Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2006., 17:56   #201
Tema je..Zločini u Berku..prestanite s besprizornim spamom ili ćete biti odstranjeni s Foruma..
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 18:13   #202
Quote:
Inkvizitor kaže:
Tema je..Zločini u Berku..prestanite s besprizornim spamom ili ćete biti odstranjeni s Foruma..
DA VELIKI POGLAVICE.
Da li su srpski stanovnici pristali dati informacije o tome tko je od srba sudjelovao u likvidacijama?
LILLY 106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 18:37   #203
stanovnici imaju te informacije ?
Izgleda da sam ja jedini piglu ovde, greota onda za Franka simatovica, Jovicu Stanisisca, Dragana Vasiljkovica i tu ekipu. Nista oni ne znaju, mi stanovnici treba to da znamo. Hvala oci sto si nam otvorila.
Henry_Kinasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 22:12   #204
Quote:
Henry_Kinasky kaže:
stanovnici imaju te informacije ?
Izgleda da sam ja jedini piglu ovde, greota onda za Franka simatovica, Jovicu Stanisisca, Dragana Vasiljkovica i tu ekipu. Nista oni ne znaju, mi stanovnici treba to da znamo. Hvala oci sto si nam otvorila.
Želiš li ti to reći da je u srpski stanovnici u selima u kojima je vršena likvidacija neznaju tko je to radio i gdje su masovne grobnice?Takva nekakva amnezija mi je već poznata od nekuda...
Čini mi se da ima veze sa WWII i kroničnim nedostatkom pamćenja njemačkog pučanstva o konc-logorima koji su bili samo par stotina metara van njihovih naselja...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 01:04   #205
Quote:
McAucliffe kaže:
Želiš li ti to reći da je u srpski stanovnici u selima u kojima je vršena likvidacija neznaju tko je to radio i gdje su masovne grobnice?Takva nekakva amnezija mi je već poznata od nekuda...
Čini mi se da ima veze sa WWII i kroničnim nedostatkom pamćenja njemačkog pučanstva o konc-logorima koji su bili samo par stotina metara van njihovih naselja...
Pogledaj ovaj film ako nadzes, u njemu srbi koji su bili zaduzeni za likvidaciju civila govore o tome da su mjestani sela gdje su djelovali itekako znali za zlocine i da je njihov posao bio zakopavanje ubijenih.
"HOT DOCS - THE ANATOMY OF EVIL
This documentary, directed by Danish filmmaker Ove Nyholm, features perpetrators of the worst war crimes committed over the last fifty years. The film is the result of research carried out by Nyholm, who has travelled the world in order to find the answer to the question: What makes ordinary people commit mass slaughter and indulge in genocide during war time? And how do they get on with their everyday life with having hundreds of killings on their conscience? A number of executioners speak about their personal history and their involvement in some of the cruelest genocides in Europe during the last fifty years – from the Holocaust to the recent tragedy in the Balkans. A Serbian paramilitary says he would go crazy if he tried to recall every murder while a former Einsatz commander during World War Two explains the most efficient way to execute people. "
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 22:28   #206
Quote:
LILLY 106 kaže:
DA VELIKI POGLAVICE.
Da li su srpski stanovnici pristali dati informacije o tome tko je od srba sudjelovao u likvidacijama?
Da li srpski stanovnici znaju ko je učestvovao u likvidacijama?
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 22:54   #207
Quote:
4,05% kaže:
Da li srpski stanovnici znaju ko je učestvovao u likvidacijama?
Ne svi,ali pojedinci znaju...
Ili tvrdiš da nitko od njih nije uopće znao za likvidacije u vlastitim selima...ili malo van njih?Ili recimo za minska polja?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 01:35   #208
Quote:
4,05% kaže:
Da li srpski stanovnici znaju ko je učestvovao u likvidacijama?
Jos jednom, pogledaj ovaj film. za zakopavanje ubijenih su uvijek koristeni civili. Domaci su uvijek znali. Ja sam postavio temu o krivnji onih koji su znali o zlocinima ali su sutjeli medzutim nije bilo bas zainteresiranih. Inace u filmu sami krvnici opisuju kako su ubijali i da su za to imali odrijesene ruke iz Beograda, u stvari bili su ohrabrivani i podrzavani od srpskih vlasti jer je trebalo napraviti paniku medzu civilima prvo u Hrvatskoj, Bosni i Kosovu. Medzutim njihov je posao bio samo ubijanje, uklanjanje tijela je uvijek bilo u nadleznosti domacih. Pogledaj, nece ti biti tesko nac.
HOT DOCS - THE ANATOMY OF EVIL
directed by Danish filmmaker Ove Nyholm
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.