Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2004., 11:55   #21
Quote:
lyna kaže:
Zasto nam je svima crna osnova garderobe? Da li je bilo ko probao da se preorijentise na teget, sivu, smedju, tamnozelenu cak?
Meni je jedno vrijeme smedja bila basic. U biti ne ide, jer smedje ne mogu bash s svim kombinirati. Uhvatila sam sebe kako imam dva ormara - u jednom stoje stvari koje idu s smedjim, a u drugom sve ostali. Na kraju sam odustala i preshla na crni basic Crno je nekako najlakshe - ide uz sve.

U moj basic spada:

Crne rolke, crne carape, par suknji i hlaca (sivo, karirano, crveno ili crno), te par komada jeans (shto suknje, shto trapke).

Cipele, torbe i jakne (kaputi) mi ne spadaju pod basic - njih prilagodjavam garderobi koju imam taj dan na sebi.

Sve majice su mi uske, a tole gore uske, nogavice se shire prema dolje.

Za ljeto nemam basic. Meni je to jedino godishnje doba kad zbilja pustim mashti na volju.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:46   #22
3 odijela - crveno, crno i sivo, pa onda imam i hlače
traperice miss sixty
3 bodya
mala crna majica na kopčanje
crne samterice
crvena majičica iz top shopa na v izrez
crni kaput
kaubojke - crne čizme i za van i dnevne
2 para špičoka, crne i bež
velika crna torba - multifunkcionalna
__________________
I believe in magic. :)
Tihana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 13:20   #23
Quote:
Zasto nam je svima crna osnova garderobe? Da li je bilo ko probao da se preorijentise na teget, sivu, smedju, tamnozelenu cak?
nekoliko godina mi je "baza" bila tamnozelena boja.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 13:50   #24
Al ja baš volim crnu 'boju'....ne kupujem ju samo zato jer je praktična nego jer i volim kak izgleda....

A, obožavam i rozu...u svim nijansama....kak sm krenula još malo će mi roza postat basic!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 16:09   #25
Quote:
Zasto nam je svima crna osnova garderobe? Da li je bilo ko probao da se preorijentise na teget, sivu, smedju, tamnozelenu cak?
Meni je inače bijela basic. Crno inače baš i ne nosim (osim one dvije stvari koje sam napisala - dolčevite i topića), više volim svjetlije boje.

Quote:
A, obožavam i rozu...u svim nijansama....kak sm krenula još malo će mi roza postat basic!
I meni, i meni!!!
__________________
A ponovno počinje kiša, kao što već kiši u listopadu na otocima
More od olova i nebo od borova...
Tighelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 16:31   #26
a je li smijem i ja nesto napisati?
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 19:02   #27
zasto ne ?

Basic mog muza je - kvalitetne crne cipele, Nike-ice kozne, samterice crne i sive te obicne pamucne majce dugih rukava ( oval izrez, bez gumice oko zapesca) tamno zelene ili tamno plave.

I dobra kozna jakna.

Jest da je ormar pun kosulja ali to nosi samo za izlaske.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 21:39   #28
Radije bi o basicu moga muza jer je moj isuvise kompliciran i sastoji se od svega i svacega
Dakle,kod njega je SVE najkvalitetnije i najskuplje, nema mnogo kao ja ali ovo sto ima je sve za cistu desetku. Nekoliko pari italijanskih cipela od najfinije koze, 3 para tenisica, jedne zimske cizme, jedan od najljepsih Boss kaputa koje sam vidjela crna kozna jakna meksa od moje vlastite koze, i onda ide 20-tak kosulja koje kombinira za posao sa 10-tak pari hlaca sve najfinije kvalitete....dzemperi, jeans i majice za svaki dan
I naravno mali milion bijelih TShirt i boxerica.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 08:16   #29
Quote:
Meni je inače bijela basic.
Quote:
nekoliko godina mi je "baza" bila tamnozelena boja
Quote:
Meni je jedno vrijeme smedja bila basic

E, bas mi je drago sto ima i razlicitih od crne!!!
Ja sam nesto probala sa smedjom, pa mi nije uspelo..... Ali posto sam ubedjena da mi smedje bolje stoji od crne, probacu jos koji put
lyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 11:45   #30
Quote:
lyna kaže:
Zasto nam je svima crna osnova garderobe? Da li je bilo ko probao da se preorijentise na teget, sivu, smedju, tamnozelenu cak?
pa crna mi je osnov
na to "nadograđujem" druge boje kroz majice, šalove, cipele, ...

puno nosim smeđu, sviđa mi se kako mi stoji, mada je mrvicu teže kombinirat nego crnu. Druga najbolja boja za kombinacije (i za basic) je SIVA, ali ona mene malo "ubija"

i vidiš, baš bih si mogla kupit bijelo odijelo

hebemu, kak se toga ranije nisam sjetila
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 13:00   #31
i vidiš, baš bih si mogla kupit bijelo odijelo

hebemu, kak se toga ranije nisam sjetila [/B][/QUOTE]
jao jao..........ja sam si prošle godine probavala belo odelo u Image haddadu i strava mi je stajalo - avion, čisti........
i mislim hoću - neću - nisam bila baš pri parama......... i dok sam ja razmišljala, prodali moje belo odelo
__________________
I believe in magic. :)
Tihana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 21:04   #32
bijelo odjelo ili (kostimic ) vec prema ukusu su ljeti zakon

Zimi mi je toga zao na ovu kisu i bljuzgu ( tako kod mene )

Ljeti onako duge hlace, vide se sami vrhovi cipela i gore ako je zaista topla vecer onaj topk koji se veze oko vrata sve bijelo i isti materijal
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2004., 09:52   #33
Za slobodno vrijeme Leviske 525 koje kombiniram sa ravnim cipelama (crne, smede) i Levisovim patikama.
Gornji dio rolka (zimi) ili pamucne majice (proljece....).
Obavezno u svjetlim bojama, crna je iskljucena zbog psa koji ostavlja dlaku svuda.
Za posao obavezne crne hlace, gornji dio kosulja (crvena, roza, plava) ili bolja majica.Zimi rolka...Kozna jakna od Lagerfelda (muska,ali jos niko nije skuzio), dva klasicna sakoica...
Za sastanke neizbjezan komplet od Max mare, suknja, hlace i sako.Kombinira se uz sve i trajat ce dozivotno...
Svega par osnovnih stvari koje uz dodatke izgledaju uvijek nove..
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2004., 19:03   #34
Quote:
lyna kaže:


Zasto nam je svima crna osnova garderobe? Da li je bilo ko probao da se preorijentise na teget, sivu, smedju, tamnozelenu cak?
E, da meni crna postane malo mracna nakon nekog vremena.
Tamno-siva radi super - imam sve vise tamno-sivih komada u ormaru u zamjenu za crne.
I tamno-plava moze biti dobra baza - ovoisi kako kome stoji, kao i teget.
Smeda i zelena mi se cine malo prekomplicirane za bazu.
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2004., 19:10   #35
Quote:
Zasto nam je svima crna osnova garderobe?

meni je crna boja najelegantnija i s njom mogu najbolje kombinirati druge boje...
prije mi je crna boja bila zakon,pogotovo zimi,ali sad najvise volim
bijelu,a ljeti skoro i da ne nosim crnu boju
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2004., 23:10   #36
tamno,tamno,tamno sivi kostim (schwartzgrau) kak bi bakice rekle, isto tako tamno,tamno, tamno sive ili crne carape (malo deblje za zimu, i najtanje najlonke (bez lycre) za temperature iznad nistice. bijela bluza, svileni veliki sal, ....manolice... tesko da se neki frajer ne okrene....
ljeto...lan, suknjice, lagani sako....kostim od tajlanske svile...
cujte sad ovo...casual, bad day, trkni u ducan...conversice, 501 i t-shirts...
uskasuknjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 19:12   #37
par uvijek nosivih kljucnih artikala

Dakle sta bi svaka zena trebala imat u ormaru a da se moze kombinirat na vise nacina i da je uvijek nosivo, znaci ne nesto sta je hit jedne sezone, a da je za finije i mogli bi rec svecanije prilike.
Osobno imam jedne cipele, jedne crne fine hlace i crni sako, te par kosuljica ali sve se to onda svodi na iste kombinacije i sta je jos gore stalno neke black&white kombinacije.
Posto ne nosim cesto fino robu nego vise sportivo htjela bi si kupit par stvari pa da ne bude svaki put pred neki dogadaj strka i trcanje po ducanima.
Savjeti dobrodosli
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 19:16   #38
Jedne crne hlače na crtu.
Malu crnu haljinu.
Traperice.
Bijelu košulju.

Dvoje od ovog nemam
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 19:17   #39
po mom:
dobre i kvalitetne traperice bez previše đinđi po sebi-dakle klasične
finu bijelu košulju
nekakav multipraktik sako,boja manje bitna
salonke,po mogučnosti crne..
..sjetit ću se još toga..
i da,klasika,mala crna haljinica..
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 19:18   #40
mala crna haljina je veci problem nego sta se cini, eno bas gledam onaj topic o haljinicama i malo koja mi je ljepa a bogami ni ne vidjam ih po gradu bas cesto, bilo nesto u vrijeme nove godine ali onda pak nasljokaju sve
traperice?? to mi bas i nije fino ali imam
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.