Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2016., 12:11   #1
Vanna Bee Vol.18

Curke, već smo dosegle maksimum postova, pa otvaram novi vol.!

Nadam se da ćemo ovaj čim prije isprazniti i da će nam biti sretnij i berićetniji

Moderatore molim da zaključaju stari vol. 17
Frixie is offline  
Old 13.06.2016., 12:31   #2
Evo, započet ćemo ga s dobrim vijestima...

Imamo plusić...
Nakon dva negativna, na 14dpo (u četvrtak) popiškila sam blijeeeedu crticu na popodnevni urin. Sutradan ujutro opet vidljiva, ali i dalje blijeda...
Taj dan je bilo i malo impl. krvarenja tako da je to to...

Bila na selu bez normalnog neta, sad vam tek javljam...

~~~~~~~~~~~~~~ neka ovo bude sretan mjesec svima nama!!!
__________________
Najgore ništa.
velana is online now  
Old 13.06.2016., 12:31   #3
Woooohooooo noviii Vol...
Nek nam donese punooo plusica,trudnica i bebaca
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 13.06.2016., 12:32   #4
Frixie,kako si mi ti?
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 13.06.2016., 12:34   #5
Vanna Bee Vol.18

Wohoooo otvaramo s plusem!!!

velana cestitam!!!


LilLi evo, guram polako. Ide na bolje
Frixie is offline  
Old 13.06.2016., 12:37   #6
Cestitam velana! nek nam svima bude sretan i dobitni ovaj vol, da br.19 ni ne docekamo!
ljetna kiša is offline  
Old 13.06.2016., 12:37   #7
Velana, čestitam

Već drugi plusić u par dana, to te ja pitam.
Nyameria is offline  
Old 13.06.2016., 12:42   #8
Velana i gnjavež čestitam!!!
Barbić is offline  
Old 13.06.2016., 12:44   #9
Frixie, imas pm!
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 13.06.2016., 12:45   #10
Velana!!! Jupiiii
Leucistic Lucy is offline  
Old 13.06.2016., 12:46   #11
Velana cestitam
Tek sad vidim, al i tebi kao i gnjavez kazem.. nista bez fotke mi volimo pozitivne testove
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 13.06.2016., 12:48   #12
Gnjavez cestitam
Pa moguce da jesi biokemijske, ne vjerujem da je test toliko los, mislim pa propali bi vec do sada. A i ovo je ipak topic di se aktivno trudimo ostati trudne tak da mi i ima smisla.

Ja sam ovaj ciklus dosta optimisticna, negdje od 7dpo mi se maternica grci ko blesava, bas je jako. Jucer me opet to grcenje probudilo. Kao da mi mobitel vibrira u trbuhu.
A opet ne zelim se previse nadati.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Old 13.06.2016., 13:02   #13
Quote:
velana kaže: Pogledaj post
Evo, započet ćemo ga s dobrim vijestima...

Imamo plusić...
Čestitke!!
__________________
chart
oštrilo is offline  
Old 13.06.2016., 13:02   #14
evo da se i ja upišem u novi Vol , neka nam je svima sretniji i da do 20 strane nema ni jedne od nas stare ovdje , moramo dati mjesta i drugima

Velana čestitam!

i ja mrzim ta nadanja i razočarenja, a opet s druge strane ako se ne nadam ništa mi ne ostaje...ja prijavljujem za ne dobiti 7.7. , mi se pazimo ali onih dana će nam ko fole pobijeći
Lena84 is offline  
Old 13.06.2016., 13:19   #15
velana cestitam na plusicuu

A ne znam sta je, danasnja crta je za nijansu tamnija od prosla dva testa. Ponovit cu za 4-5 dana ako ne dode m. Mozda sam pre rano radila test
BebaAno is offline  
Old 13.06.2016., 14:36   #16
Bok svima, nova sam na vanna bee temi. Muž i ja smo odlučili pokušati od sljedećeg mjeseca. Imate li kakve savjete za mene? Kakve pretrage obaviti, što uzimati? Zahvaljujem unaprijed
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Old 13.06.2016., 14:58   #17
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Bok svima, nova sam na vanna bee temi. Muž i ja smo odlučili pokušati od sljedećeg mjeseca. Imate li kakve savjete za mene? Kakve pretrage obaviti, što uzimati? Zahvaljujem unaprijed
Dobrodošla i što prije ošla

Ja nisam radila nikakve pretrage osim redovitog ginekološkog pregleda par mjeseci prije nego smo krenuli.

A savjete... za sad vam je najbolje samo što više u određene dane mjeseca i nadat se najboljem. Neke cure piju folnu kiselinu, neke razne čajeve za povećanje plodnosti... više o tome ima u ovoj temi. Al moj savjet je prvih par mjeseca laganini opušteno.
Nyameria is offline  
Old 13.06.2016., 14:59   #18
E bas super da smo poceli s plusicem (cestitam!) da ne pocnemo s losim vijestima koje ja donosim.
I ova beba je stala na 3,3mm. Prosli tjedan je bilo ok, jutros kontrola, odmah me spicio u bolnicu, preksutra kiretaza.
Jedno dijete imam tak da bas ne drame oko svega, ali rekao mi doktor da cemo radit opsezne pretrage.
U ovu trudnocu sam usla sve ok, papa ok, brisevi ko suza, tako da moramo vidjeti sta je sad.

Sent...
cjepidlaka is offline  
Old 13.06.2016., 15:04   #19
Pozdrav, awia!

Pa, ako si nedavno bila kod ginekologa na godišnjem pregledu, papa je ok, ne trebaš nikakve posebne pretrage raditi. Smatra se da je par plodan ako zatrudi u roku od godine pokušavanja, prije bilo kakvih većih pretraga.
A ako si starija od 35 godina, za zatrudnit imaš 6 mjeseci prije ikakvih pretraga.

Uživaj u i pravljenju bebe, to je za sada najbolji recept
__________________
chart
oštrilo is offline  
Old 13.06.2016., 15:06   #20
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
E bas super da smo poceli s plusicem (cestitam!) da ne pocnemo s losim vijestima koje ja donosim.
I ova beba je stala na 3,3mm. Prosli tjedan je bilo ok, jutros kontrola, odmah me spicio u bolnicu, preksutra kiretaza.
Jedno dijete imam tak da bas ne drame oko svega, ali rekao mi doktor da cemo radit opsezne pretrage.
U ovu trudnocu sam usla sve ok, papa ok, brisevi ko suza, tako da moramo vidjeti sta je sad.

Sent...
Vidjela sam na trudnicama, cjepidlako, baš mi je žao!
__________________
chart
oštrilo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.