Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2012., 22:11   #1461
Ma ona se jadna ponadala i u zadnjoj epizodi, kad se okupala, pa vidjela propusten poziv A on joj kaze da ne govori nista amidzi, tada je sve bilo gotovo za nju, ajme kad kaze "dobro" i baci mobilni na kauc, muzika Meni srce stane na tu scenu. I onda kad Behlul udje u sobu, ona mu se nasmijesi, kaze da nije nista rekla Adnanu, joj majko moja. Zadnji pogled prema Behlulu Svaka cast za glumu.
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.

Zadnje uređivanje luisana : 06.05.2012. at 22:17.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 22:54   #1462
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Ma ona se jadna ponadala i u zadnjoj epizodi, kad se okupala, pa vidjela propusten poziv A on joj kaze da ne govori nista amidzi, tada je sve bilo gotovo za nju, ajme kad kaze "dobro" i baci mobilni na kauc, muzika Meni srce stane na tu scenu. I onda kad Behlul udje u sobu, ona mu se nasmijesi, kaze da nije nista rekla Adnanu, joj majko moja. Zadnji pogled prema Behlulu Svaka cast za glumu.
Užasno tužna scena...i tvoj avatar je tu da nas podsjeti (one koji su već gledali, naravno)

Ja se svaki put slomim kad gledam te zadnje epizode...ma kakve "zadnje" epizode, cila jedna
trećina serije je takva...samo gledamo kako se Bihi ruši...uz neki tračak nade, ali
jako kratki....
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 23:37   #1463
Evo moram i ja da se javim. Već sam valjda 4 puta pogledala Aski nakon kraja na domi i sad kad gledam ovo masakriranje na novoj dođe mi da
Epizode su mi nakon 60 preodvratne, jedva ih gledam, kako se Bihi raspada i nada se, a onaj konj ide za krepeljicom
Najgori mi je trenutak upravo bio taj kad je on nju u zadnjoj ep nazvao i ona kaže da je znala da će doći po nju, a on joj sruši zadnju nadu , na ono peki se uvijek počnem plakati
vanhaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 23:41   #1464
Pa je li iko mogao hanzaplast na usta ovoj Firdevskobili stavit.

Koliko me samo puta znala ispizdit svojim spačkama. Evo se mislim mogu li ja ove scene ikako više gledat.
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 00:02   #1465
vanhaver na trenutku sam pomislila da sam na krivoj temi,pa išla provjeriti.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 00:03   #1466
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
ne kužim te sad u vezi iznenađenja za Behlulov rođendan
pa meni se činilo dok su telefonski pričali da mu je digla živce i da je on taj koji je na jedvite jade pristao naći se s njom, pa mi je čak bilo drago što se Bihi ne ponižava više nego je to bilo iznenađenja za rođendan, čak, ponadala sam se da će prestati, da je odustala od njega...

inače slažem se ovo u šumici je moćna scena
Ono kad se vrati u auto da se ekstra naflita ga je ustvari odalo.
Ja sam također mislila da je otišao čisto da joj kaže gotovo je, međutim ono ekstra flitanje, faca u liftu i namrštena faca zbog supriza ga je odala. Mislim halo, reže tortu i kuha u sebi, i nastavio ključat čitav party a prosvirao ko pretis lonac poslije onog razgovora sa Bihi kad je otišao plesat sa Peglom. Si vidjela kakvim je pogledom pogodio, nije mu supriz po volji pa mu vokri . Vidio i Adnan da nije nešto ok, zato je onako masirao Bihi u autu, kako si ga dovela, pa kako si ga dovela.

Kako mi je tada bilo žao Bihi, kraljica ko na tronu a u duši curi.
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 00:07   #1467
eh...
moram malo razbiti ove veše tužne postove. nekako izbjegavam čitati.znam kraj, ali neću vizuelno da spojlam , a i čitajći mi dođe tuga golema, odmah se ubedačim.
nego, mrvice, ih, ne znaš ni ti ništa! ali ja sam se držala turskih glumaca, onako, ovaj lik mi je zgodan,baš.
a i onaj meksikanac je čok simpatičan.
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 00:07   #1468
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Poslije ove scena iz sume je bilo ono snimanje poruka za svadbu, znate da su poslije sjedeli u basti i da su Behlul i Patka rekli da poslije svadbe idu zivjeti u Ameriku. Tada je Bihi shvatila da ovaj odustaje od svega, da je to karj. Zato mu se osvetila za rodjendan.
Bravisimo. To je to
Samo zato mi je bilo drago što se nije opet pokorila, kako da kažem, ponizila!
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 00:13   #1469
Ajme ovo sam ja na prečac refleksno odgovorila. Čitajući nastavak komentara vidim da ste se cure složile oko rođendanskog supriza.

Ma najst ste mi kzlar, čok najs
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 00:25   #1470
Quote:
Natlitug kaže: Pogledaj post
Ono kad se vrati u auto da se ekstra naflita ga je ustvari odalo.
Ja sam također mislila da je otišao čisto da joj kaže gotovo je, međutim ono ekstra flitanje, faca u liftu i namrštena faca zbog supriza ga je odala. Mislim halo, reže tortu i kuha u sebi, i nastavio ključat čitav party a prosvirao ko pretis lonac poslije onog razgovora sa Bihi kad je otišao plesat sa Peglom. Si vidjela kakvim je pogledom pogodio, nije mu supriz po volji pa mu vokri . Vidio i Adnan da nije nešto ok, zato je onako masirao Bihi u autu, kako si ga dovela, pa kako si ga dovela.

Kako mi je tada bilo žao Bihi, kraljica ko na tronu a u duši curi.
Pegla Natlitug, stvarno si carica, tvojim postovima se uvijek ismijem posteno. Koliko Nihal ima nadimaka Bas me zanima da li u drugim drzavama imaju posebne nazive za nju.
Ako neko ima slike Behlula iz lifta neka stavi, bilo bi lijepo opet vidjeti tu facu, kako se ponadao da se pasti
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 00:34   #1471
Kizlar, nisam gledala u petak... do kud smo stigli?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 00:41   #1472
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Kizlar, nisam gledala u petak... do kud smo stigli?
sutra je elifin rođendan, behlul i bihter sami u kući...počinjeeee....
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 00:41   #1473
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
meni onaj glumac što glumi rešata jašarana u FSN, bio bi dobar za ovu ulogu..ne znam al ima ono nešto....
Oslobožebodi!



Sutra? Već? A opet neću moć gledat.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 01:21   #1474
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Oslobožebodi!



Sutra? Već? A opet neću moć gledat.
hahah..nikom rešat nije jebozovan, samo meni..možda je vrijeme da preispitam svoje sklonosti....
kako nećeš to gledat, ičekujem ove momente otkad je ponovo počelo prikazivanje, ni za što ne propuštam
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 01:33   #1475
Zoree, i ja sam cok cok zabrinuta za tvoj ukus
Salim se malo, koleginice
Sutra napokon pocinju scene BB. Jedva cekam
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 01:55   #1476
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Ma ona se jadna ponadala i u zadnjoj epizodi, kad se okupala, pa vidjela propusten poziv A on joj kaze da ne govori nista amidzi, tada je sve bilo gotovo za nju, ajme kad kaze "dobro" i baci mobilni na kauc, muzika Meni srce stane na tu scenu. I onda kad Behlul udje u sobu, ona mu se nasmijesi, kaze da nije nista rekla Adnanu, joj majko moja. Zadnji pogled prema Behlulu Svaka cast za glumu.
http://www.youtube.com/watch?v=D9r0N-DkIlY evo najboljeg videa koji opisuje cijelu tu hajku..ja samo mogu reć kad sam prvi put gledala da sam lila krokodilske suze.....i drugi put..i na ovaj video istooo.. ...a sutra ide tako lijepa epka...kako je sve otišlo u neku stvar nikako ne mogu skontat...
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 08:34   #1477
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
hahah..nikom rešat nije jebozovan, samo meni..možda je vrijeme da preispitam svoje sklonosti....
kako nećeš to gledat, ičekujem ove momente otkad je ponovo počelo prikazivanje, ni za što ne propuštam
Ne da nije jebozovan nego mi je ljigav ono... baš! Kad mu vidim onu facu. Fuj.
Savršen mi je za ulogu gadljivog muljatora. Brrrr

Imam nekakve obaveze sutra navečer.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 09:35   #1478
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=D9r0N-DkIlY evo najboljeg videa koji opisuje cijelu tu hajku..ja samo mogu reć kad sam prvi put gledala da sam lila krokodilske suze.....i drugi put..i na ovaj video istooo.. ...a sutra ide tako lijepa epka...kako je sve otišlo u neku stvar nikako ne mogu skontat...
Sad sam pogledala ovaj klip. Opet mi se prevrnuo zeludac od muke. Trenutak kad ulazi Adnan u sobu, na licu Behlula se vidi da je taka shvatio da je svemu kraj, da je izgubio obitelj koju je tako voleo, strica koji mu je bio poput oca, a i svoju jedinu i najvecu ljubav Bihter. Samo jedno mi nije jasno, kada na kraju sede Adnan i Nihal on kaze, Sad ce sve biti u redu, nema vise otrovnog prsljena. Na kog li on misli. Behlul ili Bihter??
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 10:39   #1479
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
sutra je elifin rođendan, behlul i bihter sami u kući...počinjeeee....
Ček, ček, onda znači da je sutra Behlul bolestan, a ona ga njeguje?
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:07   #1480
Tatlim benim
__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.