Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2010., 00:40   #1861
Quote:
mrena:) kaže: Pogledaj post
tražim neki hotel na bašćaršiji...i da nije jako skup i da ima parking koji se po mogućnosti ne plaća....hosteli su isključeni

ima li netko kakav prijedlog??
Tesko je to iskonbinovati,bascarsija-da nije skupo,i za parking je tu tesko naci da se ne placa...
-Moze se pronaci smjestaj,sad pogotovo,prosla je top sezona
ali je jako tesko naci,da nije skupo a da budes tu gdje zelis....
ne moras biti smjestena na bascarsiji,mozes jeftinije proci da si negdje van centra i starog grada sa smjestajem,a mozes se jeftino prebaciti tramvajem,busom trolom..do zeljenih destinacija....
riki-sa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 00:45   #1862
Quote:
anmari25 kaže: Pogledaj post
Bila sam u Sarajevu 2009., bilo je grozno, od grada to ljudi. Kafići bez Wc-a, ljudi te na svakom ćošku žele oderat, tjeraju se gosti iz restorana jer sjede "dugo", čovjek nije bio ni pojeo do kraja, cijene nigdje nisu istaknute..ljudi su katastrofa, osim tih ćevapa koji nisu ništa posebno nema se ništa drugo ni pojest, a higijena je na 0, želite li si upropastit Novu godinu odite u Sarajevo
Ja sam bio 2009 za novu godinu u Pragu,i sve sam slicno dozivio..placao sam pivo i po 5 eura,jeo smrdljive hamburgere i picu,svi vas zele za tu ludu noc oderati,ljudi su polu pijani i nekulturni,wc ispovracani i prljavi,...
ali to je ipak novogodisnja noc..nisam zbog te noci zamrzio Prag,dapace.
riki-sa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 10:57   #1863
Quote:
riki-sa kaže: Pogledaj post
Tesko je to iskonbinovati,bascarsija-da nije skupo,i za parking je tu tesko naci da se ne placa...
-Moze se pronaci smjestaj,sad pogotovo,prosla je top sezona
ali je jako tesko naci,da nije skupo a da budes tu gdje zelis....
ne moras biti smjestena na bascarsiji,mozes jeftinije proci da si negdje van centra i starog grada sa smjestajem,a mozes se jeftino prebaciti tramvajem,busom trolom..do zeljenih destinacija....
ok...može neki savijet za neke hotele? nisam nikad bila pa se baš ne snalazim što je blizu a što nije...neznam ni kakav je javni prijevoz....zato je svaka pomoć dobro došla
mrena:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 15:35   #1864
Lipi pozdrav svima!
Na početku bih odmah htjela reći da nikad nisam bila u Sarajevu, ali sam čula sve same pohvale za grad i ljude. I tako, ponukana time, u siječnju iduće godine idem u Sarajevo. Evo tražim i rezerviram smještaj već jer je većina kapaciteta u centru zauzeta.
Zanima me da li je itko ikada boravio u PANSIONU FOČIN HAN i kako je tamo? Da li su sobe i wc-i uredni itd.? Jako su povoljni: dvokrevetna soba košta 40 eura, a u to je uključen doručak, natkriveni parking i boravišna taksa! Mislim, cijena je i više nego prihvatljiva, a samo je 100 m udaljen od Baščaršije. Isto tako, da li je netko ikad bio u ETN HOTELU? Oni su također povoljni, 55 eura dvokrevetna soba s doručkom i parkingom? Molim Vas za mišljenje
plemkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 17:38   #1865
Quote:
mrena:) kaže: Pogledaj post
tražim neki hotel na bašćaršiji...i da nije jako skup i da ima parking koji se po mogućnosti ne plaća....hosteli su isključeni

ima li netko kakav prijedlog??
Probaj hotel Telal. Ja sam bio. evo link pa vidi http://www.hotel-telal.ba/
Evo i Plemkinja u postu iznad je napisala za dva povoljna hotela odnosno pansiona pa pogledaj i te stranice.

Zadnje uređivanje Edo2387 : 21.09.2010. at 17:46.
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 17:48   #1866
Quote:
plemkinja kaže: Pogledaj post
Lipi pozdrav svima!
Na početku bih odmah htjela reći da nikad nisam bila u Sarajevu, ali sam čula sve same pohvale za grad i ljude. I tako, ponukana time, u siječnju iduće godine idem u Sarajevo. Evo tražim i rezerviram smještaj već jer je većina kapaciteta u centru zauzeta.
Zanima me da li je itko ikada boravio u PANSIONU FOČIN HAN i kako je tamo? Da li su sobe i wc-i uredni itd.? Jako su povoljni: dvokrevetna soba košta 40 eura, a u to je uključen doručak, natkriveni parking i boravišna taksa! Mislim, cijena je i više nego prihvatljiva, a samo je 100 m udaljen od Baščaršije. Isto tako, da li je netko ikad bio u ETN HOTELU? Oni su također povoljni, 55 eura dvokrevetna soba s doručkom i parkingom? Molim Vas za mišljenje


Nisam boravio ali sam čuo sve dobro o njima. Cijene su okej za taj razred hotela. To je neka normalna i poštena cijena. Ako odeš u bilo koji nećeš pogriješit. Mislim da bi krug88 mogla reći nešto više o njima ipak im je ona komšinica
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 22:05   #1867
Quote:
plemkinja kaže: Pogledaj post
Lipi pozdrav svima!
Na početku bih odmah htjela reći da nikad nisam bila u Sarajevu, ali sam čula sve same pohvale za grad i ljude. I tako, ponukana time, u siječnju iduće godine idem u Sarajevo. Evo tražim i rezerviram smještaj već jer je većina kapaciteta u centru zauzeta.
Zanima me da li je itko ikada boravio u PANSIONU FOČIN HAN i kako je tamo? Da li su sobe i wc-i uredni itd.? Jako su povoljni: dvokrevetna soba košta 40 eura, a u to je uključen doručak, natkriveni parking i boravišna taksa! Mislim, cijena je i više nego prihvatljiva, a samo je 100 m udaljen od Baščaršije. Isto tako, da li je netko ikad bio u ETN HOTELU? Oni su također povoljni, 55 eura dvokrevetna soba s doručkom i parkingom? Molim Vas za mišljenje
Pansion FOCIN HAN..Mjesto gdje se nalazi je idealno,nisam bio cuo sam da je sve ok...a ETN Hotel je odmah pored,objekti su novi,napravljeni nedavno....
riki-sa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 13:09   #1868
Quote:
riki-sa kaže: Pogledaj post
Pansion FOCIN HAN..Mjesto gdje se nalazi je idealno,nisam bio cuo sam da je sve ok...a ETN Hotel je odmah pored,objekti su novi,napravljeni nedavno....
Puno hvala!
Tezervirala sam u pansionu Focin Han
Lipi pozdrav!
plemkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 19:57   #1869
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Zdravo, prijatno, cao, dobar dan...
Vozdra je baš domaći izraz, ali ne ide to svakom, to možeš samo nekom koga jako dobro poznaješ... Prijatno mi je nekako konobarski, ali i sam ga često koristim. Često se upotrebljava i pozdrav: kako ste. Pa jebemu baš mi je to liječnički-kako ste, šta te briga za moje zdravlje i kako sam.
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:28   #1870
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Probaj hotel Telal. Ja sam bio. evo link pa vidi http://www.hotel-telal.ba/
Evo i Plemkinja u postu iznad je napisala za dva povoljna hotela odnosno pansiona pa pogledaj i te stranice.
Ej, ajd mi molim te reci, kako je taj hotel tako jeftin, samo 35 eura je dvokrevetna soba? A hotel je tako lipo uređen.
plemkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 22:05   #1871
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
Bio je, ja sam rezervirala u lipnju, i u kolovozu su mi javili da mi je let otkazan i sad čekam povrat novca. Ima Croatia Airlines za 1250 kn povratna.

Nego, pitanjce. Kakav prijevoz ima netko za preporučiti s aerodroma do centra Sarajeva? Koliko gledam, ne vidim nikakve autobusne linije, samo se spominje taksi, a to mi se čini da bi moglo biti skupo.
Ima li netko kakav savjet?

Tnx unaprijed
evo vidim da ti niko nije odgovorio pa cu ja...

jedini nacin je da ides na trolejbus (jako je blizu, al opet moras prosetati). znaci kad izadjes sa parkinga aerodroma, samo zapici pravo prema dobrinji (preko ceste, pa onda kroz dobrinju C5 - nize zgradice). tu ti negdje dodje trolejbuska stanica, nije pocetna ali je mozda 2-3 od pocetne. ako ces jos prosetati do pocetne, onda kad prodjes dobrinju C5 idi desno desno desno, i doci ces do pocetne stranice (ne mos je fulit, uvijek ima autobusa i trolejbusa tamo).

cula sam da ima neka autobuska linija od aerodroma do centra, evo procitaj malo tu. nazalost to je jedino sto sam cula za taj prevoz, nigdje drugo i ni od koga drugog nisam to cula.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 23:51   #1872
Quote:
plemkinja kaže: Pogledaj post
Ej, ajd mi molim te reci, kako je taj hotel tako jeftin, samo 35 eura je dvokrevetna soba? A hotel je tako lipo uređen.
A nemam pojma zašto je toliko jeftin. Pa i nije toliko. Po meni je to neka okej normalna i poštena cijena za takvu kategoriju. Mi smo navikli da nas kradu na nekim jadnim hotelima a ovaj je pristojan pa nam se čini vau. Bio sam u njemu tako da ga mogu preporučit
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 00:17   #1873
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
A nemam pojma zašto je toliko jeftin. Pa i nije toliko. Po meni je to neka okej normalna i poštena cijena za takvu kategoriju. Mi smo navikli da nas kradu na nekim jadnim hotelima a ovaj je pristojan pa nam se čini vau. Bio sam u njemu tako da ga mogu preporučit
ma hotel je predobar, bar sam tako na slici vidjela. Ima 4 zvjezdice, i da je dvokrevetna soba samo 35 eura, to mi je strašno poslala sam im upit ali su puni tako da ostajem pri Fočin hanu vjerujem da će i tamo biti lipo
plemkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 00:52   #1874
Quote:
plemkinja kaže: Pogledaj post
ma hotel je predobar, bar sam tako na slici vidjela. Ima 4 zvjezdice, i da je dvokrevetna soba samo 35 eura, to mi je strašno poslala sam im upit ali su puni tako da ostajem pri Fočin hanu vjerujem da će i tamo biti lipo
Ma ta kategorizacija po zvjezdicama i nije baš točna. Recimo hotel od 4 zvjezdice bi trebao imat klimu,sef,mali frižider i tako te stvari a recimo Telal to nema u običnim sobama. Tako da te 4 zvjezdice vise u zraku ali i dalje je hotel okej . Što se tiče boljih hotela bio sam u hotelu Hercegovina na Ilidži i hotelu Sarajevo na Alipašinom polju. To su već luksuzni hoteli i možda najbolji u kojima sam ikad bio. Imam još želju otić (što se tiče Sarajeva) u Radon Plazu i Europu ali to ćemo kad se dobije na lotu
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 16:40   #1875
ovaj prevoz sa aerodroma mimo taxija je nepostojeci tj ide neki bus do hotel europe, ali samo za goste i placa se 15 eura po osobi, a taxijem je 20KM za 4 osobe, bar moj taxista tako vozi =DDD
ovo nisam ni ja znala nego sam svoje goste poslala da pitaju pa im je to objasnila neka osoba na recepciji hotela europa i jedini su koji su pitali =DDDD
a i ja sam citala o tome, pa sad ili jos uvijek nije u funkciji gradski prevoz il su nasi novinari kao inace ne upuceni=D

tako da je bolje da setate do dobrinje do trole, jer vam je karta oko 1,80KM ili ako vas je 4ro da narucite taxi, mada ovo sa taxijem je isto upitno jer oni na aerodromu su strasno bezobrazni i oderat ce vas, nece sigurno biti 20KM =D
mogu vam ja poslati br mog taxiste=DDDD
krug88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 16:12   #1876
HVala na sugestijama. Pričala sam s frendovima koji su češće tamo, pa sam isto dobila neke savjete kako da se snađemo.
Pozdrav!
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 17:51   #1877
Quote:
krug88 kaže: Pogledaj post
ovaj prevoz sa aerodroma mimo taxija je nepostojeci tj ide neki bus do hotel europe, ali samo za goste i placa se 15 eura po osobi, a taxijem je 20KM za 4 osobe, bar moj taxista tako vozi =DDD
ovo nisam ni ja znala nego sam svoje goste poslala da pitaju pa im je to objasnila neka osoba na recepciji hotela europa i jedini su koji su pitali =DDDD
a i ja sam citala o tome, pa sad ili jos uvijek nije u funkciji gradski prevoz il su nasi novinari kao inace ne upuceni=D

tako da je bolje da setate do dobrinje do trole, jer vam je karta oko 1,80KM ili ako vas je 4ro da narucite taxi, mada ovo sa taxijem je isto upitno jer oni na aerodromu su strasno bezobrazni i oderat ce vas, nece sigurno biti 20KM =D
mogu vam ja poslati br mog taxiste=DDDD

Mene je odero jednom taxista sa aerodroma. Na pola puta mi je rekao da mi je cijena 20 km išo ja 5 metara ili do M. Dvora, kao on je aerodromski vozač. A ja trebao samo do Stupa. Počeo sam se svađat ali nije bilo "fajde" i eto platio najskuplju vožnju ikad. Treba prijavit ove s aerodroma
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 23:27   #1878
nisam te bas shvatila, odakle dokle si isao, al treba u svakom slucaju biti oprezan taxisti u svakom gradu su opansi za strance, treba traziti taximetar.. sad ima uglavnom na retrovizoru pa lijepo mozes vidjeti kolika je cijena, a u najgorem slucaju mozes traziti da izadjes jer ti se cijena ne svidja ili otici a ne platiti hahah treba s njima prljavo igrat=D
krug88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 09:14   #1879
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Mene je odero jednom taxista sa aerodroma. Na pola puta mi je rekao da mi je cijena 20 km išo ja 5 metara ili do M. Dvora, kao on je aerodromski vozač. A ja trebao samo do Stupa. Počeo sam se svađat ali nije bilo "fajde" i eto platio najskuplju vožnju ikad. Treba prijavit ove s aerodroma
slična priča se meni nedavno dogodila u Podgorici.. aerodromski taksisti imaju fiksnu cijenu, višestruko skuplju od drugih, gradskih taksista. poanta je u tome da gradski, regularni taksisti ne smiju dočekivati putnike, odnosno, čekati na mjestu određenom za taksiste na aerodromu. najjednostavnije rješenje je nazvati hotel u koji ćeš ići i zamoliti ih da pošalju gradski taksi da te pokupi na aerodromu (to je u slučaju da nemaš direktni broj taksi službe, ako imaš ).
tako sam ja vožnju do hotela platila 6 umjesto 15 eura..
apropo sarajeva, bila sam dvaput, prvi put u hotelu BM (braća mujić , naonoj dugoj dugoj glavnoj cesti ), nije bio nešto iako jeftin. braća imaju i čevapdžinicu i benzinsku pumpu u sklopu hotela pa nit je baš mirišljavo nit je mirno (osim ako zatražite sobu koja ne gleda na glavnu cestu, onda je donekle ok). doručak katastrofa, nisam znala što bih jela od 5 feta kruha, čudnog sira i još čudnije jedne vrste grozne juneće salame.
drugi put bio je u hotelu Hollywood na Ilidži. e taj je hotel bio super, odlična soba, bazen za slobodno korištenje, garaža, a ako niste s autom odmah nadomak je bus stanica kraj malog shopping centra (okolo bureka, pita i slične klope napretek, veliki Mercator ako je potrebna samoposluga). Isto nije naročito skup (1krevetna soba 40eur, ne znam koliko je 2krev), a doručak - bakanalije. jedini minus je eventualna udaljenost, ali nije ni to strašno, povezanost gradskim prijevozom je stvarno ok.
što se tiče čevapa, znam da je grijeh i promisliti a kamoli reči, ali meni su čevapi s cvjetnog (iza st. doma) 10 klasa iznad famoznog Želje. ali zato burek s kajmakom u Bosni na Baščaršiji.. mmmmmm
ljudi su mi bili super, druželjubivi..ma to su naši Bosanci..
__________________
Feel the fear but do it anyway...
lollol
aleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 11:55   #1880
Burek sa kajmakom Imaš čevapčića po Sarajevu da obližeš prste. Nisu loši u Želji, ali ima i još puno boljih. Nigdje nema čevapčića kao u Sarajevu...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.