Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2010., 17:46   #21
Quote:
Nina F21 kaže: Pogledaj post
ja sam bila tamo i ima stvarno puno djece koja imaju ozbiljnih problema u životu

Ma njima samo treba degeneka..
YouAndMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 18:14   #22
Quote:
YouAndMe kaže: Pogledaj post
Pa kad sad čitam šta vas je bilo u psihijatrijskoj ustanovi šta je vama djeco?
Vi sa svojih 15-18 godina mislite da imate problema u životu pa se pokušavate ubiti i depresivni ste?
Pa vas tek čekaju sranja, šta će onda biti?
e meni to isto nije dugo bilo jasno...al kad malo razmislis pa neznaju se svi nositi s problemima jednako. npr. ja da imam problem prvo bi pricala sa starcima (zavisi kakav problem XD), a ima staraca s kojima ti jednostavno nemozes pricat.
Frida55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 18:28   #23
Od svih bolnica je najbolja psihijatrija, tamo dopustaju zapalit cigaru


OT: Nisam bio na psihijatriji, ali znam slucajeva koji su bili,ali to nije nikakva depresija i slicno nego nest puno gore al et...
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 18:31   #24
Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Od svih bolnica je najbolja psihijatrija, tamo dopustaju zapalit cigaru


OT: Nisam bio na psihijatriji, ali znam slucajeva koji su bili,ali to nije nikakva depresija i slicno nego nest puno gore al et...
sto gore???
Frida55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 19:12   #25
Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Od svih bolnica je najbolja psihijatrija, tamo dopustaju zapalit cigaru


OT: Nisam bio na psihijatriji, ali znam slucajeva koji su bili,ali to nije nikakva depresija i slicno nego nest puno gore al et...
vau, daju zapalit pljugu? Pa ja sam pusio po pola kutije dnevno tamo zato jer te to jedino smiruje u takvoj groznoj ustanovi...

P.S. bio sam i u Osijeku na psihijatriji, i tamo smo smijeli pušit....so what?

Ako procjenjuješ psihijatriju po tome jel se smije zapalit ili ne jadan ti jer nisi ni bio tamo tak da :X

Još jednom da ponovim GROZNO MJESTO
blah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 19:15   #26
Ma svakojaki napadaji bijesa, nekontroliranost u bilo cemu i slicno.

Nema mjesec dana kako ga nesto puklo, uzeo auto i zabio se covjeku u kapiju, cijelu kapiju izbio. Covjek izasao cudi se, ovaj dosao i nalupao ga iako covjek radi u interventnoj policiji. Udario ga taj nekakav bijes da je morao necemu i nekome nesto uraditi.

Trenutno lezi nakljukan tabletama i zavezan za krevet jer ga najprije nisu mogli smirit da mu daju te nekakve injekcije, a kamoli da legne na krevet ili nesto.


Na zalost ima takvih slucajeva jos dosta!
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 19:17   #27
Meni zapravo nije bilo toliko loše tamo. Sve je bilo uredu i ne mogu nista navesti zasto mi nije bilo dobro.
Naravno, ljepse je biti doma
__________________
"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."
Cup&Cake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 19:20   #28
Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Ma svakojaki napadaji bijesa, nekontroliranost u bilo cemu i slicno.

Nema mjesec dana kako ga nesto puklo, uzeo auto i zabio se covjeku u kapiju, cijelu kapiju izbio. Covjek izasao cudi se, ovaj dosao i nalupao ga iako covjek radi u interventnoj policiji. Udario ga taj nekakav bijes da je morao necemu i nekome nesto uraditi.

Trenutno lezi nakljukan tabletama i zavezan za krevet jer ga najprije nisu mogli smirit da mu daju te nekakve injekcije, a kamoli da legne na krevet ili nesto.


Na zalost ima takvih slucajeva jos dosta!
mene bi tamo bilo strah spavati po noci
Frida55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 20:50   #29
Quote:
Cup&Cake kaže: Pogledaj post
Meni zapravo nije bilo toliko loše tamo. Sve je bilo uredu i ne mogu nista navesti zasto mi nije bilo dobro.
Naravno, ljepse je biti doma
bila su ti u redu čak i prestroga pravila i način na koji sestre i tehničari postupaju s pacijentima i sva ona galama svaki dan i svađanje i vrijeđanje svaki dan na viziti?
mene su jednom na viziti kad su se posvađali pogodili stolicom u glavu (bila je namijenjena curi koja je sjedila do mene ali je pogodila mene)
Nina F is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 20:53   #30
Quote:
blah kaže: Pogledaj post
vau, daju zapalit pljugu? Pa ja sam pusio po pola kutije dnevno tamo zato jer te to jedino smiruje u takvoj groznoj ustanovi...

P.S. bio sam i u Osijeku na psihijatriji, i tamo smo smijeli pušit....so what?

Ako procjenjuješ psihijatriju po tome jel se smije zapalit ili ne jadan ti jer nisi ni bio tamo tak da :X

Još jednom da ponovim GROZNO MJESTO
to u Osijeku si bio isto na dječjoj psihijatriji ili?
gdje je bolje,tu ili u Osijeku?
Nina F is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 21:51   #31
Quote:
Nina F21 kaže: Pogledaj post
bila su ti u redu čak i prestroga pravila i način na koji sestre i tehničari postupaju s pacijentima i sva ona galama svaki dan i svađanje i vrijeđanje svaki dan na viziti?
mene su jednom na viziti kad su se posvađali pogodili stolicom u glavu (bila je namijenjena curi koja je sjedila do mene ali je pogodila mene)

Pa ja sam bila tamo vise od mjesec dana i ocito sam se navikla. U pocetku je bilo uzasno ali sestre su bile prilicno dobre prema meni i cimerici. Zapravo smo radile sto smo htjele i nitko nas nije smetao. Vizite jesu bile malo glasne i druga djeca su se derala ali stvarno mi nije smetalo.
Ali ovo s stolicom :/ uzas!
__________________
"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."
Cup&Cake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 21:54   #32
Quote:
Cup&Cake kaže: Pogledaj post
Pa ja sam bila tamo vise od mjesec dana i ocito sam se navikla. U pocetku je bilo uzasno ali sestre su bile prilicno dobre prema meni i cimerici. Zapravo smo radile sto smo htjele i nitko nas nije smetao. Vizite jesu bile malo glasne i druga djeca su se derala ali stvarno mi nije smetalo.
Ali ovo s stolicom :/ uzas!
ali ima stvarno jedna grozna sestra,neću sad reći ime ali vjerojatno znaš na koju mislim
Nina F is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 21:54   #33
Quote:
Nina F21 kaže: Pogledaj post
to u Osijeku si bio isto na dječjoj psihijatriji ili?
gdje je bolje,tu ili u Osijeku?
Osijek definitivno!!!!

Nema jebačkih vizita, možeš u miru zapalit, mozes se zezat, drustvo je 100puta bolje, kad sam ja bio nasao sam hrpu prijatelja i jos sam s njima u kontaktu a bio sam prije godinu dana tamo....

Ne vrijeđaju te sestre, bolji su psihijatri, ma sve je bolje....KREVETI SU ČISTI!!!!

Uvjek se nađe neki moron ali ne tako puno njih ko u kuksi....

Nema kamera, zajebancija od 0-24, kvalitetne terapije....

Ja sam dobio po p***i u kukuljevicevoj od dva lika....

Tehnicari su me izj*bali u mozak to osoblje u Kuksi NIJE NORMALNO!!!!! Majke mi....

Blago receno!
blah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 22:01   #34
Quote:
blah kaže: Pogledaj post
Osijek definitivno!!!!

Nema jebačkih vizita, možeš u miru zapalit, mozes se zezat, drustvo je 100puta bolje, kad sam ja bio nasao sam hrpu prijatelja i jos sam s njima u kontaktu a bio sam prije godinu dana tamo....

Ne vrijeđaju te sestre, bolji su psihijatri, ma sve je bolje....KREVETI SU ČISTI!!!!

Uvjek se nađe neki moron ali ne tako puno njih ko u kuksi....

Nema kamera, zajebancija od 0-24, kvalitetne terapije....

Ja sam dobio po p***i u kukuljevicevoj od dva lika....

Tehnicari su me izj*bali u mozak to osoblje u Kuksi NIJE NORMALNO!!!!! Majke mi....

Blago receno!
to da su psihijatri bolji sumnjam,meni je moja doktorica najbolja
a osoblje stvarno zna biti gadno,pogotovo jedna sestra
jednom mi je išla krv iz nosa i povraćalo mi se i to sam rekla sestri a ona mi je rekla da sam si umislila da mi se povraća i da moram popiti punu flašicu vode ili ću dobiti infuziju
u vezi terapije me najviše živcira kad tehničaru padne tableta na pod i onda nam ju da da popijemo
Nina F is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 22:01   #35
A to sto ste bili tamo, jel vam bar malo pomoglo ili po vasem misljenju samo gubitak vremena?
__________________
"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."
Cup&Cake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 22:02   #36
Quote:
Cup&Cake kaže: Pogledaj post
A to sto ste bili tamo, jel vam bar malo pomoglo ili po vasem misljenju samo gubitak vremena?
Unistilo me, NE VRACAM SE TAMO!
blah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 22:04   #37
Quote:
Nina F21 kaže: Pogledaj post
ali ima stvarno jedna grozna sestra,neću sad reći ime ali vjerojatno znaš na koju mislim


a nadam se da ce promijenit bar neko osoblje, doktorice su super ali neke stvarno treba mijenjat.
__________________
"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."
Cup&Cake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 22:06   #38
Quote:
Cup&Cake kaže: Pogledaj post
A to sto ste bili tamo, jel vam bar malo pomoglo ili po vasem misljenju samo gubitak vremena?
nije mi ništa pomoglo,i dalje imam potrebu da se režem i još uvijek mi ponekad dođe da se ubijem ali neću zbog roditelja jer sam kad sam bila u bolnici shvatila koliko me zapravo vole i koliko im je stalo do mene,barem sam to shvatila ako mi već ništa nije pomoglo,a i upoznala sam neke divne ljude tamo tako da ne žalim što sam bila
Nina F is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 22:07   #39
Quote:
Cup&Cake kaže: Pogledaj post

a nadam se da ce promijenit bar neko osoblje, doktorice su super ali neke stvarno treba mijenjat.
da,ne znam kakva je ova druga ali moja doktorica je zakon,obožavam ju
Nina F is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 22:13   #40
Quote:
Nina F21 kaže: Pogledaj post
nije mi ništa pomoglo,i dalje imam potrebu da se režem i još uvijek mi ponekad dođe da se ubijem ali neću zbog roditelja jer sam kad sam bila u bolnici shvatila koliko me zapravo vole i koliko im je stalo do mene,barem sam to shvatila ako mi već ništa nije pomoglo,a i upoznala sam neke divne ljude tamo tako da ne žalim što sam bila
E tako je i kod mene. Ne zalim sto sam isla. Moglo je sve to bolje proci, ali jesu me odmaknuli od takvih stvari i dali mi do znanja necu nista postici.
__________________
"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."
Cup&Cake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.