Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2009., 13:30   #81
Quote:
Maelys kaže: Pogledaj post
Meni ovo djeluje dobra kombinacija!
I meni djeluje zanimljivo.Danas planiram kupiti prvih 60kom.od 500mg.i javim vam kako je prošlo jer trenutno imam problem koji trebam liječiti antibiotikom a ne želim to jer bi mi bio sedmi antibiotik ove godine.obećavam javljanje.inače u vitamine vjerujem ; jer su mi nekada jako puno pomogli.
SOFIJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 12:38   #82
Quote:
SOFIJA kaže: Pogledaj post
I meni djeluje zanimljivo.Danas planiram kupiti prvih 60kom.od 500mg.i javim vam kako je prošlo jer trenutno imam problem koji trebam liječiti antibiotikom a ne želim to jer bi mi bio sedmi antibiotik ove godine.obećavam javljanje.inače u vitamine vjerujem ; jer su mi nekada jako puno pomogli.
EVO KUPILA SAM !! JUTROS PRVU POPILA.OTKRILA SAM DA AKTIVAL IMA POVOLJNIJU PONUDU 90 TABLETA JE 590 KN.ALI JA SAM UZELA IPAK ONE OD 60 KOM.OD 500MG./634 KN.JER SU ORIGINAL I SKUPLJE SU VJEROVATNO ZBOG UVOZA,TROŠKOVA PUTOVANJA ILI TKO ZNA ČEGA??? ALI NE ŽALIMO AKO POMOGNE.KASNIJE ĆU UZETI AKTIVAL POSLIJE OVIH. I AKO NE POMOGNE NEĆE ŠTETITI JER JA VJERUJEM DA U ŽIVOTU NIŠTA NIJE SLUČAJNO I DA SE SVE DOGAĐA SA ODREĐENIM RAZLOGOM ZA NEKO NAŠE DOBRO...PIŠEMO SE ZA MJESEC DANA.
SOFIJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:31   #83
Ja pijem taj od Aktivala 90kom,500mg,evo baš danas popila zadnju kapsulu,sve skupa sam pila više od 3 mjeseca i sada ću preći na nativni propolis kapsule..Odlično se osjećam,nisam nijednom bila prehlađena,moji doma bolesni-meni ništa a prije bi uvijek pokupila virozu ili gripu kada bi netko od ukućana bio bolestan..Prije su me non-stop mučile alergije i često mi je krvarilo zubno meso a sada ništa!definitivno vrijedi svake lipe!
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 14:47   #84
Quote:
SOFIJA kaže: Pogledaj post
EVO KUPILA SAM !! JUTROS PRVU POPILA.OTKRILA SAM DA AKTIVAL IMA POVOLJNIJU PONUDU 90 TABLETA JE 590 KN.ALI JA SAM UZELA IPAK ONE OD 60 KOM.OD 500MG./634 KN.JER SU ORIGINAL I SKUPLJE SU VJEROVATNO ZBOG UVOZA,TROŠKOVA PUTOVANJA ILI TKO ZNA ČEGA??? ALI NE ŽALIMO AKO POMOGNE.KASNIJE ĆU UZETI AKTIVAL POSLIJE OVIH. I AKO NE POMOGNE NEĆE ŠTETITI JER JA VJERUJEM DA U ŽIVOTU NIŠTA NIJE SLUČAJNO I DA SE SVE DOGAĐA SA ODREĐENIM RAZLOGOM ZA NEKO NAŠE DOBRO...PIŠEMO SE ZA MJESEC DANA.
joooj cure drage,u biljnu apoteku odite kupit betaglukan,230 kn kosta
evo ja ga pijem vec 3 mj i odlicno se osjecam
puno vam je povoljnije kupovat te stvari u biljnim apotekama
fatta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 12:05   #85
dali ga smiju kristiti i trudnice?
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 16:36   #86
Beta glucan

Beta glucan smiju piti trudnice,možeš preventivno onaj od 100mg uzimat ali i onaj od 500mg ti ne može naškodit.Znam jednu ženu kojoj sam ga preporučila u trudnoći jer su je operirali i fantastičan je.Dr.ga je odobrio i ona je super to podnosila. Ovaj skuplji američki je dobar i vrijedi te novce.Moja sveki ga je pila kad je sa 72god.pala u postelju i pripremala nam sviće da joj palimo,a ona za nekoliko dana bila u vrtu i evo već duže vrime je ka avion.
nelyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 16:42   #87
Beta glucan

Ditetu sam davala dva miseca onaj od 100mg pa pauza od misec dana i još jedna tura.Iako je imalo samo 10god. dite mi se oporavilo od astme i bronhitisa.Hvala Bogu na tom glucanu jer sam saznala za njega u suzama kad mi je mala tribala u bolnicu jer nisu više znali što i kako doktori,otiša je mm u ljekarnu po te tablete i mala je već prve večeri živnula od njega.Pa joj je bija imunitet toliko da je skoro misec dana bila u krevetu,nisu znali šta je,krvna slika je bila očajna.A beta1,3glucan je stvarno super.Spasija mi je dite.
nelyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 16:44   #88
Beta glucan

Kažu da dica ispod 12god.ne bi smjela ni onaj od 100mg ali ja sam dala kad mi je mala bila 10god.i sve je o.k.
nelyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 16:45   #89
Quote:
nelyca kaže: Pogledaj post
Beta glucan smiju piti trudnice,možeš preventivno onaj od 100mg uzimat ali i onaj od 500mg ti ne može naškodit.Znam jednu ženu kojoj sam ga preporučila u trudnoći jer su je operirali i fantastičan je.Dr.ga je odobrio i ona je super to podnosila. Ovaj skuplji američki je dobar i vrijedi te novce.Moja sveki ga je pila kad je sa 72god.pala u postelju i pripremala nam sviće da joj palimo,a ona za nekoliko dana bila u vrtu i evo već duže vrime je ka avion.
ma pila sam do sada beta glucan kombiniran sa gljivama u kapsulama,ali vidim na pakiranju da nije preporučljivo da ih uzimaju trudnice pa se moram prebaciti na nešto drugo...imate neke tablete za preporučiti?

Zadnje uređivanje KIKA5 : 03.01.2010. at 17:37.
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:46   #90
jel smijem primjetiti da ni prejak imunosni sustav nije dobra stvar?
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 01:18   #91
Evo i ja sam jedna od onih koji piju beta glukan. U zimskim mjesecima sam bila često bolesna pa ga uzimam preventivno ... Prije nekoliko mjeseci sam uzimala onaj od 500 mg od TP, a sad iste doze (al vece pakiranje i naravno manje cijene ;-) ) od AKTIVAL-a. Osjecam se odlicno! Već duže vrijeme nisam bolesna, a i prštim od energije tako da ovih dana idem u novu nabavku. U proljeće kad prođu gripozne i ine napasti uzet ću onaj s manjom dozom od 250 mg. To mi se čini ok. E sad pitanje ... Koliko se dugo beta glukan može uzimati?
latinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 14:52   #92
Quote:
ksaneri kaže: Pogledaj post
Zainteresirana sam, hvala
Zainteresirana sam za Transfer pointov beta glucan, ako ima kakvih novosti biti cu zahvalana na svakoj informaciji.
Maja B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 15:50   #93
Quote:
nelyca kaže: Pogledaj post
Kažu da dica ispod 12god.ne bi smjela ni onaj od 100mg ali ja sam dala kad mi je mala bila 10god.i sve je o.k.
iskreno, ne mogu se nekad nacuditi ljudskoj gluposti
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 11:26   #94
USPJELA

Evo nakon tri tjedna korištenja beta glucan 500 javljam se iako sam rekla da ću se javiti za mjesec dana ali budući da su se moji nalazi popravili u potpunosti ne vidim razloga da čekam više.Godinu dana sam vukla upale mokraćnih kanala i maternice.Nakon što mi je ginekolog prepisao sedmi antibiotik po redu u godini dana odbila sam ga popiti i uz savjetovanje sa magistricom farmacije dobila preporuku za beta glucan 500.poslije toga sam došla na forum ,kupila beta glucan i prije dva dana sam podigla nalaz sa mikrobiologije koji pokazuje da sam potpuno zdrava bez ikakve upale na moje i zaprepaštenje i oduševljenje.Ja sam uz beta glucan pila i tablete željeza sa vitaminom C i B te čaj od marulje 1/2l dnevno.to je bila moja dnevna terapija u posljednja tri tjedna i ni sada još ne mogu vjerovati kako su se nalazi tako popravili u kratkom roku.nastavljam i dalje sa beta glucanom sada preventivno.Recepte za antibiotik i vaginalete i to dvije vrste jučer sam bacila u smeće.Eto moje iskustvo.Svima odvažnima sretno!ako budete imali pitanja postavite ja sam prošla pakao sa tim upalama zbog kojih sam i krajem prošle godine imala spontani.ALI DANAS SAM ZDRAVA!!
SOFIJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 18:49   #95
Dali netko zna kakva je beta glucan za jetru? naime, imam problema s jetrom (hemangiom) i doktor mi je rekao da izbjegavam bilo kakve tablete.
Obzirom da imam hpv ova beta glucan mi se čini super i mislim da cu ju od pon. krnuti piti. jedino me malo muči to da mi svakodnevno unošenje tableta u organizam nebi našteteilo jetri.
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 00:28   #96
Saznala sma odgovor na gornji post.

Beta glukan ne da je štetan za jetru; dapače, dobro djeluje na nju te se čak preporučuje oboljelila od hepatitisa.Tako da nema straha.

Inače, nakon detaljnog informiranja, odlučila sam se za udarnu dozu beta glucana od 1500mg dneveno (3x 500mg od transfer pointa) po preporuci lječnice koja je beta glucan dovela u hr (barem ona tako kaže).Počela sam prije dva dana pa vam javim rezultate kroz 3 mjeseca.
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 16:03   #97
Smile

Quote:
Jellle kaže: Pogledaj post
Saznala sma odgovor na gornji post.

Beta glukan ne da je štetan za jetru; dapače, dobro djeluje na nju te se čak preporučuje oboljelila od hepatitisa.Tako da nema straha.

Inače, nakon detaljnog informiranja, odlučila sam se za udarnu dozu beta glucana od 1500mg dneveno (3x 500mg od transfer pointa) po preporuci lječnice koja je beta glucan dovela u hr (barem ona tako kaže).Počela sam prije dva dana pa vam javim rezultate kroz 3 mjeseca.
bok, evo zaintersirala si me sa beta 3d glucanom. ja imam membralni glomerulonefritis, antifosfolipidni sindrom i nefrotski sindrom. liječnici kažu da nije lupus u pitanju. U svakom slučaju imunološki sustav mi je podivljao. sada ne znam smijem li ga uzimati ili ne s obzirom da bg podiže imunitet. U splitu mi liječnici ne žele ništa reći, tako da sam se odlučio naći nešto na forumu. Možeš li mi se raspitati u vezi toga kod te liječnice što ga je dovela u hrvatsku ili da mi nabaviš broj tel ili mob pabi je ja nazvao, Hvala puno i nadam se odgovoru. pozdrav
tommy tominjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 11:36   #98
poslala sam ti broj na PP pa ju pitaj sve što te zanima.Žena je stvarno ljubazna.Meni je njezin broj dala gospođa iz ljekarne.
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 21:04   #99
http://mikrema.hr/immunokomplex.htm
ja uzimam beta glukan u ovom obliku..u dnevnoj dozi ga je oko 900mg a osim njega i sirupu su i drugi vitamini, colostrum itd. vidjet cemo kako ce napredovati moji nalazi..
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 03:39   #100
ok, ...mislim da nije poanta u 1,3 bei nego 1,3/1,6 ...koji je daleko rijeđi i daleko kvalitetnij. Dakle, da! Je poanta u samom spoju i to je vrlo vazno. Ne znam zasto bacati novac na 1,3....kad se 1,3/1,6 može dobiti za duplo manje para...60 tableta, 100 mg, uz još neke imunoaktivatore (500mg) i maitake gljivu.
__________________
pričajmo malo o mom autu...
www.pug308.bloger.hr
http://free-zg.t-com.hr/vozim_smece/
Decko25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.