Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2012., 13:19   #621
Quote:
t.e.j.m.a. kaže: Pogledaj post
Jel treba bušiti zidove da bi se uveo b net
nema potrebe za busenjem zida ili provodjenjem kablova kanalicama po zidu..
Sve je to vec "pod zidom"... Trebas podnijeti zahtijev, pricekati njihovog majstora koji u prizemlju zgrade napravi potrebno prespajanje(poseban ormaric do kojeg on ima pristup), nakon toga dolazi kod tebe i za cca pola sata je gotov.
Kao sto ti je Mala vjeverica rekla, mjenja postojeci izlaz (prekidac) koji imas, svojim (bnetovim) i to je to...
U sve ovo vrijeme koje ga imam, svega 2 puta je bilo problema..(citaj da nije bilo signala/slike/mreze duze od 10tak min)
__________________
"Znate da ste ostarjeli kad se sagnete da zavežete cipelu, a onda razmišljate što biste još mogli napraviti dok ste tamo dolje."
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 11:03   #622
i horizontalna i vertikalna, katastrofa
danna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 14:44   #623
Budimo relani, koliko para toliko mužike, u prosjeku po 1350E/m2 ako ne i 1300 je koštao ,pa ne može biti sve "savršeno" i bez knaufa
pistacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 00:54   #624
vratim se doma s mora i u stanu nemam vode...nista...sto da radim?uredno placao sve racune..pogledao sam u hodniku da li je netko slucajno zabunom zatvorio ventil...ali nije.U cemu je problem?
__________________
nisam u điru
kinfa84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 07:50   #625
Quote:
kinfa84 kaže: Pogledaj post
vratim se doma s mora i u stanu nemam vode...nista...sto da radim?uredno placao sve racune..pogledao sam u hodniku da li je netko slucajno zabunom zatvorio ventil...ali nije.U cemu je problem?
Ja sam u trećoj zgradi. Nemam ni ja vode. Predivan osjećaj kad obaviš jutarnje njesra i ne možeš pustit vodu.
pero79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 15:42   #626
Ljudi kakve su vam režije zimi? mislim na grijanje...uskoro se selim u zgradu b ako se ne varam...
Thoroughbred is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 18:06   #627
500 kn najveca zima. 75 kvadrata
tominjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 19:56   #628
Quote:
tominjo kaže: Pogledaj post
500 kn najveca zima. 75 kvadrata
To je ok,grijanje cijeli dan ili uz gašenje?
Thoroughbred is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 20:02   #629
uz gasenje ali svaki drugi, treci dan radi cijeli dan
tominjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 21:38   #630
Kradu se bicikli po šupama, odnesite sve vrijednije u stan. Da sam bar ja bio tako pametan :-(
user2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 21:31   #631
Pa što ljudi ne zaključavaju? U svakoj prostoriji za šupe ima 5-6 šupa, jebemu mater valjda se može zaključati!
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 10:10   #632
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
Pa što ljudi ne zaključavaju? U svakoj prostoriji za šupe ima 5-6 šupa, jebemu mater valjda se može zaključati!

Problem je što je isti ključ za vanjska vrata ulaza, šupe i garaže. Treba stavit novu bravu i dat samo onima čije su šupe ključ. A da ne govorim o onim drvenim gajbama dole koje smo platili 700€ kvadrat. Al kako je neko već rekao s cijenom kvadrata ne plaćaš samo bolje pločice, nego i susjede.. Nažalost je to tako, iako nemam ništa protiv Španskog i tu živim od rođenja..
user2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 22:17   #633
ma nije to problem samo u Španskom, već po cijelom gradu kradu bicikle i to pred ulaznim kućanskim vratima. Ali ne razumijem da se nije moglo promjeniti te brave da svaka prostorija ima svoj ključ...
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 14:35   #634
Kupujem stan

Poštovani,

kupujem manji trosobni stan od podizvođača iz kompenzacije na području Špansko/Malešnica. Plaćam gotovinom. Molim ponude u inbox.
ivanatr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 01:13   #635
Susjedi, jel netko slucajno sacuvao tehnicki opis zgrade koji se nalazio na stranicama Pionira do prije cca. godinu dana. Bio je na stranicama u pdf obliku. Ima trenutno za objekte C i D, ali bi ja bas trebao onaj pdf koji se odnosio na objekte A i B. Imao sam malu havariju na kompu pa mi nestalo... Hvala!
miskozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 10:53   #636
Trafostanica

NAPOMENA: !! Trafostanica u stenjeveckoj otvorenog tipa koja je po nekim navodima trebala biti uklonjena.. Tu ce ostati sve dok neko od investitora ne ulozi 100 mil kuna koliko je porebno za njezino premjestanje... Znaci ostat ce tu dugo dugo dugo... to nam porucuju iz HEP-a! tek toliko da nebi bilo da sirim dezinformacije mozete provjerit i sami...

lp
tomaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 14:56   #637
Quote:
miskozd kaže: Pogledaj post
Susjedi, jel netko slucajno sacuvao tehnicki opis zgrade koji se nalazio na stranicama Pionira do prije cca. godinu dana. Bio je na stranicama u pdf obliku. Ima trenutno za objekte C i D, ali bi ja bas trebao onaj pdf koji se odnosio na objekte A i B. Imao sam malu havariju na kompu pa mi nestalo... Hvala!
izvoli
http://web.archive.org/web/200802212...ansko_teh.html
nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 14:28   #638
Čišćenje v.p.

Dali ima netko tko živi u A i B zgradi u A. Šoljana da ima vanjsko parkirno mjesto. U petak sam u kasliću dobio uplatnicu za čišćenje v.p.m. makar sam ga sam lopatao po onom snijegu. Pa jel to normalno?Zanima me dali ćete to platiti ja nebudem jer sam sam čistio.
aslm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 16:22   #639
kolko novaca?
tominjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 11:16   #640
Piše da je bager radio 3sata i da nas to dodje 1012,50kn,pojedinačno 19kn nije tih 19kn puno nego je problem što ako očistim sam parking zašto bih plaćao jer su drugi gosopda pa im se neda čistiti.
aslm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.