Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2006., 09:25   #201
crtica,
sve to stoji
ali ja se u svojoj firmi austrijskog vlasništva u oblekici većine naših kreatora ne mogu pojaviti bez obzira koliko se to meni sviđalo
od Image Haddad bi si i kupila odjeću, ali mi njihovi krojevi nikako ne pašu
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:27   #202
Quote:
magic kaže:
p.s. atlantis jako dobro zna odabrati salonke
jel ti to ko promatrach sa strane
ili su stvarno lipe
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:28   #203
Polly, ima i naše konfekcije za nešto klasičniji look: Vartex, Heruc, Kamensko, DTR (ženske košulje), Edora, tako da se doista može fino kombinirati.
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:32   #204
crtica je potpuno u pravu

a kad smo kod nashih kreatora i originalnosti u odijevanju...zadnje shto bih pozheljela je 'nositi se' poput recimo Hloverke


zhena krasne linije upropashtena imbecilnim komadima odjece.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:33   #205
Quote:
crtica kaže:
Polly, ima i naše konfekcije za nešto klasičniji look: Vartex, Heruc, Kamensko, DTR (ženske košulje), Edora, tako da se doista može fino kombinirati.
znam ti ja sve to, a i malo više

fala, svejedno
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:35   #206
Quote:
magic kaže:
crtica je potpuno u pravu

a kad smo kod nashih kreatora i originalnosti u odijevanju...zadnje shto bih pozheljela je 'nositi se' poput recimo Hloverke


zhena krasne linije upropashtena imbecilnim komadima odjece.
Vidiš meni je ona, bar što se odijevanja tiče, super obučena. Kao novinarka je nula, užas, no kapu joj skidam zbog obleke. Ima stila, a i liniju za te stvari. Možda mi je njen friz malo prestaromodan, no izgleda da se od onakve kosice ne možde bogznakaj napraviti.

@polly, ma ne pametujem ti, samo se osvrćem na smjer rasprave kako se mora uniformirano izgledati, a ako ne želiš to košta bogatstvo
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:37   #207
Quote:
crtica kaže:
Vidiš meni je ona, bar što se odijevanja tiče, super obučena. Kao novinarka je nula, užas, no kapu joj skidam zbog obleke. Ima stila, a i liniju za te stvari.

za mene je odjevena poput strashila u nashem prigradu


ali, kao shto rekosmo - o ukusima se ne raspravlja.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:38   #208
Quote:
crtica kaže:
Što se odijevanja tiče i mogućnosti izbora van nametnutih jednoobraznih trendova, nikad nije bilo toliko hrvatskih kreatora i njihovih modela za kupiti u Zg, kao što to imamo danas, a nadam se da će biti još bolje. I nisu svi basnoslovno skupi: Image Haddada, Budoar (pišem fonetski, eksjuzmi), Klarića, Severa, I-Gle, M.a.H., Nebo, Xsenia, pa se stvarno može izgraditi svoj stil.

curice, ja sam se bunila na cipele... ZIMSKE konkretno

ne na odjecu
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:38   #209
e da, a meni su te nase konfekcije super, ali ipak malo preozbiljne i preteske (zato sam spominjala baku)

nasi kreatori su mi opet preavangardni za svaki dan, a i jos uvijek kostaju previse

od "obicnih" stvari (nazvala sam to srednja struja, po cijenama i izgledu): postoji rupa izmedju onih za zbilja mlade cure i pomodarke, te potpune vjecne klasike i tzv. poslovnog looka (u koji se ne moram uklapati, hvala bogu)

tj. postoji nesto izmedju, moze se naci u hugo bossu i sl. ducanima. ali je precijenjeno, ili bar meni preskupo.

vidi sta smo ti uradile od teme, mama. atlantis, sori
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:40   #210
Quote:
violent_femmes9 kaže:
e da, a meni su te nase konfekcije super, ali ipak malo preozbiljne i preteske (zato sam spominjala baku)

potpuno si u pravu


e, tu priskachu u pomoc lokalne shilice i vlastita mashtovitost, pa kupish neshto 'konduktersko', skratish, suzish, izmjenish gumbe, uz dobru koshulju, charape, cipele ispadne
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:47   #211
Talking Sori atlantis, na širenju teme, no to ti je forum

Quote:
violent_femmes9 kaže:
e da, a meni su te nase konfekcije super, ali ipak malo preozbiljne i preteske (zato sam spominjala baku)

nasi kreatori su mi opet preavangardni za svaki dan, a i jos uvijek kostaju previse

od "obicnih" stvari (nazvala sam to srednja struja, po cijenama i izgledu): postoji rupa izmedju onih za zbilja mlade cure i pomodarke, te potpune vjecne klasike i tzv. poslovnog looka (u koji se ne moram uklapati, hvala bogu)

tj. postoji nesto izmedju, moze se naci u hugo bossu i sl. ducanima. ali je precijenjeno, ili bar meni preskupo.

vidi sta smo ti uradile od teme, mama. atlantis, sori
Varteks ima kolekcije baš za mlade žene, ne djevojčice, već žene. Na Trgu u njihovoj robnoj kući se nalaze takve stvari. I u Herucu se nađe dobrih komada, a oni imaju i tvornički dućan kod Doma Sportova gdje vrijedi doći njuškati. Doista nije baš takav gap. Isto tako se jako dobro može popuniti ormar i sa robom, ne kvalitetnom istina, iz Benettona, Manga, X-Nationa...
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:53   #212
Quote:
crtica kaže:
Varteks ima kolekcije baš za mlade žene, ne djevojčice, već žene. Na Trgu u njihovoj robnoj kući se nalaze takve stvari. I u Herucu se nađe dobrih komada, a oni imaju i tvornički dućan kod Doma Sportova gdje vrijedi doći njuškati. Doista nije baš takav gap. Isto tako se jako dobro može popuniti ormar i sa robom, ne kvalitetnom istina, iz Benettona, Manga, X-Nationa...
benetton i kupujem, x-nation me se nije dojmio, a mango mi djeluje nesimpaticno, vjerojatno sam subjektivna - vuce mi na zg-p stil. mozda grijesim dushu, ali svaki put sam izasla ne kupivsi nista. kupim tu i tamo nesto u haddadu

varteks na trgu ne postoji, mislis na muller? kupila sam klasicno odijelo kod njih (na kvatricu prije nego sto su isli preuredjivati ducan), ali totalno klasicno jer je prilika za koju mi je trebalo bila takva.

u garry weberu sam nasla ok ljetnu suknju, kod njih vrijedi pogledati s vremena na vrijeme.

heruc mi je preskup (u ilici, nisam isla u tvornicki ducan).
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:55   #213
super ste
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 09:57   #214
Robna kuća na Trgu, gdje je Muller, je zapravo sad glavni dućan Varteksa. Prvi i drugi kat. I to sad skoro dvije godine, od preuređenja. Dućana na Kvatriću više nema, tamo je sad Quatrix - mini robna kuća sa stranim markama, a Varteks se preselio dolje u Vlašku, preko puta Petrove crkve, u stari dućan kojeg je preuredio.

Doista si davno bila, pa možda nije lošeg da odeš, pogotovu što je još uvijek sniženje

Vidiš meni Weber izgleda babski i nisam nikad bila, ono što sam u izlogu vidla mi je bilo unapetitlih

A trebalo bi i do Marelle skoknut, na Cvjetnom, kad je sniženje može se dobro pazarit
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 10:01   #215
Quote:
atlantis kaže:
super ste

još da ti cipele nađemo, gdje bi nam kraj bio
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 10:04   #216
Quote:
crtica kaže:
Vidiš meni Weber izgleda babski i nisam nikad bila, ono što sam u izlogu vidla mi je bilo unapetitlih

A trebalo bi i do Marelle skoknut, na Cvjetnom, kad je sniženje može se dobro pazarit
kod nas Heruc galerija drzhi i webera i betty barclay, cijene su poprilichno paprene, ali su im snizhenja zaista


slazhem se da generalno izgledaju bablje, ali nadje se krasnih vjechnih komada - vrlo zhenstvenih mantila, prekrasnih hlacha, trodjelnih odijela, nishta optereceno trenutnim 'stremljenjima', nego bash zhenstveno ali daleko od socrealistichke klasike


za one koje trazhe trikotazhu koja malo drugachije izgleda, ali uvijek zhenstveno i elegantno, pravo iznenadjenje kvalitetom i izgledom su betty barclay majice .


Marella ali cijene, osim na snizhenjima
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 10:05   #217
Meni se osobno sviđaju razni stilovi. Imam cipele kakve traži Atlantis (kupljene prije nekoliko godina ali čuvam stvari pa su kao nove), a imam i cipele kakve su danas moderne(strašno mi se sviđaju one crvene s natpisom koje je netko stavio pri početku teme) i nosim i jedne i druge i sviđaju mi se. Odjeće imam i skupe kupljene u butiku i one s štandova na pazaru, a i one koju je još moja mama nosila kad je bila mlada pa sam joj je ukrala ili nešto što sam sama osmislila i dala sašiti ili ako je jednostavnije sašila sama. Nosim sve boje i razne stilove odjeće. Jedini uvjet je da mi se sviđa. Ako je nešto uz to i moderno dobro, ako nije opet dobro. U vrijeme kad su u modu ušle kukićane stvari ja sam već nekoliko godina imala džemper i dvije majice koje sam natjerala mamu da mi isplete (mustre od stolnjaka i prekrivača za krevet).Jedini put kad sam imala problem s kupovinom cipela je bilo ovo doba špicoka. To su mi najružnije cipele ikad stvorene, a pretpostavljam da moraju biti i neudobne s onim suženjem na prstima. Podsjećaju me na cipele zle vještice s zapada(čarobnjak iz ozza). Trebala sam kupiti malo svečanije cipele, a svuda samo špicoke. Na kraju sam nosila stare oblog vrha (bila jedina s takvim cipelama) kakve su sada opet moderne. Malo mi je blesavo govoriti za bilo što da je in ili out kad moda dolazi na valove i na kraju se sve opet vrati. Pa ako se to meni sviđa i dobro mi stoji zašto ja to ne bih nosila cjelo vrijeme. Evo ranije je netko spomenio da se vraća moda koju je nosila Katharine Hepburn (ja i prije imala nešto u tom stilu od mame), a prije nekoliko godina tome bi se smijali. Mene ne bi čudilo da se vrate i fudbalerke i crno obrubljene usne (mada to ni mene s uvrnutim stilom ne bi veselilo).
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 10:19   #218
Quote:
violent_femmes9 kaže:
garry weberu sam nasla ok ljetnu suknju, kod njih vrijedi pogledati s vremena na vrijeme.
aha, sad kužim zašto se nećemo nikad složiti. meni je tamo sve preženkasto i prebapski. jesi probala nebo?

a kakvi su ti esprit, mexx, jackpot, naf naf, concept, sisley?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 10:20   #219
Quote:
Lali Puna kaže:
aha, sad kužim zašto se nećemo nikad složiti. meni je tamo sve preženkasto i prebapski. jesi probala nebo?

a kakvi su ti esprit, mexx, jackpot, naf naf, concept, sisley?
presportski. ali kupujem i tamo, jer ne mogu hodati gola.
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 10:46   #220
Quote:
violent_femmes9 kaže:
presportski. ali kupujem i tamo, jer ne mogu hodati gola.
pa ja u sisley i espritu vidjela krasnih casual sakoa, al ajde dobro.

jesi probala domaće mustre (petrinjska) ili artiđanu (kod kazališta lutaka)? ni cijenama ni ekstravagancijom nisu poput ostalih popularnih hr dizajnera, a drugačiji od konfekcije koja se nudi po dućanima?

probat ću naći par fotki s nedavne revije artiđane
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:22.