Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2006., 17:35   #61
Imas ih i u Bauhausu.
coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 17:39   #62
ima i u merkatoru.
__________________
o
houpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 20:10   #63
Quote:
lolita11 kaže:
gdje kupiti slikarsko platno zakucano na dascanu potkonstrukciju formata 45/100cm? nemojte mi savjetovat da sama kupim dascice i razapnem platno jer nemam vremena...........hvala!
ako oćeš bolja platna imaš u gundulićevoj dućan baš za to, iz iskustva znam da su tamo dobra
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 12:09   #64
imaš dvije specijalizirane radnje u gundulićevoj, jednu u onom prolazu prema tuškancu (ah ta imena, nikako s njima na zelenu granu...), jednu kod škole primijenjenih umjetnosti (preko puta HNK), jednu na trešnjevci (Art materijal, ne mogu se sjetiti imena ulice, prva iza bivšeg pitarella), a tu ti i preporučam zbog izbora formata i platna, a i pristupačnih cijena.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 16:02   #65
slikarski stalak ?

Gdje mogu kupiti slikarski stalak ? Pula i Rijeka dolaze u obzir.
Thx.
( poklon za rodjendan - stoga hitno )
__________________
ne volim kad me uzmu na nišan
dal sam od njinih, il baš i nisam...
Kalidas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 16:37   #66
Quote:
Kalidas kaže:
Gdje mogu kupiti slikarski stalak ? Pula i Rijeka dolaze u obzir.
Thx.
( poklon za rodjendan - stoga hitno )
e jeb'ga, ja znam da u Zagrebu u onom duckasu u Gundulicevoj ima... ali Rijeka i Pula... e to nije moj teren...
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 17:22   #67
ako budes trazila po netu, trazi Štafelaj
to ti je inace naziv za slikarski stalak
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 09:40   #68
hvala narodu , nasla sam.
__________________
ne volim kad me uzmu na nišan
dal sam od njinih, il baš i nisam...
Kalidas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 10:11   #69
I ja preporucam Art Materijal, Trakošćanska 17

www.art-materijal.hr
__________________
U beskonačnosti različitih razmišljanja i svjetova, tek samo sam neznatna čestica; ali u samo svojim mislima - razumijem i posjedujem cijeli svijet.
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 15:12   #70
Šminka & other related stuff

1. Zna lii netko di ima za kupit šminke, a da nije pun k. skupa. Ta šminka bi se koristila samo u kratkim periodima no opet nebi da je šljuka pa da ošteti modelu lice.

2. Šminka koju bih trebao nije standardna nego recimo potpuno bijeli puder. Ove ostale stvari, poput crvenog ili crnog ruža za usne, laka za nokte istih boja ili sličnih jarkih i definiranih boja moglo naći po parfumerijama, no opet, naglasak na što manjoj cijeni.

Eto to mi treba jer bi možda malko nekaj eksperimentirao sa svojim fotkanjem pa ako netko zna ja bi bio zahvalan na informaciji
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 15:16   #71
china shop
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 15:34   #72
potpuno bijeli tekući puder ćeš teško naći, ali u prahu imaš u ljekarni i bilo kojoj parfumeriji, to ti je onaj za djecu. ili možeš potražiti bijelu boju za lice poput onih koje koriste navijači. nedavno je bio nekakav jumbo plakat po gradu gdje je ženska bila namazana tim potpuno bijelim puderom u prahu i nije se tako jako vidjela tekstura.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 18:15   #73
Quote:
StetoCina kaže:
1. Zna lii netko di ima za kupit šminke, a da nije pun k. skupa. Ta šminka bi se koristila samo u kratkim periodima no opet nebi da je šljuka pa da ošteti modelu lice.

2. Šminka koju bih trebao nije standardna nego recimo potpuno bijeli puder. Ove ostale stvari, poput crvenog ili crnog ruža za usne, laka za nokte istih boja ili sličnih jarkih i definiranih boja moglo naći po parfumerijama, no opet, naglasak na što manjoj cijeni.

Eto to mi treba jer bi možda malko nekaj eksperimentirao sa svojim fotkanjem pa ako netko zna ja bi bio zahvalan na informaciji
Misliš nešto tipo kazališna šminka ili gejše? To bi koristio za photo sessions?
I znam na koji puder misliš, šminkali su mene njime na Istrakonu i puder je nakon dužeg vremena na licu katastrofa, tj. koža uopće ne diše No, sve za ljepotu

No, gdje da ga nabaviš zaista nemam pojma i sumnjam da ćeš to naći u China shopovima. Kreni u neku parfumeriju i onda pitaj gdje bi to mogao nać kad već oni nemaju Ili se jednostavno zaputi u neko kazalište u Zg-u
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 02:17   #74
našao sam danas dosta stvari, za puder sam uzeo onaj obicni dječiji. one navijačke boje pak nigdje nisam našao, a po parfumerijama i sličnim šopovima pojma nemaju...bar one u koje sam ja naišao.
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 22:22   #75
Još nekaj, da li je itko ikada vidio shop u zg sa fake ranama i slično? Di takve stvari nabavljaju filmaši npr. ili ih solo rade? Da li se ovdje itko bavio izradom istoga? Sličnoga?
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 12:20   #76
Quote:
StetoCina kaže:
Još nekaj, da li je itko ikada vidio shop u zg sa fake ranama i slično? Di takve stvari nabavljaju filmaši npr. ili ih solo rade? Da li se ovdje itko bavio izradom istoga? Sličnoga?
Ja mislim kako filmaši za to imaju one kostimografe koji izrađuju takve stvari
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 22:45   #77
Quote:
Elektra kaže:
Ja mislim kako filmaši za to imaju one kostimografe koji izrađuju takve stvari
Ok znam, ali ne poznajem niti jednog od njih ali ako ima koji ovdje
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 21:57   #78
Quote:
StetoCina kaže:
Ok znam, ali ne poznajem niti jednog od njih ali ako ima koji ovdje
Ovak, pošaljem ti na icq ime i prezime jedne osobe koju ja znam a koja je iz Zg i koja bi ti u tome mogla pomoći. Ima i t aosoba icq pa eto, možeš sam srediti detalje
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 23:48   #79
Quote:
Elektra kaže:
Ovak, pošaljem ti na icq ime i prezime jedne osobe koju ja znam a koja je iz Zg i koja bi ti u tome mogla pomoći. Ima i t aosoba icq pa eto, možeš sam srediti detalje
Hvala puno!
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.

Zadnje uređivanje darin : 24.08.2006. at 21:16.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 23:44   #80
Gdje nabaviti...

Može li m netko reći, gdje se može nabaviti 2000 komada maski (krinki) za lice, tipa venecijanskih (samo oko očiju)? Trebaju mi najjednostavnije, neoslikane.
Hvala...
__________________
delfi
delfi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.