Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2003., 21:01   #1
Njega zrele kože lica

nisam sigurna ali razmisljam isprobati neku...
na celu mi se lagano rade bore pa bi ja to ako je stvarno ucinkovito kako kazu u reklamama isprobala...
sad me zanima koristite li ih? koje? ima li to kakvog ucinka?
mislim pocelo je tek
savjeti??
__________________
Život je lijep.
patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2003., 21:47   #2
ja nisam nikad do sad,ali sam odlucila kupiti-roc-samo zato jer je nemasna i izuzetno dobra kao podloga za make up,a ujedno je protiv bora.stvar je u tome,da ne vjerujem bas puno u ucinkovitost tih krema,nego genetiku.jest da covjek moze malo ublaziti proces nekih borica,ali to radim izuzetno ampulicama vitamina e.a mjesta koja tretiram su svakako usne i oko njih.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 15:20   #3
Ajd nek mene netko prosvijetli kad je najbolje počet koristit te kremice...meni se naime bliže 3 banke, naznaka borica nemam, ni oko očiju, ni oko ustiju, i vrlo bih rado da tak i ostane sljedećih 15 godina

Pitala me jedna curka: A di su tebi bore?

Rekoh, dušu sam prodala vragu, pa ih nemam

Mislim, bezveze pitanje.

Genetski mi je izgleda predodređeno, hell, baka mi je i sa 70 imala glatku facu, a mazala se vulgaris plavom Niveom, cijeli svoj život. Ha?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 15:43   #4
Pa sad ima tih kremica za kasne dvadesete, za tridesete, za cetrdesete...
Koliko sam citala, u tvojim godinama ti treba samo jako dobar moisturizer sa SPF, bez anti age dodataka itd. Genetika i sklanjanje od sunca mislim da najvise znace.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 17:15   #5
sklanjanje od sunca?spf?ha ha ha..trebate videti moju staru koja se przila na suncu citav zivot i jos uvjek ne koristi spf...ka ni njena mama,kao ni ja...to su mi totalne nepoznanice,a jos uvjek nemam bora!vitamincic e je radi predustroznosti...da nebi dosle,jer one oko gubice su najgore.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 19:01   #6
Ja koristim Biotherm Hydra detox, nekaj kaj čisti toxine, i mislim da nema bolje kreme na svijetu i kao podloge za puder i za savršen ten, ma čak i bez mitesera na nosu.

Ali i cijena joj je sukladna
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 19:01   #7
..dobre su vichy kremice to mi mama koristi i ima nelku age fitnes od biotherma ta super mirisi ..

..mislim da od vichya dodju oko 100 kuna , od biotherma oko 400 to je ipak previse ..sigurno su dobre i od loreala
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 20:39   #8
Quote:
AFRODITA69 kaže:
jest da covjek moze malo ublaziti proces nekih borica,ali to radim izuzetno ampulicama vitamina e.a mjesta koja tretiram su svakako usne i oko njih.
dakle trebala bi nesto sto sadrzi vitamin e...
na zalost ja imam bas one najvidljivije, barem se meni tako cini, na celu...
zapravo bi bilo najjednostavnije kada bi postojala kremica koja bi jednostavno uklonila bore...hm no ociti toga jos nema
__________________
Život je lijep.
patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 20:47   #9
Ne zaboravite da su neke bore uvjetovane najvishe mimikom...dakle, ako imate slabi vid, nosite naochale jer cete se nesvjesno mrshtiti i potpomoci stvaranje bora i oko ochiju i na chelu.

A o stvaranju bora oko usana kod zhena koje pushe, ne treba ni pisati...samo buknu, gotovo preko noci.

...sad ce se opet javiti ove do 30 i reci da nemaju nish od toga
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 20:49   #10
Quote:
AFRODITA69 kaže:
sklanjanje od sunca?spf?ha ha ha..trebate videti moju staru koja se przila na suncu citav zivot i jos uvjek ne koristi spf...ka ni njena mama,kao ni ja...
Jako mi je chudno da netko tko je shkolovani kozmetichar kazhe kako zashtita kozhe od sunca nije potrebna
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 21:04   #11
Quote:
magic kaže:

A o stvaranju bora oko usana kod zhena koje pushe, ne treba ni pisati...samo buknu, gotovo preko noci.

Stvarno??
To nisam znala. A kak se to može spriječit?
Osim naravno, prestat pušit, jer to ne namjeravam!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 21:04   #12
Quote:
magic kaže:
A o stvaranju bora oko usana kod zhena koje pushe, ne treba ni pisati...samo buknu, gotovo preko noci.
o ne...morat cu prestat pusiti....ubrzo...dok jos ima nade
__________________
Život je lijep.
patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 21:18   #13
Quote:
Crow Jane kaže:
Stvarno??
To nisam znala. A kak se to može spriječit?
Osim naravno, prestat pušit, jer to ne namjeravam!
Ja sam malko promatrala zhene pushachice one koje pushe na nachin da cigaretu stavljaju bash u sredinu ustiju imaju puno vishe bora koje pushe drzheci ju u kutu usana
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 22:01   #14
evo ja baš intenzivno zadnjih dana razmišljam o kremici za preventivu protiv sitnih borica oko očiju. naznake su gotovo nevidljive, ali kako šminkam oči svakodnevno, šminku skidam s masnom kremom koja mi odgovara jer mi ne iritira oči, a one smješne stvari kao vodice za skidanje make-upa oko očiju i sl. mi ne pomažu. ipak tu kožu maltretiram svakodnevno skidanjem šminke pa bih htjela početi sa svojom prvom kremom protiv bora oko očiju imam 25 godina. fala na savjetu
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 22:39   #15
ja nisam kozmeticarka!bar ne jos za sad...neznam odakle ti to?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 23:32   #16
Oh. oprosti, stvarno...makeupartistice ne moraju znati nishta o kozhi, jel?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 00:03   #17
magic, pa kak da ga stavim u kut usana..pa zadušila bi se...
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 00:34   #18
JA koristim od Vichya Thermal S2 i u potpunosti sam zadovoljna s kremom
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 00:38   #19
Quote:
magic kaže:
Ja sam malko promatrala zhene pushachice one koje pushe na nachin da cigaretu stavljaju bash u sredinu ustiju imaju puno vishe bora koje pushe drzheci ju u kutu usana
Aha! To sam i ja primijetila...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 01:54   #20
pa nekaj malo...ajde,vazan je spoj boja i kako ih sve utopiti jednu u drugu...a ko ima spf ili ne-jebe mi se...o tome nek se same brinu.ja sam pristalica preplanule koze,i koristim samo cisto kokosovo ulje!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.