Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2017., 19:09   #1481
Pa valjda mu je glupo kako se reklamiraju.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 21:31   #1482
Sad sam skuzila da sam mislila na drugu reklamu pod istim imenom. Onaj zec koji je po billboardima i viri iz grmlja nije ovo isto?!



Malo je cudno da u isto vrijeme izlaze dvije razlicite kampanje pod istim imenom.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 21:42   #1483
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Pa valjda mu je glupo kako se reklamiraju.
Sviđa mi se reklama, ali sam pogriješio temu.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 21:43   #1484
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se reklama, ali sam pogriješio temu.
A oni su isto imali neke reklame negdje ili mislis na tu inicijativu da ti se sviđa?
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 21:46   #1485
Ova reklama je slaboumna i pamtljiva, što znači da je dobra.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 22:37   #1486
Meni je erste reklama super, ali plače mi se na ideju da na sva sranja u zemlji, peticija se piše jer se dva muškarca drže za ruke u reklami.
I onda oni još i srežu reklamu tako da ne bude očito da su muškarci. Iako ostane scena ruku. Ne znam. Tuga.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 01:57   #1487
dokle glupost seže vidi se u još jednoj glupoj reklami za kokakolu, pa hebemu hoće li prvo piće u zimskoj idili biti rashlađena boca kokakole za kojom će netko s radošću posegnuti? oh, kako topla blagdanska poruka za obitelj, a i Djedica Mraz je tu da strusi hladnu bočicu na -10.

maloprije se gledajući jedan dokumentarni klip podsjetih sveg smeća koja trpamo u sebe (ok, nitko nas ne tjera) i nisu zabranjena!, a kokakola je jedna od prvih stvari, uz sva slična pića, koja bi trebala biti, naročito njeni otrovni flankeri Diet i Zero. jesu li ljudi svjesni što konzumiraju? čitaju li deklaracije i znaju li šta znače ta "sitna slova"? a gdje je još sve ostalo što ne piše...

ne namjeravam nikad više posegnuti za njom, a znala sam tu i tamo (iz "objektivnih razloga" .)
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 09:22   #1488
Ljigave su mi sve reklame koje pucaju na te neke uzvišene osjećaje...ah ljubav, ah zajedništvo, ah obitelj...ah Vip, ah Žuja, ah T-com, ah banka...
Neka se koncentriraju na konkretno - ta i ta kremica će mi riješiti bubuljicu a neće mi riješiti ljubavni i socijalni status, for christ's sake
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:53   #1489
Reklama za ono neko usrano pivo u kojoj se sugerira nekakvo druškanje s roditeljima uz potoke piva, awwwić. marš.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 06:50   #1490
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Ljigave su mi sve reklame koje pucaju na te neke uzvišene osjećaje...ah ljubav, ah zajedništvo, ah obitelj...ah Vip, ah Žuja, ah T-com, ah banka...
...na niske strasti, zapravo
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 08:34   #1491
Reklama za tablete protiv bolova gdje leze na spravi za mucenje iz srednjeg vijeka, i urlaju ko nespaseni.
Uzas!
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 10:32   #1492
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Reklama za tablete protiv bolova gdje leze na spravi za mucenje iz srednjeg vijeka, i urlaju ko nespaseni.
Uzas!
Što je najgore, to je ako se ne varam reklama za Brufen Effect - meni otkriće kako mi brzo riješi bol
a reklama mi užas
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 15:59   #1493
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Reklama za tablete protiv bolova gdje leze na spravi za mucenje iz srednjeg vijeka, i urlaju ko nespaseni.
Uzas!
da, inače mi je ta glumica simpatična (u reklami kad sjedi na stolici za mučenje.)
užas od reklame!

i Durex u kasnim večernjim ili noćnim satima

zašto nikad ne reklamiraju u ranoposlijepodnevnim?

čemu uopće služe reklame? (osim za komentiranje.)

Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Ljigave su mi sve reklame koje pucaju na te neke uzvišene osjećaje
pucaju jedino i isključivo na nečiji novčanik.

T-Com i njegovi Hibridi, zmajevi i ostale pizdarije - pa koji k. je tim ljudima?!

i još kad mi se obraća na "ti", imperativom, šalje poruke o novim tarifama, "uzmi", "prebaci se", "pogledaj" - upucala bih nekog! i uostalom šta smetaš, nisam tražila da mi se javljaš na mob, ionako planiram promjenu operatera, ukinuli su mi tarifu koja mi je super bila (za moje potrebe), ko vas hebe...
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 13:53   #1494
Tele cvaj i Červar - ako je to motivirajući govor, ne želim znati što je demotivirajući onda.
Svaki put kad krene reklama sjetim se ove teme.
__________________
Warflower
Green Cactus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 17:25   #1495
Quote:
Green Cactus kaže: Pogledaj post
Tele cvaj i Červar - ako je to motivirajući govor, ne želim znati što je demotivirajući onda.
uh, da.
scenarist je tu odradio vrh posao.

al ja svaki put crknem od smijeha, dakle, neka je.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 18:29   #1496
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
uh, da.
scenarist je tu odradio vrh posao.

al ja svaki put crknem od smijeha, dakle, neka je.
Meni je govor neš u stilu "potkapacitirana smo govna, al dat ćemo sve od sebe".
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 18:31   #1497
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Meni je govor neš u stilu "potkapacitirana smo govna, al dat ćemo sve od sebe".
aha.
i "jadan ja, ko mi vas dade, al Hrvacka!!! "
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 18:35   #1498
da, i to.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 19:02   #1499
Quote:
Green Cactus kaže: Pogledaj post
Tele cvaj i Červar - ako je to motivirajući govor, ne želim znati što je demotivirajući onda.
Svaki put kad krene reklama sjetim se ove teme.
Moj muz smanji ton koliko ga iritira.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 23:19   #1500
Onaj za neki madrac kad neki bračni par opisuje kako su se upoznali, kad su krenuli praviti djecu, pa koliko ih imaju Kog briga za to, hej, pa reklamiraš madrac!
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.