Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2006., 21:08   #1
Suzuki SX4

kupili bi suzuku sx4.
ima li tko vec kakvih iskustava da se ne zeznemo.
__________________
Pijem ,pjevam i putujem.....[
eragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 00:21   #2
Ja sam ga gledao nedavno kada sam bio u HR na odmoru...i to samo zato jer me zainteresirao kada sam ga vidio na semaforima pored sebe...
Sve u svemu,zgodan autić...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 18:52   #3
I meni se jako sviđa i razmišljam o kupnji.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 19:23   #4
Jeste,al on ima 270litara prtljaznog prostora,pa gdjebi sa njim?
Svicar is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 20:01   #5
Quote:
Svicar kaže:
Jeste,al on ima 270litara prtljaznog prostora,pa gdjebi sa njim?
Taman san to tija napisat. Portapaki je tragedija za tako velik auto, a ako ti to nije bitno(a trebalo bi) to je jako solidan auto.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 17:14   #6
ali kad ti netko da 5 godina garancije na motor i mijenjač(ili 150tkm) onda se ''sitnica'' kao što je mali prtljažnik može zanemariti, zar ne?
ili barem zažmiriti na jedno oko
__________________
''totus mundus agit histrionem''
William Shakespeare
killahcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 17:51   #7
Quote:
killahcro kaže:
ali kad ti netko da 5 godina garancije na motor i mijenjač(ili 150tkm) onda se ''sitnica'' kao što je mali prtljažnik može zanemariti, zar ne?
ili barem zažmiriti na jedno oko
Uf! 5god/150tkm! Koji sam ja bedak. Dok sam početkom godine kupovao auto, uopće nisam znao da ovaj suzuki postoji! Tek tokom ljeta saznao da postoji. Uf. A lijep mi je, baš. Još 5g/150tkm garancije.......i košta ispod 100000kn, a jeep..ić........samo neznam jel ima diesel varijanta?
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 19:49   #8
mislim da ti ga nije bilo početkom godine u prodaji...
a i nije baš takav terenac kao šta izgleda na slici...
kad sam ga vidio na cesti... po mojoj procijeni nešto kao panda 4x4
 
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 21:39   #9
Quote:
Edgar kaže:
Uf! 5god/150tkm! Koji sam ja bedak. Dok sam početkom godine kupovao auto, uopće nisam znao da ovaj suzuki postoji! Tek tokom ljeta saznao da postoji. Uf. A lijep mi je, baš. Još 5g/150tkm garancije.......i košta ispod 100000kn, a jeep..ić........samo neznam jel ima diesel varijanta?
3 godine i 100.000 standardna garancija za kosooke. Kosta od cca. 100.000 kn pa do skoro 160.000 kn zavisno od opreme i motorizaciji. Nije terenac više je urbani SUV i ima dizel od Alfe 1.9 multijet.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 22:32   #10
Quote:
getriba kaže:
mislim da ti ga nije bilo početkom godine u prodaji...

odmah mi je lakše

a i nije baš takav terenac kao šta izgleda na slici...
kad sam ga vidio na cesti... po mojoj procijeni nešto kao panda 4x4

priznajem, vidio ga samo na slikama...ko panda? sve me čudilo kaj je tak jeftin, samo 100000kn za jeep..ić-a. Samo nisam znao u kojem grmu leži zec
,
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 00:00   #11
nije baš da je tako mali kao panda.
usporedba vrijedi ako uspoređujete pandu i pandu 4x4, citroen c3 i onaj c3 offroad(olfo) i suzuki sx4 s normalnim. ali je definitivno najbolji od ovdje navedenih jer sa 5 godina garancije čovjek može biti siguran
__________________
''totus mundus agit histrionem''
William Shakespeare
killahcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 00:03   #12
Quote:
killahcro kaže:
nije baš da je tako mali kao panda.
usporedba vrijedi ako uspoređujete pandu i pandu 4x4, citroen c3 i onaj c3 offroad(olfo) i suzuki sx4 s normalnim. ali je definitivno najbolji od ovdje navedenih jer sa 5 godina garancije čovjek može biti siguran

Garancija,pa dabi se ona odrzala moraju se raditi servisi,a oni kostaju ,na recimo 120,000 servisu mnogo se toga mora zamjeniti o trosku vlasnika.


Treba sve procitat u ugovoru u uvjetu garancije.
Svicar is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 00:42   #13
e ,
a jel možete vjerovati da se auto mora cekati 6-8 mjeseci i da neke auto kuce nezele primiti polog jer nece moci ispostovati isporuku!
Mi bas zapeli za njega ali nevjerovatno je to cekanje.
i sto?cekati cemo.
__________________
Pijem ,pjevam i putujem.....[
eragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 17:56   #14
u jebote 8 mjeseci čekat auto... pa maybacha manje čekaš!
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 18:17   #15
ja vidio danas jednog na cesti.....
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 18:26   #16
Možeš vidjet za fiat sedici koji je isti ko sx4, ali ja bi rađe malo počekao pa vozio suzuki nego fiat.
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 22:57   #17
Quote:
Svicar kaže:
Garancija,pa dabi se ona odrzala moraju se raditi servisi,a oni kostaju ,na recimo 120,000 servisu mnogo se toga mora zamjeniti o trosku vlasnika.


Treba sve procitat u ugovoru u uvjetu garancije.
ti si kao oni što bi fukali a ne bi da uđe...
ako si normalan prema svom autu, ionako ćeš promijeniti neke stvari kad dođeš do 100000km, nećeš čak ni čekati 120tkm tako da ti primjedba ne stoji.
a opet lijepo je znati da ako ti recimo nešto ode, a nije potrošni dio motora(a remen to nakon 100tkm svakako je) i dalje vrijedi garancija!
__________________
''totus mundus agit histrionem''
William Shakespeare
killahcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 22:59   #18
Quote:
eragon kaže:
e ,
a jel možete vjerovati da se auto mora cekati 6-8 mjeseci i da neke auto kuce nezele primiti polog jer nece moci ispostovati isporuku!Mi bas zapeli za njega ali nevjerovatno je to cekanje.
i sto?cekati cemo.
prijatelj je čekao auto 2mj. duže(Getz) pa su mu za ispriku dali/poklonili klimu i radio/cd
nije loše
__________________
''totus mundus agit histrionem''
William Shakespeare
killahcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 10:10   #19
Od kud Vam ideja da se auto čeka. Auto košta od 95.000 za osnovni model do 130000 za diesel varijantu. Išao sam ga gledati i čovijak mi je za varijantu od 101000 kuna rekao da je dobijem za 5 do 7 dana.

Problem je jedino u tome da sam skeptičan o potrošnji. Automobil od 98 ks i 1300 kg da ima potrošnju od 7-9 litara????
Heho is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 17:33   #20
Šteta za dodatnu opremu što se ne može pojedinačno kupovati.
npr. klima je u seriji ali ako želiš daljinski koji nije serijski moraš uzet skuplji paket što je 7000 kn više. !!!
Auto je razgrabljen na svjetskom tržištu a u HR ne postoji ovlašteni Suzukijev uvoznik nego zastupnici svaki vuče na svoju stranu pa se auti čekaju toliko dugo.
Stvarno pristojna garancija, svaka čast.
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.