Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2010., 17:15   #41
Quote:
fawlty82 kaže: Pogledaj post
ja sam ga kupio u tele2 dućanu (iako mislim da to nema neke veze) i instalirao sam si skype i radi normalno, i IM i pozivi prema drugim Skype brojevima.


ono što mene u zadnje vrijeme povremeno muči da npr. ujutro (cijelu noć je bio zaključan) hoću zvati, uspostavi poziv normalno, ali ni ja čujem drugu osobu, niti ona mene. probavao sam par puta, ali dok ga ne ugasim i ponovo upalim nema mu pomoći. ima možda netko još takav problem? ili još bolje rješenje a da nije "ugasi ga i upali"?
Misliš preko skypea ili obični poziv? Meni se to dešavalo sa nimbuzzom i fringom, kad sam pokušavala zvati na google talk.



Anyway, moram reći sad kad sam ponovo u ovom topicu - POVLAČIM SVE ŠTO SAM RANIJE REKLA O OVOM MOBITELU! Moj galaxy 3 se totalno uozbiljio i ponaša se vrlo pristojno! Traje baterija barem 2-3 dana sa wi-fi i skypeom online, i skype ipak radi i sve je super i sad sam jako zadovoljna.
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 19:51   #42
ma nema veze toliko sa pozivom koliko sam skužio, nego ga zbloka i ne rade mu ni zvučnik ni mikrofon. u jednom trenu poludi, niti možeš zvati (niti te čuju ni ih ti čuješ), nema zvukova sistema, nema zvukova sa njegovog mp3 playera, ništa dok ga ne ugasim i upalim ponovo.
sad sam napravio vraćanje tvorničkih postavki, pa ako mi se to opet javi, ide smeće u servis. ako ne, onda valjda jedna od par aplikacija koje sa instalirao sa marketa zezaju mob... koliko je to vjerovatno?
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 03:10   #43
to se i meni desilo ja nazovem nista necujem niti taj ista cuje tek kad sam ga restartao je proradio normalno, i 2 puta mi se desilo baterija skoro puna ujutro se probudim ono on ugasen przna baterija to mi bas nije jasno, sutra ga updateam na 2.2 stigo novi update za njega.
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:18   #44
Quote:
cro_denno kaže: Pogledaj post
to se i meni desilo ja nazovem nista necujem niti taj ista cuje tek kad sam ga restartao je proradio normalno, i 2 puta mi se desilo baterija skoro puna ujutro se probudim ono on ugasen przna baterija to mi bas nije jasno, sutra ga updateam na 2.2 stigo novi update za njega.
jel to neki službeni update ili ga "crackiraš"? kako se inače službeno update-a mob, preko stranica samsung mobile ili preko Kies-a?
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:20   #45
preko kiesa

ja cu ovako napravit ko sto je tu tut http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=778880
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 15:51   #46
Quote:
cro_denno kaže: Pogledaj post
preko kiesa

ja cu ovako napravit ko sto je tu tut http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=778880
Istalirao kies medjutim on mi ne prepoznaje mob kad spojim usb kabelom.Cijelo vrijeme pise povezivanje uređaja ali ga ne nađe.Dali moram neke postavke u mobu napravit da bi mi Kies prepoznao ili?

Zadnje uređivanje seksolino : 04.12.2010. at 16:06.
seksolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 17:18   #47
Quote:
cro_denno kaže: Pogledaj post
preko kiesa

ja cu ovako napravit ko sto je tu tut http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=778880
i jesi napravio update? preko kies nema nikakav novi. jel ti izgleda bolje sada, jel radi bez problema ili je isto? kad ga ovako update-aš na 2.2, jel dobiješ s njim i touchwiz samsungov ili si sve aplikacije moraš sam nasnimit?
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 16:35   #48
nisam ga stavio isao sam da stavim al mi nes usb nie prepoznavao mob kad idem preko tog programa a kad idem preko kiesa prepozna ga
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 09:34   #49
Dali netko ima problema sa gps na mobu?Kad ga vratim na tvornicke postavke radi mi normalno a cim instaliram par aplikacija ne moze mi nac niti jedan satelit.Mislio sam da mozda neka aplikacija blokira GPS pa me zanima vase misljenje.Citao sam na ostalim forumima da i ostali znaju imat problema sa time pa mozda kad dodje Froyo bude bolje radio.A od Froya za sad nista jer zadnja informacija je da ce update za samsung mobitele biti krajem ovog mjeseca (to znaci druge godine )
seksolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 00:08   #50
ja nemam problema sa gpsom, ako pokusavas naci u zatvorenom prostoru nece naci sigurno, meni ga ful brzo nade i imam hrpu programa.
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 14:34   #51
Quote:
seksolino kaže: Pogledaj post
Dali netko ima problema sa gps na mobu?Kad ga vratim na tvornicke postavke radi mi normalno a cim instaliram par aplikacija ne moze mi nac niti jedan satelit.Mislio sam da mozda neka aplikacija blokira GPS pa me zanima vase misljenje.Citao sam na ostalim forumima da i ostali znaju imat problema sa time pa mozda kad dodje Froyo bude bolje radio.A od Froya za sad nista jer zadnja informacija je da ce update za samsung mobitele biti krajem ovog mjeseca (to znaci druge godine )
Vecina nas ima probleme sa GPS-om Ja imam taj problem sto mi je spor, treba mu oko minutu da pronadje satelit, a obicno kod drugih pronadje za par sekundi, al to se da relativno rjesiti sa GPS fixom. Da, vele da Froyo bude popravio stvar, al sumnjam uopce da cemo dobiti Froyo al eto.

Btw - gdje ti ne zeli pronaci satelit? Provjeri ako su ukljucio u postavkama da ti dozvoljava GPS - POSTAVKE / LOKACIJA I SIGURNOST / KORISTI GPS SATELITE
Ako nemam ukljuceno to KORISTI GPS SATELITE onda mi u niti jednoj aplikaciji ne zeli pronaci satelit, pa eto mozda je u tome stvar
*Cupcake* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 14:51   #52
vec sad mozes stavit froyu al ne preko kiesa
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 15:55   #53
Quote:
fawlty82 kaže: Pogledaj post
meni nije uzeo nikakve pare, sve normalno. jedina zamjerka mi je danas bilo da je samo najednom bio simbol da nema signala i kad sam htio radit nešto što uključuju mrežu, javljao je da umetnem SIM karticu. ugasio ga, izvadio sim, obrisao ga, umetnuo sim i upalio i ista stvar,s tim da mi je pokazivao simbol da nema sim-a. ugasio ga i nakon pola sata probao isto i sad radi. već sam ga mislio nosit nazad u dućan.
Quote:
cro_denno kaže: Pogledaj post
Imam ga negdje 3 tjedna i par puta mi se desilo da me trazi pin kartice sad neznam zasto.
Ovo se isto događalo i meni. I to ne nekoliko puta nego dovoljno da je već tri puta bio na servisu. Jučer sam napokon dobila novi. (Na što se, bar u T-Mobileu, ima pravo nakon tri servisa.) Još me čovjek piita hoću jednaki ili neki drugi mobitel. Došla sam skroz nespremna na to pitanje i automatski rekla isti. Reko', što ću se sad privikavati na nešto novo. Ni na ovaj se nisam još priviknula kako se spada. Uzet je 29.9. i više vremena je proveo na servisu nego kod mene.

Uglavnom, da skratim priču. Jučer sve pet, jutros kad sam ga poogledala nokon što sam se probudila isto. U pola sata koliko mi je trebalo da se spremim za posao - opet ista priča. Unesi PIN.

Tako da, dragi moji, prvo pitanje - je li netko otkrio kako to eliminirati? Mogu još sutra i preksutra vratiti i zamijeniti telefon bez ovog natezanja oko servisa pa da znam da li da više proučavam druge koje imaju u ponudi.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 17:35   #54
Quote:
*Cupcake* kaže: Pogledaj post
Vecina nas ima probleme sa GPS-om Ja imam taj problem sto mi je spor, treba mu oko minutu da pronadje satelit, a obicno kod drugih pronadje za par sekundi, al to se da relativno rjesiti sa GPS fixom. Da, vele da Froyo bude popravio stvar, al sumnjam uopce da cemo dobiti Froyo al eto.

Btw - gdje ti ne zeli pronaci satelit? Provjeri ako su ukljucio u postavkama da ti dozvoljava GPS - POSTAVKE / LOKACIJA I SIGURNOST / KORISTI GPS SATELITE
Ako nemam ukljuceno to KORISTI GPS SATELITE onda mi u niti jednoj aplikaciji ne zeli pronaci satelit, pa eto mozda je u tome stvar
Ukljuceno mi je sve kak treba.Jednostavno sam isprobavao sa vise mjesta (vani ) jednostavno ne nadje nista.Samo kad ga resetiram na tvornicke postavke radi super ali to traje samo 1-2 dana i onda opet sve po starom.GPS fiks sam isprobao prije i nista nije nasao.Radi li se o tome da mi mozda neki app radi probleme neznam, ali jednostavno nejde pa nejde.Nazalost nemogu ga ni reklamirat jer kad ga u servisu vrate na tvornicke postavke on radi.A nista cekat i molit boga da Froyo nesto napravi kad dodje ako
seksolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 19:58   #55
meni se cini da to bude ako mob nije aktivan tak sam ja zakljucio i to mi samo preko noci a preko dana je sve u redu, znaci samo kad ga nediram cijelu noc ili kad mi je alarm ukljucen.l

nece ti gps fix naci satelit, ja imam navigon gpsopt skinut sa marketa, ukljucis gps ukljucis gpsopt i onda udes u navigaciju i stavi neku rutu bzvz nemoras se voziti i pusti ga par min trebao bi ti naci, meni je isto prvi put trazio jedno 5-10min nakon toga nade ful brzo. Vozio sam se po full magli pada kisa oblacno i navigacija radi.

Zadnje uređivanje assassin : 14.12.2010. at 20:16. Reason: Koristi tipku Edit
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 12:08   #56
Što se tiče problema s PIN-om, zamijenila sam danas mobitel. Čisto mazohističkim porivima za isti. Kroz sat vremena opet ista pjesma. Sad sam isključila SIM zaključavanje čisto da priliku da se pojavi neki drugi problem. A povjerenje mi je toliko da sam ostavila sve folije.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 12:48   #57
što se tiče mog problema sa pinom, to je riješeno novom SIM karticom. dakle, ja sam imao stariju TELE2 sim karticu koja valjda ima problema sa smartphoneovima. otišao u tele2 dućan, uzeo novi sim besplatno (čak je i fizički drugačiji, mislim na boju) kao "sim error" i nikad više problema s tim.
a sa GPS-om... to mi još nije uspjelo proradit. nikako da uhvatim vremena neku navigaciju instalirat da probam, ali sa gps trackerima mi ne radi, nema šanse, probao sam 2-3 različita, vozim se biciklom 2 sata, a ruta prazna sa 0m prijeđenih. ima netko neki gps tracking app koji mu radi na galaxy-u 3 za preporučit? ili ja nešto krivo radim?
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 13:09   #58
Quote:
fawlty82 kaže: Pogledaj post
što se tiče mog problema sa pinom, to je riješeno novom SIM karticom. dakle, ja sam imao stariju TELE2 sim karticu koja valjda ima problema sa smartphoneovima. otišao u tele2 dućan, uzeo novi sim besplatno (čak je i fizički drugačiji, mislim na boju) kao "sim error" i nikad više problema s tim.
Ja sam imala novu SIM karticu, ali prije neka dva tjedna sam dobila najnoviju. Nije pomoglo. Riječ je o T-Mobileu. Možda je onda do njihove kartice. Hmmm.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 00:03   #59
Zna li netko gdje se može kupiti zaštitna folija za ekran?
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 02:01   #60
ja sam preko ebaya kupio ili posalji mail idi na str mobyshop pa vidi mozda ima, ja sam tamo futrolu kupio
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.