Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2010., 19:50   #1921
Ej Lesli sta nam je sa Neuhvatljivom? Zašto su je maknuli?
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 20:04   #1922
aj vi koji ste isli u sarajevo, kolko para ste otprilike potrosili, odnosno kolko bi bilo dobro uzet? ne mislim nikaj puno trosit, standardno cevapi, burek, piva... ide se u petak prije podne i u nedjelju podvecer doma.
sneijder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 20:35   #1923
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Ej Lesli sta nam je sa Neuhvatljivom? Zašto su je maknuli?
Izgleda da se registrirala i klonirala više puta. Skontali su je i upozoravali, a ona je to ignorirala i na kraju su je trajno banirali. Možda ima neki novi nick ne znam sad, ali znam da ih je molila da joj ostave jedan nick jer joj ovaj forum jako puno znači. Šteta, žao mi je...
Evo našao sam:https://www.forum.hr/showthread.php?t=575673
Tamo negdje oko Nove godine čekao sam prije podne bus radnim danom, i vidim curu koja jako sliči njoj. Sad je li ona bila ne znam, ali nekako mi bilo nezgodno da se pozdravljam kad nisam baš siguran. I prođe ona pored mene i k'o gleda u mene, ali opet nisam siguran. Poslije mi bilo krivo, ako je ona bila možda je pomislila da se ne želim namjerno pozdraviti. Tako da ako ovo sad čita, a bila je ona neka zna da nisam odmah skontao je li ona bila...
__________________
666+999=zlo i naopako

Zadnje uređivanje Lesli Eldridž : 18.10.2010. at 20:59.
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 20:45   #1924
Quote:
sneijder kaže: Pogledaj post
aj vi koji ste isli u sarajevo, kolko para ste otprilike potrosili, odnosno kolko bi bilo dobro uzet? ne mislim nikaj puno trosit, standardno cevapi, burek, piva... ide se u petak prije podne i u nedjelju podvecer doma.
Imaš bankomate i uzmeš koliko hoćeš. Imaš Unicredit banku, Hypo, Raiffeisen... Što se tiče para, ne moraš baš previše da trošiš. Cijene su date ranije pa vidi.
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 21:32   #1925
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Izgleda da se registrirala i klonirala više puta. Skontali su je i upozoravali, a ona je to ignorirala i na kraju su je trajno banirali. Možda ima neki novi nick ne znam sad, ali znam da ih je molila da joj ostave jedan nick jer joj ovaj forum jako puno znači. Šteta, žao mi je...
Evo našao sam:https://www.forum.hr/showthread.php?t=575673
Tamo negdje oko Nove godine čekao sam prije podne bus radnim danom, i vidim curu koja jako sliči njoj. Sad je li ona bila ne znam, ali nekako mi bilo nezgodno da se pozdravljam kad nisam baš siguran. I prođe ona pored mene i k'o gleda u mene, ali opet nisam siguran. Poslije mi bilo krivo, ako je ona bila možda je pomislila da se ne želim namjerno pozdraviti. Tako da ako ovo sad čita, a bila je ona neka zna da nisam odmah skontao je li ona bila...
Ja dolazim 05.11.2010. pa možemo svi skupa na kafu. Valjda ce ona do tada uspijet rijesit tu situaciju, a i imam njezin broj pa cemo se lako dogovorit s njom. Thanx na informaciji
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 21:34   #1926
Quote:
sneijder kaže: Pogledaj post
aj vi koji ste isli u sarajevo, kolko para ste otprilike potrosili, odnosno kolko bi bilo dobro uzet? ne mislim nikaj puno trosit, standardno cevapi, burek, piva... ide se u petak prije podne i u nedjelju podvecer doma.
Ma ponesi 100€ najmanje ali ne znači da ceš sve to potrošit. Ako nisi rastrošan/a možeš jako dobro proć.
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 21:41   #1927
Molim vas, zanima me kakve su temperature oko Nove godine u Sarajevu ? Bit ćemo tamo od 29.12. do 02.01.
Elena. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 21:43   #1928
Quote:
Elena. kaže: Pogledaj post
Molim vas, zanima me kakve su temperature oko Nove godine u Sarajevu ? Bit ćemo tamo od 29.12. do 02.01.
Jako niske. Obavezno ponjeti toplu odjecu. Kapute,šalove,rukavice,čizme...

Zadnje uređivanje Edo2387 : 18.10.2010. at 22:26.
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 21:45   #1929
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Jako niske. Obavezno ponjeti toplu odjecu. Kapute,šalove,rikavice,čizme...
Hvala na odgovoru
Elena. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 22:25   #1930
Quote:
Elena. kaže: Pogledaj post
Molim vas, zanima me kakve su temperature oko Nove godine u Sarajevu ? Bit ćemo tamo od 29.12. do 02.01.
Sarajevo je grad sa planinskom klimom. Ipak je i olimpijada održana u Sarajevu. Prosječna visina je 520 m, a sasvim je normalno da zimi bude -10,-15, pa i -20 stepeni. Doduše oscilacije temperatura znaju biti jako velike i snijega nema kao ranije (a tako je u cijelom svijetu), ali u principu jako je hladno i vlažno zimi. Klima je takva da se s pravom može nazvati tamni vilajet (bez političkih konotacija naravno), ali već danima nemamo sunca, tmurno je, odvratno i depresivno. Ako budete imali sreće možda i potrefite Novu godinu sa snijegom. Preporučuje se otići i na neku planinu, Bjelašnica je spektakularna vjerovatno i najljepša u regionu skoro kao na Alpama, a ni Jahorina i Igman nisu loši...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 23:34   #1931
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Klima je takva da se s pravom može nazvati tamni vilajet (bez političkih konotacija naravno), ali već danima nemamo sunca, tmurno je, odvratno i depresivno.
Ja danas čitav dan čekao da svane, a ono neće pa neće
Sutra kažu snijeg na planinama, u četvrtak u gradu.
A ja bez šala, bez kape, bez rukavica, bez kaputa, uljetio se.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2010., 20:55   #1932
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
Ja danas čitav dan čekao da svane, a ono neće pa neće
Sutra kažu snijeg na planinama, u četvrtak u gradu.
A ja bez šala, bez kape, bez rukavica, bez kaputa, uljetio se.
Neće biti snijega. Ostaje u srijedu isto kao i danas (utorak)...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 03:39   #1933
Danas sam gledala neku emisiju, i rece jedan mudar covjek dobro objasnjenje zasto imamo toliko groblja: "Napunili smo sva groblja, pa smo parkove pretvorili u groblja!" tema emisije je bila ovaj nas zadnji rat.

a sto se vremena tice, nemojte se crnjaciti ima Sarajevo neki poseban sharm cak i po kisi =D a i dobro je kad pada manje je hladno hehehe ali nemojte se saliti da dodjete bez zimske opreme=D
krug88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 08:37   #1934
helou..

dakle mi planiramo za NG do Sarajeva konačno...čitala sam zadnjih par strana i vidjela da ste u nekoliko različitih hotela odsjedali ali sam samo za Telal na webu našla cijenu dvokrevetne sobe...da li bi mi tko od vas mogao reći koliko ste plaćali dvokrevetnu sobu u Hotelu Saraj,Art i Astra Garni....naravno ako iamte kakvu još preporuku za smještaj..išla bi 2 ili 3 para i zapravo nam je bitno da imamo parking i urednu i čistu sobu i kupaonicu i da je bliže gradu d amožemo pješke po gradu....

hvala
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 09:34   #1935
Kad već pitaš za cijene, booking.com radi i u sarajevu, ne bi vjerovala.
Kad pitaš za preporuku, onda je to Latinski most, nešto skuplji od odstalih, ali na fantastičnoj poziciji i s parkingom.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 09:40   #1936
Sarajlije molim malu pomoc...Senoina ulica gdje se nalazi? Ili zgrada opcinskog suda? Trebam neki papir izvaditi..A nemogu nikako da skontam koja je to ulica..A i na nekoliko mapa nikako da se snadjem...Zensko kao zensko..Pa da me spasite suvisnog lutanja molim malu pomoc Unaprijed zahvaljujem i ispricavam se za off...
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 10:12   #1937
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Kad već pitaš za cijene, booking.com radi i u sarajevu, ne bi vjerovala.
Kad pitaš za preporuku, onda je to Latinski most, nešto skuplji od odstalih, ali na fantastičnoj poziciji i s parkingom.
sarkazam je bespotreban...u međuvremenu sam našla na bookingu...hvala za preporuku
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 15:19   #1938
Quote:
red berries kaže: Pogledaj post
Sarajlije molim malu pomoc...Senoina ulica gdje se nalazi? Ili zgrada opcinskog suda? Trebam neki papir izvaditi..A nemogu nikako da skontam koja je to ulica..A i na nekoliko mapa nikako da se snadjem...Zensko kao zensko..Pa da me spasite suvisnog lutanja molim malu pomoc Unaprijed zahvaljujem i ispricavam se za off...
Znači kad ideš od Baščaršije prema BBI-aju prije BBI skreneš u jednu malu ulicu lijevo. Znači ne ona koja je uz BBI (Radićeva) nego jednu prije...To je Šenoina. I tamo je zgrada općinskog suda na br.1. Nadam se da ceš skontat
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 15:24   #1939
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Znači kad ideš od Baščaršije prema BBI-aju prije BBI skreneš u jednu malu ulicu lijevo. Znači ne ona koja je uz BBI (Radićeva) nego jednu prije...To je Šenoina. I tamo je zgrada općinskog suda na br.1. Nadam se da ceš skontat
OKi doki, skontat cu se,samo mi je trebalo tako okvirno da znam...Hvala
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 15:51   #1940
Molim preporuku čuvanog parkinga na području M Dvora ( 24 h ). I ako netko zna koje su cijene parkinga cca?
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.