Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 23:39   #3281
Quote:
seriousbusiness kaže: Pogledaj post
pozdrav

trebam uređaj za zvučno snimanje na predavanjima i radionicama.
što bi bilo najbolje? trebam nešto jednostavno za upotrebu, tj. nešto s čega se kasnije lako prebaci na računalo.

prije sto godina smo za to koristili diktafone - ne znam je li to još uvijek aktualno?

na što obratiti pozornost pri kupnji?

puno hvala!!!
Ovaj, bez ikakve dvojbe.
Zoom H1 MKII

Ja ga imam i odličan je.
Sa mobitelom nećeš dobit ni približno dobre rezultate.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 00:03   #3282
Gdje mogu naći najveći broj naslova na hr za kindle? Da li je besplatno ili se plaća? I - kako to sve naći?
*ne snalazim se*
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 00:17   #3283
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Gdje mogu naći najveći broj naslova na hr za kindle? Da li je besplatno ili se plaća? I - kako to sve naći?
*ne snalazim se*
Logiraj se na Knjige. club forum. Tamo imaš hrpu knjiiga.
Ako nema u formatu koji Kindle podržava, lako konvertiraš pdf format u mobi, azw i epub sa ovim programom https://calibre-ebook.com/
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:31   #3284
Linkovi na piratske stranice te generalne preporuke za iste nisu dozvoljene. Pripazite na to.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 14:19   #3285
molim iskustva sa vip-om.

zvala sam službu za korisnike i rekli su mi da su sastavili reklamaciju i da će me zvat, ali nit pisma nit razglednice. jel imaju oni neki rok u kojem to trebaju srediti po reklamaciji?

isto molim i druge savjete kako kvalitetno tražit svoja prava

hvala
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 14:36   #3286
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
Logiraj se na Knjige. club forum. Tamo imaš hrpu knjiiga.
Ako nema u formatu koji Kindle podržava, lako konvertiraš pdf format u mobi, azw i epub sa ovim programom https://calibre-ebook.com/
ok, ali kad to napravim što onda s tim?
skinem lokalno na računalo i spojim kindle na laptop pa prebacujem knjige?
fali mi tehniciranje s ovim gadgetom.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 18:08   #3287
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ok, ali kad to napravim što onda s tim?
skinem lokalno na računalo i spojim kindle na laptop pa prebacujem knjige?
fali mi tehniciranje s ovim gadgetom.
Skineš na komp, sve knjige prebaciš na Calibre i konvertiraš, a s njega pomoću USB kabla na Kindle.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 19:50   #3288
ako me netko zblokira na whatsappu da li vidim njegovu sliku na "profilu" i dalje?
matea712 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 02:48   #3289
iPhone mi je sve luđi i luđi i nemam pojma kaj da radim.

Počelo je prije jedno dva-tri mjeseca time da mi povremeno budilica nije radila, dakle, sat mi jednostavno nije zvonio, a kad bih provjerila postavke alarma (nakon što je vrijeme u koje je trebao zvoniti već odavno bilo prošlo), alarm je još uvijek bio uključen. Znači, nikakav snooze ni ništa nije bilo stisnuto, nego je jednostavno odlučio ne zvoniti. To povremeno je s vremenom postajalo sve češće i sad sam došla do toga da većinom ne zvoni, a samo povremeno zvoni.

Iako mi je zvuk uvijek uključen, a postavke su mi podešene tako da svi dolazeći sms-ovi imaju isti zvuk, nekad mi dođe sms bez zvuka, a ponekad imaju različite zvukove.

I, konačno, zadnjih par dana mi ne želi downloadati mailove. Na kompu vidim da sam dobila nove mailove, ali iPhone kaže da je "updated just now", a pokazuje stanje od prije recimo dva-tri dana. Kad povučem rukom poruke da se downloadaju (iako bi se trebale automatski svakih par minuta), onaj krugić gore se vrti i vrti, a stanje u inboxu ostaje isto, s napomenom da je "updated just now".

Prekjučer, kad sam otvorila inbox, bio je posve prazan (ne moram reći da sam se smrzla ) i zatim su mi se downloadale tisuće mailova, od nekoliko zadnjih godina. To mi se dogodilo još jednom, večeras. Odabrao je downloadati mailove od 2013., neko vrijeme ih je skidao sa servera, pa je pola sata stajao na jednom mailu iz 2013. i zatim u roku od par minuta downloadirao sve do najnovijeg maila, koji mi je stigao prije par sati.

Riječ je o iOS 11.

Ako netko od vas zna što da radim, molim ga da mi to objasni kao malom djetetu. Hvala!
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 00:39   #3290
Nitko?
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 01:38   #3291
sto je dodjavola vpn i zas mi to treba?
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 04:07   #3292
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
sto je dodjavola vpn i zas mi to treba?
Zdravoseljacki vpn fejka ip adresu
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 06:36   #3293
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Nitko?
Vrati na tvorničke, pa ga onda ponovno postavi.

O kojem iPhoneu je riječ? Koliko imaš memorije slobodno?
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
sto je dodjavola vpn i zas mi to treba?
VPN služi za udaljeni pristup na korporativnu mrežu, te preko nje ideš i na javni dio interneta. Ako ti treba za posao to je zbog toga da bi se moglo pristupiti istim resursima kao da sjediš u uredu, a ako ti treba za npr. američki Netflix to je zbog toga da bi promet išao prvo od tebe do američkog servera, pa bi tek onda izašao na javni internet sa američkom adresom tako da Netflix misli da si u Americi.

Poslano sa mog Lenovo TB3-850M koristeći Tapatalk
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:48   #3294
a inace mi ne treba?
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 13:10   #3295
Ja ga koristim da mogu seedati torrente, koristiti spotify, ako trebam platiti nešto a spojena sam na besplatni hotspot i slično.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 13:45   #3296
Sad ću vjerojatno zvučati kao tuka, ali šta će mi VPN za seedanje?
Imala sam VPN kad sam lagala netflixu da nisam u Hrvatskoj.
Koliko može biti pouzdan besplatan VPN?
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 13:52   #3297
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
iPhone mi je sve luđi i luđi i nemam pojma kaj da radim.

Počelo je prije jedno dva-tri mjeseca time da mi povremeno budilica nije radila, dakle, sat mi jednostavno nije zvonio, a kad bih provjerila postavke alarma (nakon što je vrijeme u koje je trebao zvoniti već odavno bilo prošlo), alarm je još uvijek bio uključen. Znači, nikakav snooze ni ništa nije bilo stisnuto, nego je jednostavno odlučio ne zvoniti. To povremeno je s vremenom postajalo sve češće i sad sam došla do toga da većinom ne zvoni, a samo povremeno zvoni.

Iako mi je zvuk uvijek uključen, a postavke su mi podešene tako da svi dolazeći sms-ovi imaju isti zvuk, nekad mi dođe sms bez zvuka, a ponekad imaju različite zvukove.

I, konačno, zadnjih par dana mi ne želi downloadati mailove. Na kompu vidim da sam dobila nove mailove, ali iPhone kaže da je "updated just now", a pokazuje stanje od prije recimo dva-tri dana. Kad povučem rukom poruke da se downloadaju (iako bi se trebale automatski svakih par minuta), onaj krugić gore se vrti i vrti, a stanje u inboxu ostaje isto, s napomenom da je "updated just now".

Prekjučer, kad sam otvorila inbox, bio je posve prazan (ne moram reći da sam se smrzla ) i zatim su mi se downloadale tisuće mailova, od nekoliko zadnjih godina. To mi se dogodilo još jednom, večeras. Odabrao je downloadati mailove od 2013., neko vrijeme ih je skidao sa servera, pa je pola sata stajao na jednom mailu iz 2013. i zatim u roku od par minuta downloadirao sve do najnovijeg maila, koji mi je stigao prije par sati.

Riječ je o iOS 11.

Ako netko od vas zna što da radim, molim ga da mi to objasni kao malom djetetu. Hvala!
otidi u najblizi apple store ,tamo imaju team za tehnical support ,uzmes broj (ka u banci ) i pocekas rijese ti sve .
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 13:57   #3298
Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
Sad ću vjerojatno zvučati kao tuka, ali šta će mi VPN za seedanje?
Imala sam VPN kad sam lagala netflixu da nisam u Hrvatskoj.
Koliko može biti pouzdan besplatan VPN?


Nemam pojma ,ja imam netflix sa americkom adresom koju muz placa imam sifru i gledam doma u splitu preko apple box najnormalnije .i on kad je u USA isto gleda najnormalnije .PS za djecu imamo isto usa account a hr ip adresa .
Ni ja ne kuzim nista to
Zapravo smo se svi doma poprilicno navukli
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 14:19   #3299
u zadnje vrijeme poruke na vocapu kasne. jel i drugima? šta da se radi?
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 14:27   #3300
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
u zadnje vrijeme poruke na vocapu kasne. jel i drugima? šta da se radi?
Ja također imam problema s time i ne znam kak to riješiti.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.