Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2014., 10:04   #781
U Tisak mediji su snizili dosta continentalovih izdanja na 99 kn.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 14:18   #782
ovi zavvi.com ima stvarno stvarno povoljne blu ray filmove i box setove, svako malo neke akcije, netko je rekao da ne naplaćuju i dostavu. samo mi se ne sviđa kad na blu ray omotima stoju one oznake 16, 18, ah...
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 15:36   #783
Indiana Jones: The Complete Adventures
stiže sa zavvi.com
amrlji is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 13:54   #784
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
ovi zavvi.com ima stvarno stvarno povoljne blu ray filmove i box setove, svako malo neke akcije, netko je rekao da ne naplaćuju i dostavu. samo mi se ne sviđa kad na blu ray omotima stoju one oznake 16, 18, ah...
Da, sa Zavvija se ne naplaćuje dostava.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 01:16   #785
pretraživao sam malo net i pronašao par playera putem kojih se mogu gledati blu ray filmovi na računalu i primijetio da većina nudi opciju da možeš jednostavno ubaciti bilo koji titl koji si skinuo sa neta, kao za divx filmove, je li tko možda gledao original blu ray filmove preko računala i da je mogao ubaciti hrv titlove?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 04:21   #786
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
pretraživao sam malo net i pronašao par playera putem kojih se mogu gledati blu ray filmovi na računalu i primijetio da većina nudi opciju da možeš jednostavno ubaciti bilo koji titl koji si skinuo sa neta, kao za divx filmove, je li tko možda gledao original blu ray filmove preko računala i da je mogao ubaciti hrv titlove?
ja koristim totalmedia theatre 5....ali nisam odavno ga upalio...razlog pa eto bila je jedan forum di su kolege stavljali full BR clonove...znači ono skinem cili blu raj od 50GB....pa gledam....tražim da ima hr titl a ako nema onda kuri i ingleški...međutim otkad je taj forum ukinut nakon one hajke ACTA skidam samo mkv.ove i onda na titlovi.com....znam da opcija dodavanja titla kod BR playera linijskih je bila najavljena ali neznam jeli to ikad zaživilo
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 18:53   #787
Danas sam slučajno naletio na ovaj članak u Jutarnjem.

http://www.jutarnji.hr/kako-je-izdav...-rayu/1178947/
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 14:33   #788
Angry

Bok narode, evo i mene prvi put ovdje. Da vas nešto priupitam.
Ima li itko iskustva sa kupovanjem na

http://www.blu-rayshop.gr/advanced_s...tails.php?2=17

Vidim da izdanja predviđena za grčko tržište imaju solidnu količinu filmova sa hrvatskim titlovima.

I također, ima li itko iskustva sa ovim izdanjem:

http://www.blu-ray.com/movies/The-Fa...lu-ray/108866/

film je trenutno izišao u americi , ali tamo ovo izdanje ima totalno drugačije podatke od ovoga što kažu na bluray.com - gdje su čak navedeni i hrvatski titlovi...

Američko izdanje po unboxingu vidim da ima samo english i spanish subtitlove i da je regije a. ???? uh kako mrzim ovakve upitnike sa regijama...
Dennyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 22:34   #789
Quote:
Dennyman kaže: Pogledaj post
Bok narode, evo i mene prvi put ovdje. Da vas nešto priupitam.
Ima li itko iskustva sa kupovanjem na

http://www.blu-rayshop.gr/advanced_s...tails.php?2=17

Vidim da izdanja predviđena za grčko tržište imaju solidnu količinu filmova sa hrvatskim titlovima.

I također, ima li itko iskustva sa ovim izdanjem:

http://www.blu-ray.com/movies/The-Fa...lu-ray/108866/

film je trenutno izišao u americi , ali tamo ovo izdanje ima totalno drugačije podatke od ovoga što kažu na bluray.com - gdje su čak navedeni i hrvatski titlovi...

Američko izdanje po unboxingu vidim da ima samo english i spanish subtitlove i da je regije a. ???? uh kako mrzim ovakve upitnike sa regijama...
Zašto kupovati s tog grčkog sajta? Pa cijene su im paprene. Bolje onda kupiš kod nas.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 17:07   #790
A znam, nekako ih pretrpim ako uspijem naći neko izdanje sa našim titlovima kojeg ne pronalazim u nas. Kao npr.

http://www.blu-rayshop.gr/days-futur...k-p-12025.html

Inače ne trebam nužno hrvatske podnaslove, ali ako ih ima dobro mi dođu za izgovor zašto trošim pare na takve gluposti poput bluray diskova, mogu reći mojima da ih pogledamo zajedno
Dennyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 22:21   #791
Quote:
Dennyman kaže: Pogledaj post
I također, ima li itko iskustva sa ovim izdanjem:

http://www.blu-ray.com/movies/The-Fa...lu-ray/108866/
ima hr titlove, kao i ovaj X-men kojeg si stavio, pričekaj još malo jer kako sada je Fox opet dostupan preko Menarta pojavit će se i kod nas u prodaji, pa da potpomognemo ovo naše malo jadno tržište i dobit ćeš lijepi hr omot, a ne tamo neki grčki
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 23:02   #792
Ajd super za Fox. Uzet ću Gone girl kad dođe.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 21:33   #793
Zna li tko kad kod nas izlazi Need for Speed na Blu rayu?
Lignjun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 00:50   #794
Quote:
Lignjun kaže: Pogledaj post
Zna li tko kad kod nas izlazi Need for Speed na Blu rayu?
Taj film neće izać kod nas.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 10:23   #795
Zna li mozda netko gdje mogu naci Blu-Ray Shininga. Uncut, dakle Americka verzija i s hrvatskim ili njemackim titlovima.
Pretrazila sam njemacki amazon, ali nisam uspjela pronaci takvo izdanje, samo ovo UK ali nisam sigurna o kojoj verziji se radi, ako netko ima mozda ovo ili drugo izdanje Shininga na Blu-Rayu bila bi zahvalna za malo informacija. Jer uskoro ce zima i nadam se snijeg pa ce biti vrijeme za ritualsko gledanje Shininga.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 23:24   #796
Quote:
mary89 kaže: Pogledaj post
Zna li mozda netko gdje mogu naci Blu-Ray Shininga. Uncut, dakle Americka verzija i s hrvatskim ili njemackim titlovima.
Pretrazila sam njemacki amazon, ali nisam uspjela pronaci takvo izdanje, samo ovo UK ali nisam sigurna o kojoj verziji se radi, ako netko ima mozda ovo ili drugo izdanje Shininga na Blu-Rayu bila bi zahvalna za malo informacija. Jer uskoro ce zima i nadam se snijeg pa ce biti vrijeme za ritualsko gledanje Shininga.
Ovakvo nešto ne postoji. Dakle, sva evropska izdanja pa i britansko su sa kraćom verzijom filma. Amerikanski i australijski disk imaju engleske, francuske i španske titlove.
djvaso is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 08:41   #797
Quote:
djvaso kaže: Pogledaj post
Ovakvo nešto ne postoji. Dakle, sva evropska izdanja pa i britansko su sa kraćom verzijom filma. Amerikanski i australijski disk imaju engleske, francuske i španske titlove.
steta, pretpostavila sam.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 17:51   #798
Stigao i kod nas Hobbit extended edition 3d. Samo 300 kn .

http://www.stripovi.hr/detalji_proiz...o-izdanje.aspx
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 23:10   #799
Quote:
Lignjun kaže: Pogledaj post
Zna li tko kad kod nas izlazi Need for Speed na Blu rayu?
Puno je 2 eura za taj film!!!
Dalam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 18:10   #800
Hoce li biti za bozic neka rasprodaja Blu-ray filmova? Ono ne da mi je film 20-30 eura, vec da kupim bundle za toliko. Ma koliko volim filmove, opet trenutno nemam ono soma kuna za 3-4 filma kaj mi se svidja. Ima vremena, nigdje se nezurim sa kolekcijom, tako da nisam u potrebi da uzmem bez pitanja na cijenu.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.