Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2011., 13:21   #1
Smile Stranice s grupnim popustima - iskustva, mišljenja, pitanja

Evo ovo bi moglo biti mjesto gdje bi mogli komentirat stranice s ovim popustima.
Prvenstveno možemo tu pisat o svojim dobrim i lošim iskustvima za pojednine usluge.

Mene recimo zanima da li je tko bio u frizerskom salonu" Anita", nalazi se u Ogrizovićevoj ulici br.40.Salon je u neposrednoj blizini Ciboninog tornja i Trešnjevačkog placa?!

Tu ponudu sam kupila preko Grupnog popusta
I naravno prije nego odem zanimaju me komentari na tu uslugu. Dosta je ponuda prodano pa je valjda netko već i iskoristio ponudu. Znači dojmova bi trebalo bit. Ja idem u subotu, tada se javim sa svojim dojmom

A do tada pozz i nadam se da će nam tema svima bit od koristi
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 15:29   #2
Pa zar nitko ne kupuje preko tih stranica?

Recimo ja sam kupila par ponuda, odnosile su se na restorane, s Baskijerom sam bila prezadovoljan, dok sam s pivnicom Tomislav bila razočarana, i to ne toliko hranom koliko ambijentom, al dobro, preživjela sam
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 15:41   #3
Evo ja sam danas prvi put kupila nešto, tečaj španjolskog...
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 16:11   #4
Quote:
sarahhh kaže: Pogledaj post
Pa zar nitko ne kupuje preko tih stranica?
Eto ti sad, kad se već buniš kako ti nitko ne odgovara na temu, odgovorit ću ja. Naravno, nekonstruktivno.

Ne, ne kupujem preko tih stranica. Ne kupujem niti preko drugih stranica. Ne kupujem uopće, čak niti ono što trebam. Ne kupujem jer nemam novaca. Štoviše, dužan sam, a do svojih zarađenih novaca ne mogu, da vrnem dugove i kupim si nove ljetne gojzerice.

A i da mogu kupovati, ne bih kupovao tamo, jer tamo vjerojatno nema za kupiti droge, oružja, i bijelog roblja.

Čuh da se može ušparati tak, što je i logično. Koliko bi mi samo ušparali da smo unaprijed najavili da ćemo sudjelovati u ratu. Sigurno bi dobili popuste na metke i silovanja.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 16:19   #5
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Evo ja sam danas prvi put kupila nešto, tečaj španjolskog...
Uuuu, gdje gdje?
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 16:57   #6
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ne kupujem jer nemam novaca.
a siroti moj....bum ti ja nekaj kupila

Ja počastila sebe s anticelulitnim tretmanima (masaže, nekakvi špek tretmani, bodyvawe....), salon je ok, sve štima osim što nisam znala što kupujem..... ti tretmani su izrazito bolni, pariš se na 40 min u folijama na +100 stupnjeva... katastrofa-imam modrice od tih masaža...(ja mislila da ću uživati, da će me maziti, masirati, relaksirati..)
Eto.....poanta priče: pazi što kupuješ!
P.S. Vrlet- ako si zainteresiran počastim te s takvim tretmanom odmah (prepustim ti svoj termin)
__________________
Pozdrav svima, a ne samo njima....
hawaii dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 17:02   #7
Quote:
hawaii dream kaže: Pogledaj post
P.S. Vrlet- ako si zainteresiran počastim te s takvim tretmanom odmah (prepustim ti svoj termin)
Ne hvala, sigurno ima potrebitijih. Moj BMI je 21, a modrice si sam uspješno stvaram hobijima.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 18:43   #8
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ne kupujem uopće, čak niti ono što trebam. Ne kupujem jer nemam novaca. Štoviše, dužan sam, a do svojih zarađenih novaca ne mogu, da vrnem dugove i kupim si nove ljetne gojzerice.


Ja nemam pojma niti čiji je ni otkud mi ovaj novac što sad trošim
Ali znam da ga negdje, nekome moram vratiti
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 19:01   #9
Preko Kupi.me kupljen kupon za Fifty-Fifty: veliko razočarenje kad smo došli jer ponuda nije imala veze s vezom.
Ponuda je bila: 49 kn umjesto 116 kn za slastan obrok za dvoje u restoranu Fifty-Fifty u Arena Centru.
Kada smo došli, dočekale nas neljubazne tete i poručile da ponuda sadrži: 2 juhe, 2 glavna jela, 2 priloga i 2 salate.
Ukratko: veze jedno s drugim nema. Bijesna sam bila (ponudu nismo niti mogli iskoristiti, dečko ne jede niti juhu niti salate, a kak je ponuda glasila u teoriji smo mogli uzet 10 priloga po 10 kuna i samo to jest), žalila se i jednima i drugima. Ispalo da je Kupi.me krivo prenio ponudu.

Kupi.me, ponuda dva! 50 kn umjesto 100 kn za vrhunske delicije u The Red Apple Pubu.
Kupljeno 2 kupona. Dečko i ja se najeli kao bogovi, hrana super, super prostor, osoblje ljubazno. Za preporučit.

Preko TiDamTiDam kupljen onaj kupon za Pizza Duck, platiš 20 umjesto 40 kuna: dakle ili 1 cijela pizza ili 4 pizza cuta. Iskorišteno, nikakvi problemi, super.


Za iskoristit nas čekaju kupon s Grupnjaka za Konobu Bukara i njihov roštilj (je li bio već tko?) i dvije ponude s PonudeDana, jedna za oftalmološki pregled, a druga za izlet na seoskom imanju.


Uglavnom češće gledam ponude za restorane pa kad nam se svidi uzmemo. Uvjet nam je da kupon vrijedi barem 2 mjeseca i da možemo sami birat hranu, ovo s roštiljem je iznimka jer nam se sve ponuđeno svidjelo.

Eto.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 20:06   #10
Dečko i ja smo išli u kino za 10 kuna, jeli pizze u Starom Zagrebu, waffle, torte u Le Kolaču, lizali prste u Kraševom Choco baru, išli u ZOO, dva puta sam bila na šišanju (preporuke za frizerski salon Great Performance u Maksimiru ), ... Sa svim sam bila i više nego zadovoljna, jedino smo waffle mogli i preskočiti.

Još nas čeka gomila kolača i Bakinih pita, a naučit ćemo raditi i koktele.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 20:40   #11
jel ko bio u silueta-studiu? kupila sam bon za vježbanje u kapsuli preko kupi me....
__________________
"...U zivotu sam prosao kroz mnoge teske trenutke, a neke od njih su mi se stvarno i dogodili..."
nu_tela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 20:59   #12
super tema!
Ja sam preko Kupime kupila pedikuru 90kn i tretmane mršavljenja 2x90kn. Nisam još bila ali nema, se tu šta veliko očekivati. Nije hrana da se može čovjek iznenadit
.:Lavanda:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 10:25   #13
super je što ste se raspisali...

ja sam preko ponude dana kupila pregled kralježnice, predavanje i pojašnjenje problema i 3 tretmana vraćanja kralježnice u prirodan položaj za 95kn umjesto 500kn, još nisam otišla, ali naravno da budem jer mi je kralježnica u banani. Jel ko bio?
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 10:34   #14
Quote:
sarahhh kaže: Pogledaj post
Pa zar nitko ne kupuje preko tih stranica?
Ja ne stignem kupovati preko tih stranica.
Pobjegoše mi kuponi za rafting u rekordnom roku.
Ali dobro, ipak idem, samo što ću se puno više osiromašiti.

Inače, to su dobre straničice za potrošače, upitno dobre za ponuđače.
Prilično su lihvarske.
U većini slučajeva(ovisi o paketu, no većinom) uzimaju pola svote.

No, sve je to nebitno... jer ja, uhuhu, jeeeej (otplesano ), idem na raftiiing!
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 10:35   #15
Quote:
hawaii dream kaže: Pogledaj post
a siroti moj....bum ti ja nekaj kupila

Ja počastila sebe s anticelulitnim tretmanima (masaže, nekakvi špek tretmani, bodyvawe....), salon je ok, sve štima osim što nisam znala što kupujem..... ti tretmani su izrazito bolni, pariš se na 40 min u folijama na +100 stupnjeva... katastrofa-imam modrice od tih masaža...(ja mislila da ću uživati, da će me maziti, masirati, relaksirati..)
Eto.....poanta priče: pazi što kupuješ!
P.S. Vrlet- ako si zainteresiran počastim te s takvim tretmanom odmah (prepustim ti svoj termin)

Nego jesu tebi te masaže pomogle? Anticelulitne masaže inače nisu ugodne, ali nisam znala da ostavljaju modrice, al ja bi sve pretrpjela samo da se riješim celulita s guze
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 10:37   #16
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Dečko i ja smo išli u kino za 10 kuna, jeli pizze u Starom Zagrebu, waffle, torte u Le Kolaču, lizali prste u Kraševom Choco baru, išli u ZOO, dva puta sam bila na šišanju (preporuke za frizerski salon Great Performance u Maksimiru ), ... Sa svim sam bila i više nego zadovoljna, jedino smo waffle mogli i preskočiti.

Još nas čeka gomila kolača i Bakinih pita, a naučit ćemo raditi i koktele.
Sve mi se sviđa!

Doduše, ponajviše ovo s koktelima i javljam se da ću biti dobrovoljni degustator.
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 10:38   #17
Quote:
sarahhh kaže: Pogledaj post
al ja bi sve pretrpjela samo da se riješim celulita s guze
Ako bi sve pretrpjela, onda ti je najbolje i najefikasnije pretrpjeti malo trčanja

Ne pametujem ti. Taj gornji savjet se odnosi i na mene samu.
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 10:44   #18
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Ako bi sve pretrpjela, onda ti je najbolje i najefikasnije pretrpjeti malo trčanja

Ne pametujem ti. Taj gornji savjet se odnosi i na mene samu.
E draga moja ja sam u teretani 5 dana u tjednu po sat i pol, od toga sam na traci za trčanje nekih 45min do sat vremena, al ne ide to samo tako dolje, zato su te masaže
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 10:50   #19
Quote:
sarahhh kaže: Pogledaj post
E draga moja ja sam u teretani 5 dana u tjednu po sat i pol, od toga sam na traci za trčanje nekih 45min do sat vremena, al ne ide to samo tako dolje, zato su te masaže
Sad me sram

Ma ići će to dolje, samo nastavi
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 11:16   #20
Joj sto su to dobre stvari.

ja sam rekla ja cu da otvorim kupon buk, poredjam po tome do kad moraju da se sikoriste
pa lepo prelistam, pozovem, vidim.

Milina.
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.