Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2011., 18:57   #61
Quote:
vrandjela kaže: Pogledaj post
mene muci kako postaviti temu imam jedno pitanje na koje hitno trebam savjet moze li me neko brzo uputiti
Iznad popisa tema na podforumu, lijevo, se nalazi ikona 'New Thread'. Klikni na nju i piši...

EDIT- nemoj zaboraviti napisati naslov.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 30.05.2011., 19:13   #62
Danas me glavna medicinska sestra psihijatrijske ustanove stjerala u kut i održala mi predavanje o tome kako me gleda već neko vrijeme i vidi da me prati i čuva Sotona. Da je uvijek oko mene i u meni. Da će Bog tek napraviti red i stjerati vraga pod svoje noge. Da će on i sve njegove sluge plakati i patiti. I tako je drobila otprilike 10-15minuta dok se nije pojavio neki ništanesluteći jadničak i natrčao, a ja sam pobegla. Pola puta do auta sam razmišljala kome ću ju sve prijaviti jer očito ima šišmiše u glavi, a onda mi je zazvonio telefon.. i počelo je jedno, drugo, treće.. i stvari su se samo slagale jedna na drugu i da stvar bude odvratnija, njezino je baljezganje počelo imati sve više smisla. Naravno da ne vjerujem u to da sam demon koji uvijek sjedi zdesna Sotoni (jedan od bisera), ali skoro da bi mi bilo drago da je tako.. Bar bih znala zašto mi se događa sve što mi se događa.

Trenutno jedino što znam jest da je jedna od glavnih osoba na jedinom mjestu na ovoj Zemlji gdje sam se osjećala sigurno, luda ko tri kurca.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 30.05.2011., 19:26   #63
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Danas me glavna medicinska sestra psihijatrijske ustanove stjerala u kut i održala mi predavanje o tome kako me gleda već neko vrijeme i vidi da me prati i čuva Sotona. ...
Smiju ljudi ovo komentirat?
Mislim, ovo kakti nije čet, a pitam jer me lagano svrbi tastatura, ziher ne bum jedina s tim problemom.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 30.05.2011., 19:31   #64
Ja mrzim ovo, mrzim svoje stanje polovicnosti. To sto sam pola osobe koja sam nekada bila, nemam pojma sto mi se dogada. Tako jednostavne situacije koje drugi pregaze ja nemogu, nemogu ni pogledati u tolikom sam strahu i panici. Zasto se toliko panicno bojim tako jednostavnih stvari, ljudi. Vise nista neznam, nemogu se definirati s tabletama ili bez.
Mislila sam da sam bolje, sto se tice anksioznosti, nije bila toliki problem nikada, druge stvari su bile kriticnije ali ovo neznam sto je... Lose sam vec neko vrijeme a kada realno pogledam nemogu si to priustiti, ne sada, toliko je toga sada na meni i moram gurati svaki dan hocu necu i jos mi je gore, samo se zelim zatvoriti negdje.
Uncika is offline  
Old 30.05.2011., 19:37   #65
Quote:
Mrs. Pringles kaže: Pogledaj post
Smiju ljudi ovo komentirat?
Mislim, ovo kakti nije čet, a pitam jer me lagano svrbi tastatura, ziher ne bum jedina s tim problemom.
a komentiraj, jebiga..danas me već progonio Arkanđeo Mihael ili kak se već nazivaju ti frikovi.. par komentara me ziher neće ubit...

ionak cijeli dan ispitujem ljude jesu li vidjeli da se oko mene mota netko s rogovima i repom.. osim best frenda..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 30.05.2011., 19:46   #66
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Danas me glavna medicinska sestra psihijatrijske ustanove stjerala u kut i održala mi predavanje o tome kako me gleda već neko vrijeme i vidi da me prati i čuva Sotona. Da je uvijek oko mene i u meni. Da će Bog tek napraviti red i stjerati vraga pod svoje noge. Da će on i sve njegove sluge plakati i patiti. I tako je drobila otprilike 10-15minuta dok se nije pojavio neki ništanesluteći jadničak i natrčao, a ja sam pobegla. Pola puta do auta sam razmišljala kome ću ju sve prijaviti jer očito ima šišmiše u glavi, a onda mi je zazvonio telefon.. i počelo je jedno, drugo, treće.. i stvari su se samo slagale jedna na drugu i da stvar bude odvratnija, njezino je baljezganje počelo imati sve više smisla. Naravno da ne vjerujem u to da sam demon koji uvijek sjedi zdesna Sotoni (jedan od bisera), ali skoro da bi mi bilo drago da je tako.. Bar bih znala zašto mi se događa sve što mi se događa.

Trenutno jedino što znam jest da je jedna od glavnih osoba na jedinom mjestu na ovoj Zemlji gdje sam se osjećala sigurno, luda ko tri kurca.
Slutim da bi ubrzo mogla bit 'devalvirana' na glavnu pacijenticu psihijatrijskog odjela.
cft is offline  
Old 30.05.2011., 19:55   #67
Quote:
cft kaže: Pogledaj post
Slutim da bi ubrzo mogla bit 'devalvirana' na glavnu pacijenticu psihijatrijskog odjela.
jebeš mi sve ak znam kaj da napravim... pazi, ja sam (nenamjerno) prilično zastrašujuća pojava... prvo ogromna sam.. drugo, sva sam tetovirana..treće 90% vremena (kako mi kažu) imam izraz lica kao da ću nekome zubima iščupati grkljan (ne znam zašto..taj me dio stvarno muči ..nisam takva niti se osjećam tako.. ) .. četvrto: treniram Savate box već dovoljno vremena da nekog tko mi predstavlja prijetnju zdrobim... i još se znam čudno ponašati..

nisam ponosna ni na što od toga, da me ne shvatite krivo.. oke, osim boksa

al mene takvu, ta mala 50-godišnja mišica sterala je u kut i baljezgala dok se nisam počela tresti od straha.. u teoriji - mogla sam joj slomiti vrat. U praksi - skoro sam se popišala po sebi. Prestravila me. Otrčala sam do auta, ravno do najboljeg frenda i bacila mu se oko vrata i počela ridati. Presenetila me.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 30.05.2011., 19:57   #68
Pa kak si dopustila da te to tak pogodi,ne odaješ mi takav dojam.ja ti za slične spike imam ignore mod
Altec777 is offline  
Old 30.05.2011., 20:20   #69
Samo pazi da te iduci put ne doceka sa egzorcistom haha.
cft is offline  
Old 30.05.2011., 20:35   #70
Quote:
cft kaže: Pogledaj post
Slutim da bi ubrzo mogla bit 'devalvirana' na glavnu pacijenticu psihijatrijskog odjela.
cft, ote mi riječ iz usta.

Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
al mene takvu, ta mala 50-godišnja mišica sterala je u kut i baljezgala dok se nisam počela tresti od straha..
A gle, efekt iznenađenja. Doživjela sam to. Istina, ne od glavne sestre na psihi, al tim gore ak je od nje. Ak to nije neočekivano, ne znam kaj je.
A isto nisam krhko djevojče, isto mi je odabir sportova neženstveni, isto imam facu da me se ljudi boje (prema priznanju dugogodišnjih frendova pod utjecajem promila u krvi). A opet me neki kržljavac uspije satjerati u kut s pričom o Isusu s kojim je baš jučer odigrao partiju bele u svom dnevnom boravku i vragu koji vreba na mene.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 31.05.2011., 00:25   #71
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post

al mene takvu, ta mala 50-godišnja mišica sterala je u kut i baljezgala dok se nisam počela tresti od straha.. u teoriji - mogla sam joj slomiti vrat. U praksi - skoro sam se popišala po sebi. Prestravila me. Otrčala sam do auta, ravno do najboljeg frenda i bacila mu se oko vrata i počela ridati. Presenetila me.
Moć asertivnosti. Sjeti se Hitlera, psihički bolesnici imaju tendenciju govoriti vrlo uvjereno u sebe. Mamu im.

Meni došla jedna Romkinja (beggar) prije par godina i primila me za ruku (skoro mi iščupala ruku iz ležišta ) bez pitanja i počela mi govoriti kako me čeka velikaaaa nesreća. I sad ona priča, ja još kažem ''Ja bih Vam dala 5 kn da ste me samo pitali'', a ona da nije do toga i da mi jednostavno moraaa ispričati moju lošu sudbinu. Dobro, ona je vjerojatno imala a totally different agenda, ali tko zna...
Vina_Apsara is offline  
Old 31.05.2011., 07:21   #72
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Danas me glavna medicinska sestra psihijatrijske ustanove stjerala u kut i održala mi predavanje o tome kako me gleda već neko vrijeme i vidi da me prati i čuva Sotona. Da je uvijek oko mene i u meni. Da će Bog tek napraviti red i stjerati vraga pod svoje noge. Da će on i sve njegove sluge plakati i patiti.

ajde ajde, preselit ce se zena u novootvorenu katolicku psihokliniku sveti rafael pa ce doc na svoje...

http://www.jutarnji.hr/legalizacija-...lnicu-/949639/


trebala si to metnut na chat, tesko je ne komentirat.
jednokratna nika is offline  
Old 31.05.2011., 11:53   #73
da sad ne multikvotam... odgovor svima: prvo, izgledala je zastrašujuće, drugo...prepala me da je to što govori istina. Već godinama se pokušavam bar rekreativno okrenuti religiji..kao nekoj utjesi..al ne uspijevam: jednom ateist.... ne ide mi u glavu. Jučer sam ionako bila ranjiva na 1000 načina..i kad me osoba od autoriteta tako uvjerljivo (!) iznapadala..stvarno mi je poremetila elektriku u glavi. Svima je smiješno, znam. Ali jutros, kad mi se učinilo da me netko primio za ruku, a oko mene u krugu 3 metra nije bilo nikog, otrčala sam van i plakala pola sata. Stvarno me stresla. I dalje ne vjerujem u sve to, ali..zašto baš mene? I ako bi totalno prolupala pa uzela za ozbiljno, ima nekog smisla.. stvari stalno idu krivo, a nema objektivnog razloga da bude tako. Ušla mi je u glavu i ne mogu ju izbaciti,. Danas nisam ni otišla u dnevnu bolnicu, ni javila se da neću doći..ne mogu ju vidjeti. Prestravila me.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 31.05.2011., 12:26   #74
Štrikalica, bacila su urok na tebe

Ako je to tako možeš zatražit od te osobe da ti skine urok(ako znaš tko je), skinut urok protiv volje toga tko je to uradio ili proslijediti taj urok drugoj osobi

i kakve imaš tetovaže?

Zadnje uređivanje Nosonja_ : 31.05.2011. at 12:34.
Nosonja_ is offline  
Old 31.05.2011., 12:43   #75
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Štrikalica, bacila su urok na tebe

Ako je to tako možeš zatražit od te osobe da ti skine urok(ako znaš tko je), skinut urok protiv volje toga tko je to uradio ili proslijediti taj urok drugoj osobi

i kakve imaš tetovaže?
iznad lijevog lakta tribal..koji se spaja u veliki tribal koji ide preko ramena.. na drugoj nadlanici drugi tribal.. na vratu star of infinity - znak RHCP..na stopalu tribal.. na prstu originalna tetovaža Plumerie (cvijet od kojeg se radi lei) napravljen na Havajima.. na leđima američka zastava iznad koje piše "Land of the free", a ispod "home of the brave"

..a idući mjesec idem raditi podlaktice i trbuh..na jednoj će podlaktici biti "Pleasure" na trbuhu u luku "spiked with", a na drugoj "Pain"

i imam još neke ideje, ali prvo moram skupit lovu. Prva iza ove s podlakticama će biti na listu "Fool me once..."

ove zadnje dvije imaju simboliku koja mi je jako važna.. ostale, osim Plumerie i RHCP nemaju značenje.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 31.05.2011., 13:22   #76
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
iznad lijevog lakta tribal..koji se spaja u veliki tribal koji ide preko ramena.. na drugoj nadlanici drugi tribal.. na vratu star of infinity - znak RHCP..na stopalu tribal.. na prstu originalna tetovaža Plumerie (cvijet od kojeg se radi lei) napravljen na Havajima.. na leđima američka zastava iznad koje piše "Land of the free", a ispod "home of the brave"

..a idući mjesec idem raditi podlaktice i trbuh..na jednoj će podlaktici biti "Pleasure" na trbuhu u luku "spiked with", a na drugoj "Pain"

i imam još neke ideje, ali prvo moram skupit lovu. Prva iza ove s podlakticama će biti na listu "Fool me once..."

ove zadnje dvije imaju simboliku koja mi je jako važna.. ostale, osim Plumerie i RHCP nemaju značenje.
Značenje???? Pogledaj, sama pišeš da si sva tetovirana i da one večinom ništa ne znace, pa šta će ti onda???? Prvo i osnovnoi Hrvatska je još uvijek konzerativno društvo pa možeš naići možešnai nerazumjevanje, djelomično opravdano istoteviranost(velika) povezuje se sa čudnim ponašanjem a i kriminalnim............

Izraz face kao da ćeš nekome isčupat grkljan?
Ne znam, nikad te vidjoh ali ako je to tako to dovodi do slanja pogrešnih signala, vjerovatno ti izraz face ima veze sa tvojim psihičkim stanjem, tjeskobom i sl......

Kod mene ej stvar posve suprotna, imam baby facu i ponekad mi ljudi kažu da mi vidu na lici da sam dobar i sl gluposti, kao nedavno jedna časna. Zapravo i jesam ali nekkao bi želio izgledat malo opasnije, pala mi na pamet tetovaža, samo mislim se koju, nešto što bi mene istinski predstavljalo
Nosonja_ is offline  
Old 31.05.2011., 16:06   #77
E poludit ću od te samoće!!stalno sam sam..doma sam,na kavi sam,uvjek sam.izađem u društvo jedino vikendom a prek tjedna nemam s kim popričati osim sa starcima.Stalno visim na kompu i to je sve kaj radim.znam reći ćete da nađem posao pa da vas preduhitrim tražiti ću tek nakon ljeta tako sam odlučio.

Nisam na rubu niti ništa takvo ali muči me ova jebena samoća al ajde još malo pa ću na more pa će valjda tam biti bolje ipak odeš bar na plažu
Altec777 is offline  
Old 31.05.2011., 18:43   #78
http://youtu.be/PivWY9wn5ps Sad znam ,znam sto sam zaboravio,pa ja sam zaboravio svoje snove..Hebemu sve pa kako ,najbitnije u zivotu covjek moze zaboravit .Pa zato sam tako jebeno nesretan kad zivim tuđe zivote .
Sto je meni ovo sve trebalo matere mi, ma nek sve ide u tri pikse marmelade..
Skool is offline  
Old 31.05.2011., 21:22   #79
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Danas me glavna medicinska sestra psihijatrijske ustanove stjerala u kut i održala mi predavanje o tome kako me gleda već neko vrijeme i vidi da me prati i čuva Sotona. Da je uvijek oko mene i u meni. Da će Bog tek napraviti red i stjerati vraga pod svoje noge. Da će on i sve njegove sluge plakati i patiti. I tako je drobila otprilike 10-15minuta dok se nije pojavio neki ništanesluteći jadničak i natrčao, a ja sam pobegla. Pola puta do auta sam razmišljala kome ću ju sve prijaviti jer očito ima šišmiše u glavi, a onda mi je zazvonio telefon.. i počelo je jedno, drugo, treće.. i stvari su se samo slagale jedna na drugu i da stvar bude odvratnija, njezino je baljezganje počelo imati sve više smisla. Naravno da ne vjerujem u to da sam demon koji uvijek sjedi zdesna Sotoni (jedan od bisera), ali skoro da bi mi bilo drago da je tako.. Bar bih znala zašto mi se događa sve što mi se događa.

Trenutno jedino što znam jest da je jedna od glavnih osoba na jedinom mjestu na ovoj Zemlji gdje sam se osjećala sigurno, luda ko tri kurca.
Jesi li ti sigurna da je ona med.sestra a ne pacijentica
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Old 31.05.2011., 21:28   #80
Najsretnija sam kad sam sama .
Svi me zamaraju ,sve teme su mi glupe
Pitam se čime se sve ljudi opterećuju i od čega prave problem ....
Ne baš sasvim sama ,muž sin i tišina doma ....to mi je dovoljno
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.