Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2008., 02:24   #21
ali što ako ona ne pita za to? bilo bi me stid....
Decko'87 is offline  
Old 21.09.2008., 02:25   #22
kak bi tebi bilo da ona tebi sakrije da si joj ti prvi znajuci da ona tebi nije prva?
zar ti ne bi bilo draze da ti je rekla prije?
baby_boom is offline  
Old 21.09.2008., 02:26   #23
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
ali što ako ona ne pita za to? bilo bi me stid....
pa, tesko da ce te pitati, ali vjeruj, nema te cega biti sram.

gdje mi zivimo kad se dvadesetogodisnjaci srame svoje nevinosti...
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 21.09.2008., 02:27   #24
a bi, imaš pravo.
Decko'87 is offline  
Old 21.09.2008., 02:28   #25
jer ak si vec cekao do 20 pretpostavljam da ti je ona nesto posebno... znaci da imate poseban odnos i da mozete pricat o svemu... ili se varam?
baby_boom is offline  
Old 21.09.2008., 02:29   #26
pa obično,ako je dečko u 20 i nekoj,a nevin je,po današnjim standardima,kad se ne zna tko koga i zašto,je u neku ruku malko čudan,(ali ja ne mislim tako)
pa onda ima komplekse zbog toga,i vjerojatno misli da ako kaže curi da mu je prva,da će ga ova ismijat ili osuđivati,zato takvi dečki obično šute
a uopće ne mora da dečko nije imao prilika spavati sa deset njih prije,možda samo ima neke kriterije ispod kojih nejde
a onda to više pali,od nekog "iskusnijeg" tipa
a možda fakat nije imao prilike,ili nije imao ozbiljniju vezu,a nije tip za jednu noć
uglavnom,dečko bi trebao biti ponosan na to
a naći takvog dečka u današnje vrijeme,je kao da tražiš djevicu u bordelu
prava lutrija
Roly is offline  
Old 21.09.2008., 02:33   #27
dobro.
đelata is offline  
Old 21.09.2008., 02:33   #28
Quote:
baby_boom kaže: Pogledaj post
jer ak si vec cekao do 20 pretpostavljam da ti je ona nesto posebno... znaci da imate poseban odnos i da mozete pricat o svemu... ili se varam?
neam curu. pitam tek tako. usput, nedavno sam prekinuo. inače, svidjo joj se drugi, ali to možeš vidit u mojoj prvoj temi koju sam otvorio...
Decko'87 is offline  
Old 21.09.2008., 02:39   #29
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
neam curu. pitam tek tako. usput, nedavno sam prekinuo. inače, svidjo joj se drugi, ali to možeš vidit u mojoj prvoj temi koju sam otvorio...

ma ljudi su ti danas malkice cudni.imaju krive predodbe o seksu i ljubavi te su vodeni stereotipima zbog kojih se na kraju njihov ljubavni zivot "ugusi" u nezadovoljstvu.ti si nemoj dopustit stereotipe nego razmisljaj svojom glavom i budi ponosan na sebe takakav kakav jesi.
ako ti se slucajno dogodi da te neka i ismije(mada je za to mala sansa,nema bas puno takvih zena),nasmij joj se u brk(ili dlakave noge) i reci joj da nije tvoj "broj" i da ces radije ostati nevin nego spavat sa njom.budi siguran da nece to pricati svojim frendicama iz straha da se ne procuje da je na taj nacin odjebana...
samo se opusti i nemoj si dozvolit razbijanje glave oko takvih bezveznih stvari...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 21.09.2008., 02:39   #30
Ako ćemo o nevinosti evo tu sam. Imam 20 god., nikad se nisam poljubio a kamoli jebao. Nikad nisam prišao curi a ni ona meni. Nije da nisam želio prići curi ali presramežljiv sam i mislim da će me cura odjebati. Sada prilaziti u 20 je veliki problem ako nikad nisi prišao. Gledam ekipu, imaju cure a ja ono ništa. U skoroj budućnosti ne vidim da bi se išta moglo promijeniti jer meni se može dogoditi da nađem curu samo ako meni ona priđe. Evo primjer, da sam u kafiću s 10 cura ne bi prišao jer nisam u stanju i mislio bi da bi me ismijale kaj im dolazim u društvo. To je u glavi i možeš ga jebat. Ne bi me začudilo da i s 25 budem u ovakvoj situaciji.
markop619 is offline  
Old 21.09.2008., 02:40   #31
aha sorry nisam vidla...
u svakom slucaju mislim da trebas bit ponosan na svoju nevinost i i kad odlucis spavat s nekom curom po mom misljenju trebo bi rec kako stvari stoje i ne stidjet se toga jer to je samo pozitivno...
baby_boom is offline  
Old 21.09.2008., 02:42   #32
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
da ces radije ostati nevin nego spavat sa njom
baby_boom is offline  
Received Warning
Old 21.09.2008., 02:45   #33
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
pitanje je za djevojke, što mislite o nevinim muškarcima. pritom ne mislim na neke balavce, već dečke koji imaju 20 god naviše...
dali bi to predstavljao problem za vas?
To mi sigurno ne bi predstavljalo neki problem. Budući da je to danas dosta rijetka pojava, malo bih se iznenadila kad bih doznala, ali sigurno ne bih zbog toga imala loše mišljenje o njemu. Svatko ima svoje razloge zašto i kad nešto (ne) čini. Osim toga, bilo bi mi drago da želi da mu prvi put bude sa mnom.
Ice Tea™ is offline  
Old 21.09.2008., 02:47   #34
sve je ok ukoliko iza toga ne stoje tegobe ili dublji problemi. ovisi iz kojeg razloga je nevin.
đelata is offline  
Old 21.09.2008., 02:47   #35
Quote:
baby_boom kaže: Pogledaj post
znaci da se cuvao za neku posebnu a ne bezveze srljao u seks...
i onda je zaključio da mu se više ne da čekat. ne znam jednu osobu kojoj se to dogodilo, pa je dugoočekivani prvi seks na kraju bio s nekim usputnim.

Quote:
Leonida kaže:
kao sto muskarac(normalan muskarac) cijeni nevinu zenu,tako isto i zena nevinog muskarca...bravo,bravo...
šta se tu ima cijenit?

ja bih daleko više cijenila da jebe dobro nego prvi put.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 21.09.2008., 02:48   #36
a evo, baš ovog ljeta kad mi je bio rodj imao sam priliku, a nisam ju iskoristio. naime s frendovima s kojima sam slavio doveli su neke ''prijateljice'' a pošto imam stan, a jedna od tih ''prijateljica'' je bila s jednim frendom i oni su se karali, a ova druga što je došla, ono ''pucala se sa svima'' pa je htjela i mene, umiljavala mi se dirala po ruci,al ja ništa (nisam bio dovoljno pijan) iako nije izgledala loše, ono dost visoka (za curu mislim) i vitka, al jednostavno mi je djelovala ofucano (pa zar s njom da mi bude prvi put???) to sam si mislio. inače pošto sam ju zgrabio za ruku i odvuko na balkon, svi su mislili da ju ''šiljim'' al nisam nego sam samo razgovarao s njom. frendovi u društvu misle da sam kao neki ''jebač''. zanimljivo je to da u našem društvu ima samo jedan frend koji je stvarno ''frajer'' ono spavao je s mnogo cura i to. dok mi ostali ili smo ''kao neki frajeri'' ili smo nevini kao u mom slučaju, samo to ne priznamo...
Decko'87 is offline  
Old 21.09.2008., 02:49   #37
balav si, dečko, a nisi više klinac.
Quote:
u našem društvu ima samo jedan frend koji je stvarno ''frajer'' ono spavao je s mnogo cura i to.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 21.09.2008., 02:50   #38
dečki se obično ne čuvaju za ''prave''
oni to više zato jer su nesposobni i strah ih je
a onda ih počne piško previše svrbit
pa misle
e sad prvu koja naiđe... prasnut ću pa makar bila grda ko deva

u kojoj ste vi zabludi cakane
oblak is offline  
Old 21.09.2008., 02:51   #39
samo ti to fino cuvaj i dalje i ne zamaraj se kretenima jebacima...
bit ce ti drago kad upoznas onu posebnu s kojom ces htjet podjelit svoje prvo iskustvo.. a tvoji dragi frendovi taj osjecaj nece nikad imat...
baby_boom is offline  
Old 21.09.2008., 02:53   #40
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
a evo, baš ovog ljeta kad mi je bio rodj imao sam priliku, a nisam ju iskoristio. naime s frendovima s kojima sam slavio doveli su neke ''prijateljice'' a pošto imam stan, a jedna od tih ''prijateljica'' je bila s jednim frendom i oni su se karali, a ova druga što je došla, ono ''pucala se sa svima''..
ti vjerojatno čekaš pravu, neku koju ćeš moći jebati i bez opijanja.
koliko imaš godina? 13,5?
đelata is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger