Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2014., 10:28   #4481
zed i nigga nisu snowballeri, samo spremni za nerf, a hypercarry je glup koncept sam po sebi IMO

mislim da je u novoj džungli ona velka ptica prejaka (bivši wraith), opet indirektni buff za ad champove u midu radi vamp ceptera
i zmaj će bit savršen noobtrap stvoren za protivnički Ace sljedećih godinu dana
League of LOL is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:12   #4482
Quote:
League of LOL kaže: Pogledaj post
zed i nigga nisu snowballeri, samo spremni za nerf, a hypercarry je glup koncept sam po sebi IMO

mislim da je u novoj džungli ona velka ptica prejaka (bivši wraith), opet indirektni buff za ad champove u midu radi vamp ceptera
i zmaj će bit savršen noobtrap stvoren za protivnički Ace sljedećih godinu dana
Tristana je hiper carry. Meni je ona u istom rangu kao i Vayne, možeš feedati koliko god hoćeš, doći će taj late game ako ne završe oko 20-25 min, a onda holy shit.

Osobno, u S3 (ili je too bio S2) kada si za FB dobio 400g, igrao bih Ahri, dobio FB, kupio još jedan dorans ring, i gg lane
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 02:02   #4483
Lissandra je nenadjebiva. Champion prakticki bez i jedne mane,a odlican je carry. Ne znam zasto je ljudi vise ne igraju
Fuker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 10:55   #4484
To ne kuzim za lissandru, meni je ona tako squishy prije lvla 6, pogotovo ako idu sa "challenger" runama bez armora i mr, unistis ju.
Jedan od najboljih osjecaja dok dodem u lane i vidim da ovi nemaju armor/mr. To rade svi u diamond/challenger, a meni nema smisla.. Svaki put dok sam igrao protiv takvih likova, unistio sam ih u laneu.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 12:10   #4485
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
To ne kuzim za lissandru, meni je ona tako squishy prije lvla 6, pogotovo ako idu sa "challenger" runama bez armora i mr, unistis ju.
Jedan od najboljih osjecaja dok dodem u lane i vidim da ovi nemaju armor/mr. To rade svi u diamond/challenger, a meni nema smisla.. Svaki put dok sam igrao protiv takvih likova, unistio sam ih u laneu.

Armor rune su nerfane, zato protiv ap midova ides sa health per level runama, koje su ionako dosta dobre u late game.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Titburg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 12:14   #4486
Quote:
League of LOL kaže: Pogledaj post
zed i nigga nisu snowballeri, samo spremni za nerf

Zed je tipicni primjer snowballera. Daj mu fb i ubijat ce te ispod turreta sa ult+ignite svaki put kad su spremni. O roamu da ne pricam.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Titburg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 13:26   #4487
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
To ne kuzim za lissandru, meni je ona tako squishy prije lvla 6, pogotovo ako idu sa "challenger" runama bez armora i mr, unistis ju.
Jedan od najboljih osjecaja dok dodem u lane i vidim da ovi nemaju armor/mr. To rade svi u diamond/challenger, a meni nema smisla.. Svaki put dok sam igrao protiv takvih likova, unistio sam ih u laneu.
Ti ocigledno patis od one high elo bolesti,žao mi te!
Fuker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 14:03   #4488
Quote:
Fuker kaže: Pogledaj post
Ti ocigledno patis od one high elo bolesti,žao mi te!
ummm... da to svi rade u platinumu, rekao bi da to svi rade u platinumu.. po streamovima vidim da nitko nema armor niti mr na mageovima pa sam tako i rekao.. koji je tebi kurac, ja ne znam. to sto oni znaju igrati sa tim runama i ne umiru svakih 30 sekundi je druga stvar, ja sam plat i rekao sam da unistim svakog u laneu koji nema armor i mr jer ne znaju igrati s tim, samo kopiraju rune. poanta tvog posta nema smisla.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:12   #4489
Tema lezernog razgovora je bila snowball chamioni i carry championi,a onda si se ti ubacio sa svojim highe elo pametnim komentarom oko runa i kako ti unistavas i sta bi bilo kad bi bilo sto nikog ne zanima. Tako da ne znam ciji post ima manje smisla. Uglavnom nije me briga,ne znam zasto se uopce nastavljam. Uzivaj
Fuker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:51   #4490
Quote:
Titburg kaže: Pogledaj post
Zed je tipicni primjer snowballera. Daj mu fb i ubijat ce te ispod turreta sa ult+ignite svaki put kad su spremni. O roamu da ne pricam.



Sent from my iPhone using Tapatalk
po meni je npr Aatrox snowballer, netko ko ako dobije par killova će uništavat, a ako ne onda je kurac, dok Zed može uvijek nafarmat i vratit se čak i ako izgubi lane

inače, dolazi Malzaharov voidling na steroidima

https://www.youtube.com/watch?v=OcB-...ature=youtu.be
League of LOL is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:01   #4491
Previše champova izbacuju.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:29   #4492
Quote:
Fuker kaže: Pogledaj post
Tema lezernog razgovora je bila snowball chamioni i carry championi,a onda si se ti ubacio sa svojim highe elo pametnim komentarom oko runa i kako ti unistavas i sta bi bilo kad bi bilo sto nikog ne zanima. Tako da ne znam ciji post ima manje smisla. Uglavnom nije me briga,ne znam zasto se uopce nastavljam. Uzivaj
znaci, ja odgovorim u vezi lissandre i nadodam nesto.. ti me uvrijedis bez ikakvog smisla i onda sam ja budala. ok.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?

Zadnje uređivanje 92marko : 25.11.2014. at 19:34.
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:35   #4493
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Previše champova izbacuju.
trebali bi počet brisat neke
League of LOL is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:45   #4494
Ne brisat, nego prestat ubacivati nove svaka 2 tjedna i poboljšati stare.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:58   #4495
Ma ajde sto ubacuju champione,nego meni nekako nisu zanimljivi ti novi. Kalista mi je zanimljiva samo zbog tog sto te moze povuc u anus pa izbacit,gnar i azir su mi nak nista specijalo. Jinx mi je jedino brutalna i Zac ali on vec spada pod "stare". Nadam se da je novi champion jungler i da ce imat ono nesto
Fuker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 00:32   #4496
Novi champion za jungle REK'SAI.
Fuker is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 12:41   #4497
Kalista i Braum na laneu je predobro. Kad dobiju lvl 6 izdominiraju lane
__________________
"Jer nisu bitni padovi, gubitci i porazi, bitno je da poslije mraka sunce uvijek dolazi!"
Renato031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 13:55   #4498
Ja još nisam izgubio lane od Kaliste.
Valjda zbog toga što je novi champ,pa ljudi se još "uče" igrat sa njom.

Ima prejebene kiting mogućnosti,i zasad koliko sam primijetio,najbolje paše sa Blitzom.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 14:36   #4499
Svaki adc paše s dobrim blitzom :P
Fuker is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 16:04   #4500
još jedno op sranje

misliš si evo 2v1 , i onda se stvori zed pored nje i ubije te, jer se ona kakti povezala s njim s retardiranim passivom, a da ne spominjem beskonačne dasheve
League of LOL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.