Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2008., 17:11   #21
Exclamation

Specijalistički dipl. stručni studij: projektni menadžment (PM u javnoj upravi).

zanima me apsolutno sve ,
(osim ovih osnovnih stvari koje se nalaze na njihovoj stranici)

svaka informacija je dobrodošla.
 
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 07:22   #22
I mene zanima isto svašta...
Frendica mi ide tamo i 100%mi preporučuje!!!
Ali mene samo zanima prijamni...
Što učiti?Tj.od kuda krenuti?

Puno hvala!
__________________
19.09.2011.<3TiN<3
13.05.2014. <3Mark<3
tina3003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 14:12   #23
hej.. moze pitanje za nekoga tko je upisao ovaj faksic.. zavrsavam upravnu skolu.. da li ce mi faliti matematika.. i koliko se s njoj mucite ?!? Drugo : WTF, kakva im je to stranica .. ne kuzim nista o upisima.. kakav natjecaj od 6 mj... ne kuzim.. ima tamo normalan prijamni ili... =)

Please... POMOC !!!!!!!
Di cu - sta cu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 14:35   #24
da kakav je prijemni ? iz kojeg se područja piše prijemni ?
te koliko vidim 15k kuna za jednu godinu ili za jedan semestar ?
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 18:22   #25
Moze mi netko reci kakve su mogucnosti zaposlenja nakon zavrsenog specijalistickog studija projektni menadzment s obzirom na nedostatak radnog iskustva i kakve place se otprilike mogu ocekivati i u kojim firmama?
Lord Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 17:39   #26
molim vas neko malo više o upisima!
mimi24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:39   #27
Ima li koga tko studira ili je završio ovaj fax, točnije poslovnu ekonomiju i financije? Kakvo je studiranje i kakve su mogućnosti zaposlenja nakon faxa, tj. kako poslodavci cijene ovu diplomu?
stereo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 13:12   #28
pozdrav

da i ja ostavim svoj glas
Informacije vezane za upise su nebitne, doslovno ako Vam je ostalo išta u glavi od učenja za maturu imate garantiran prolaz na prijemnom ispitu.
Trenutno sam redovan student na 3.godini poslovne ekonomije i financija i ostalo mi je par ispita do kraja. Usporedno sa predavanjima i radim u vrlo kvalitetnom poduzeću (UNICREDIT grupaciji) i zadovoljniji nemogu biti

Samo slušajte predavanja, izlazite na sve moguće kolokvije i pišite seminare, tj. "trgajte" se da dobite seminar i bit ćete jako zadovoljni. Uz to, komentirajte na predavanjima - zamislite si da je bolonja srednja škola

Diploma je priznata i sada je važan faks kao i ekonomija u Zagrebu.

Nadam se da sam Vam pomogao u "mukama".

Slobodno pitajte...

Pozz
skore22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 21:00   #29
Quote:
skore22 kaže: Pogledaj post

Slobodno pitajte...

Pozz
može malo o specijalističkom (PM u javnoj upravi)?
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 09:27   #30
prebacivanje na 3.godinu

ovako završila sam višu (nije ekonomija, ali relativno je srodno) i razmišljam da se prebacima na 3. godinu. Zanima me koja je procedura sa prebacivanjem i priznavanjem ispita, te da li se posebno plaćaju ti razlikovni ispiti, ne vjerujem da je to ukalkulirano u ovu cijenu za jednu godinu. Ukoliko ima neka dobra duša da mi to malo pojasni. Uglavnom zanimaju me i sve dodatne informacije, jel ima još neka srodna visoka škola, faks na koju se može prebaciti na 3. godinu.
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 16:14   #31
Ima koga s 2.god Mk?
__________________
we dance for laughter,
we dance for tears.
we dance for madness,
we dance for fears.
we dance for hopes,
we dance for screams.
we are the dancers,
and we create the dreams...
dancing_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 08:34   #32
Da li ima svjedoka koji su završili management u kulturi da mi kazu kako i gdje su obavljali praksu i u kojim se ustanovama planiraju zaposliti nakon završetka studija? Ili namjeravaju nesto svoje osnovati? Eto to me najvise brine, inače se čini vrlo privlačno pošto nisam nigdje drugdje naišla na takav studij u našoj zemlji.
Hvala
pikica_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 13:40   #33
Ja sam na praksi u jednom centru za kulturu...a inace ljudi s mog smjera rade u turistickim organizacijama, turistickim agencijama, raznim firmama i sl.
Za kasnije zaposlenje sam cula da nije problem naci... Ako se snadjes, mozes upasti skoro svugdje, pogotovo u kulturnim institucijama, turizmu... Ma ko god ima malo pameti i snalazljivosti, naci ce kasnije ok posao!
Nesposobni nemaju kaj trazit
__________________
we dance for laughter,
we dance for tears.
we dance for madness,
we dance for fears.
we dance for hopes,
we dance for screams.
we are the dancers,
and we create the dreams...
dancing_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 15:45   #34
Quote:
dancing_cookie kaže: Pogledaj post
Ja sam na praksi u jednom centru za kulturu...a inace ljudi s mog smjera rade u turistickim organizacijama, turistickim agencijama, raznim firmama i sl.
Za kasnije zaposlenje sam cula da nije problem naci... Ako se snadjes, mozes upasti skoro svugdje, pogotovo u kulturnim institucijama, turizmu... Ma ko god ima malo pameti i snalazljivosti, naci ce kasnije ok posao!
Nesposobni nemaju kaj trazit

Super. A koji je zapravo onda tvoj posao? Da organiziraš kulturna i slična događanja, koncerte, predstave i to? Ili neš drugo?
pikica_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 19:00   #35
skore22, hvala na PM-u i detaljnom objašnjenju

btw. dal' itko zna jel postoji vanredno specijalizacija?
 
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 21:17   #36
Quote:
MissTambourin kaže: Pogledaj post
Evo ja studiram na tom fakultetu i sada sam 2. godina na smjeru Mendzment u kulturi (izvanredno). Moj smjer je fantastican i jako sam zadovoljna s fakultetom i s vecinom profesora.
Fakultet je kao i svaki drugi, ima ful laganih ispita i ful teskih za koje trebas dosta uciti. Vecina profesora vec predaju na nekim fakultetima koja spadaju pod sveuciliste u Zagrebu a svi su strucnjaci u podrucju svog rada.
Fakultet je priznat od Ministarstva i samim tim uvazava se kao Visa skola. Samo, sad to po bolonjskom spada u skupinu svih fakulteta koji ce imati bacc. diplomante. Sa zaposljavanjem je pricao kao i svugdje drugdje - kako se kod nas jos nije uvazilo to da se oglasi za posao pisu po bolonjskim diplomama, mi spadamo u skupinu gdje se traze oni s VŠS spremom. Mislim da ce taman kroz 2 godine otprilike sve doci na svoje i da ce se svi oglasi pisati od bacc. do phd., pa nadalje, s navedenim potrebnim ETC bodovima, kako se i radi u zemljama europske unije.
Vazno je napomenuti da neke institucije na ovaj fakultet gledaju kao na VSS kao sto su Vojska, Policija itd.
95% potrebne literature za ispite dobivate BESPLATNO na samom fakultetu, ali za prolaz na samim ispitima je najbitnije znati sto koji profesor trazi. Vecinom za svaki predmet postoje skripte pa je najbolje zamoliti nekoga od starijih generacija da vam to sve daju. S time si uvelike pomazete pri prolasku na ispitu jer eliminirate suvisno gradivo koje bi vam samo uzelo vrijeme. Zato je jako bitno na prvoj godini dolaziti na predavanja koliko mozete, da upoznate ljude i vidite sto se trazi.
Na prvoj godini sva 3 smjera imaju relativno iste ispite i profesore (razlika u ispitu, dva) dok su na ostalim godinama ciljani ispiti za svaki smjer.
Imam prijateljicu na smjeru Poslovna tajnica i ona je jako zadovoljna s tim smjerom. Danas u vecini firmi traze od tajnica da imaju diplomu pa mislim da je ovo savrseno obrazovanje za to zanimanje.
Ja vec imam super posao pa ne znam kako ce biti i kako ce moguci poslodavci gledati na moju diplomu kad se odlucim mijenjati posao, ali za sada sam cula samo pozitivne reakcije (i od onih koji su se zaposlili s diplomom VSPU Baltazar i od onih koji bi zaposljavali iste). Meni je moj posao relativno ciljan za ovo sto studiram pa mi je samim time lakse.
Jos jedna zanimljiva stvar je da su studenti sa svih strana i svih generacija, znaci od 18 do 48 (i vise mozda, ali nije pristojno pitati )
Uglavnom, ako nekog jos nesto zanima, pitajte. moze i tu a moze i na PM
Jos jedna stvar, ja nisam polagala prijemni jer sam se selila s Ekonomije, pa o toj proceduri nemam pojma.
eej...a šta je na prijamnom??šta traže??kakva pitanja???odg. molim teeee
monika0501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 16:44   #37
Quote:
skore22 kaže: Pogledaj post
da i ja ostavim svoj glas
Informacije vezane za upise su nebitne, doslovno ako Vam je ostalo išta u glavi od učenja za maturu imate garantiran prolaz na prijemnom ispitu.
Trenutno sam redovan student na 3.godini poslovne ekonomije i financija i ostalo mi je par ispita do kraja. Usporedno sa predavanjima i radim u vrlo kvalitetnom poduzeću (UNICREDIT grupaciji) i zadovoljniji nemogu biti

Samo slušajte predavanja, izlazite na sve moguće kolokvije i pišite seminare, tj. "trgajte" se da dobite seminar i bit ćete jako zadovoljni. Uz to, komentirajte na predavanjima - zamislite si da je bolonja srednja škola

Diploma je priznata i sada je važan faks kao i ekonomija u Zagrebu.

Nadam se da sam Vam pomogao u "mukama".

Slobodno pitajte...

Pozz


LOLčina stari, na efzg-u sa jednim kolegijom (npr. računovodstvo, osnove ekonomije) stekneš znanja više nego na tom baltazaru za vrijeme cijelog studiranja. Usporedi statistiku sa baltazara i ekonomije. Kakav crni baltazar stavljati u istu rečenicu sa ekonomijom
Ah. što ste šašavi djeco
krčmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 16:37   #38
Upisujem ovaj faks ove godine pa me zanima, 2002.g. sam upisla društveno veleučilište - upravni odjel i imam završena 4 ispita, a od njih 2 se poklapaju sa ispitima koji ću imati na prvoj godini - dal će mi priznati ta dva ispita i pošto sam upisala već faks da li ću morati na prijemni ili ne? hvala..
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 20:11   #39
Nitko nezna?
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 02:11   #40
može netko reć o prijemnom,jel su teška pitanja,jel teško upast,pliz
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.