Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2012., 21:03   #2401
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Ova?
12. epizoda
Ta haljinica je iz Manga, dime?

p.s. cure, nemojte se svađati bezveze.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:07   #2402
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ta haljinica je iz Manga, dime?
Mislim da nije jer je to od nekog njihovog turskog dizajnera. Buyrum, http://www.ozgurmasur.com/
Ali tko zna, možda se može takva naći i u našim trgovinama.

Mislim da je ona iz staklenika, isto bijela sa crnom trakom iz Mng-a.
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:08   #2403
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ta haljinica je iz Manga, dime?

p.s. cure, nemojte se svađati bezveze.
Kako ne odgovoriti na tako nešto izvan pameti S obzirom da sam na "ignore", vjerojatno se neće nadovezati i svađati dalje sama sa sobom

Ne bih rekla da je iz Manga, iz Manga je ona staklenička, to je sigurno. @mints će znati takve stvari.
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:09   #2404
Ne znam da li je ova iz Manga, za onu iz staklenika znam da jeste 100%. Obe su mi prelijepe, sad kad bih ih vidjela kupila bih bez razmišljanja.
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:09   #2405
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Nesumnjivo je da su se trošili u to doba, pa svi su ih denuncirali :rofl : čak je i scenaristica to rekla i ne baš previše uvinuto u intervjuu, tak da nema sumnje, ali prošlo snimanje, prošli i oni.

I kao da je Beren intelektualka prema Kvanču :rolleyes : pa i jedno i drugo su sapuničarski glumci, i to je to, on rijetko lijep, istina, i vjerojatno je stoga beskrajno egocentričan i u vezi i u prijateljstvima. Pa sa Seldžukom - Adnanon je bio kuhan i pečen jedno vrijeme, a poslije ga je Seldžuk oprao u intervjuu i gotovo rekao da baš još nije savladao glumu Premda je Kvanč u Ašku deset kopalja bolji od Seldžuka :kava :

(Ako se ispostavi da imaju vezu, ispričat ću ti se ali mi se čini nevjerojatnim, nema tipa koji bi bio dvije godine u tajnoj vezi osim ako nije riječ o brakolomstvu ili tak nekaj :kava : I pogotovo ne takav egocentrik kao Kvanč.)
Jednostavno se bojim priznati ove njihove veze i vezice, mislim, nije da me sad nešto tangira, volila bih da su happy u svojim kožama i that's it, al' tangira me kad vidim ovo što odašiljavaju kroz izraze lica na fotkama. S toga kad već lijepo izgledaju u seriji, sumnjam da bi manje lijepo izgledali i u RL.
Također je njihov izgled individualna stvar. Fakat je ljepota u očima promatrača. Meni su oboje lijepi.

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ovo je i nekakvo moje mišljenje o Kvanču i njegovoj vezi s Beren. Za njega uopće ne smatram da je mirišljavo cvijeće a o vezi s Beren - ma koliko mi to htjeli, nažalost mislim da je to prošlo svršeno vrijeme. :ne zna : Sada je samo pitanje što se tu sve izdešavalo (a vjerujem da je bilo svega).
Ovo SVE nas i zanima . Baš me briga što su pričali dok su pili čaj i očajavali. Ono, konkretno ako se ima što pričat nek nam brate više ispričaju.

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
:lol :

Nemoj ti meni tvoj idol. To je moj idol.:cerek : Iš, nađi sebi drugog.

"Životinje se njuše. Ljudi razgovaraju."
:lol :
Pa što ću. I ptice na grani znaju da moja duša klecne kad ugledam Behlula, ali Luisiana postavi onu sliku u crvenim bermudama i zaboravi i mene kvotat.
Al što je je, Riza je čok karizmatik. Vidi mu uha preko kape majke ti
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:11   #2406
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Mislim da nije jer je to od nekog njihovog turskog dizajnera. Buyrum, http://www.ozgurmasur.com/
Ali tko zna, možda se može takva naći i u našim trgovinama.

Mislim da je ona iz staklenika, isto bijela sa crnom trakom iz Mng-a.
Je, u pravu si.
Ne pamtim više dobro.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:15   #2407
Quote:
Natlitug kaže: Pogledaj post
Ovo SVE nas i zanima . Baš me briga što su pričali dok su pili čaj i očajavali. Ono, konkretno ako se ima što pričat nek nam brate više ispričaju.

Pa, rekla je jedna od scenaristica, mislim ona čiji sin glumi u Kuzeyu, da se "između njih razvilo duboko prijateljstvo, čiji smo rezultat vidjeli na ekranima: strast"

Rezultat dubokog prijateljstva ne može biti strast, to je rezultat nečega drugoga
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:15   #2408
Koju strku su stvorili oko Patkinog koncerta.
Pa što da ide i kuhinjska postava?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:15   #2409
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
pa ljudi..jel ovo neko čita ??? Jel znate di ima 53. i 54. epizoda s titlovima..a da ne brejka???
Bilo je na DM. Kad sam od tamo gledala bilo je sve ok, za natabanu pa tamo bi trebalo biti zar nisu stavljali ponovo? Za druge solucije nažalost neznam.
Ajde odgovorite curi pita vas već 5 puta.
kreativni nered is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:17   #2410
Eto, tako naš Adnan rješava probleme
I sad je napravio govnetu ćušku i ovi je samo još više neće podnositi.
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:19   #2411
Quote:
kreativni nered kaže: Pogledaj post
Bilo je na DM. Kad sam od tamo gledala bilo je sve ok, za natabanu pa tamo bi trebalo biti zar nisu stavljali ponovo? Za druge solucije nažalost neznam.
Ajde odgovorite curi pita vas već 5 puta.
Mislim da sam ja s gledanjem došla upravo do tud. To je ona epizoda kad se Bihter i Behlul svađaju u njenoj sobi, ne? Ako jest, onda je to to. Nema bolje verzije nažalost. Ja sam to gledala bez titlova.
Jedino da je potražiti slovenske videjiće ali mi se čini da njih ima tek one zadnje epizode.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:26   #2412
A viđe Firdi, k'o da je ona gospodarica pa se eto odmah našla prozvanom da odluči kamo će oni za NG
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:26   #2413
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Pa, rekla je jedna od scenaristica, mislim ona čiji sin glumi u Kuzeyu, da se "između njih razvilo duboko prijateljstvo, čiji smo rezultat vidjeli na ekranima: strast"

Rezultat dubokog prijateljstva ne može biti strast, to je rezultat nečega drugoga
Znači jednostavno je. U svojim su vezama, ali je i za očekivat malo 'ta'tlane, strastveno k'o prava raja.
A zato Azra cmizdri godinama.
Pa da joj zapjevamo jednu, " Ne daj se Ines. Ne daj se godinama, moja Ines. Drukčijim pokretima i navikama...."
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:27   #2414
Evo ti, Loli, haljine

http://www.ozgurmasur.com/index-eng.html

Tip zbilja radi divne haljine

Evo mi ide Beggin na radiju, jel to znak
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:29   #2415
A gdje ono bješe ova teretana? Holiday Inn na aerodromu?

@Arijela, čok saol canim.
Znak da trebaš nabaviti satelit.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:31   #2416
otkud pravo onoj maloj Cemile da se sad tu duri kad je ona sama zakuhala situaciju??

jesam ja to krivo vidla ili je Firdevs zbilja svoj stap dekorirala sljokicama i perjem?

B & B pogledi u teretani
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:31   #2417
Quote:
kreativni nered kaže: Pogledaj post
Bilo je na DM. Kad sam od tamo gledala bilo je sve ok, za natabanu pa tamo bi trebalo biti zar nisu stavljali ponovo? Za druge solucije nažalost neznam.
Ajde odgovorite curi pita vas već 5 puta.
Ne mogu da nađem ovo pitanje pa ću se na Kreativnu nadovezat.
Vako sam ja to improvizirala.
Na YT navila regularne epizode na turskom i pojačala ton a Na Tabanu smanjila ton i pratila sliku.
Parola je snađi se.
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:32   #2418
Joj, ona duga bijela haljina.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:35   #2419
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
jesam ja to krivo vidla ili je Firdevs zbilja svoj stap dekorirala sljokicama i perjem?
Jest. I meni je to tek sada upalo u oko.

Nađoh teretanu
http://www.hiistanbulairport.com/Eng...de-gallery.asp
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:40   #2420
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Jest. I meni je to tek sada upalo u oko.

Nađoh teretanu
http://www.hiistanbulairport.com/Eng...de-gallery.asp
Pa tam je i onaj bazen gdje se Behlul ubija plivajući, ti si ga našla još odavno.
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.