Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 13:14   #61
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ja koristim Podravkin čaj šipak-hibiskus. I držim 10 minuta.
Iako sam prestala s time jer mi je koža sada dehidrirana ali opet malko gruba pa nisam pametna da li da opet radim tu masku ili ne.
Ne znam ni ja, pravo da ti kažem.... Možeš umjesto čaja napraviti mehanički piling koji ne isušuje, ili staviti čaj ali kratko i onda dobro zaliti i nahraniti kožu u sljedećim danima. Teoretski bi se proizvodi trebali bolje upiti.

Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
U čast otvaranja nove teme obavila sam šoping

- J. One Jelly Pack
- J. One Black Jelly Pack
- Innisfree Jeju Bamboo Sleeping Pack
- Cosrx Acne Pimple Master Patch
- It's Skin Power 10 Formula Effector PO
- It's Skin Power 10 Formula Effector LI

- A'PIEU Madecassoside Cream

I za konačnu smrt novčanika neki novi zec
- A'PIEU Redness Tone-Up Cream
Maaaašala!
XenaRatnica is offline  
Old 07.11.2017., 13:17   #62
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ne znam ni ja, pravo da ti kažem.... Možeš umjesto čaja napraviti mehanički piling koji ne isušuje, ili staviti čaj ali kratko i onda dobro zaliti i nahraniti kožu u sljedećim danima. Teoretski bi se proizvodi trebali bolje upiti.
Upiju se brže, to nedvojbeno. Vidi se odmah.
Nego nisam sigurna da bih u vrijeme dehidracije trebala još dodatno nadraživati kožu. A ako ga ne napravim, imam kao koru na obrazima, kao da ništa ne prolazi kroz njih. Ovo hladno vrijeme će me doć živaca.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 07.11.2017., 14:23   #63
@Svizac15, @pikey, ooodlično ste šopingirale! Wow!

@Frecume, sad sam se zalijepila za ona dva linka. Propolis čudo i niacinamid+arbutin. Hoćem oboje!
Ajajaj bit će ovaj mjesec financijski problematičan.
Ivie is offline  
Old 07.11.2017., 14:24   #64
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Upiju se brže, to nedvojbeno. Vidi se odmah.
Nego nisam sigurna da bih u vrijeme dehidracije trebala još dodatno nadraživati kožu. A ako ga ne napravim, imam kao koru na obrazima, kao da ništa ne prolazi kroz njih. Ovo hladno vrijeme će me doć živaca.
Imamo iste probleme.


Ja sam upravo dobila paketić s poslasticama od malesjuga - hvala idem ravno iz ovih stopa pregledati;
tebi sam htjela reći da je dehidracija problem i kod suhe i kod masne i kod osjetljive kože, nevezano za tip kože - rehidrirati se mora.
Eh, onda ide njega. I zaštita. Malasjuga mi je obećala poslati Misshu, uglavnom nadraženu kožu jako smiruje azijska biljka centella koju sadrži i ova krema.

Meni je dobra i Dr Jart Cicapair, kod nje se dobije i lagana nijansa, to je najčudnija krema koju sam probala. Od Misshe očekujem da me pojačano zaštiti nakon izlaganja lošem vremenu, znači da je učinkovitija od Cice i za povremenu, ne svakodnenvnu upotrebu.

Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
curke, treba mi preporuka za dnevnu kremu za lice. dosad sam koristila mizon crnu, ali mi je sad lice sve suše pa bih nesto malo jace...

privlaci me dr. jart ceramidin? ne znam...
Ceramidin je isto dobar izbor.
Jesi li probala Jigott puževu kremu? Ona je malo jača od Mizon crne puževe.
I tebi mi možda odgovarala Cica krema
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 07.11.2017., 14:38   #65
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Za dobro jutro.. Inače, znamo kako su Japanci jedna drevna ali i napredna kultura (ne samo za AB).. And then this..
https://m.youtube.com/watch?v=Ct6BUPvE2sM
(Inače da ne mislite da je sprdnja-frajer je tolika "zvjerka" da se nalazi sa Trumpom za vrijeme službenog posjeta)
Meni ovo nije bilo smješno......

dok nisam pogledala ovo i od ovog su mi suze krenule

Inače sam veliki ljubitelj ovakvog političkog humora kao The daily show ili Zoran Kesić u Srbiji. Uvijek se ismijem bez obzira o kojoj držav se radi i koga pljuju


Pitanje:
Ovaj Innisfree sleeping pack sto je pikey kupila, za kakvu je kožu i kakav je? Nisam još probala nikakav sleeping pack a ovaj nije skup.


Što se tiče onih 7 skins ja sam to sinoć probala sa ružinom vodicom koju koristim godinama i moja koža je baš voli. Izgleda da nisam bila ni svjesna koliko je to u stvari jako. Poslije 7 slojeva stavila sam ulje i u roku od 5 minuta lice mi je gorilo i bilo crveno kao paprika!!!! Obrisala sam lice papirnom maramicom da skinem višak ulja i stavila Balea Aqua serum jer mi on uvijek nekako smiri kožu i nakon par minuta je prestalo goriti i malo se crvenilo smanjilo ali sam i dalje bila crvena.Do ujutro je sve prošlo ali to neću ponoviti.
Za par dana probati ću Afrodita Kamilica Toner za tih 7 skins pa možda bude bolje. Lice mi je danas lijepo ali ono sinoć me prepalo pravo
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 07.11.2017., 14:45   #66
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post

Pitanje:
Ovaj Innisfree sleeping pack sto je pikey kupila, za kakvu je kožu i kakav je? Nisam još probala nikakav sleeping pack a ovaj nije skup.


Što se tiče onih 7 skins ja sam to sinoć probala sa ružinom vodicom koju koristim godinama i moja koža je baš voli. Izgleda da nisam bila ni svjesna koliko je to u stvari jako. Poslije 7 slojeva stavila sam ulje i u roku od 5 minuta lice mi je gorilo i bilo crveno kao paprika!!!! Obrisala sam lice papirnom maramicom da skinem višak ulja i stavila Balea Aqua serum jer mi on uvijek nekako smiri kožu i nakon par minuta je prestalo goriti i malo se crvenilo smanjilo ali sam i dalje bila crvena.Do ujutro je sve prošlo ali to neću ponoviti.
Za par dana probati ću Afrodita Kamilica Toner za tih 7 skins pa možda bude bolje. Lice mi je danas lijepo ali ono sinoć me prepalo pravo
zapadnjacki toneri meni se ne cine idealnima za 7skin jer su uglavnom krcati alkoholom i svakakvim drugim losim trigerima na koje mozda ni ne reagiramo kad stavimo jedan tanji sloj.
a koje ulje si stavila na kraju?

innisfree bamboo je super sleeping pack za sve tipove koze. gelast, hidratizira, nije premastan. uglavnom, jako dobar.

ja sam trzila maske.
i sad gledam japanske tonere koje gledam vec jedno godinu i pol, sve nesto bi - ne bi

i kupila sam serozinc
ono cudoviste na bradi samo sto me ne pojede
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.11.2017., 14:54   #67
Više slojeva jednog te istog tonera povećava koncentraciju istih stvari na koži, npr 7 puta više nego što je to proizvođač zamislio što mi se ne čini nešto dobro... Možda toner ima malo nekog iritansa, ali ako se stavi 7x onda taj iritans postane dosta jak.
Kužim da nisu svi toneri isti i kužim da nekom to odgovara. Ali meni nekako nema smisla

Meni se nekako čini bolje staviti slojeve različitih tonera ili kombinirati sa serumom/esencijom/kremom...Jer na taj način ipak se daje različitih sastojaka koži i dobije neka optimalnija njega.
rosa_salvaje is offline  
Old 07.11.2017., 14:56   #68
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Meni se nekako čini bolje staviti slojeve različitih tonera ili kombinirati sa serumom/esencijom/kremom...Jer na taj način ipak se daje različitih sastojaka koži i dobije neka optimalnija njega.
i ja tako preferiram, inace mi nemaju smisla sve te linije i kombinacije koje si sama smislim
a i mojoj mjesovitoj kozi ipak nije dosta samo nesto tekuce, bas me uvijek "trazi" nesto konkretnije.

donedavno mi je krema bila obavezna za kraj, sad mogu zavrsiti i s emulzijom, ali samo ako ispod imam vise postenih slojeva.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.11.2017., 15:06   #69
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
zapadnjacki toneri meni se ne cine idealnima za 7skin jer su uglavnom krcati alkoholom i svakakvim drugim losim trigerima na koje mozda ni ne reagiramo kad stavimo jedan tanji sloj.
a koje ulje si stavila na kraju?

innisfree bamboo je super sleeping pack za sve tipove koze. gelast, hidratizira, nije premastan. uglavnom, jako dobar.
Zato sam i odabrala ružinu vodicu jer u njoj nema alkohola ni ničeg iritantnog ali eto i ona mi je bila jaka. Razmišljam da napravim onaj DIY mist pa da time probam.
Ulje sam stavila mješavinu koju sama pravim i koristim već godinama i sigurno nije do te mješavine.

Znači sa tim bamboo mi je baš sigurno za probati.Odlično.


Kako na ebay-u nadjete popuste za crni petak? Je li svi stavljaju popust ili se skoncentrišete na par selera za koje znate da daju?
Ovo mi je prvi black friday i veze nemam kako da se pripremim
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 07.11.2017., 15:08   #70
meni je ruza sama po sebi jaka i mislim da bi me sprzila nakon 7 slojeva. o mirisu da i ne govorim.

nikad na ebayu nisam naisla na snizenja za black friday.
mislim da imate prevelika ocekivanja od tog dana.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.11.2017., 15:12   #71
I meni se čini
Sreća nemam ni budžet baš veliki pa eto ako bi uletilo nešto što baš želim ali u pola cijene onda bi se moglo odvojiti novaca
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 07.11.2017., 15:18   #72
Ja za Black Friday pikiram Holy Snails stranicu jer mi treba zaliha Shark sauce seruma.
To je američki proizvod i nadam se nekom poštenom popustu.
Nadam se i da će sweetcorea staviti barem 15% jer mi treba Sum stick za umivanje.
A i ubola bih još neki ginsengić.

Prošle godine nisam išla za tim popustima što se tiče Azije.

@Nikita, pogledaj na sweetcorea taj bamboo sleeping pack. Bilo je testera za smiješne novce.
Vjerujem da poštarina na tu gramažu nije velika.
Ivie is offline  
Old 07.11.2017., 15:20   #73
uppsala, Plavusa132, XenaRatnica, Ivie, hvala na podršci Znala sam da će cure na temi razumjeti da mi je sve kupljeno baš jako trebalo.

@Plavusa132 Nisam tražila reviewe, bila je to impulzivna kupnja, a moram priznati da je pakiranje prevagnulo Planiram koristiti kao primer i rotirati s J. One Jelly Packom.

@frupy Serozinc je super, brzo se prometnuo u moju HG špricalicu. Dušu dao za upale (i one samo nabubrene i one raskopane).
pikey is offline  
Old 07.11.2017., 15:24   #74
Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
@frupy Serozinc je super, brzo se prometnuo u moju HG špricalicu. Dušu dao za upale (i one samo nabubrene i one raskopane).
joj, nadam se. ovo mi bas bukti
ali stvarno sam sretna sto su mi se, otkad sam iskljucivo na azijskoj preparativi, ti brejkauti u potpunosti prorijedili.
ovo mi je drugi put u godinu i pol da mi se u pms-u upalio taj gad, prije mi se goooodinama to dogadjalo svaki mjesec, eventualno svaki drugi, oko ovulacije. uvijek na istom mjestu, uvijek ta ogromna kvrga.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.11.2017., 15:27   #75
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
@Nikita, pogledaj na sweetcorea taj bamboo sleeping pack. Bilo je testera za smiješne novce.
Vjerujem da poštarina na tu gramažu nije velika.
@Nikita Na sweetcorea imaju 4mlx10 pcs samplova sleeping packa za 2,31$ + 4,81$ poštarina, ukupno 7,13$, a na ebayu je set 30ml sleeping packa + 30ml gela za 4,99$, dakle nešto je povoljnije na ebayu.

+ na ebayu su tester pakiranja tubice, a meni osobno više odgovaraju tubice od vrećica.
pikey is offline  
Old 07.11.2017., 15:28   #76
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
meni je ruza sama po sebi jaka i mislim da bi me sprzila nakon 7 slojeva. o mirisu da i ne govorim.

nikad na ebayu nisam naisla na snizenja za black friday.
mislim da imate prevelika ocekivanja od tog dana.

meni je vrhunac popusta kad na eBayu dobijem 5 ili 10 % za snižene proizvode iz iste grupe
web trgovinu pratim samo 3 godine i moje iskustvo mi kaže da oni (ne)znatno povise cijene prije tog crnog petka ili cyber ponedjeljka, pa onda kao snize ... uz standardne akcije i kodove s popustima to dođe na isto
treba pratiti određene artikle i ...

ovdje ne mislim na azijske web shopove, nisu inficirani s time
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 07.11.2017., 15:43   #77
@blueblues, obožavam Stephena Colberta, na njemu sam i ubrala "Japanskog Ćubija"
@pikey.. Ajme
@Ivie, jel vidiš poboljšanja sa Shark sauce-om?
@frupy-ček malo, kakve maske?
Svizac15 is offline  
Old 07.11.2017., 15:56   #78
Evo review za TONYMOLY Luminous Pure Aura CC Cream

Isprobana je tri puta, i nažalost još nije našla oduševljenog vlasnika suhe kože, a na masnoj i normalnoj nije bila sretna.
Dakle to je cc krema koja nema nikakvo prekrivanje, samo daje mokri zdravi sjaj. Kad se istisne, izađe bijela krema koja u sebi ima točkice boje kože koje se razmazivanjem rasprše i prilagođavaju boju tenu, ali i dalje ostaje dojam posvjetljivanja pa ne bih rekla da je za tamniju kožu, osim možda za lokalnu primjenu za naglašavanje, a ne za cijelo lice. Na ruci koja mi je suša izgleda jako lijepo, a na licu mi djeluje masno, zato sam zaključila da je vjerojatno najbolja za nekoga sa suhom kožom kojoj nedostaje prirodan glow.

P.s. poklanjam je jer nemam frendica kojima bi odgovarala. Javite mi se na pp ako ste zainteresirane, mislila sam da mi samo uplatite za poštarinu. Još danas i sutra sam u Hrvatskoj pa požurite.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Old 07.11.2017., 16:07   #79
Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
@Nikita Na sweetcorea imaju 4mlx10 pcs samplova sleeping packa za 2,31$ + 4,81$ poštarina, ukupno 7,13$, a na ebayu je set 30ml sleeping packa + 30ml gela za 4,99$, dakle nešto je povoljnije na ebayu.

+ na ebayu su tester pakiranja tubice, a meni osobno više odgovaraju tubice od vrećica.
Da i mislila sam uzeti sa tog tvog linka.To mi ne izgleda skupo.
Za šta koristim taj gel? U kojem koraku i koliko često?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 07.11.2017., 17:03   #80
Evo da se i ja prijavim na vol. III.
Mali Svizac i pikey - zavidimmmm...

Kojoj sam ono curi ostala dužna odgovor za Guerisson essence
Meni je odličan - ja sam 40+, suha, sklona dehidraciji.
Essence je nešto gušća od tonika, ali ne gusta kao serum. Na licu je onako lijepo, malo masnjikava, polako se upije i super se slaže s kremom iz iste linije. Mislim da će mi to bit dobitna dnevna kombinacija za ovu zimu
Rinchi Cinchi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.