Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 08:54   #41
joj cady, što mene svaki put raveseli tvoj avatar kad ga vidim na forumu

Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Smatram da je od krucijalnd vaznosti da cure budu aktivne na ovoj temi i da sve odgovaraju na zadana pitanja. Isto tako da na ostale teme pisu, da se rpidrzavaju no buya i mislim da je to sasvim dovoljno za kvalitetan odabir poklona. Cura koju sam ja darivala je imala ig i fejs na kojima nije bilo podataka a opet mislim da sam sastavila lijep poklon, i to samo zahvaljujuci njenoj prisutnosti na temi. Bez toga nema teorije da osoba bude zadovoljna poklonom jer njena mrazica ne zna citati misli.
potpis za ovo

svratila sam da vas pozdravim uz jutarnju kaficu
sudjelovala sam prijašnjih godina i imam neko dobro sjećanje na ovu temu jer sam upoznala super cure te se bezbroj puta nasmijala do suza ono što bih još nadodala, iako će možda grubo zvučati, nemojte se prijavljivati ako se nećete ozbiljno posvetiti darivanju. ne mislim tu samo na vrijeme provedeno na forumu, jer zaista malo tko ima vremena stalno biti online, no poanta svega je ćaskanje i druženje na temi, aktivnost na drugim temama i što bolje upoznati osobu koju se daruje. cilj nije kupiti neke random stvari za 150 kuna i napuniti kutiju do vrha.

budući da tražilica nije u funkciji više od dvije godine predlažem novim forumašicama da se zaista posvete detaljnom ispunjavanju upitnika (minimalno tri stranice bez širokog proreda ) i već sad aktiviraju na raznim temama.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 05.11.2017., 08:57   #42
Moj instagram bi bio koristan jer ja tamo keljim lakove, knjige, ruzeve u paketu s psima i mackama, ali opet mi nisu sve objave javne.
Miss Nice is offline  
Old 05.11.2017., 09:21   #43
aaaa darivanje budi lipe uspomene
sudjelovala sam dvije godine, upoznala jako divne cure, ah uspomene
fairy wings is offline  
Old 05.11.2017., 09:40   #44
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
svratila sam da vas pozdravim uz jutarnju kaficu
sudjelovala sam prijašnjih godina i imam neko dobro sjećanje na ovu temu jer sam upoznala super cure te se bezbroj puta nasmijala do suza ono što bih još nadodala, iako će možda grubo zvučati, nemojte se prijavljivati ako se nećete ozbiljno posvetiti darivanju. ne mislim tu samo na vrijeme provedeno na forumu, jer zaista malo tko ima vremena stalno biti online, no poanta svega je ćaskanje i druženje na temi, aktivnost na drugim temama i što bolje upoznati osobu koju se daruje. cilj nije kupiti neke random stvari za 150 kuna i napuniti kutiju do vrha.

budući da tražilica nije u funkciji više od dvije godine predlažem novim forumašicama da se zaista posvete detaljnom ispunjavanju upitnika (minimalno tri stranice bez širokog proreda ) i već sad aktiviraju na raznim temama.
Slazem se s tobom. Ja si mislim jos uvijek sudjelovati ili ne, jer moram vidjeti da li cu imati vremena posvetiti se darivanju a ne zelim uzeti svojoj curi neke bzvz random stvari da se kaze da sam ispunila formu. To na kraju krajeva i nije cilj ovog darivanja, nego druzenje i uljepsavanje blagdana nekoj od cura.
Moj ig je zakljucan i iako ima nesto kozmetike, vidljiv je samo ljudima kojima dozvolim.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 05.11.2017., 09:41   #45
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
aaaa darivanje budi lipe uspomene
sudjelovala sam dvije godine, upoznala jako divne cure, ah uspomene


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 05.11.2017., 09:46   #46
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
aaaa darivanje budi lipe uspomene
sudjelovala sam dvije godine, upoznala jako divne cure, ah uspomene
jeldaaaa
forzaMILAN is offline  
Old 05.11.2017., 09:47   #47
forza, angelsss
fairy wings is offline  
Old 05.11.2017., 09:48   #48
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Htjela sam napisati, a sad vidim da nisam. Mislim da je to najpametnije što ste predložili (ako se uopće daju profili društvenih mreža). Za sada mislim da su samo 2 osobe koje su se prijavile navele svoj instagram profil.

Pa šta forumašice kažu? Podijeliti profile društvenih mreža ili ne?

Jedino mislim Angelsss da će možda biti ljudi (teško za povjerovati, ali ima ) koji ne koriste nikakve društvene mreže. A s druge strane možda neke neće željet podjeliti svoj profil.
Evo, ja ne koristim društvene mreže, no bila sam aktivna na temi, trudila sam se odgovoriti na svako postavljeno pitanje i na kraju sam dobila diiivan poklon. Odnosno - mislim da sam svojim sudjelovanjem na temi "nadoknadila" svoje nepostojanje na društvenim mrežama. A i one koje imaju društvene mreže, možda ne objavljuju stvari koje bi mogle biti od pomoći pri darivanju. No ako cure žele dijeliti profile - samo naprijed. Samo ne mislim da bi to trebalo biti obavezno, neka biraju.

Edit: Sad vidim da je Angelsss u biti napisala isto što i ja.
Krekushka is offline  
Old 05.11.2017., 09:51   #49
Ja jos uvijek cuvam kutiju i pismo svoje mrazice

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 05.11.2017., 10:00   #50
Divno je što se toliko vas "starih" forumašica koje ste godinama sudjelovale u božićnim darivanjima javilo (za ponovno darivanje ili samo za savjet/podršku).

Djevojke koje su do sada poslale upitnik, ispunile su ga dosta dobro, tj. detaljno.
Ako je neka nešto zaboravila napisati, slobodna je poslati što pa ću ja dodati u njen upitnik.

Što se tiče aktivnosti na forumu, prijavljene forumašice su dosta aktivne i često nailazim na njihove komentare na raznim temama. Slažem se s tim da i na ovoj temi moraju biti što aktivnije (pisati što im je privuklo pažnju u drogerijama, što su kupile i sl.) te se nadam da će to pravilo poštovati od 15.11. (tih mjesec dana) kako bi olakšale svojoj darovateljici.
Svakako mislim kad budem slala mail svakoj da kažem tko je osoba koju daruje, napisati da se pročita još jednom prvi post i da se pokuša biti što aktivnije na ovoj temi, kao što su aktivne i na ostalima na Kozmetici.
BoleynAnne is offline  
Old 05.11.2017., 10:11   #51
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ja jos uvijek cuvam kutiju i pismo svoje mrazice

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
I ja

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 05.11.2017., 10:44   #52
i ja cuvam pismo moje prve mrazice
fairy wings is offline  
Old 05.11.2017., 12:01   #53
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Evo, ja ne koristim društvene mreže, no bila sam aktivna na temi, trudila sam se odgovoriti na svako postavljeno pitanje i na kraju sam dobila diiivan poklon. Odnosno - mislim da sam svojim sudjelovanjem na temi "nadoknadila" svoje nepostojanje na društvenim mrežama. A i one koje imaju društvene mreže, možda ne objavljuju stvari koje bi mogle biti od pomoći pri darivanju. No ako cure žele dijeliti profile - samo naprijed. Samo ne mislim da bi to trebalo biti obavezno, neka biraju.

Edit: Sad vidim da je Angelsss u biti napisala isto što i ja.
slažemo se
mene isto vuče neka nostalgija. razmislit ću o prijavi do zadnjeg dana po običaju

Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
i ja cuvam pismo moje prve mrazice
ja još uvijek imam sve što nisam pojela, popila ili potrošila tek neki dan sam bacila u smeće čarape koje sam dobila od kleopatre prije neke 3-4 godine na darivanju tek sad su se raspale. nastala rupa na peti promjera 3 cm i to dok sam isprobavala čizme u dućanu
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 05.11.2017., 12:44   #54
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Slazem se s tobom. Ja si mislim jos uvijek sudjelovati ili ne, jer moram vidjeti da li cu imati vremena posvetiti se darivanju a ne zelim uzeti svojoj curi neke bzvz random stvari da se kaze da sam ispunila formu. To na kraju krajeva i nije cilj ovog darivanja, nego druzenje i uljepsavanje blagdana nekoj od cura.
Moj ig je zakljucan i iako ima nesto kozmetike, vidljiv je samo ljudima kojima dozvolim.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Ja sam isto prvo htjela sudjelovati, ali nažalost jednostavno nemam vremena posvetiti se mojoj curi. Ali kao što su žene već napisale, upoznala sam neke predivne osobe zahvaljujući tim darivanjima, i jako mi je drago. Baš lijepo bude za vrijeme darivanja, taj blagdanski duh i raspoloženje koje vlada... ma bude milina doći i čitati sve.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 05.11.2017., 13:07   #55
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ja sam isto prvo htjela sudjelovati, ali nažalost jednostavno nemam vremena posvetiti se mojoj curi. Ali kao što su žene već napisale, upoznala sam neke predivne osobe zahvaljujući tim darivanjima, i jako mi je drago. Baš lijepo bude za vrijeme darivanja, taj blagdanski duh i raspoloženje koje vlada... ma bude milina doći i čitati sve.
Treba dosta vremena, ali opet mislim da je upitnik dosta detaljan (dodana su neka pitanja), tako da mislim da nije problem ukomponirati u budžet od 150kn par proizvoda koje je forumašica napisala da voli.
Možda se odlučiš "u zadnji tren" pridružiti.
BoleynAnne is offline  
Old 05.11.2017., 13:31   #56
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Treba dosta vremena, ali opet mislim da je upitnik dosta detaljan (dodana su neka pitanja), tako da mislim da nije problem ukomponirati u budžet od 150kn par proizvoda koje je forumašica napisala da voli.
Možda se odlučiš "u zadnji tren" pridružiti.
Nikad se ne zna. Sad baš malo listam prošle postove, i baš mi onako toplo oko srca.

Kad se samo sjetim kako sam slagala poklon za Timbalandicu, ona je bila napisala da ne voli crvenu boju ni u kom obliku, pa traži kutiju, papire, ukrase, da je božićno, a da nema crvene boje.

I moj poklon od nellie, jako mi je bilo drago što se sjetila mojih zekana. Ma sve u svemu, divno iskustvo.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 05.11.2017., 13:32   #57
joj i ja čuvam pismo svoje mrazice zadnje darivanje mi je bilo predivno iskustvo i baš mi je bilo žao da ga prošle godine nije bilo nisam baš bila aktivna ali ću se truditi biti što aktivnija svakako bih voljela sudjelovati
danchi ri is offline  
Old 05.11.2017., 14:28   #58
Djez, miss burleska ajdete i vi sudjelovati, da bude i nas s malo staza.
Ja si mislim barem svaku vecer odvojiti koji sat i odgovoriti na sva pitanja, ako ne budem uspjevala tokom dana.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 05.11.2017., 14:50   #59
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Djez, miss burleska ajdete i vi sudjelovati, da bude i nas s malo staza.
Ja si mislim barem svaku vecer odvojiti koji sat i odgovoriti na sva pitanja, ako ne budem uspjevala tokom dana.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
A ne znam, Angelsss, meni je iskreno ostao gorak okus od posljednjeg darivanja. Ne bih sad u detalje, ali pravila s minimalnim brojem postova, i to na kozmi posebno, nije bio bezveze.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 05.11.2017., 16:09   #60
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
joj cady, što mene svaki put raveseli tvoj avatar kad ga vidim na forumu
Evo ga onda opet
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.