Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2004., 19:37   #441
Quote:
Cats kaže:
Pod broj jedan, ti si SAM napisao "Da sam ja žensko" (ajme, šta bi Frojd reko na ovo ) a ne "Da sam ja dama".

Pod broj dva, sve jasno.

A pod broj tri, ja te ne tjeram, buzdovane, nego ti pomažem.
Samo ne znam dokle ću jer mi nisi nešto potencijal.
Pod broj jedan,pa ne misliš valjda da sam ja tim izrazom mislio na placebo? Placebo je van konkurencije!!!!!!!( što ti u mome kraju znači nešto vrhunski,nedostižno- tek toliko da nebude zabune).

Pod broj dva,ajmo odmah na tri.

Pod broj tri,znam! Zahvalan sam ti.A,što se tiće potencijala,ha čuj,kakav sam- takav sam,ne dira me okolina,svoj sam.
__________________
Zašto su komunisti crveni?

Kao što je Bog stvorio ljude na svoju sliku i priliku,tako je vrag stvorio komuniste,na svoju sliku i priliku!
Bojnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2004., 11:35   #442
Cats,

gdje nam je Placebo?
__________________
Zašto su komunisti crveni?

Kao što je Bog stvorio ljude na svoju sliku i priliku,tako je vrag stvorio komuniste,na svoju sliku i priliku!
Bojnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2004., 11:37   #443
Quote:
Bojnik kaže:
Cats,

gdje nam je Placebo?
Biće si ju pripa s poezijom, pa sad lista enciklopedije za svatit šta je pjesnik tija reć.
A lipo sam ti govorila da se držiš kumpirića...
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2004., 12:51   #444
Quote:
Cats kaže:
Biće si ju pripa s poezijom, pa sad lista enciklopedije za svatit šta je pjesnik tija reć.
A lipo sam ti govorila da se držiš kumpirića...
Priznajem,

bit će da si u pravu!

Ah,čovjek uči dok je živ.A,baš mi se činilo da je poezija dobar način da ju osvojim.Tim više što zaista nikada i nikome nisam nešto pisao.

Čak sam i javno priznao da je volim.Možeš mislit sramote,ima Feniks da mi se krvi napije.

Vidiš što ti je ljubav!

Mogu imat koju hoću,a ja baš zapeo za placebo.Tja.,srce ne prizna komande.
__________________
Zašto su komunisti crveni?

Kao što je Bog stvorio ljude na svoju sliku i priliku,tako je vrag stvorio komuniste,na svoju sliku i priliku!
Bojnik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.