Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2023., 03:28   #1
Dogovaranje trojke žžm

Lijep pozdrav svima.. Moja prijateljica uskoro puni 36 godina i pitala je svog dečka 29 dali želi sex u troje žžm jer je ona u prošlosti već imala takav oblik intime ali u potpuno drugom okolnostima jer je poznavala djevojku i ta djevojka nije moguća u ovoj trojci da sudjeluje.. Dogovorili su se da probaju pronaći osobu do njenog rođendana.. Otvorili su zajednički accaunt na određenoj platformi.. Dogovor je bio da on potražuje djevojku pošto će on imati "više" interakcije s njome.. Da bi on predložio djevojku od 20 godina koja ide u teretanu i sušta je fizička suprotnost od prijateljice.. Prijateljica je 36 godina i +20 kg viška, a njen dečko 29 godina i mršav tip građe.. Kada joj je predložio djevojku prijateljica se naljutila jer smatra da je prevelika razlika u godinama između njih dvije i naravno da se pita dali njen dečko uopće nju voli i želi ako na prvu gleda ženu potpuno različitu od nje... Ona mu je naravno rekla da se osjetila ponižena time da bi njegov odgovor bio da je ona rekla da on traži djevojku i sad kao pravi problem.. Pored ove situacije.. Od kad su zajedno nikada je u javnosti nije držao za ruku (razlog tome je naveo da nisu djeca) dok je u 4 zida med i mlijeko s njom.. Poprilično je zaluđena s njime i koliko god joj ja govorila da on se nje po svemu sudeći srami ona kao da ne registrira to.. Molim vas za iskrena mišljenja o cjelokupnoj situaciji..
__________________
Tko hoće nešto učiniti nađe način, tko neće, nađe opravdanje.
santerra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 05:16   #2
cirkus
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 07:02   #3
Dakle, ona je složila dar za svoj roćkas i onda se naljutila na njega kaj je izabrao fizički atraktivniju curu od nje?
Outsourcala je posao traženja, a nije dala dobre specifikacije i sada se našla uvrijeđenom?
Nek se malo skocka i dovede u red, a ako s dečkom nije sretna, nek mu da nogu.
Zapravo je situacija poprilično jednostavna, a ona ne bi trebala biti toliko nesigurna i pasivna.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 07:27   #4
Quote:
santerra kaže: Pogledaj post
Moja prijateljica uskoro puni 36 godina i pitala je svog dečka 29 dali želi sex u troje žžm jer je ona u prošlosti već imala takav oblik intime

Da bi on predložio djevojku od 20 godina koja ide u teretanu i sušta je fizička suprotnost od prijateljice.. Prijateljica je 36 godina i +20 kg viška, a njen dečko 29 godina i mršav tip građe.. Kada joj je predložio djevojku prijateljica se naljutila jer smatra da je prevelika razlika u godinama između njih dvije i naravno da se pita dali njen dečko uopće nju voli i želi ako na prvu gleda ženu potpuno različitu od nje...
Jednostavno, pazi što želiš jer bi ti se moglo ostvariti.

A i neće on, ako već ima debelu, ponovno debelu izabrati. Treba malo različitosti.

I, nije potrebno za "prijateljicom", nisi jedina 35-ogodišnjakinja u Osijeku koja će sad napuniti 36 pa da budeš odmah prepoznata. A i kad bi te već netko samo po fizičkim opisima skužio, skužit će i preko "prijateljice".
Elk Cloner is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 07:36   #5
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Dakle, ona je složila dar za svoj roćkas i onda se naljutila na njega kaj je izabrao fizički atraktivniju curu od nje?
Outsourcala je posao traženja, a nije dala dobre specifikacije i sada se našla uvrijeđenom?
Nek se malo skocka i dovede u red, a ako s dečkom nije sretna, nek mu da nogu.
Zapravo je situacija poprilično jednostavna, a ona ne bi trebala biti toliko nesigurna i pasivna.

Godine nisu problem bez obzira na fizički izgled? Nije to 5-6 godine razlike to je 16 godina razlike.. Bez obzira na fizički izgled zar nije to malo previše?
__________________
Tko hoće nešto učiniti nađe način, tko neće, nađe opravdanje.
santerra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 07:39   #6
Quote:
Elk Cloner kaže: Pogledaj post
Jednostavno, pazi što želiš jer bi ti se moglo ostvariti.

A i neće on, ako već ima debelu, ponovno debelu izabrati. Treba malo različitosti.

I, nije potrebno za "prijateljicom", nisi jedina 35-ogodišnjakinja u Osijeku koja će sad napuniti 36 pa da budeš odmah prepoznata. A i kad bi te već netko samo po fizičkim opisima skužio, skužit će i preko "prijateljice".

Osobno nikada ne bih ulazila u sex više od 1 na jedan... A Da je on "moj" dečko i da dođe na ideju trojke samostalno bilo bi bivši.. Jer ako mu ja sama nisam dovoljna sa svojih 65 različitih osobina onda nisam za njega.. 😉😉
__________________
Tko hoće nešto učiniti nađe način, tko neće, nađe opravdanje.
santerra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 08:04   #7
Zapravo je vrlo jednostavno vidjela da mu nije sexualni izbor, vec navika.

I sad, ne vidim cemu uvrede i drame. Pitas: jesam li ti sex. Privlacna i kako ako odaberes moju suprotnost? I poslusati bez hiperventiliranja.

I onda odluci... ostaje ili ide.

Ni ja nisam vecinom za ruke, ali ima dana kad sam ko mala huggy huggy vjeverica... i medo.

Trebaju razgovarati.

Elementarno je zapravo: ona moze biti dobitnik nobelovih nagrada, bogata ko musk, ali kurac gravitira mrsavoj mladoj curi....
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 08:16   #8
Pozdrav!

Ne kužim, jel se toj prijateljici uopće sviđaju cure? Pretpostavit ću da da, kad si već želi jednu za rođendan. Nije valjda da dečku ispunjava želje za vlastiti rođendan?? Nek si nađe sama neku koja ju privlači i s kojom bi se ona htjela sexat, a dečko nek potrpi.

Ili ako želi bit petty može reći da se predomislila i da ipak želi mmž, pa nek izabere nekog frajera skroz različitog od dečka. Valjda će dečko shvatiti hint
madreperla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 08:21   #9
Ta tvoja prijateljica je u stvari postavila shit-test svome dragom koji on, prema njenoj presudi, nije prošao. Da je ona uistinu samo htjela trojac, boljela bi ju briga što će odabrat.
__________________
Apokalipsa je oduvijek bila nad nama i oduvijek je postojala mogućnost da budućnost postane grozna, ali hej, uspjeli smo mnogo puta u prošlosti nadići svakakve prepreke i ne postoji razlog zbog kojeg to nebi mogli i sada
maleesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 08:55   #10
ako si predlozila decku trojac i sada si ljubomorna sto je ona nasao mladju i zgodniju zasto si mu to onda uopce predlagala?

nekako sumnjam da je u pitanju prijateljica jer ono tko ce okolo govoriti o ovakvim stvarima
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 09:02   #11
" 36 godina i pitala je svog dečka 29 dali želi sex u troje"

Definitivno prevelika razlika. Sta decko od 29 radi sa 7 godina starijom djevojku? Zbog para, nekretnina?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 09:06   #12
Decko mladi 7 godina u dobroj formi, cura ima 20kg viska .... meni se cini da je ona predlozila trojac da udovolji decku.
Poradi na sebi. Ovo s jebanjem u troje je cista glupost ionak.
Samo budes jos vise sjebana nakon toga svega.

Zajebi ti to ak treba jos jedna zenska u krevetu
gđica smokvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 09:07   #13
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
" 36 godina i pitala je svog dečka 29 dali želi sex u troje"

Definitivno prevelika razlika. Sta decko od 29 radi sa 7 godina starijom djevojku? Zbog para, nekretnina?
nije 7 godina neka tak drasticna razlika. Znam parove koji savrseno funkcioniraju. To je najmanji problem.
gđica smokvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 09:10   #14
Quote:
gđica smokvica kaže: Pogledaj post
nije 7 godina neka tak drasticna razlika. Znam parove koji savrseno funkcioniraju. To je najmanji problem.
Da ako je zenska mladja, ali ovdje je decko mladji, sto je prilicno neobicno.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 09:11   #15
Quote:
santerra kaže: Pogledaj post
Osobno nikada ne bih ulazila u sex više od 1 na jedan... A Da je on "moj" dečko i da dođe na ideju trojke samostalno bilo bi bivši.. Jer ako mu ja sama nisam dovoljna sa svojih 65 različitih osobina onda nisam za njega.. 😉😉
Koji si vrag onda otvorila temu ako se sad kaješ što ti je dečko zagrizao udicu i prihvatio ideju trojca?

Ako si nesigurna zbog težine, onda smršavi.
Elk Cloner is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 09:17   #16
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Da ako je zenska mladja, ali ovdje je decko mladji, sto je prilicno neobicno.
osobno mi je razlika 3-4 godine plus minus OK i nikad mi nije smetalo. to se niti ne primjeti.
vise od toga vjerojatno mi bi bio problem. nebi ni 7 godina starijeg iskreno pa makar sam mlada.

al nikad se nezna. glupo uopce o godinama raspravljati. nisu djeca ni jedan ni drugi i nije tema opce
gđica smokvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 09:18   #17
Quote:
Elk Cloner kaže: Pogledaj post

Ako si nesigurna zbog težine, onda smršavi.
Nesigurna je zbog težine, godina i činjenice da je dečko mlađi i atraktivniji od nje. Pa će ga na kraju otjerati s beskrajnim smaranjem i nezrelim ponašanjem.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 09:23   #18
fakt je da si nesigurna u sebe cim govoris o tome da se ne drzite za ruke pa se pitas why, pa si ljubomorna sto je odabrao za trojac mladu, utegnutu.... sada zamisli da gledas kako on odradjuje tu mladju, zgodnu, utegnutu, sise cvrste, guza ....
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 10:03   #19
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Zapravo je vrlo jednostavno vidjela da mu nije sexualni izbor, vec navika.

I sad, ne vidim cemu uvrede i drame. Pitas: jesam li ti sex. Privlacna i kako ako odaberes moju suprotnost? I poslusati bez hiperventiliranja.
Čudna mi je ova rečenica. Zar je tako neuobičajeno da ti je seksualno napet jedan tip osobe, ali te svejedno privuče za vezu, a i seksualno, netko drugačiji zbog cijelog paketa? Nema to veze s "nisi mu privlačna, samo si mu navika", jednostavno želi nešto drugačije, nije to nešto osobno. I da je cura u miru sa svojom ponudom i sigurna u vezu, bilo bi joj to i jasno.
Lara051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 10:06   #20
Zato ja predlažem mmž trojac! Neće više biti ni n od nesigurnosti kad je obradi neki zgodni, šarmantni, obdareni... Ako je ne želi dečko šarmirati, ima tko hoće. Pa njen je rođendan!

Nek si ona prvo osvijesti da kako njen dečko ima drugih opcija, tako ih ima i ona. Pa nek si promisle onda jel i dalje biraju jedno drugoga ili misle da drugdje može biti i bolje
madreperla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger