Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2008., 18:27   #81
Quote:
bumi0903 kaže: Pogledaj post
Evo opisa

Hydro-Protect Hydrating & Protecting Fluid
A light protecting moisturizer for sensitive dehydrated skin (normal to combination skin)

Attributes:

With anti-oxidant AGR and Vitamin E
With SPF15
Non-comedogenic
Fragrance-free
Alcohol-free
Colorant-free

Benefits:

Instant moisturization lasting for 24 hours.
Active protection against pollution, free-radicals and UV rays.
Light fluid texture especially designed for normal to combination skin.

Ingredients:
Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearyl Alcohol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Cetyl Alcohol, Carbomer, Trisodium EDTA, Sodium Citrate, DMDM Hydantoin, Glucosylrutin, Citric Acid, Isoquercitrin, BHT.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 10:01   #82
Eucerin krema za ruke s 5% uree, jako dobra, cijena 75kn, vrijedi definitivno. Ujutro Eucerin, navečer L'occitane sa shea butterom = dobitna kombinacija za moje ruke sklone pucanju, isušivanju, zanokticama i tako dalje i tako dalje...
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 01:02   #83
Za Lilit recenzija Hydro-balance:nisam preodusevljena imam mjesovitu kozu T-zona i to...dosta dehidrirana. Ne hidratizira mi dovoljno(a to joj je osnovna namjena) inace me koza zateze nakon umivanja dok ne stavim kremu a sad me zateze i nakon sto stavim ovu...neznam...mozda treba vremena da se koza navikne stavila sam je samo tri puta dosad
__________________
uf...
fortuna_major is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 10:56   #84
Eucerin hylauron filler noćna i dnevna krema-Odlične! I inače sam dosta toga od njih koristila i vrlo solidna kozmetika pristupačnih cijena.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 21:52   #85
jel itko probao onaj novi proizvod za intimnu njegu ?
Cleooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 10:51   #86
ja ga baš koristim, ok je, ali meni je ipak bolji lactogyn.
hydrobalans krema mi je ipak malo premasna za mješovitu kožu, sva se zasjajim u roku sat vremena..
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 16:30   #87
Ne radi im web
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 01:14   #88
napokon isprobala hydro balance za normalnu prema kombiniranoj kozu, vise je onako gelasta struktura nego kremasta, ljepo se upije, prvih par minuta ostane koza malo sticky ali brzo prodje i ne zateze me lice znaci da dobro hidratira (do sad sam koristila roc roza cep koji je za suhu i on je mozda mrvicu masniji od ovog eucerina hmm) sutra ujutro cu stavit i hydro protect eucerin pa javim (iako na testeru koji imam pise da je za normalnu ka suhoj kozi a kod nas koliko mi se cini se prodaje samo jedna varijanta)

skuzih, za eng trziste postoji ova sa faktorom (protect) za normalnu ka suhoj i ova bez faktora za normalnu ka mjesovitoj (te testere ja imam) a za hrv trziste postoji ova sa faktorom za sve tipove koze i ova bez faktora za normalnu ka mjesovitoj i normalnu ka suhoj s tim da po sastojcima je ova nasa sa faktorom za sve tipove koze identicna englskoj protect za normalnu ka suhoj a engleska za normalnu ka mjesovitoj je identicna nasoj za normalnu ka mjesovitoj
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 12:01   #89
kupila mi majka losion za tijelo s ureom nakon što sam joj tjednima kukala i plakala da me svrbi tijelo koliko je suho i stvarno je savršen, nije pomogao iz prve već nakon par dana korištenja, ali su zato rezultati više nego zadovoljavajući.
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 12:13   #90
ja sam neko vrijeme koristila eucerinovu običnu hidratantnu kremu za lice (onu s crvenim poklopcem, dođe cca 60kn) i bila mi je super! doduše, tada sam koristila i jedan meybellineov puder, pa mi je to dvoje u kombinaciji bilo idealno! međutim, kako su mi puder prestali proizvoditi, isprobala sam hrpu novih pudera koji mi nisu bili kompatibilni s kremom, pa sam na kraju promjenila kremu, jer mi je, s obzirom na moj ten, puno lakše naći kremu nego puder. al, eto, ako nekog zanima, ta krema je super za hidrataciju!

e, da, ovo ljeto sam bila izgorila na području ispod vrata (bistra ja, napravila peeling i izašla na sunce! ) mazuckala sam to svim i svačim i na kraju balade su mi najviše pomogli oblozi od aloe vere, nakon kojih sam mazala eucerinov losion s ureom i koža je bila kao nova u roku par dana (inače, to mazuckanje svim i svačim je trajalo dobrih 2-3 tjedna bez ikakvih vidljivih pomaka). eto, to su moja iskustva s eucerinom.

i još jedna stvar, umalo zaboravih, krostila sam jednu njihovu kremicu što je trebala biti jako hidratantna, ne sjećam se točno imena, koštala je nekih 130kn... mislim... i bila je neke vodenaste plavkaste teksture - totalno mi je čudno prijanjala na lice - nisam imala nikakve reakcije na nju, al čim bi je stavila imala sam potrebu da se umijem, ko da imam nekog aliena na licu
mermaids is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 15:52   #91
taj losion s ureom je odlican za suhu kozu ali se ne bi smio koristit po zimi zbog niskih temperatura
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 00:10   #92
ima li još zadovoljnih korisnica eucerin hydrobalance za mješovitu?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 01:43   #93
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
taj losion s ureom je odlican za suhu kozu ali se ne bi smio koristit po zimi zbog niskih temperatura
simple mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 01:45   #94
rekla mi teta u apoteci da se kreme s ureom ne bi smjele koristit po zimi jer ima u njima nesto i onda se to smrzava po hladnom vremenom i pucaju kapilare kao posljedica toga... mozda nam pat ili neko moze bolje objasnit ali meni je krema bila bas okej..
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 14:28   #95
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
rekla mi teta u apoteci da se kreme s ureom ne bi smjele koristit po zimi jer ima u njima nesto i onda se to smrzava po hladnom vremenom i pucaju kapilare kao posljedica toga... mozda nam pat ili neko moze bolje objasnit ali meni je krema bila bas okej..
je l' možda urea hidrofilna pa navlači vlagu pa.... ?
simple mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 21:31   #96
moguce iskreno zaboravila sam njeno objasnjenje jer ju nisam pretjerano slusala... samo mi je to ostalo u uhu pa se povodim za tim... jer nema mi se sta lose desit ako ju ne koristim po cicoj zimi a ako koristim mozda mi se nes i desi...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 03:35   #97
zanima me da li je itko koristio ovu kremu za zastitu od sunca, za lice?
http://www.eucerin.com.hr/sonnenempf...eme_50plus.asp
i kakva su iskustva?

(imam svjeze ozijke od nesrece po licu i u potrazi sam za jakom i kvalitetnom kremom za zastitu od sunca koju bih koristila u kombinaciji s kremom protiv oziljaka..... inace sam svijetle puti, kose i ociju....)
raketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 11:16   #98
Koristim ju vec par godina kao dnevnu kremu, cak i bez druge kreme ispod, super je, brzo se upije, nije mi uzrokovala pristice, dobra je podloga za puder, i isplativa jer se za 130 kn dobije 100 ml.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 13:13   #99
Quote:
raketa kaže: Pogledaj post
zanima me da li je itko koristio ovu kremu za zastitu od sunca, za lice?
http://www.eucerin.com.hr/sonnenempf...eme_50plus.asp
i kakva su iskustva?

(imam svjeze ozijke od nesrece po licu i u potrazi sam za jakom i kvalitetnom kremom za zastitu od sunca koju bih koristila u kombinaciji s kremom protiv oziljaka..... inace sam svijetle puti, kose i ociju....)
moja mama, isto je stradala u nesreći, opekline drugog stupnja po licu, sve super s tom kremicom, a i malog nečaka smo trackali time, a siroček ima atopijski dermatitis.
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 17:12   #100
koristim eucerin tonik za čišćenje i zanima kako ga točćno trebam koristi

ono, da li se prvo umit pa preći lice sa losionom, NE umit se, da li možda istisnit poneke prišteve pa umit se pa stavit
i da li to trebam držat par minuta na licu pa umit se, ili to stavit na lice i uopće ne isprati
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.