Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2010., 14:55   #21
evo koristim sapune zadnja 2 tjedna i mogu reći da sam primijetila da mi je koža puno mekša nakon tuširanja jedva čekam da ih potrošim, pa da mogu naručit neke druge
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 09:33   #22
a gdje se mogu vaše stvari kupiti osim preko neta?
__________________
I have measured out my life with coffee spoons
T.S.Eliot
Alianore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 14:01   #23
Zasad samo preko neta, nažalost. Doduše, potrudili smo se olakšati i taj način kupnje
Ukoliko ostvarimo suradnju, navest ćemo i prodajna mjesta (kad ih bude).
sapunoteka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 22:57   #24
Poštovanje, platila sam općom uplatnicom u ponedjeljak, a na statusu mi još uvijek piše pending....
kandina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 12:42   #25
Bok, Kandina,
pošto ste nam se obratili putem Foruma, smatram se dužnim tu i odgovoriti, no inače imamo uobičajeni put komunikacije e-mailom. Vaša pošiljka poslana je jutros. Vaša uplata nama je proknjižena tek jučer, tako da smo danas poslali paket. Nadam se da će Vam se svidjeti
Pozdrav!

Zadnje uređivanje sapunoteka : 03.03.2010. at 12:57.
sapunoteka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 15:00   #26
Ja se ispričavam, ali vidjela sam da ste često ovdje na forumu i da ste zbog komunikacije s kupcima i potencijalnim kupcima i prijavljeni na Forum.hr, pa mi se to učinilo kao jednostavniji način. A, mi ovdje na Forumu i dijelimo apsolutno sve informacije, pa nije nikakva tajna nadam se. Ja sam sigurna da će mi se svidjeti, jer uvijek nekako imam više povjerenja u domaći proizvod, a čim potrošim probnu zalihu možete očekivati novu narudžbu. Hvala Vam na inovativnim proizvodima i na trudu i odgovoru.
kandina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 12:32   #27
Super je sto su proizvodi veganski, ali mene sapuni (natrijeve i kalijeve soli masnih kiselina) iritiraju i isusuju. Nadam se da cete prosiriti asortiman.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 14:22   #28
Bok, Patientia!

Asortiman ćemo sigurno širiti; bit će tu još kozmetike, šampona, balzama za usne, sredstava za čišćenje... . No, sve u svoje vrijeme

Naši sapuni se na dva vrlo važna načina razlikuju od uobičajenih "kupovnih", tj. masovno proizvedenih sapuna. Sapuni iz masovne proizvodnje zaista jesu čiste soli uglavnom natrijevih, te ponekad kalijevih, lužina, i kao takvi djeluju isušujuće i iritirajuće na kožu. No, naši sapuni rađeni su s 5-20%-nim viškom ulja koja njeguju i omekšavaju kožu. Drugo, masovno proizvedeni sapuni lišeni su glicerina, a naši sapuni bogati su njime, te su zbog toga također nježni i blagi za kožu.
Također, iskustveno, mnogi ljudi s problematičnom i suhom kožom rekli su mi da su im naši sapuni blagi i dobri za kožu.

Hvala na interesu!
sapunoteka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 14:30   #29
Dodajete li mozda neku kiselinu da smanjite pH sapunima?

Predlazem da napravite Ultra Sensitive liniju po uzoru na Babylove Ultra Sensitive (DM marka), znam da proizvodi bez etericnih ulja mozda nisu u skladu s imageom branda, ali su potrebni ljudima s jako osjetljivom kozom.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 20:54   #30
Sapunčići stigli i cijela koverta je mirisala po njima, a sada se proširilo na cijelu sobu. Već vidim da je Kocka vedrine nešto divno, nju prvu testiram....
kandina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 15:15   #31
Stiglo danas od Sapunoteke. Prezadovoljna.

Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 15:29   #32
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Stiglo danas od Sapunoteke. Prezadovoljna.

mmmmm predivno ja čekam svoj paketić
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 17:04   #33
kada isprobate, plliiiiz napisite reviewe ovdje!!!
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 21:01   #34
stigli sapuni

http://img521.imageshack.us/i/p3100484.jpg/
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 22:35   #35
Hmm, hmm, sviđa mi se ovo! Mislim da bih mogla isprobati poneku sitnicu!
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 22:56   #36
Dajte se cure molim vas raspišite o sapuncicima i ostalim stvarima koje ste kupila..
Previse sam znatizeljna, odlicno izgledaju!
AnAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 10:02   #37
Hej, jel se mogu ti sapuni koristiti za lice?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 20:11   #38
Pa da, odlično izgledaju. Odlični su za kožu. Usporediti ih mogu jedino s Lush sapunima jer jedino te koristim osim ovih. I razlika je u tome što Lush sapuni imaju velike različitosti u mirisu od sapuna do sapuna, drastične razlike, a kod Sapunoteke su razlike u mirisu od sapuna do sapuna vrlo suptilne. Naravno, mirišu divno, ali draže bi mi bilo kad bi razlike u mirisu bile jače. Možda neki to ne bi ni primjetili, no kako rekoh - koristim Lush i tamo sve miriši vrlo intenzivno i različito pa sam navikla.
No zadovoljna sam i definitivno bih ponovno kupovala, i hoću čim se ponuda proširi. Zapravo, jedva čekam da se ponuda proširi.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 23:57   #39
lijepo opisano da dobijem bar neku predodžbu o sapunoteci...
možda ako možeš izdvojiti koji su bili hidratantni, bogatiji, koji su isušivali ili te razočarali... i tako, ako ti nije teško
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 00:22   #40
Gledam malo te sapune, ali to baš i ne koristim no opisi mi zvuče jako zanimljivo pa sam htjela uzeti ovu opciju Daj 5! no glupo mi je još toliko platiti *i* poštarinu, a ostali asortiman mi nije pretjerano zanimljiv trenutno

Jel' bi možda netko iz Zg isto uzimao pa eto, da zajedno naručimo?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.