
Jel može netko staviti link ažurirane liste, hvala

pronašla, 5 mjesta dolje ... i to još s malom bebom
Mare moja,bolje da si s bebom.Moji su bili mali kad sam krenila u ovo,a sad su za ženidbu.Kad,ako Bog da,da uselim u svoje,neće me čuditi da ćemo morati odgovarati za ono iz ugovora da po završetku radova svi članovi navedeni u zahtjevu moraju biti prijavljeni na toj adresi 10 godina.Dakle tvoja beba oće,a oće li moji nakon ženidbe želiti diliti sobu s braćom Jesu li mislili na takve stvari oni koji su sas
avljali ugovor Potrajat će sve to,možda Džakula uspije izminiti i tu stavku,pošto izgleda da triba osigurati povratnicima i radno misto Ovi ugovori su napisani čitko i velikim slovima i nitko se sad ne može praviti da nije zna što se potpisuje.A,da ima obnovljenih,a praznih kuća,ima ih.Zbog takvih su nam danas one liste takve i tako duge,ažurirane i neažurirane
107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 14:26   #1137
Quote:
107 kaže: Pogledaj post
Mare moja,bolje da si s bebom.Moji su bili mali kad sam krenila u ovo,a sad su za ženidbu.Kad,ako Bog da,da uselim u svoje,neće me čuditi da ćemo morati odgovarati za ono iz ugovora da po završetku radova svi članovi navedeni u zahtjevu moraju biti prijavljeni na toj adresi 10 godina.Dakle tvoja beba oće,a oće li moji nakon ženidbe želiti diliti sobu s braćom Jesu li mislili na takve stvari oni koji su sas
avljali ugovor Potrajat će sve to,možda Džakula uspije izminiti i tu stavku,pošto izgleda da triba osigurati povratnicima i radno misto Ovi ugovori su napisani čitko i velikim slovima i nitko se sad ne može praviti da nije zna što se potpisuje.A,da ima obnovljenih,a praznih kuća,ima ih.Zbog takvih su nam danas one liste takve i tako duge,ažurirane i neažurirane
Ma netreba uopće više razmišljati o tome ... jer kako je krenulo tj. nije krenulo pitanje dal' će išta biti
__________________
Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete <3 Marijo <3 Iva <3
//Mare// is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 10:25   #1138
Evo ovako u utorak sam zvala zagreb svi mi koji cekamo ugovore za 10 dana ce se sastati povjerenstvo i potisat ce ugovore. I kazu da cemo svi koji dobijemo ugovore dobit materijl do 9mj. Posto znam da oni lazu nazovem da da to provjerim gosp.Bozica i on mi kaze isto tako. Eto pa cemo vidit u 9mj sta ce biti.
365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 11:00   #1139
držim fige da Vam bude tako ...
__________________
Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete <3 Marijo <3 Iva <3
//Mare// is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 20:15   #1140
Quote:
365 kaže: Pogledaj post
Evo ovako u utorak sam zvala zagreb svi mi koji cekamo ugovore za 10 dana ce se sastati povjerenstvo i potisat ce ugovore. I kazu da cemo svi koji dobijemo ugovore dobit materijl do 9mj. Posto znam da oni lazu nazovem da da to provjerim gosp.Bozica i on mi kaze isto tako. Eto pa cemo vidit u 9mj sta ce biti.
Zvuči toliko nevjerovatno da će garant biti istina!
__________________
when all of your wishes are granted many of your dreams will be destroyed
eyeballs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.