Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2009., 18:00   #201
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Mislis na onaj FORD-ov?

Ti spotovi su odlicni i bice ih u svakoj emisiji kad saopstavaju rezultate.

Prosle i pretprosle sezone su bili vrhunski uradjeni a vidim da ce i ove godine biti isto.
Svaki tjedan?
Ovaj mi je bio prejeben.. Jedva cekam jos!

Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Sto ja volim sto ti obozavas ovaj show
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 18:13   #202
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
I sad sam se sjetio... Spot je bio Preodlicno
joj zakon we will rock you
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 18:16   #203
FORD spot i kako je snimljen

http://www.americanidol.com/videos/s..._music_videos/
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 18:33   #204
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
predobro
Slijepac je siguran da ce ostati do kraja rekao je da se raduje sto ce to (snimanje spotova) raditi svaki tjedan Al i inace mi je on malo presiguran u sebe. I kad mu Ryan govori dal je prosao ili ne, on je sav normalan. Nek barem malo odglumi nekakvo olaksanje jer ovako ispada arogantan
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 18:41   #205
Sledeci je country week. Bice zanimljivo slusati Simonove komentare i kako ce istrpeti da poslusa 11 pesama a country ne moze da smisli
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 19:23   #206
country week

to će biti predobro
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 20:18   #207
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Sledeci je country week. Bice zanimljivo slusati Simonove komentare i kako ce istrpeti da poslusa 11 pesama a country ne moze da smisli
A on to ne voli jer je Britanac, jel?

Bit ce zanimljivo... Premda ne znam country pjesme al nema veze
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 20:26   #208
Odlična emisija.

Nevjerovatno koliko nahvališe Adama – učiniše mu medvjeđu uslugu! Sada mu valja zadržati ovakav nivo i kvalitet, inače – slijedi mu nešto slično što se desilo sa Sonjom u OT-u. Kad se počne na visokom nivou, napredak se jednostavno ne vidi, pa se potone u vlastitoj slavi. I da, Paula reče da ga vidi u finalu. Još mi uopošte nije favorit jer nisam osjetio skrušenost i skromnost u glasu. Možda kad bude pjevao baladu....

Danny Gokey opet, po meni, najbolji nastup. Pitao sam se da li će se promangupisati na sceni i baš sam dobio ono što sam tražio!!! Jedan od najboljih aranžmana kojeg sam ikad čuo! Besprijekorno, glatko, vokalno vrhunski, i najvažnije bez arogancije. I da, Paula reče da ga vidi u finalu.

Michael, Danny i sjajna Allison - moji apsolutni favoriti.

Promijenio sam mišljenje u vezi Megan za 180 stepeni! Iako joj je ovaj nastup bio sličan prošlom (kojeg sam se “pošteno“ napljuvao) ovaj mi je bio odličan. Kakav preokret. Drugi najbolji nastup večeri. I kako je ležerna bila dok je Simon kritikovao. Svaka čast.

Ovo dvoje što su ispali - sami su krivi. Prije ovog nastupa su pjevali balade i sada su trebali promijeniti ritam i izabrati brzu pjesmu da budu više primjećeni.

Country week... Michaelu bi baš sjeo The Dance od Garth Brooksa.

Zadnje uređivanje sabur sabur : 12.03.2009. at 20:37.
sabur sabur is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 20:38   #209
Quote:
sabur sabur kaže: Pogledaj post
Nevjerovatno koliko nahvališe Adama – učiniše mu medvjeđu uslugu! Sada mu valja zadržati ovakav nivo i kvalitet, inače – slijedi mu nešto slično što se desilo sa Sonjom u OT-u. Kad se počne na visokom nivou, napredak se jednostavno ne vidi, pa se potone u vlastitoj slavi. I da, Paula reče da ga vidi u finalu. Još mi uopošte nije favorit jer nisam osjetio skrušenost i skromnost u glasu. Možda kad bude pjevao baladu....
Ja jedva cekam da opet pjeva baladu. Sjecam se jos kako je dobro otpjevao Believe u Hollywood Week-u

Quote:
sabur sabur kaže: Pogledaj post
Country week... Michaelu bi baš sjeo The Dance od Garth Brooksa.
Meni se cini kao da ce njemu ta country glazba najbolje sjesti. Mislim da ju dobro pozna.. Nekako mi se to cini, ne znam zasto. Mozda zbog njegovog naglaska i mjesta gdje zivi al cini mi se da voli country muziku i da ce mu ovaj zadatak dobro doci.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 21:29   #210
Pitanje country week - neki poseban autor ili cisto ovako?
Da vidimo ko ce ove godine pjevati God bless the USA

Inace zadovoljniji ne mogu bit sa ispadanjima - zasluzeno i jedan i drugi. Jorge je bio uzasno dosadan, dok mi je Jasmine malo zao al je Megan mnogo mnogo ispred nje. Glasovno su tu negdje al Megan ima fenoemnalan personality
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 22:19   #211
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Pitanje country week - neki poseban autor ili cisto ovako?
Ovo će biti malo teže objasniti....

Sledeća nedelja će ustavri biti posvećena Grand Ole Opry... a to je najpozntija country radio emisija koja se emituje iz Nashvilla svakog petka i subote uveče. Često se kaže da je zahvaljujući ovoj emisiji country postao toliko popularan.

Izgleda da je nekako procurela lista pesama koja je ponuđena našim takimičarima..ne zna se ko će šta odabrati ali lista izgleda ovako:

Alan Jackson - Don't Rock the Jukebox
Alan Jackson - Summertime Blues
Alan Jackson - Chattahoochee
Alison Krauss - When You Say Nothing Ar All
Alison Krauss - Baby Now That I've Found You
Barbara Mandrell - If Loving You Is Wrong I Don't Want to Be Right
Brad Paisley - Celebrity
Brad Paisley - Mud on the Tires
Brad Paisley - When I Get Where I'm Going
Carrie Underwood - Jesus Take the Wheel
Carrie Underwood - Before He Cheats
Carrie Underwood - Wasted
Carrie Underwood - So Small
Carrie Underwood - All-American Girl
Carrie Underwood - Last Name
Diamond Rio - Beautiful Mess
Dierks Bentley - What Was Thinkin
Dierks Bentley - Come A Little Closer
Dierks Bentley - Every Mile a Memory
Dierks Bentley - Feel That Fire
Dolly Parton - Jolene
Dolly Patron - I Will Always Love You
Dolly Parton - Here You Come Again
Dolly Parton - 9 to 5
Dolly Parton - Why'd You Come In Here Lookin' Like That
Garth Brooks - Friends in Low Places
Garth Brooks - The Dance
Garth Brooks - Shameless
Garth Brooks - More Than a Memory
George Jones - She Thinks I Still Care
George Jones - He Stopped Loving Her Today
Hank Williams - I'm So Lonesome I Could Cry
Johnny Cash - Folsom Prison Blues
Johnny Cash - Ring of Fire
Johnny Cash - I Walk the Line
Josh Turner - Your Man
Josh Turner - Would You Go With Me
Josh Turner - Firecracker
Lorrie Morgan - Watch Me
Martina McBride - Wild Angels
Martina McBride - A Broken Wing
Martina McBride - Anyway
Pam Tillis - Cleopatra, Queen of Denial
Pam Tillis - Maybe It Was Memphis
Patsy Cline - Walkin' After Midnight
Patsy Cline - I Fall to Pieces
Patsy Cline - Crazy
Patty Loveless - Blame On Your Heart
Randy Travis - Forever And Ever Amen
Reba McEntire - Fancy
Reba McEntire - Why Haven't I Heard From You
Ronnie Milsap - It Was Almost Like a Song
Tammy Wynette - Stand By Your Man
Terri Clark - Poor Poor Pitiful Me
Trace Adkins - Honky Tonk Badonkadonk
Trace Adkins - You're Gonna Miss This
Travis Tritt - I'm Gonna Be Somebody
Travis Tritt - T-R-O-U-B-L-E
Travis Tritt - Tell Me I was Dreaming
Travis Tritt - It's a Great Day To Be Alive
Trisha Yearwood - She's In Love With The Boy
Trisha Yearwood - Walkaway Joe
Trisha Yearwood - How Do I Live
Vince Gill - I Still Believe In You

I izgleda da će im Randy travis biti mentor.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 22:27   #212
Uuuuu koliko dobrih pjesama Ring of Fire I walk the line Kompletanopus Rebe, martine, Carrie Dolly Parton ma svi su mi sjajni

jedva cekam sledecu emisiju stvarno
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 22:51   #213
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Pitanje country week - neki poseban autor ili cisto ovako?
Da vidimo ko ce ove godine pjevati God bless the USA

Inace zadovoljniji ne mogu bit sa ispadanjima - zasluzeno i jedan i drugi. Jorge je bio uzasno dosadan, dok mi je Jasmine malo zao al je Megan mnogo mnogo ispred nje. Glasovno su tu negdje al Megan ima fenoemnalan personality
Upavo tako. Baš me interesuje kako će Megan otpjevat neku baladu, da vidim "range."

Kevin, svaka čast na informacijama.
sabur sabur is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 23:12   #214
Pa od kud odjednom svi znaju country pjesme?
Sad cu to morat pocet slusat da se uhodam u sljedeci tjedan al uglavnom, dal mi moze tko reci da li ima dosta country pjesama u kojima se mogu jako dobro iskazati vokalne sposobnosti? Ili su vecinom samo zabavnjacke?
sabur sabur, ja se stvarno nadam da megan ima dostatan "range" i da ce ga uskoro uspjeti pokazati jer do sada uopce nije
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 23:22   #215
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
Pa od kud odjednom svi znaju country pjesme?
Sad cu to morat pocet slusat da se uhodam u sljedeci tjedan al uglavnom, dal mi moze tko reci da li ima dosta country pjesama u kojima se mogu jako dobro iskazati vokalne sposobnosti? Ili su vecinom samo zabavnjacke?
sabur sabur, ja se stvarno nadam da megan ima dostatan "range" i da ce ga uskoro uspjeti pokazati jer do sada uopce nije
Mislim da je ova sledeca nedjelja za Megan to be or not to be. Meni se cini pogotovo po audicijama da ima dobar "range"....vidjecemo dal sam u pravu ili ne

Alene, country je (pogotovo kod cura) pokazatelj kvaliteta pjevanja i glasa. Odi samo na youtube i poslusaj BILO KOJU pjesmu od Carrie Underwood i Martine McBride.......nevjerovatan glas ima.

I zbog cega sam najvise i zavolio country - zbog toga sto u countriju BAS SVI ZNAJU pjevati.....nema provlacenja kod izvodjenja tih pjesama vec - ili znas da pjevas ili ne
da ne spominjem same tekstove i teme o kojima pjevaju obozavam country
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 23:32   #216
Aha, hvala. Znaci cure se trebaju iskazati...
Budem proyoutube-irao
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 12:03   #217
Carrie Underwood - Jesus Take the Wheel --> jako lijepa pjesma.
Martina McBride - Wild Angels
- My Valentine lijepe pjesme
Dolly Parton - I will always love you --- to mi Lil mora uzeti!!! Pjevala je Whitney-inu verziju kratko prvi dan Hollywood week-a. Al bilo je kratko. Sad ju treba pjevat!
- Jolene isto jako lijepa pjesma
Johnny Cash - Ring of Fire - e to sam cuo zanimljiva pjesmica
- I walk the line - zanimljiva pjesmica. Al s tim njegovim pjesmama se bas ne mogu iskazati vokalne sposobnosti...

I usput sam vidio da je puno bivsih natjecatelja AI-a nastupalo na onim sportskim događanjima kad se pjeva americka himna.
I vidio sam nastup Carrie kad je pjevala Alone. Meni se malo vise sviđa verzija Allison, mozda zato sto je ona malo vise promjenila pjesmu i malo vise ju modernizirala...
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 21:47   #218
Da malo ovo prokomentarišem:

"Dolly Parton - I will always love you --- to mi Lil mora uzeti!!! Pjevala je Whitney-inu verziju kratko prvi dan Hollywood week-a. Al bilo je kratko. Sad ju treba pjevat!"

Jedan od problema kod modernih pjevača kada uzmu da pjevaju country pjesme, jer što naprave verziju bez vibrata, pa ostane samo ravni srednji ili visoki ton. Onda sve bude bezosjećajno, plastično i presirovo, nešto što country muzika sigurno nije.

Lil u ovoj kratkoj verziji pjeva naravno bez vibrata...

Rijetki su umjetnici koji imaju glas toliko širokog raspona u visokom vokalu da im naglašeni vibrato na tom mjestu uopšte nije potreban. Takva je nova pjesma Kelly Clarkson - My life would suck without you. Visoki vokal je toliko širok da bi ga vibrato ustvari samo pokvario. Ali pazi, jedna je Kelly Carkson.

Lil ima lijepi visoki vokal, ali nije baršunast, "širok," pa bi trebala pjevati sa vibratom, ako ne, onda će, na žalost, ostati samo visoko krištanje.

Bit će interesatno pratiti hoće li izabrati ili dobiti pjesmu koja im odgovara. U tome je sav trik.
sabur sabur is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 12:55   #219
uf... sva ta vibrata...
pa onda se nadam da ce dobro izabrati, i da ce izabrat dobar nacin na koji pjeva.
A dal oni imaju neke instruktore tamo? Koliko sam vidio, imaju. Valjda ce im oni pomoci
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 18:22   #220
Evo naš top 11



Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.