Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2008., 23:05   #41
Quote:
divicak kaže: Pogledaj post
MOLIMO VAS pomagajte nam znamo da je mobitel star ali to nam je jedini koji imamo i najdraži samo zato što je poklon.
Radi se o Siemens-u A 75 na vip. Zato vas molimo ako ijedan forumaš zna kako se odkodira na druge mreže a i na tele 2. Molimo Vas pomagajte.


UNAPRIJED HVALA
sta kukac koju pm tu, ako imas da platis internet onda plati i 50kn dekodiranje nekome
Kobbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 22:56   #42
Dekodiranje Alcatela

Imam Alcatela OT 259 pa bi trebal code da ga otključam na tele2.

IMEI: 359074003116367

VER: 01003
malutan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 15:00   #43
Imam sharp 880 sh dali ima netko program za otkljucat ili kodove inace je vodafon ne radi ni jedna hrvatska kartica
FGalky sf2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 14:28   #44
Unlock Web'n'walk stick

Kupio sam Web'n'walk stick tj. Option iCON 225 usb modem i zanima me dal ga mogu unlockat tako da koristim i druge kartice npr. vip... jer on sad koristi samo t-mobile, a on mi je ipak malo preskup.Hvala
unknown_user is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 16:28   #45
Motorola SLVR L7

Pozdrav!

Trebala bi mi pomoć oko unlocka mobitela Motorola SLVR L7...
__________________
Will the mystery guest please sign in?
MiguelTorres is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 09:17   #46
Tko zna kak otključati iPhone, molio bih ga da mi se što prije javi
DaNi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 09:57   #47
Motorola i885

Pozdrav ljudi.
Neobičan telefon. Na Motorolinom sajtu vidim da se prodaje u Brazilu. Radi na 800/900 bandu, znaci moze i kod nas. U svim mi servisima kazu da ga ne mogu otkljucati. Ima li netko kakva iskustva? Prijedlog?
Hvala
spreco is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 15:54   #48
Quote:
spreco kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi.
Neobičan telefon. Na Motorolinom sajtu vidim da se prodaje u Brazilu. Radi na 800/900 bandu, znaci moze i kod nas. U svim mi servisima kazu da ga ne mogu otkljucati. Ima li netko kakva iskustva? Prijedlog?
Hvala
mislim da se ne može...

nego, jel si ti uopće siguran da je taj telefon kodiran? i odakle si ga samo iskopao... nema njega nigdje.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 16:39   #49
Zanima me dali i kako mogu ubaciti u motorolu V3i software koji u sebi ima hrvatski jezik?

probao sam sa njihove stranice skinut neki software updater,al mi je nakon pokretanja napisalo da nema nova verzija softwarea.

gdje da trazim?
tom07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 22:51   #50
daj molim vas dali tko zna neki siemens dobar a da nije pre skup...treba mi neki mob u koji stane puno poruka .ja sam u starom siemensu imala oko 3000 poruka.ako znate neki drugi mob u koji stane tak puno poruka može i to. daj molim vas.hvala
nelica1513 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 22:29   #51
Pozz!!!Imam motorolu k1 i imam problem sa tipkovnicom nijedan gumb samo ga mogu upalit!!
I nakon nekog vremena piše mi da pričekam!!I onda poslje nakon nekog vremena mi se ugasi!!
Promjenio sam bateriju i ništa!!
kekiww is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 22:52   #52
lg kp130

jel zna netko kod za odkodiranje gore navedenog mobitela? (LG kp130)!
franjo17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 00:04   #53
Quote:
kekiww kaže: Pogledaj post
Pozz!!!Imam motorolu k1 i imam problem sa tipkovnicom nijedan gumb samo ga mogu upalit!!
I nakon nekog vremena piše mi da pričekam!!I onda poslje nakon nekog vremena mi se ugasi!!
Promjenio sam bateriju i ništa!!
flashaj mobitel. sjebo ti se software na njemu. nije baterija kriva.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 09:48   #54
dekodiranje Siemens cx65

Gdje bih u Zagrebu mogao dekodirati Siemens cx65 i koja je cijena, ako netko zna..?

Hvala!
brynh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 17:51   #55
jel mi moze netko dekodirati mobitel, siemens cl75. ne mogu ga odnijeti na servis, jer nisam u hrvatskoj,a ovdje ne mogu naci neki servis, jer se jos nisam toliko snasla. trebala bih ga dekodirati sto brze. probala sam preko nekih stranica, ali neuspjesno. hvala puno!
Desdemona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 02:25   #56
Pozdrav!
Može li mi netko pomoći, LG KF750 Secret, može li se dekodirati s T-Mobilea na VIP sa turbo sim karticom?
Zahvaljujem unaprijed
sara_ff is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 10:42   #57
Trebam unlockati stari mobitel (Motorola c118) zaključan na Tele2 za potrebe osobe kojoj nije bitna marka/model/blabla. Čiča koji dekodira lokalno traži 100 kuna što je smiješno za stari mobitel, pogotovo jer sam čula da se puno lakše odlockavaju nego noviji modeli. Molim savjet forumaša, proučavala sam on-line proceduru ali mi ne uspijeva. Unaprijed zahvaljujem.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 20:33   #58
dekodiranje sony ericssona w200

zanima me kolika je, u prosjeku,cijena dekodiranja sony ericssona w200?da ne dam previše i di se može jeftino to obaviti?
Čokolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 02:27   #59
Quote:
Čokolina kaže: Pogledaj post
zanima me kolika je, u prosjeku,cijena dekodiranja sony ericssona w200?da ne dam previše i di se može jeftino to obaviti?
cca 100 kuna kod lokalnog unlockera. Free putem kod kuće ne ide nikako.


@gotterdamerung: c118 je podržan preko P2k easy toola, trebaš instalirati ispravno drivere, pokrenuti ga u bootloader modu i zatim izvršiti unlock.

malo će ti biti komplicirano ako budeš sama radila, ali nije ni velik problem.

A ako taj tvoj unlocker traži 100 kuna za taj model, onda je monopolist na svom području gdje nema konkurencije.

Taj se mobitel u zagrebu dekodira po max cijeni od 50 kuna.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 13:57   #60
Mali bozicni poklon

Za prva dva imei-a motorole poklanjam besplatno codove za odkodiranje telefona
summone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.