Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 19:10   #41
Ja sam isto čitala samo pohvale, ali ovaj moj mi nikako ne valja. Moguće da je do nijanse. Ne znam što mi bi... Radi se o svijetlo roza nijansi, ne znam točno koji je to broj. Obično takve nijanse znaju biti kredaste i patchy i eto, upravo je takva. Moguće da je i samo do mog dojma.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 19:01   #42
Ja sam oduševljenabnjihovom BB kremom ali mi je sad za ljeto presvjetla a ona tamnija jijansa minje prenarandžasra
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 12:17   #43
Dosao jos jedan paket.
Matt ruz koji je bio 22 kn mi je super. Lijepo se nanosi, ne isusuje usne,vidjet cemo koja je trajnost.
Uzela sam si jedan Signora parfem jer me zanima koliko je trajnost s obzirom da nisu skupi, a pise da su bas parfemi, ne toaletne vode. Uzela sam Ruby, miris mi je ok,ne prejak ni preslab, da je malo jaci bilo bi dobro.
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 22:44   #44
evo cure i ja sam se bacila u farmasi avanturu, čekam da mi stigne prva narudžba ako nekoga zanima narudžba ili učlanjenje slobodno neka se javi
kutijice diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 23:03   #45
Dižem temu.
Zanima me sapun i krema za izbjeljivanje kože. Dali to pomaže, jel kupio ko od vas? Ja imam fleke po licu od sunca i to po meni ružno izgleda.
https://www.farmasi.hr/index.php/kolovoz#minebook/16
Sad je na akciji pa me zanima dali vrijedi kupiti.

Kupila sam roll on bez aluminija Active for women zeleni, moram reći da me razočarao, ne pomaže kod znojenja, barem meni.
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 09:46   #46
Quote:
Loza kaže: Pogledaj post
Dižem temu.
Zanima me sapun i krema za izbjeljivanje kože. Dali to pomaže, jel kupio ko od vas? Ja imam fleke po licu od sunca i to po meni ružno izgleda.
https://www.farmasi.hr/index.php/kolovoz#minebook/16
Sad je na akciji pa me zanima dali vrijedi kupiti.

Kupila sam roll on bez aluminija Active for women zeleni, moram reći da me razočarao, ne pomaže kod znojenja, barem meni.
Ja sam ga probala, ništa spektakularno... Sapun koji služi umivanju, očisti make up ako nije vodootporan... Nikakvo izbjeljivanje nisam primjetila a imam svašta za izbjeliti tako da bih ja sigurno primjetila učinak da na mojoj koži djeluje... Niti onaj od čajevca me nije oduševio. Kakva je ona linija za aknastu kožu? Probao netko? Kakvi su im šamponi? Maske?
dessylessy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 20:22   #47
Ja imam sampon i masku od cesnjaka i stvarno.od toga brze raste kosa. Ja ju sad perem svaki dan jer idem na more (samponiram jednom, a masku koristim kao regenerator) i zaista primjecujem kako kosa brzo raste (tim vise sto imam pramenove). Kosa je nakon samponiranja mekana i fina, jedino sto malo objesi tanku kosu (ne bih rekla da je za sve tipove kose kako pise), ali za poticanje brzeg rasta je . Jos sam ja kupila oboje na nekoj akciji za 40 kn. (Svaki.)
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:49   #48
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja imam sampon i masku od cesnjaka i stvarno.od toga brze raste kosa. Ja ju sad perem svaki dan jer idem na more (samponiram jednom, a masku koristim kao regenerator) i zaista primjecujem kako kosa brzo raste (tim vise sto imam pramenove). Kosa je nakon samponiranja mekana i fina, jedino sto malo objesi tanku kosu (ne bih rekla da je za sve tipove kose kako pise), ali za poticanje brzeg rasta je . Jos sam ja kupila oboje na nekoj akciji za 40 kn. (Svaki.)
Ostavljaš šampon malo da djeluje na vlasištu ili ga koristiš kao svaki drugi bez čekanja?
dessylessy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 16:23   #49
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja imam sampon i masku od cesnjaka i stvarno.od toga brze raste kosa. Ja ju sad perem svaki dan jer idem na more (samponiram jednom, a masku koristim kao regenerator) i zaista primjecujem kako kosa brzo raste (tim vise sto imam pramenove). Kosa je nakon samponiranja mekana i fina, jedino sto malo objesi tanku kosu (ne bih rekla da je za sve tipove kose kako pise), ali za poticanje brzeg rasta je . Jos sam ja kupila oboje na nekoj akciji za 40 kn. (Svaki.)
Ja sam baš isto naručila taj šampon i masku sad prvi put. Koristim to možda pola mjeseca, s tim da perem kosu svaki drugi/treći dan, ovisno o tome kakva je. Da sam primijetila manje ispadnja - pa i jesam, i fino mi je glatka kosa. Što se tiče nekog divljeg rasta, baš nešto i ne znam. Meni je zapravo problem što mi je dosta tanka kosa, i iako je ima dosta, na razdjeljku mi se nazire tjeme, što me skroz živcira i to je zapravo bio razlog naručivanja tog šampona.

edit: nisam primijetila da mi objesi kosu, ja baš temeljito isperem i bude mi normalnog volumena kao i inače.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 23:51   #50
Quote:
dessylessy kaže: Pogledaj post
Ja sam ga probala, ništa spektakularno... Sapun koji služi umivanju, očisti make up ako nije vodootporan... Nikakvo izbjeljivanje nisam primjetila a imam svašta za izbjeliti tako da bih ja sigurno primjetila učinak da na mojoj koži djeluje... Niti onaj od čajevca me nije oduševio. Kakva je ona linija za aknastu kožu? Probao netko? Kakvi su im šamponi? Maske?
Tak sam si i mislila, da nije nešto. Ok ipak hvala da ne trošim novce.

Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ja sam baš isto naručila taj šampon i masku sad prvi put. Koristim to možda pola mjeseca, s tim da perem kosu svaki drugi/treći dan, ovisno o tome kakva je. Da sam primijetila manje ispadnja - pa i jesam, i fino mi je glatka kosa. Što se tiče nekog divljeg rasta, baš nešto i ne znam. Meni je zapravo problem što mi je dosta tanka kosa, i iako je ima dosta, na razdjeljku mi se nazire tjeme, što me skroz živcira i to je zapravo bio razlog naručivanja tog šampona.

edit: nisam primijetila da mi objesi kosu, ja baš temeljito isperem i bude mi normalnog volumena kao i inače.
Ja ću sad opet naručiti njihovu masku od češnjaka, ja sam zbilja jako zadovoljna, imam tanku kosu i jako slabo raste a s maskom sam se preporodila. Vrijedi svake kune, ko i njihova bb krema. Ta dva proizvoda su mi naj naj. Imam i maskaru, nije loša ali nije ni nešto specijalno (četkica je zakrivljena).
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:04   #51
Quote:
dessylessy kaže: Pogledaj post
Ostavljaš šampon malo da djeluje na vlasištu ili ga koristiš kao svaki drugi bez čekanja?
Ne ostavljam, samponiram 2-3 min i isperem, kao i svaki drugi. Eventualno ako se brijem onda masku ostavim tih par minuta dok se ne obrijem (noge).
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 13:30   #52
Narucila sam si onaj set olovka i ruz (onaj zadnji na stranici) i opet moram reci da su mi ruzevi savrseni. To je vec treci koji imam. Olovka mi je isto super i mislim da se isplati naruciti po toj cijeni ako se dvoumite.

Koristite li sampone i koji su vam dobri? Isto me zanima za maskare.

Napokon su uveli pojedinacne testere parfema - to me odusevilo pa si planiram naruciti.
Ako tko nesto treba, radit cu jos jednu narudzbu pa se javite
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:38   #53
Potrošila sam šampon i masku od češnjaka i ispočetka sam bila jako zadovoljna i oduševljena, kosa mi je stvarno brže rasla i nije ispadala kako u rano proljeće inače zna. Nakon nekih mjesec i po do dva korištenja počeo me je strahovito isušivati tako da su mi vrhovi na kraju izgledali kao slama stoga preporučam oprez, ili bar neku dobru hranjivu masku nakon

Pohvaljujem CC kremu, odlično prekriva i jako lijepo izgleda na licu, miriši po kokosu . Stavila sam je ujutro oko 8 i do 15,00 nije mrdnula s lica a bila sam vani po onoj najvećoj vrućini, preko samo malo PF butter bronzera. Šteta što ima samo spf 25, planiram za zimu uzeti i svjetliju nijansu.

Ruževi su i meni , skupila sam već pravu malu kolekciju
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:51   #54
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Potrošila sam šampon i masku od češnjaka i ispočetka sam bila jako zadovoljna i oduševljena, kosa mi je stvarno brže rasla i nije ispadala kako u rano proljeće inače zna. Nakon nekih mjesec i po do dva korištenja počeo me je strahovito isušivati tako da su mi vrhovi na kraju izgledali kao slama stoga preporučam oprez, ili bar neku dobru hranjivu masku nakon

Pohvaljujem CC kremu, odlično prekriva i jako lijepo izgleda na licu, miriši po kokosu . Stavila sam je ujutro oko 8 i do 15,00 nije mrdnula s lica a bila sam vani po onoj najvećoj vrućini, preko samo malo PF butter bronzera. Šteta što ima samo spf 25, planiram za zimu uzeti i svjetliju nijansu.

Ruževi su i meni , skupila sam već pravu malu kolekciju
meni je cc krema isto odlična i stalno ju namjeravam uzeti pa nikako.
isprobala sam tester, bio mi je za dva korištenja i baš mi se svidjela.

meni je šampon s češnjakom onako običan. inače mi kosta brzo ratse i gusta je pa možda zato, ali da ga nisam dobila u onom nekom setu ne bih ga kupila sama.
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:00   #55
Meni je zao sto nisam uspjela uloviti taj set sa olovkom i ruzem jer je to sad odlicna cijena, a zbilja su mi odlicni njihovi proizvodi za usne
Mozda bude opet dostupno
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:10   #56
Meni su isto ruževi super, uzela sam šampon od koprive za masnu kosu, ali još nisam počela koristiti, čekam da potrošim ovaj što sam do sad koristila.
Malo mi je bezveze što nemaju regeneratore ?!

p.s
sutra šaljem narudžbu , ako netko nešto treba javite se
kutijice diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:57   #57
Jel probao tko kremu za depilaciju?
kutijice diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 09:54   #58
Stigao novi katalog sa super sniženjima <3
kutijice diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:13   #59
Tek sam otkrila ovu kozmetiku, nisam uključena nego naručujem preko posrednika...

U prošlom katalogu sam naručila ruževe i olovke za usne, i prezadovoljna sam.
Savršeni su, oboje
Uzela sam još alaska gel i gel za intimno pranje, zadovoljna sam

Sad sam naručila šampon od koprive, kremu i sapun za lice za izbjeljivanje, keratin serum za kosu, gel za obrve, pastu za zube i masku za lice.
Pa ćemo vidjeli kakvi će biti...

Ono šta mi se sviđa kod njih je šta osim preparativne i dekorativne kozmetike imaju sredstva za čišćenje i ostale preparate.
Cijene su i više nego pristojne.

Pa ćemo vidjeti kakvi su...
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:47   #60
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Tek sam otkrila ovu kozmetiku, nisam uključena nego naručujem preko posrednika...

U prošlom katalogu sam naručila ruževe i olovke za usne, i prezadovoljna sam.
Savršeni su, oboje
Uzela sam još alaska gel i gel za intimno pranje, zadovoljna sam

Sad sam naručila šampon od koprive, kremu i sapun za lice za izbjeljivanje, keratin serum za kosu, gel za obrve, pastu za zube i masku za lice.
Pa ćemo vidjeli kakvi će biti...

Ono šta mi se sviđa kod njih je šta osim preparativne i dekorativne kozmetike imaju sredstva za čišćenje i ostale preparate.
Cijene su i više nego pristojne.

Pa ćemo vidjeti kakvi su...
budući da dosta proizvoda naručuješ isplati ti se postati član i dobiti dodatni popust + gratis proizvode, ako te zanima slobodno se javi u inbox
kutijice diana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.