Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2017., 15:45   #81
A tek kad oženjeni ko fol zajebavaju novopečene mladence na najaštovitiji način ikada: "hihihi, sad ste se i vi zajebali", "sad je gotovo s životom" itd.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:46   #82
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
A tek kad oženjeni ko fol zajebavaju novopečene mladence na najaštovitiji način ikada: "hihihi, sad ste se i vi zajebali", "sad je gotovo s životom" itd.
i 'nemoj nikada imati dijete'

dođe mi da posvojim njegovo.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:47   #83
Hjoooj druženja s parovima! Jedan nam je ničim izazvan došao reći da žene nemaju šta se muvat oko peke dok smo gulile krumpire za istu. Reko "ok", sjedoh i zapalih.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:47   #84
Rugajte se vi, a u mom selu se bome krajem 20-ih poceli sparivati dotad nesparivi. Nadam se da su im se istinski okrenule stvari u glavi i da to nije zov ocaja i straha.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:48   #85
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Hjoooj druženja s parovima! Jedan nam je ničim izazvan došao reći da žene nemaju šta se muvat oko peke dok smo gulile krumpire za istu. Reko "ok", sjedoh i zapalih.

E super, to su ti pravi kavaliri. Možeš mi onda usput i jedan gemišt napravit i donest?
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:50   #86
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
A tek kad oženjeni ko fol zajebavaju novopečene mladence na najaštovitiji način ikada: "hihihi, sad ste se i vi zajebali", "sad je gotovo s životom" itd.
Tako mi se prijateljica pred svoje vjenčanje žalila da joj govori nešto stariji ljudi o braku...rekla sam joj reci im da stupaš u gay brak, pa ćeš vidjeti kako će biti pametni i savjetodavni
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:52   #87
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Kad smo kod tih 'rješavanja', tu su i neizostavni:

Sad si se udala, odmah rađaj, da se riješiš toga...

Sad si rodila prvo, odmah radite drugo, da se riješiš...




Pa da, život je niz zadaća koje se moraju "riješiti" i "obaviti"
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:53   #88
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ja isto imam ovakvo društvo ALI sam se našla par puta u ovima gdje su žene u kuhinji naravno, dok dečki uživaju uz pivce do pasa "he he he prika tako ti je to pusti ženske nek kuvaju i pričaju o puderima, he."

Stari, koji je gušt to razjebat.
Hvala Bogu, nisam nikad prisustvovala ovakvom druženju.

Nešto sam drugo htjela napisati, nisam kvotala post samo zbog gornje rečenice, ali zaboravila sam.
Šef se vratio s godišnjeg pa prepričavamo kako je tko proveo ljeto.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:57   #89
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Šef se vratio s godišnjeg
jel oženjen
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:58   #90
Quote:
sunčica kaže: Pogledaj post
jel oženjen
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:58   #91
O ja još povremeno prisustvujem. I muškarcima ne smetam gdje god bila, samo me žene dođu vući za rukav da idem s njima u kuću, šta ću tu uz roštilj. Ne briga me, otvorim pivo upaljačem i zurim u vatru.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 16:10   #92
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
O ja još povremeno prisustvujem. I muškarcima ne smetam gdje god bila, samo me žene dođu vući za rukav da idem s njima u kuću, šta ću tu uz roštilj. Ne briga me, otvorim pivo upaljačem i zurim u vatru.
Isuse da. Na tim okupljanjima kad se zene izoliraju. I onda jos pocnu pricat saaaamo o djeci. Jedna kad je rodila, nasli se mi svi, svi pocnu joj isti mama, isti tata, isti tetka marica iz 15.koljena i ja, pomalo pijana, komentiram da realno dijete lici na krumpir i da je staro tek 4 min, nek ga puste na miru i nek mu prestanu tepat sa glupim recenicama " jooj papao cam, joj popiskio cam ce"

Samo sam se pokupila i otisla medju muske.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 17:13   #93
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Hjoooj druženja s parovima! Jedan nam je ničim izazvan došao reći da žene nemaju šta se muvat oko peke dok smo gulile krumpire za istu. Reko "ok", sjedoh i zapalih.
Mislim da si to već jednom napisala.


Moja mama se zna čuditi ako idem na kavu s prijateljicom koja je udana i ima dijete. Kao, ona ima dijete, kako može ići na kavu? Udana je, kakva kava? Zašto sam na kavi s frendicom, a nisam s dečkom?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 17:17   #94
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Hvala Bogu, nisam nikad prisustvovala ovakvom druženju.

Nešto sam drugo htjela napisati, nisam kvotala post samo zbog gornje rečenice, ali zaboravila sam.
Šef se vratio s godišnjeg pa prepričavamo kako je tko proveo ljeto.
I hear you, bro. .

Što bi rekla jedna moja prija, nema brige, nadoćće.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 17:33   #95
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
I hear you, bro. .

Što bi rekla jedna moja prija, nema brige, nadoćće.
Sjetila sam se.

Jedina druženja gdje se dio ekipe uvijek separirao su druženja jedne prijeteljice FERovke. FERovci su uvijek sjedili za posebnim stolom i imali neke svoje interne spike i ismijavali nas ostale.

Čula sam jedan super vic na takvom druženju:
"Koja je omiljena pozicija prosječne FERovke?
- CEO"



Quote:
sunčica kaže: Pogledaj post
jel oženjen
A je.
Jel ovulacija u tijeku?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 17:36   #96
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Čula sam jedan super vic na takvom druženju:
"Koja je omiljena pozicija prosječne FERovke?
- CEO"

Jel tu treba pisati poza

Ako ne, onda ne kužim
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 17:37   #97
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Čula sam jedan super vic na takvom druženju:
"Koja je omiljena pozicija prosječne FERovke?
- CEO"


ja kad vidim doktore kak se približavaju jedni drugima, momentalno napustim tu sahranu i sama se odstranim u kuhinju.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 17:49   #98
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
A je.
Jel ovulacija u tijeku?
jok, PMS
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 18:31   #99
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Kod ovih singlića slabijih primanja primijetim da su dosta pokunjeniji u svakom pogledu. Možda si i oni mogu kreirati kvalitetnije slobodno vrijeme koje bi im se uklopilo u budžet, ali nekako opet to ne čine...
Pričamo o kvalitetnom slobodnom vremenu ili o društvenom životu?
Čitati knjige uz čašu vina možeš i preko iskaznice za 50 kn godišnje ili skineš s neta. I to kad tebi paše.

A društveni život ne možeš imati ispod nekog minimuma u vremenu i novcu. Jednostavno neće ići.

Slabije plaće idu ruku pod ruku sa lošijim uvjetima na poslu, šugavo radno vrijeme, prekovremeni, radni vikendi i sl.

Moj zadnji posao, petak subota ned uvijek radni, raspored takav da imaš jedan slobodan dan u tjednu a ne dva. Taj slobodan dan imam uvijek fuš. Popodne radno vrijeme do devet a nisi u centru nego u pički materini. Kazalište zaboravi, eventualno neki kasni koncert ili kasniju kino predstavu jer prije pola 11 nećeš biti u gradu.
Sljeme i ručak gore vikendom ili odlazak na izlet van grada, što me prije veselilo, je otpalo jer je svaki vikend radni; jutarnja smjena na poslu od deset, prije znači ne stigneš a popodne ići oko 17 nakon što sam već 6 i pol sati bila na nogama mi nije neka špica već jednostavno forsiranje.

I društveni život ti vrlo lako spadne na jedan ili dva izlaska mjesečno, ako ste se dobro organizirali da svima to vrijeme odgovara. Poštena izlaska, sjedenje u birtiji uz kavu tu ne računam.


Znači ovo:

Quote:
libertarijan kaže: Pogledaj post

...
čovjek u neimaštini razmišlja o problematici dugova i računa
situiran čovjek o problemima ljubavi
situiran i zaljubljen čovjek o problematici odabira pačje paštete i muškata ili orade i plavca...
I to je to.

Ali da osoba želi sebi vezu i obiteljski život a ostalo da joj je u životu posloženo, i da usprkos tome solira po par godina mi baš i nije neka računica. Znači kaj, tek svakih nekoliko godina ti se netko dovoljno svidi da mu daš šansu, to mi zvuči bas čudesno, kao nekakva samosabotaža.

A po ovom dolje zvuči mi kao da se veza ipak želi...

Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Što se tiče tvoje zadnje rečenice, ne bih rekla tako nego kao da si niže biće ako nisi ubračen.
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Pokušavam promijeniti okolinu, no imam feeling da je svugdje isto

Nekako sam umorna od života stalno na cesti i u koferu... više me privlači stabilnost i stvaranje doma
Kako izgleda ljubavni život tj ima li tu nekog muvinga ili se jednostavno ni ne izađe na kavu/spoj tijekom godine s nekim tko je zainteresiran jer ti odmah znaš da si vi ne bi pasali tj nema kemije?
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 18:55   #100
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Jel tu treba pisati poza

Ako ne, onda ne kužim
Ma da, poza.

Zanijelo me, očito nisam CEO materijal.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.